Jaunumi

Pasniedzēji


STARPTAUTISKS UPĀJA VĒDA TANTRA JOGA INTENSĪVS RETRĪTS 2018

STARPTAUTISKS UPĀJA VĒDA TANTRA JOGA INTENSĪVS RETRĪTS 2018

16 - 19 AUGUSTS

Retrīta programma tiks paziņota vēlāk.

BHIŠADŽ DŽJOTIŠA भिषज् ज्योतिष – VĒDISKĀ MEDICĪNISKĀ ASTROLOĢIJA

BHIŠADŽ DŽJOTIŠA भिषज् ज्योतिष – VĒDISKĀ MEDICĪNISKĀ ASTROLOĢIJA

Ekskluzīvs seminārs profesionāļiem un tiem, kas nopietni apgūst Džjotiša Vēdu.
6. - 8. jūlijs, 2018
Sadaļa Džjotiša Vēdā, kas ļauj ar absolūtu precizitāti noteikt slimības diagnozi vēl ilgi pirms tās iestāšanās un daudz precīzāk, tā var palīdzēt noteikt slimību pat gadu desmitus pirms tās atklāšanas ar parastās medicīnas līdzekļu palīdzību. Turklāt, jūs uzzināsiet kā noteikt Prakriti jeb cilvēka Ājurvēdisko konstitūciju, vājās vietas viņa organismā un noslieci uz dažādām saslimšanām. Es dalīšos ar jums ar savu vairāk kā četrdesmitgadus ilgo pētījumu pieredzi un trīsdesmit gadu prakses pieredzi, kā arī ar šīs senās zinātnes noslēpumiem.
 
Nodarbības notiks no 10.00 līdz 19.00 Šivas Centrā.
Сomplimentary (bezmaksas) Ajūrvēdiskās pusdienas, Ajūrvēdiskā tēja un uzkodas pārtraukumos.
 
Maksa par semināru līdz 31.05.2018 - 1899.00 eiro
Maksa par semināru no 1.06.2018 līdz 30.06.2018 - 2259.00 eiro
Maksa par semināru no 1.07.2018 - 2799.00 eiro
 
Registrēties semināram > ŠEIT
 
Online translācijas nebūs. Audio un video ierakstīšana ir aizliegta.
Semināra noslēgumā tiks izsniegts sertifikāts ar Šivas Vākja Siddha Baba parakstu.

 

KILA ČIKITSA - ĀJURVĒDISKĀ UN TANTRISKĀ NAGU KOPŠANA UN DIAGNOSTIKA PĒC NAGIEM. KEŠA ČIKITSA - ĀJURVĒDISKĀ UN TANTRISKĀ MATU KOPŠANA. JAUNS.

KILA ČIKITSA - ĀJURVĒDISKĀ UN TANTRISKĀ NAGU KOPŠANA UN DIAGNOSTIKA PĒC NAGIEM. KEŠA ČIKITSA - ĀJURVĒDISKĀ UN TANTRISKĀ MATU KOPŠANA. JAUNS.

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
 
 
DŽJOTIŠA VĒDA. KĀ HOROSKOPĀ IERAUDZĪT SAVU IEPRIEKŠĒJO DZĪVI UN TĀS IETEKMI UZ TAGADĒJO DZĪVI

DŽJOTIŠA VĒDA. KĀ HOROSKOPĀ IERAUDZĪT SAVU IEPRIEKŠĒJO DZĪVI UN TĀS IETEKMI UZ TAGADĒJO DZĪVI

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
TIEM, KURI VĒLAS SĀKT DZĪVOT PA JAUNAM UN IZMAINĪT SEVI

TIEM, KURI VĒLAS SĀKT DZĪVOT PA JAUNAM UN IZMAINĪT SEVI

JAUNA TĒMA: VIRUDHĀHARA - PRODUKTU NESADERĪBA UN PAREIZĀS ĒŠANAS PAMATA PRINCIPI
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
Vēdiskās, Tantriskās un Jogas zināšanas ir tradīcija, kas balstīta uz dabiskajiem un mūžīgajiem dabas likumiem, tāpēc tā saucas Sanātana Dharma, vai tulkojumā no Sanskrita valodas - Mūžīgā Mācība. Organizējot savu dzīvi saskaņā ar šiem likumiem, jūs nokļūstat situācijā, kad pati daba un Visums atrodas jūsu pusē. Rezultātā, uzlabojas veselība, pazūd slimības, palēninās novecošanās process, palielinās enerģija, spēks un atrisinās problēmas.

