VISAPTVEROŠA UN NEINVAZĪVA METODE

IEGURŅA ORGĀNU NOSLĪDĒJUMS, NABAS TRŪCE UN DIASTĀZE ĀJURVĒDAS SKATĪJUMĀ

|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00
Urīna noplūdīte smejoties vai sportojot, intīmās dzīves sajūtu pasliktinājums vai vienkārši vairs negribas mīlēties kā agrāk, grūtības ieņemt bērniņu vai ginekoloģiskas problēmas: tie ir tikai daži no simptomiem, kas var norādīt uz iespējamo iegurņa muskulatūras vājumu un iegurņa orgānu noslīdējumu. Tā ir aktualitāte daudzām sievietēm pēc dzemdībām vai sievietēm menopauzes laikā, tomēr aizvien vairāk ar šo problēmu saskaras arī vēl nedzemdējušas sievietes, īpaši ja bijusi nepietiekama vai arī, tieši otrādi, pārmērīgi liela un nepareiza fiziskā slodze, piemēram, "kačājot presīti" un dzenoties pakaļ plakana vēdera modei svaru zālē.
 
Šī problēma ir tik intīma, ka grūti tajā atzīties pat pašai sev. Bet ja ir radušās aizdomas, tad aicinu apmeklēt lekciju kursu klātienē vai vēlāk noskatīties videoierakstus, kur stāstīšu par cēloņiem un ājurvēdiskiem risinājumiem šai delikātai problēmai.
Iegurņa orgānu muskuļu vājums bieži iet roku rokā arī ar nabas trūci vai diastāzi pēc dzemdībām (sprauga starp vēdera muskuļiem), kas traucē atgriezt vēdera orgānus to darbiskajās vietās. Nabas trūce izpaužas kā neliels pūslītis uz āru nabas rajonā un neliels vēderiņš, kas atgādina grūtniecības sākuma posma puncīti. Lekciju laikā pievērsīsimies arī šo problēmu skaidrojumam un traucējumu iemeslu likvidēšanai. 

Lūdzu uz lekciju līdzi paņemiet ne tikai pierakstu kladi vai datoru, bet arī paklājiņu un ērtu apģērbu.

Pierakstīties jaunumiem!