11.-17. JŪNIJS

KALARI NOMETNE

Ierašanās 11. jūnijā, sākot ar 13:00. Izbraukšana 17. jūnijā līdz 12:00.
Nodarbības pasniegs pasniedzējs Armands no Latvijas un Alexandrs no Vācijas.

Aleksandru jau no bērnības ir aizrāvušas cīņu mākslas un ar tām saistītās filozofijas. Viņš ir nodarbojies ar dažādām cīņu mākslām pie dažādiem skolotājiem
un meistariem, līdz atklāja Kalarippajattu un 2 gadus no vietas studēja šo mākslu pie Kalarippajattu Guru C.M.Sherif Kannurā, Indijas štatā Kerala.
Atgriežoties no Indijas, Aleksandrs sāka pasniegt Kalarippajattu Vācijā. Lai padarītu šo mākslu pasaulē plašāk zināmu, viņš, turpinot padziļināti studēt un pētīt Kalarippajattu kopā ar partneri Stefanu, izveidoja mūsdienīgu un efektīgu pašaizsardzības sistēmu - Atma Rakša Mura, jeb ARM.
Viņš uzskata, ka Kalarippajattu ir kā pamats cīņu mākslām un kustībai vispār, piemērots ikvienam, kurš ir gatavs tajā iedziļināties. 
Tiem, kas vēlas nodarboties ar Kalarippajattu, šī ir iespēja nedēļu to darīt atbilstoši tradicionālajam treniņu grafikam - no rīta un vakarā. 

Pirmā nodarbība būs 7:30 - garāka iesildīšanās ar uzsvaru uz ķermeņa attīstīšanu un nostiprināšanu, Šivas un Šakti formas un ieroči.
Otra nodarbība 15:30 - kuru vadīs Aleksandrs. Nodarbībā apgūsim Atma Rakša Mura - mūsdienīgu un efektīgu pašaizsardzības sistēmu.
 
 
Starp nodarbībām brīvs laiks pastaigām svaigā mežā Mārcienas muižas apkārtnes mežos vai atpūtai pie nelielā, bet skaistā muižas ezeriņa.
Ēdināšana 2 reizes dienā - 11:00 un 19:00 ar nelielu uzkodu pa vidu.
 
Cena līdz 31. maijam 500 EUR
No 1. jūnija 550 EUR
 
Pierakstīties var Šivas Centrā vai pa tālr. (+371) 67364254, (+371) 29274888.

 

Pierakstīties jaunumiem!