Kā tas viss strādā jūs pārbaudīsiet uz savas pieredzes, jo par visu var spriest tikai salīdzinājumā, it īpaši ar to, kas ir bijis iepriekš. Īsta Joga nav tikai Hatha Jogas nodarbības. Tas ir dzīves veids. Lūk, kāpēc bieži sanāk vērot tādu situāciju - cilvēks sāk nodarboties tikai ar Hatha Jogu, laikam ejot viņa dzīvē un veselībā nekas nemainās un tāpēc likumsakarīgi, ka pēc kāda laika rodas vilšanās neesošo redzamo rezultātu dēļ. Turklāt arī Āsanas un Prānājāma ir jādara pareizi, ievērojot visas nianses un noslēpumus.
Lasīt tālāk...
SEMINĀRS LIEPĀJĀ

SEMINĀRS LIEPĀJĀ

ĀJURVĒDISKĀ SEJAS UN ĶERMEŅA ĀDAS KOPŠANA
|   Linda 
Kad: 25.03.2018., svētdien, plkst. 11.00
Kur: Ideju bodē, Teodora Breikša ielā 41/41a, Liepājā.
Ilgums: 5st ar pārtraukumiem. 
Vada: Linda. 
Valoda: latviešu. 
Cena: € 30 
 
Pareiza ādas kopšana ir svarīga veselīga dzīvesveida sastāvdaļa, jo āda ir vislielākais orgāns cilvēka ķermenī. Ājurvēda piedāvā vairākas dabiskas metodes, kā kopt savu ādu (attīrīt, barot, mitrināt) un kā uzveikt dažādas ādas problēmas, izmantojot dabiskus Ājurvēdiskus līdzekļus. Semināra laikā būs iespēja apgūt ne tikai jau gatavu Ājurvēdisku līdzekļu pielietošanu ikdienas ādas kopšanā, bet arī uzzināt dažādas receptes no pieejamām sastāvdaļām, ko viegli pagatavot mājas apstākļos. Ājurvēda iesaka nelietot uz ādas to, ko nevar apēst. Tāpēc receptūru sastāvā ir dabiski augu pulveri, augu eļļas, ēteriskās eļļas, Ghī sviests un dažādi pārtikas produkti.

 

ŠIVAS PADOMI. AKŠAJA TRITIJA अक्शय त्रितीय 2018

ŠIVAS PADOMI. AKŠAJA TRITIJA अक्शय त्रितीय 2018

„Akšaja” nozīmē mūžīgs, neizsmeļams, nemirstīgs un tā tālāk. „Tritija” nozīmē trešais Tithi jeb Vēdiskā Mēness kalendāra diena. Šogad šis Tithi ir laika periodā no 18. aprīļa plkst. 00:18 līdz plkst. 22:19 pēc Rīgas laika jeb no 17. aprīļa plkst. 21:18 līdz 18. aprīļa plkst. 19:19 pēc Griniča.
 
„Akšaja Tritija” ir viena no trīs vislabvēlīgākajām gada dienām absolūti visām pozitīvajām darbībām un sākumiem, kā arī šis laiks ir īpaši labvēlīgs pirkumiem un tam principā nav nepieciešams meklēt Muhurtu jeb labvēlīgo laiku Tithi ietvaros. Tiek uzskatīts, ka visam šajā dienā paveiktajam būs ilgstošas, pozitīvas sekas.
Tas ir īpaši labvēlīgs, lai iegādātos Kavača कवच jeb speciālos aizsarglīdzekļus.
 
Labvēlīga šī diena ir tādēļ, ka šajā laikā Sūrja un Čandra atrodas Učča stāvoklī, kā arī tādēļ, ka Akšaja Tritija laikā piedzima Parašurama, sākās Treta Juga, Vjasa sāka Ganešam diktēt Mahabharatu un visbeidzot Kubera, Vēdiskais bagātības Dievs, saņēma no Lakšmi savus dārgumus - starp citu, tādēļ šis Tithi tiek uzskatīts arī par vislabvēlīgāko dārglietu iegādei.
 
Akšaja Tritija laikā veiktās Pudžas un Homas ir īpaši labvēlīgas labklājības vairošanai, kā arī Akšaja Tritija būs īpaši labvēlīgs laiks dažādu Šrāddha procedūru veikšanai jūsu senčiem.
 
Akšaja Tritija ir arī pats labvēlīgākais laiks gadā tālo ceļojumu uzsākšanai.
 
