x 

Grozs tukšs

Online translācijas

vastu_online_sait

KĀ PAREIZI PĒC VĀSTU ŠĀSTRAS IZVĒLĒTIES MĀJOKLI VAI BIROJU PIRKŠANAI VAI ĪRĒŠANA - TURPINĀJUMS 29.99

Šiva  krievu  Čats   29.99 
LEKCIJA - DEMONSTRĀCIJA - KONSULTĀCIJA! Jebkura telpa, kurā mēs uzturamies ilgāk par 48 minūtēm rada būtisku ietekmi uz mūsu dzīvi, tāpēc, ja telpa ir pareiza, tad arī ietekme būs labvēlīga un pretēji. Es pastāstīšu par Vāstu Šāstras unikālām metodēm, kas ļauj izdarīt šo pareizo izvēli. Lekciju kursā būs dažas lekcijas.

Translācijas sākums

UTC/GMT 18:00 27.02.2017
Rīga 20:00
Maskava 21:00
Londona 18:00
Citas pilsētas / 2017-02-27 20:00 2017-02-27 21:30 Europe/Riga KĀ PAREIZI PĒC VĀSTU ŠĀSTRAS IZVĒLĒTIES MĀJOKLI VAI BIROJU PIRKŠANAI VAI ĪRĒŠANA - TURPINĀJUMS LEKCIJA - DEMONSTRĀCIJA - KONSULTĀCIJA! Jebkura telpa, kurā mēs uzturamies ilgāk par 48 minūtēm rada būtisku ietekmi uz mūsu dzīvi, tāpēc, ja telpa ir pareiza, tad arī ietekme būs labvēlīga un pretēji. Es pastāstīšu par Vāstu Šāstras unikālām metodēm, kas ļauj izdarīt šo pareizo izvēli. Lekciju kursā būs dažas lekcijas. shiva.lv Shiva's Centre support@shiva.lv

Lai pieslēgtos online-translācijai, pirms translācijas sākuma jums laicīgi jāieiet mūsu mājas lapā ar savu lietotāja vārdu un paroli sadaļā "Online-translācijas" vai "Pasūtītie video".
Ja jūsu lietotāja vārdu un paroli izmantos divi cilvēki vienlaicīgi no dažādām vietām un ierīcēm, piekļuve translācijai tiks ierobežota.

Pirms pieslēgties online-translācijai, lūdzu, pārbaudiet vai jūsu interneta pieslēguma ātrums ļauj skatīties video internetā labā kvalitātē bez īpašiem kavējumiem,piemēram, izmantojot YouTube video atskaņotāju.

Mēs nodrošinām augstās kvalitātes video, lai būtu iespēja skaidri redzēt demonstrējamos materiālus: Mantras uz tāfeles, Mudras utt,, tāpēc ir svarīgi, lai no klienta puses būtu stabils interneta pieslēgums. Mēs iesakām izmantot kabeļa interneta pieslēgumu. Gadījumā, ja izmantojat WiFi pieslēgumu, pārliecinieties, ka WiFi signāls ir stabils un jūsu tīklā nav citu lietotāju, kuri paralēli skatās video vai ielādē lielus informācijas apjomus.

Translāciju iespējams skatīties no datoriem, mobiliem telefoniem un planšetēm.

Atkarībā no pasākuma rakstura zem video atskaņotāja strādās čats, lai jūs varētu uzdot jautājumus pasniedzējam.

Tehniskais atbalsts pirms translācijas un tās laikā:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
skype: shivascentre

Pierakstīties jaunumiem!