KĀ TURPINĀJUMS NODARBĪBU CIKLAM “IEVADKURSS JOGĀ"

NĀVE VĒDISKĀ SKATĪJUMĀ

|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00

Nāve ir viena no tēmām, kas rietumu kultūrā ierindota “tabū” sarakstā. Bailes un neziņa par nāvi un procesiem, kas notiek nāves brīdī, liek cilvēkam izvairīties no šis tēmas un mānīt sevi, ka nāve notiek ar citiem, ne ar mani. Tomēr Vēdiskā skatījumā nāve ir ļoti svarīgs, ja ne pat vissvarīgākais notikums cilvēka dzīvē. Svarīgi ir saprast secīgus procesus, kas notiek nāves brīdī un kā palīdzēt cilvēkam, kas tuvojas nāvei. Vissvarīgākais ir sagatavoties paša nāvei. Tā notiks ar jebkuru no mums un labāk ir šo brīdi sagaidīt sagatavotam.

Kad cilvēks nolēmis mainīt savu dzīvi un pievērsties Jogai, tad parasti atskan jautājums: ar ko sākt?
Šis kurss ir labākais veids, kā apgūt pamatlietas saistībā ar Jogu. Jogas dzīvesveida pamatā ir ievērot dabā iedibinātos likumus ikvienā darbībā. Dzīve saskaņā ar seno Vēdu uzkrātajām zināšanām palīdz uzlabot dzīves kvalitāti, sākot ar tās fiziskajiem aspektiem un beidzot ar dzīves jēgas un mērķu izpratni. Joga uzlabo veselību, palielina darba spējas, uzlabo koncentrāciju, palīdz atmest sliktus ieradumus un ievirza dzīvi labākā gultnē. 
Kā praktizēt Jogas dzīvesveidu modernās pasaules apstākļos? 
Kā pareizi darīt tādas ikdienišķas lietas, kā elpošana, gulēšana, staigāšana, ēšana, dzeršana, personīgā higiēna un pat domāšana?
Kā sākt ikdienas vingrošanu un meditāciju?
Kā veikt dažādas vienkāršas attīrošas procedūras? 
 
Nodarbību gaitā būs ne tikai jāpieraksta, bet arī jāvingro, tā kā līdzi ņemiet ērtu apģērbu, paklājiņus un pierakstu klades.

Pierakstīties jaunumiem!