Apkopojot teikto – nepalaidiet garām šo īpašo laiku!
APZIŅAS UZBŪVE

APZIŅAS UZBŪVE

KĀ TURPINĀJUMS NODARBĪBU CIKLAM “IEVADKURSS JOGĀ"
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00

Cilvēka dzīve ir viņa apziņas atspulgs. Ja neapmierina notikumi, kas notiek dzīve, tad jāmaina apziņa. Bet kas tā apziņa tāda ir? Lai kaut ko salabotu, piemēram, pulksteņa mehānismu, ir jāzina kā tas uzbūvēts un kādi principi tajā darbojas. Ja vēlies “salabot” apziņu, tad jāzina tās darbības mehānismi un sastāvdaļas. Šīs zināšanas ir svarīgs priekšnoteikums, lai “salabotu” savu dzīvi.

Lasīt tālāk...
ŠIVAS PADOMI. VASTU PAVANA – ENERĢĒTISKĀS UN BAKTERIOLOĢISKĀS ATTĪRĪŠANAS UN AIZSARDZĪBAS LĪDZEKLIS

ŠIVAS PADOMI. VASTU PAVANA – ENERĢĒTISKĀS UN BAKTERIOLOĢISKĀS ATTĪRĪŠANAS UN AIZSARDZĪBAS LĪDZEKLIS

Tas ir speciāls līdzeklis, kas sastāv no dažādām ēteriskajām eļļām. Formulēts uz seno recepšu bāzes, šis līdzeklis Vastu Šāstrā un Tantrā tiek izmantots jebkuras telpas, priekšmetu, mēbeļu, apģērba, trauku, jebkādu virsmu un citu lietu enerģētiskajai attīrīšanai no negatīvās enerģijas un kaitīgām ietekmēm un iedarbībām, kā arī no slimības izraisošajiem mikrobiem un mikroorganismiem. Šim mērķim ir vienkārši jāpievieno 5 pilieni šī līdzekļa 1 litram ūdens vai vienam litram mazgājošā šķīduma.

Turklāt, telpas aizsardzībai un attīrīšanai iesaku pievienot pāris pilienus Vastu Pavana tilpnē ar ūdeni un nolikt to uz apkures baterijas. Lēnā iztvaikošana nodrošinās telpai nepieciešamo aizsardzību, attīrīšanu un dezinfekciju.

Sīkāk par aizsardzību skatieties manā lekciju kursā "Tantrisks veids, kā aizsargāt cilvēku, viņa mājokli, darba vietu un īpašumu".
ŠIVAS PADOMI. BUDHI TAILA

ŠIVAS PADOMI. BUDHI TAILA

Deguns - tie ir smadzeņu, atmiņas un apziņas vārti, ka arī visa organisma darba un cilvēka dzīves notikumu vadības pults (sīkāk var skatīties manās lekcijās "Nezināmaias par degunu un tā lomu cilvēka dzīvē" и "Svāra Joga"). Prāna ieplūst ķermenī caur elpošanu, tas ir, caur degunu, un kad Ama uzkrājas aizdegunē, kaklā un galvas zonā, Prānas pieplūde ir krasi apgrūtināma, rezultātā tiek sagrauts visa organisma darbs un dzīvē parādās problēmas.
 
Budhi taila palīdz atbrīvot aizdeguni, balseni, ausis un acis no Amas, uzlabo galvas smadzeņu apgādi ar skābekli un veicina Prānas pieplūdi organismam. Sekmē atslābināšanos, palīdz hroniska noguruma gadījumā, nostiprina imunitāti un uzlabo organisma darbību kopuma. Turklāt, atbrīvo no tūskas un tumšajiem lokiem zem acīm, saasina garšas un ožas sajūtas, dzirdi un redzi. Uzlabo emocionālo stāvokli, koncentrāciju un atmiņu. Sabalansē visas Došas. Un, visbeidzot, atvieglo dzīvi.
 
Pilināt katru dienu katrā nāsī pa 1-2 pilieniem pirms došanās pie miega.
ŠIVAS CENTRA VEIKALA JAUNUMI

ŠIVAS CENTRA VEIKALA JAUNUMI

Ceturtdien, 8. martā būs iespējams iegādāties lielisku dāvanu Sieviešu dienā - meditācijas šalli!

Lasīt tālāk...
SAKARĀ AR MANU VĀRDU

SAKARĀ AR MANU VĀRDU

Dažreiz nākas dzirdēt apmēram šādus sašutušus izsaucienus: "kā tad tā, viņš ir piesavinājies sev dieva vārdu un ." Tādā sašutumā var būt tikai cilvēki, kuriem nav ne mazākā priekšstata par Sanātana Dharma, kas ietver sevī Vēdisko, Tantrisko un Jogas tradīciju, kā arī par Hinduismu.
 
Sāksim ar to, ka 95% indiešu un ne tikai indiešu, kas piekopj Hinduismu ir Dievu vai Dieviešu vārdi. Es arī esmu šīs sistēmas sekotājs, tāpēc mans vārds ir likumsakarīgs un dabisks.
 
