TURPINĀJUMS KURSAM "BĒRNU AUDZINĀŠANA UN APRŪPE SASKAŅĀ AR ĀJURVĒDU"

VĀRDA IZVĒLES PAMATPRINCIPI. VĒDISKI DROŠĪBAS PASĀKUMI JAUNDZIMUŠAJIEM. TĒVA LOMA VĒDISKĀ SKATĪJUMĀ.

|   Šivas Centrs  Linda  krievu  20.00
Vārds ir svarīgākā un biežāk lietojamā skaņa cilvēka dzīvē. Vārds jāizvēlas pamatojoties uz zināšanām, nevis personīgu patiku vadītiem. Apskatīsim dažādus pamatprincipus, tai skaitā arī no vēdiskās astroloģijas viedokļa.
 
Pirmajos dzīves mēnešos nepieciešama īpaša aizsardzība jaundzimušajam, jo iemiesošanās notikusi nesen un mazulis ir ļoti jūtīgs pret dažādām ietekmēm, kas var traucēt mazuļa mieru un vienmērīgu attīstību.
 
Tēva loma bieži vien paliek otrā plānā, jo lielākā uzmanība parasti tiek pievērsta māmiņai un jaundzimušajam. Kā dibināt kontaktu ar mazuli, kā iejusties tēva lomā, kā vieglāk pielāgoties jauniem ģimenes apstākļiem, saglabājot attiecības pārī? Šos un citus jautājumus apspriedīsim šajā reizē.

ILGSTOŠS KURSS TIEM, KURI PLĀNO BĒRNUS UN KAM IR PROBLĒMAS AR BERNA IEŅEMŠANU

Dažādos laikos uzskati par to, kas ir "pareizi" un kas "nepareizi" bērnu aprūpē, mainījusies atkarībā no politiskās iekārtas, modes, kariem utt. Mūsdienās valda tāds kā "kokteilis" ar dažādiem un pat diametrāli pretējiem ieteikumiem, ieradumiem un visādām ierīcēm bērnu aprūpē. Ārsts saka vienu, draudzene citu, internets vēl kaut ko. Varbūt ieklausīties sirdsbalsī? Kam ticēt? 
 
Vienīgais, kas var palīdzēt šādā situācijā ir atmest visu viedokļu radīto troksni un pievērsties zināšanām, kuras nav cietušas no vēstures līkloču atstātām pēdām cilvēku apziņās, prātos un priekšstatos. Tās ir dabas zināšanas. Šīs senās zināšanas sniedz Ājurvēda - zinātne par dzīvi un dzīvību. Izturējusi laika pārbaudi, tā ir tīra no mūsdienu viedokļu nospiedumiem. Ājurvēdas sniegtie padomi ir dabiski - tātad tie ir saskaņā ar dabu. 
 
Šis kurss ir centieni atgriezt dabisku bērnu aprūpi ģimenēs, kas vēlas, lai viņu bērni un arī viņu vecāki būtu laimīgāki, veselīgāki un nodzīvotu kvalitatīvāku dzīvi. 
 
Kaumārabhrtjam ir Ājurvēdas apakšzinātne, kas nodarbojas ar bērna aprūpi, sākot ar bērna plānošanu. Kurss tika sagatavots, balstoties uz detalizētu Vēdu oriģināltekstu analīzi un izpēti, kā arī uz zināšanām, ko Vēdisko zinātņu skolotāji nodeva mutiski.
 
Lūk, šī kursa tēmas:
 - kā uztvert (saprast) un audzināt bērnu saskaņā ar Ājurvēdu;
 - sagatavošanās ieņemšanai un vēlamā bērna dzimuma izvēle;
 - Mantras ieņemšanai, aizsardzībai grūtniecības laikā, veiksmīgām dzemdībām un bērnam pēc dzimšanas;
 - abu vecāku dzīves veids grūtniecības laikā;
 - grūtnieču ēdināšana;
 - dabiskās dzemdības un pēcdzemdību periods;
 - māmiņas un mazuļa aprūpe pirmajās stundās un dienās pēc dzemdībām;
 - kolikas mazuļiem, kā tās novērst dabiskā ceļā;
 - krūtsbarošana un piebarošana;
 - podiņmācība agrajā vecumā;
 - viss par bērna miegu un vecākiem, kuri ir atpūtušies;
 - Ājurvēdiskie padomi vannošanai, ādas un zobu aprūpei;
 - Ājurvēdiskā bērnu ēdināšana;
 - kā pareizi turēt, nēsāt, nolikt, paņemt bērnu, nekaitējot bērnam un vecāku mugurām;
 - bērna attīstība un valodas veidošana; 
 - Ājurvēdiskie padomi apģērba un apavu izvēlē.
 
Šis kurss domāts tiem, kuri vēlas savus bērnus audzināt un aprūpēt saskaņā ar dabas likumiem. Laipni aicināti uz lekcijām ir ne tikai vecāki (esošie un topošie), bet arī vecvecāki, aukles, audzinātājas u.c. cilvēki, kuri piedalās bērnu aprūpē un vēlas labāk izprast bērnus un viņu vajadzības.

Pierakstīties jaunumiem!