KĀ TURPINĀJUMS NODARBĪBU CIKLAM “IEVADKURSS JOGĀ"

IKRĪTA VINGROŠANA IESĀCĒJIEM

|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00
Aicinu uz praktisko nodarbību ciklu (2-3 nodarbības), kas palīdzēs izveidot vingrojumu un pozu (Vjājāmu un Āsanu) virknējumu ikdienai, lai sagatavotu ķermeni sarežģītākām Āsanām, nostiprinātu muskulatūru un palielinātu lokanību. Nodarbību gaitā būs ne tikai jāvingro, bet arī jāpieraksta, tā kā lūdzu līdzi ņemiet ērtu apģērbu, paklājiņus un pierakstu klades.
Kad cilvēks nolēmis mainīt savu dzīvi un pievērsties Jogai, tad parasti atskan jautājums: ar ko sākt?
Šis kurss ir labākais veids, kā apgūt pamatlietas saistībā ar Jogu. Jogas dzīvesveida pamatā ir ievērot dabā iedibinātos likumus ikvienā darbībā. Dzīve saskaņā ar seno Vēdu uzkrātajām zināšanām palīdz uzlabot dzīves kvalitāti, sākot ar tās fiziskajiem aspektiem un beidzot ar dzīves jēgas un mērķu izpratni. Joga uzlabo veselību, palielina darba spējas, uzlabo koncentrāciju, palīdz atmest sliktus ieradumus un ievirza dzīvi labākā gultnē. 
Kā praktizēt Jogas dzīvesveidu modernās pasaules apstākļos? 
Kā pareizi darīt tādas ikdienišķas lietas, kā elpošana, gulēšana, staigāšana, ēšana, dzeršana, personīgā higiēna un pat domāšana?
Kā sākt ikdienas vingrošanu un meditāciju?
Kā veikt dažādas vienkāršas attīrošas procedūras? 
 
Nodarbību gaitā būs ne tikai jāpieraksta, bet arī jāvingro, tā kā līdzi ņemiet ērtu apģērbu, paklājiņus un pierakstu klades.

Pierakstīties jaunumiem!