Turklāt, tas ir vēl arī garīgs vārds, bet visi bez izņēmuma garīgie vārdi Sanātana Dharma ietvaros ir Dievu vārdi, ar kuriem to nesējiem pastāv savstarpēja Sambandha.
 
Un visbeidzot, patiesie garīgie vārdi netiek "piesavināti" vai izvēlēti, tos dod Guru. Manu vārdu man iedeva mans toreizējais Guru, 1990. gadā Kanādā, tas ir apstiprināts un paplašināts 2002. un 2008. gados Nadi Sanhita, turklāt vienlīdz trīs dažādās tās sistēmās.
 
Tāpēc pirms izdarīt jebkādus spriedumus, nebūtu slikti gūt kaut vai minimālu izpratni par priekšmetu.
 
Guru Šiva Vākja Siddha Baba
ŠIVAS PADOMI. LABVĒLĪGAS DIENAS MATU GRIEŠANAI MARTĀ

ŠIVAS PADOMI. LABVĒLĪGAS DIENAS MATU GRIEŠANAI MARTĀ

Labvēlīgs laiks matu griešanai un visām procedūrām ar matiem martā: 8., 13., 18., 20., 21., 24., 27., 28., 29., 31.
 
Jebkurām manipulācijām ar matiem un it sevišķi labvēlīgajos datumos ir divi aspekti: ekzotēriskais (fiziskais) - tas ir skaistums un ārējais izskats, un ezotēriskais, kas izpaužās smalkajā līmenī un tāpēc ir vēl svarīgāks un nozīmīgāks. Par šo visu es stāstu speciālajās lekcijās, kas veltītas matiem un to kopšanai "Ājurvēdiskā matu kopšana - Keša Činta केशाः चिन्ताः".
HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00
VAKRĀSANA ir Šivas izstrādātais Āsanu komplekss speciāli mugurkaula un visa ķermeņa korekcijai. 
Šis komplekss ir piemērots visiem, kas vēlas atrisināt ar mugurkaulu saistītas problēmas, atbrīvoties no tā deformācijas, atjaunot ķermeņa simetriju, atgūt elastību un veselību savam mugurkaulam un visam ķermenim kopumā, jo mugurkauls - Merudanda, tulkojumā no Sanskrita valodas nozīmē "pasaules ass", tāpēc no seniem laikiem tam ir primārā loma ne tikai veselības jautājumos, bet cilvēka dzīvē kopumā. Mūsu nodarbībās jūs uzzienāsiet, kāpēc tas tā ir, un ko darīt.
SPECIĀLĀS PRĀNĀJĀMAS

SPECIĀLĀS PRĀNĀJĀMAS

|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu.

IZMAIŅAS ŠIVAS NODARBĪBU SARAKSTĀ

IZMAIŅAS ŠIVAS NODARBĪBU SARAKSTĀ

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA

No 10.03.2018. nodarbības, kas notika sestdienās plkst. 12:30 Gaujas ielā 23, tiek pārceltas uz plkst. 9:00 un apvienotas ar nodarbību HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS.
Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu. Nodarbības ilgums 1,5 stunda. Vada Šiva. Cena € 9.00. 

ŠIVAS CENTRA VEIKALA JAUNUMI

ŠIVAS CENTRA VEIKALA JAUNUMI

Mūsu veikala ēterisko eļļu plašais klāsts ir papildinājies ar jauniem aromātiem. Tādā daudzveidībā jebkurš spēs atrast sev piemērotāko aromātu.

ŠIVAS CENTRA VEIKALA JAUNUMI

ŠIVAS CENTRA VEIKALA JAUNUMI

Mūsu veikalā ir parādījušās ilgi gaidītās caurspīdīgas Šrī un Ganeša Jantras līmēšanai uz jebkādām virsmām: uz mašīnām, logiem, durvīm, spoguļiem, mēbelēm utt.

ŠIVAS CENTRA VEIKALA JAUNUMI

ŠIVAS CENTRA VEIKALA JAUNUMI

Tagad mūsu veikalā ir produkcija, kas papildinās jūsu mazgāšanas rituālu un padarīs to jaukāku - tā ir speciālā sērija, kas radīta uz naturālo eļļu bāzes ar pievienotiem Ājurvēdisko augu ekstraktiem.
 
🌿 Eļļas šampūns - 56% sastāv no dabīgām eļļām ar pievienotiem Ājurvēdisko augu ekstraktiem. Notīra, atjauno un aizsargā matus. Stiprinoša formula visiem matu tipiem.
 
