PĒC PŪDŽAS BŪS GANEŠA, NAVAGRAHA, HANUMATA UN SUDRAŠANAS MANTRU DŽĀPA VELTĪTA पितृ PITR, ŠĪS DZĪVES UN VISU IEPRIEKŠĒJO DZĪVJU SENČU DVĒSELĒM

ŠANI 108 VĀRDU UN ŠANI KAVAČA PŪDŽA PAR GODU ŠANI DZIMŠANAS DIENAI

|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  15.00
Šani dzimšanas diena vai Šani Amāvāsja ir īpaša diena, kurā visumā dominē labvēlīga Šani enerģija. Vēdiskā astroloģijā Šani pārvalda visu cilvēka Karmu, kā arī darbu, profesiju, biznesu, arī cēloņus dažādām sarežģītām dzīves situācijām. Šis laiks ir ļoti labvēlīgs dažādu Upāju veikšanai. Aicinu piedalīties Šani Pūdžā un kopīgā Mantru skandēšanā. 
 
Lindas padoms:
 
Iesaku šo laiku izmanot lietderīgi un skaitīt sekojošu Mantru: OM PRĀM PRĪM PRAUM SAH ŠANAIŠČARĀJA NAMAHA 11x108 reizes pretīm Šani Jantrai, kura novietota Rietumos. Pirms skaitīšanas nolieciet jebkādus augļus kā cienastu un aizdedziniet divas sezama eļļas lampiņas. Tie, kuri vēlas uzsākt Šani Pūdžu, var to darīt jebkurā laikā, kamēr rit Amāvāsja Tithi. 
 
GANEŠA, NAVAGRAHA, HANUMATA UN SUDRAŠANAS MANTRU DŽĀPA VELTĪTA पितृ PITR, ŠĪS DZĪVES UN VISU IEPRIEKŠĒJO DZĪVJU SENČU DVĒSELĒM
Mantru Džāpa, veltīta senču dvēseļu spēkam un aizsardzībai. Tā risinās viņu šī brīža grūtības un šķēršļus. Mantru Džāpas laikā senču dvēseles smeļas spēku, lai turpmāk varētu Jūs svētīt un atbalstīt. Ieteikums līdzi paņemt sēkliņas vai maizi, ar ko pēc tam pabarot putnus.

Pierakstīties jaunumiem!