KĀ TURPINĀJUMS NODARBĪBU CIKLAM “IEVADKURSS JOGĀ"

DEGUNS UN TĀ LOMA CILVĒKA DZĪVĒ

|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00
Ājurvēda akcentē deguna veselības nozīmīgumu cilvēka dzīvē un norāda uz to kā uz vienu no svarīgākajiem orgāniem organismā. No deguna veselības atkarīga ne tikai oža vien, bet arī dzīves stabilitāte, seksualitāte, enerģijas daudzums un vitalitāte, kā arī tas kalpo kā būtisks instruments lēmumu pieņemšanā ikdienā. Kā tas darbojas un kāpēc ir būtiski uzturēt degunu tīru un veselu? To noskaidrosim lekcijās par degunu, kurās rādīšu arī divas deguna attīrīšanas procedūras - Džāla Netī.
Kad cilvēks nolēmis mainīt savu dzīvi un pievērsties Jogai, tad parasti atskan jautājums: ar ko sākt?
Šis kurss ir labākais veids, kā apgūt pamatlietas saistībā ar Jogu. Jogas dzīvesveida pamatā ir ievērot dabā iedibinātos likumus ikvienā darbībā. Dzīve saskaņā ar seno Vēdu uzkrātajām zināšanām palīdz uzlabot dzīves kvalitāti, sākot ar tās fiziskajiem aspektiem un beidzot ar dzīves jēgas un mērķu izpratni. Joga uzlabo veselību, palielina darba spējas, uzlabo koncentrāciju, palīdz atmest sliktus ieradumus un ievirza dzīvi labākā gultnē. 
Kā praktizēt Jogas dzīvesveidu modernās pasaules apstākļos? 
Kā pareizi darīt tādas ikdienišķas lietas, kā elpošana, gulēšana, staigāšana, ēšana, dzeršana, personīgā higiēna un pat domāšana?
Kā sākt ikdienas vingrošanu un meditāciju?
Kā veikt dažādas vienkāršas attīrošas procedūras? 
 
Nodarbību gaitā būs ne tikai jāpieraksta, bet arī jāvingro, tā kā līdzi ņemiet ērtu apģērbu, paklājiņus un pierakstu klades.

Pierakstīties jaunumiem!