🌿 Eļļa vannai - 64% sastāv no dabīgām eļļām ar pievienotiem Ājurvēdisko augu ekstraktiem. Nomierina un mitrina ādu. Piepilda gaisu ar patīkiem un smalkiem aromātiem, padarot vannā iešanas procedūru par ļoti patīkamu un relaksejošu.
 
🌿 Eļļa dušai - 56% sastāv no dabīgām eļļām ar pievienotiem Ājurvēdisko augu ekstraktiem. Piesātināta ar barojošām vielām, nerada kairinājumu, notīra un nomierina ādu, atjauno lipīdu slāni.
 
🌿 Eļļa roku mazgāšanai - 56% sastāv no dabīgām eļļām ar pievienotiem Ājurvēdisko augu ekstraktiem. Piesātināta ar barojošām vielām, nerada kairinājumu, notīra un nomierina ādu, atjauno lipīdu slāni.
ŠIVAS CENTRS

ŠIVAS CENTRS

Sākot ar 4. martu, svētdienās Šivas Centra veikals nestrādās. 

 

DŽJOTIŠA VĒDA. KĀ PAREIZI IZVĒLĒTIES LAIKU BRAUCIENIEM UN CEĻOJUMIEM

DŽJOTIŠA VĒDA. KĀ PAREIZI IZVĒLĒTIES LAIKU BRAUCIENIEM UN CEĻOJUMIEM

TURPINĀJUMS
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  12.00

Mūsu arvien nemierīgākā laikā ir īpaši svarīgi izvēlēties labvēlīgu laiku braucieniem. Es iemācīšu, kā to darīt, izmantojot zināšanas Vēdiskajā astroloģijā, Nimitta Šastrā (Tantriskā zinātne par zīmēm) un citos Sanātana Dharmas aspektos.

SPECIĀLĀS PRĀNĀJĀMAS

SPECIĀLĀS PRĀNĀJĀMAS

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00
TANTRISKS VEIDS, KĀ AIZSARGĀT CILVĒKU, VIŅA MĀJOKLI, DARBA VIETU UN ĪPAŠUMU

TANTRISKS VEIDS, KĀ AIZSARGĀT CILVĒKU, VIŅA MĀJOKLI, DARBA VIETU UN ĪPAŠUMU

TURPINĀJUMS
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  20.00
Šis būs unikāls dažu nodarbību cikls, kurās es jums iemācīšu, kā azsargāties no negatīviem cilvēkiem, negatīvām ietekmēm un darbībām. 
 
KALARIPPAJATTU NODARBĪBU GRAFIKS

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU GRAFIKS

Sākot ar 26. februāri Kalarippajattu nodarbības Gaujas ielā 23 atsākas ar sekojošo grafiku:

pirmdienās "KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA" plkst. 19:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;

* otrdienās "KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA" plkst. 19:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Natālija. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;

trešdienās "KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA" plkst. 18:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;

ceturtdienās:

"KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA" plkst. 18:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Natālija. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;

"KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA" plkst. 19:30. Ilgums 1st 30min. Vada Armands. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00.

KALARI JOGA

KALARI JOGA

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  9.00
APGŪSTAM SANSKRITU

APGŪSTAM SANSKRITU

Divas no vairākām vārda SANSKARA संस्कार nozīmēm (kas nezina, Sanskara ir cilvēka apziņā ierakstīta Karmas vienība) Sanskritā ir atgriešanās atpakaļ un remonts. Patiesi, cik šeit ir dziļa doma pamatā un cik tas ir simboliski. Karma ir tas, pie kā jāatgriežas un kas jāizlabo. Un cik daudz dzīvē jūs esat izlabojuši?

ŠIVA ATJAUNOJA BLOGU

ŠIVA ATJAUNOJA BLOGU

Šivas blogā jauns ieraksts "PAR PIELĀGOŠANU AR ATPAKAĻEJOŠU DATUMU ASTROLOĢIJĀ".

Ak, kā gan astrologi mīl analizēt slavenu cilvēku horoskopus, pielāgojot ar atpakaļejošu datumu vispārpazīstamus faktus no viņu horoskopa! Tā ir neprofesionalitātes un nedrošības par savām spējām pazīme, kā arī zema kvalifikācija. Turklāt vēl, ļoti bieži, šo cilvēku dzimšanas laiks vispār ir nezināms vai arī astrologiem tiek dots melīgs dzimšanas laiks un tad katrs astrologs izdomā savu personīgo dzimšanas laiku, kas padara situāciju vēl uzjautrinošāku un nejēdzīgāku, jo dažāds dzimšanas laiks, un tātad arī pilnīgi dažādi horoskopi, tiek pielāgoti šo cilvēku dzīves vieniem un tiem pašiem visiem zināmajiem faktiem. Pēc tam astrologi sāk nežēlīgus strīdus viens ar otru - kura horoskops ir "pareizāks". Visuzskatāmākais piemērs ir princeses Diānas "horoskops", kurā pastāv, vismaz trīs dažādas versijas, bet vispār, tādu piemēru ir simtiem.

TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

Ājurvēdas saknes ved uz Tantru, tas ir tā ir Tantriskā zinātne. Lieta tāda, ka Čaraka bija Agnivešas skolnieks, savukārt, Agniveša radīja Agniveša Tantra - Ājurvēdas senāko traktātu. Vēlāk Čaraka savāca un apkopoja palikušos Agniveša Tantra fragmentus, pēc kā tos sāka dēvēt par Čaraka Sanhita, kuru šodien uzskata par Ājurvēdas pamata traktātu.

HATHA JOGA AR ATI SESTDIENĀS KRIEVU VALODĀ (HATHA JOGA 45+ UN VISIEM, KAS VĒLAS VINGROT)

HATHA JOGA AR ATI SESTDIENĀS KRIEVU VALODĀ (HATHA JOGA 45+ UN VISIEM, KAS VĒLAS VINGROT)

|   Šivas Centrs  Atis  krievu  7.50
TANTRISKĀ PRĀNĀJĀMA

TANTRISKĀ PRĀNĀJĀMA

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  7.50

Stāstīšu par dāžādām Krijām, kuras praktizēt ikdienas dzīvē visdažādākās situācijās. Iemācīšu nomierināt prātu un pārvaldīt emocijas, ar senām Tantriskām metodēm, kurās par pamatu izmanto elpošanu un uzmanības koncentrāciju. Tās ir vienkāršas, bet ļoti iedarbīgas senas tehnikas. 

DŽJOTIŠVĒDĀ JAUNA TĒMA - NĀDĪ DŽJOTIŠA EKSPRESS METODES DARBA, PROFESIJAS, IZGLĪTĪBAS, VESELĪBAS UN CITU DZĪVES JOMU ANALIZĒŠANĀ

DŽJOTIŠVĒDĀ JAUNA TĒMA - NĀDĪ DŽJOTIŠA EKSPRESS METODES DARBA, PROFESIJAS, IZGLĪTĪBAS, VESELĪBAS UN CITU DZĪVES JOMU ANALIZĒŠANĀ

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  10.00
MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ

MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ

Marma - apslēpta vieta, kurā mājo dzīvība
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  15.00
Mākslu dziedināt, izmanotjot dzīvībai nozīmīgus punktus ķermenī, Ājurvēdā sauc par Marmu terapiju. Marmas ir punkti, kuros mājo dzīvība, to pareiza aprūpe, masāža un dziedināšana veicina ķermeņa attīrīšanos no toksīniem, stiprina un enerģētiski bagātina ar enerģiju, palīdz atpūsties un atbrīvot apziņu no stresa un sasprindzinājuma. Pareizi iedarbojoties uz Marmas punktiem tiek aktivizēta un sakārtota iekšējo procesu un orgānu darbība, stimulēta pašdziedniecība un harmozinēts ķermenis ar prātu. 
 
Šis būs unikāls nodarbība cikls, kurā ne tikai izstāstīšu par Marmām, bet arī parādīšu Marmu aprūpi, kā Marmas apvienot ar Jogu, Masāžu, meditāciju, Mudrām un Mantrām. Šis ir padziļināts nodarbību cilks domāts tiem, kuri jau nodarbojas ar Jogu, skaita Mantras un piedalās Pūdžās. 
 
Nodarbību cikls sāksies ar sagatavošanās posmu, kurā nepieciešams izveidot īpašu garīgu aizsardzību. Tā ir nepieciešama tādēļ, ka Marmu punkti ir dzīvības mājvieta, pieskaroties Marmai Jūs tiešā veidā ietekmējat cilvēka dzīvi, tai skaitā arī Karmu. Ar Marmām jābūt ļoti piesardzīgam, lai nenodarītu pāri sev un otram. Tāpēc, ja vēlaties darboties ar Marmām, sāksim ar divām lietām - Marmu meditāciju un īpašu Pūdžu, kuru būs jāveic regulāri pašiem. 
 
Kad pirmais posms būs iesākts, tad turpināsim ar padziļinātu Marmu izpēti un dažādām dziedināšanas metodēm, ar kuru palīdzību var uzlabot savu veselību, jebkurā jomā. 
 ĀJURVĒDA

ĀJURVĒDA

VISAPTVEROŠS UN PADZIĻINĀTS KURSS IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00
Ājurvēda ir zinātne par dzīvi: kā dzīvot veselīgāk, ilgāk un kvalitatīvāk. Šī lekciju kursa ietvaros būs iespēja detalizēti apgūt Ājurvēdas zināšanas, gan no auteniskiem rakstiskiem avotiem, gan Ājurvēdas Guru mutvārdu formā nodotām zināšanām no paaudzes paaudzei. Kursā izskatīsim sekojošas tēmas:
 • Tatvas pamatprincipi;
 • Došas un to atpazīšana cilvēkā, attiecībās, profesijās, dabā, apstākļos un procesos;
 • Dhātu un cilvēka anatomiskā uzbūve Ājuvēdas skatījumā;
 • Prāna, Odžas un Tedžas;
 • Agnī veidi;
 • Šrotas un to disbalansējošie faktori;
 • Slimību izcelsme un attīstības stadijas;
 • Garšas, to funkcijas un saderība;
 • Produktu grupu analīze un katra produkta Ājurvēdiskais profils;
 • Attīrošās procedūras;
 • Ājurvēdiskā mājas aptieciņa.
PANČANGA 2018

PANČANGA 2018

Pančanga 2018. gadam ir pieejama pasūtīšanai! 

1) Pančanga gadam (cena 12 mēnešiem EUR 15.99)

Lai noformētu pasūtījumu Pančangas iegādei jums vajag reģistrēties Shiva Jyotisha Pro mājas lapā un pāriet sadaļā VEIKALS vai atvērt šo saiti: http://shiva.jyotisha.pro/lv/shop/.

Tālāk jūs varat sekot šajā VIDEO pamācībā (krievu valodā) aprakstītām instrukcijām. 
Kā arī varat skatīties VIDEO pamācību (krievu valodā) par mūsu Pančangas speciālām iespējām. 

2) Bezmaksas Pančanga tekošajai dienai

Lai apskatītos bezmaksas Pančangu tekošajai dienai ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija Shiva Jyotisha Pro mājas lapā.

! Gadījumā, ja izmantojat Mozilla brauzeri, tad pēc reģistrācijas Shiva Jyotisha Pro mājas lapā ir nepieciešams uzspiest uz "Share Location" pogu (uzpeldošs logs augšējā kreisajā stūrī). 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, rakstiet uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ (KRIEVU VALODĀ)

MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ (KRIEVU VALODĀ)

MARMA - APSLĒPTA VIETA, KURĀ MĀJO DZĪVĪBA
|   Šivas Centrs  Atis  krievu  15.00
Mākslu dziedināt, izmanotjot dzīvībai nozīmīgus punktus ķermenī, Ājurvēdā sauc par Marmu terapiju. Marmas ir punkti, kuros mājo dzīvība, to pareiza aprūpe, masāža un dziedināšana veicina ķermeņa attīrīšanos no toksīniem, stiprina un enerģētiski bagātina ar enerģiju, palīdz atpūsties un atbrīvot apziņu no stresa un sasprindzinājuma. Pareizi iedarbojoties uz Marmas punktiem tiek aktivizēta un sakārtota iekšējo procesu un orgānu darbība, stimulēta pašdziedniecība un harmozinēts ķermenis ar prātu. 
 
Šis būs unikāls nodarbība cikls, kurā ne tikai izstāstīšu par Marmām, bet arī parādīšu Marmu aprūpi, kā Marmas apvienot ar Jogu, Masāžu, meditāciju, Mudrām un Mantrām. Šis ir padziļināts nodarbību cilks domāts tiem, kuri jau nodarbojas ar Jogu, skaita Mantras un piedalās Pūdžās. 
 
Nodarbību cikls sāksies ar sagatavošanās posmu, kurā nepieciešams izveidot īpašu garīgu aizsardzību. Tā ir nepieciešama tādēļ, ka Marmu punkti ir dzīvības mājvieta, pieskaroties Marmai Jūs tiešā veidā ietekmējat cilvēka dzīvi, tai skaitā arī Karmu. Ar Marmām jābūt ļoti piesardzīgam, lai nenodarītu pāri sev un otram. Tāpēc, ja vēlaties darboties ar Marmām, sāksim ar divām lietām - Marmu meditāciju un īpašu Pūdžu, kuru būs jāveic regulāri pašiem. 
 
Kad pirmais posms būs iesākts, tad turpināsim ar padziļinātu Marmu izpēti un dažādām dziedināšanas metodēm, ar kuru palīdzību var uzlabot savu veselību jebkurā jomā. 
IZMAIŅAS LUDMILAS NODARBĪBU SARAKSTĀ

IZMAIŅAS LUDMILAS NODARBĪBU SARAKSTĀ

Sakarā ar ilgstošu braucienu uz Indiju, Ludmilas nodarbību sarakstā būs izmaiņas. Prombūtnes laikā viņas nodarbības notiks pēc sekojošā grafika: 

Otrdienās

 • plkst. 12:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA SENIORIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 6.00;
 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA MUGURKAULAM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.

Ceturtdienās

 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA IESĀCĒJIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.

Sestdienās 16. un 19. decembrī (pēc tam neliels pārtraukums un tad regulārās nodarbības atsāksies janvārī).

 • plkst. 9:15 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA AR ATI SESTDIENĀS KRIEVU VALODĀ” NODARBĪBA 45+ UN VISIEM, KAS VĒLAS VINGROT. Ilgums 1st 15min. Vada Atis. Valoda: krievu. Cena € 7.50.

Pārējās nodarbības šajā laika periodā pagaidām nenotiks

Sīkāka informācija par nodarbībām sadaļā SARAKSTS.

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

Sākot ar 14.11.2017. Oļesjai ir sekojošās nodarbības: 

Otrdienās
 • plkst. 12:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA SENIORIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 6.00;
 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA MUGURKAULAM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.
Ceturtdienās
 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA IESĀCĒJIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.
Sīkāk par visām nodarbībām var iepazīties sadaļā SARAKSTS.

 

KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA

KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
Kalarippajattu kurss iesācējiem vai tiem, kas sen nav bijuši uz nodarbībām.
Sāksim apgūt visu no pamatiem ar dažādām dzīvnieku pozām, veselību uzlabojošiem un ķermeni stiprinošiem vingrinājumiem, īpašo Kalripajatu Sūrja Namaskar un formu, kas veltīta Ganešam.
Šis kurss der gan jauniem, gan veciem, gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī cilvēkiem ar dažādām veselības problēmām.  
Vada Armands un Natālija.

 

KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA

KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
Kalarippajattu kurss iesācējiem vai tiem, kas sen nav bijuši uz nodarbībām.
Sāksim apgūt visu no pamatiem ar dažādām dzīvnieku pozām, veselību uzlabojošiem un ķermeni stiprinošiem vingrinājumiem, īpašo Kalripajatu Sūrja Namaskar un formu, kas veltīta Ganešam.
Šis kurss der gan jauniem, gan veciem, gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī cilvēkiem ar dažādām veselības problēmām.  
Vada Armands un Natālija.
 
VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. KURSS IESĀCĒJIEM - NAKŠATRAS

VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. KURSS IESĀCĒJIEM - NAKŠATRAS

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Vēdiskajai astroloģijai ir ļoti liela nozīmē cilvēku dzīvē, tā parāda katra cilvēka vājākās vietas, nelaimju un neizdošanās cēloņus.

Lasīt tālāk...
JOGA MUGURKAULA UN VISA ĶERMEŅA NOSTIPRINĀŠANAI IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM

JOGA MUGURKAULA UN VISA ĶERMEŅA NOSTIPRINĀŠANAI IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  9.00 Lasīt tālāk...
KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KLASISKĀ HATHA JOGA

KLASISKĀ HATHA JOGA

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  7.50
Vingrot ir viegli, ja to dara, cienot savu ķermeni, bez sāpēm un caur atslābināšanos. Gadu tūkstošiem nemainīgas pozas (Āsanas) un vingrojumi (Vjājāmas), elpošanas vingrinājumi (Prānājāmas) un iekšējās muskulatūras pārvaldīšana (Bandhas) - tas viss dod spēku, elastību, gandarījumu un apziņas attīstību.
KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  9.00
Kalari Joga - tās ir Hatha Jogas nodarbības ar Kalaripajattu (sena vēdiska kara māksla) elementiem – dažādām Vjaimām (vingrojumus) un Āsanām (pozas), kuras palīdz nostiprināt muskulatūru, saites un cīpslas, kā arī piedodot ķermenim elastību. Kalari Joga attīsta uzmanības koncentrāciju un ķermeņa koordināciju, padarot cilvēku arī garīgi spēcīgāku, mērķtiecīgāku un pārliecinātāku par saviem spēkiem, jo nodarbības ir orientētas uz to, lai palīdzētu sasniegt cilvēkam pašu galveno – Prānas (dzīvības enerģijas) daudzuma palielināšanos.
Lasīt tālāk...
HATHA JOGA SENIORIEM

HATHA JOGA SENIORIEM

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu un krievu  6.00

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50 Lasīt tālāk...
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50
HATHA JOGA MUGURKAULAM

HATHA JOGA MUGURKAULAM

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50

Pierakstīties jaunumiem!