Jaunumi

Pasniedzēji


STARPTAUTISKS UPĀJU + KALARIPPAJATTU/ JOGAS INTENSĪVS RETRĪTS 2017

STARPTAUTISKS UPĀJU + KALARIPPAJATTU/ JOGAS INTENSĪVS RETRĪTS 2017

APŠUCIEMS, 16.-22.08.2017.

Upāja उपाय, tulkojumā no Sanskrita, nozīmē līdzeklis vai veids, ar kura palīdzību notiek kaut kā sasniegšana vai pārvarēšana.
Šajā gadījumā doma ir par Karmisko problēmu risināšanu un Karmisko šķēršļu pārvarēšanu. Upājas ir Vēdiskie un Tantriskie līdzekļi, ar kuru palīdzību cilvēks var izmainīt savu Karmu un attiecīgi savu dzīvi, jo viņa dzīve ir viņa Karmas atspoguļojums. OTRU GADU PĒC KARTAS MĒS ORGANIZĒJAM INTENSĪVU UPĀJU RETRĪTU, KAS PILNĪBĀ UN VIENĪGI IR VELTĪTS UPĀJĀM DAŽĀDU JŪSU DZĪVES PROBLĒMU RISINĀŠANAI.
Piecas, Upājam veltītas dienas, kuras var ielikt pamatus jūsu dzīves izmainīšanai, vai turpināt jau iesākto transformācijas procesu!
(Krievu valodā)

RETRĪTA PROGRAMMA
* programmā ir iespējamas nelielas izmaiņas

Lasīt tālāk...
SHIVA.BLOG

SHIVA.BLOG

Laipni lūgti Šivas jaunajā mājas lapā: shiva.blog!
"Esmu absolūti pārliecināts, un mana pieredze darbā ar vairāk nekā tūkstošiem cilvēku to apstiprina, ka Sanātana Dharmas prakse palīdzēs katram iegūt dzīves jēgu, tikt galā ar sevi un savām attiecībām, visbeidzot iemīlēt sevi un cilvēkus, iegūt dvēseles mieru, atbrīvoties no bailēm, stresa un slimībām, atrisināt dažādas problēmas un galu galā iepazīt Dievu. Vārdu sakot, jebkurš cilvēks Sanātana Dharmā atradīs atbildes uz saviem jautājumiem, jo tā ir Dieva radīta, vienota, universāla un integrāla zinātne par dzīvi, kuru tūkstošiem gadu praksē pārbaudījuši miljardiem cilvēku. Tāpēc, labu ceļa vēju!" Šiva Vākja Siddha Baba.
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

ĀJURVĒDA – VESELĪBA, JAUNĪBA, SKAISTUMS

Visiem smēķētājiem un tiem, kuri ir spiesti elpot netīru gaisu plaušu un elpceļu attīrīšanai, kā arī tiem, kuri cieš no dažādām problēmām ar plaušām, rekomendēju divas reizes dienā pēc ēšanas lietot vienu tējkaroti bez kaudzītes Phuphusogada un vienu tējkaroti Kloman Ghrita, kā arī dienas laikā dzert speciālu Ājurvēdisko dzērienu Pušpasa Drava (karstu vai virs ķermeņa teperatūras). Cikls 40 dienas.

SARVA PITRU AMĀVĀSJĀ MANTRU DŽĀPA

SARVA PITRU AMĀVĀSJĀ MANTRU DŽĀPA

GANEŠA, NAVAGRAHA, HANUMATA UN SUDRAŠANAS MANTRU DŽĀPA VELTĪTA पितृ PITR, ŠĪS DZĪVES UN VISU IEPRIEKŠĒJO DZĪVJU SENČU DVĒSELĒM
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  10.00

Mantru Džāpa, veltīta senču dvēseļu spēkam, aizsardzībai. Tā risinās viņu šī brīža grūtības un šķēršļus. Mantru Džāpas laikā senču dvēseles smeļas spēku, lai turpmāk varētu Jūs svētīt un atbalstīt. 

SARVA PITRU JĀTRĀ

SARVA PITRU JĀTRĀ

CEĻOJUMS UZ INDIJU

Piedāvājam Jums lielisku iespēju doties braucienā uz Indiju. Ceļojums notiks no 17.05.2017. līdz 28.05.2017. Pierakstīties var pa tālruņiem 67364254, 29274888.

Lasīt tālāk...
KONSULTĀCIJAS PIE ŠIVAS

KONSULTĀCIJAS PIE ŠIVAS

Sakarā ar to, ka gribētāju nokļūt pie manis uz konsultāciju ir ļoti daudz, kā arī ar mērķi saīsināt konsultācijas gaidīšanas laiku, esmu pieņēmis lēmumu veltīt konsultācijām Šivas Centrā vēl vienu dienu – pirmdienu. Pierakstīties uz konsultāciju var Šivas Centrā vai pa tālr. +371 67364254, +371 29274888.

INTERVIJA AR ŠIVU

INTERVIJA AR ŠIVU

Lasiet interviju ar Šivu "Patiesā mīlestība" žurnālā "lilit" (Nr. 3/2017) vai mūsu mājas lapas sadaļā "Publikācijas".

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Labvēlīgais laiks Tantriskajām un Vēdiskajām Upājām Šani būs 25. martā no plkst. 20:50 līdz 23:40 (Rīgas laiks).

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Ir vienkāršs veids kā saglabāt veselību. Tas ir neēst, kad gribās dzert un nedzert, kad gribās ēst.
 
NAKŠATRU DĒVAS

NAKŠATRU DĒVAS

TURPINĀJUMS
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
Unikāls nodarbību cikls, kas veltīts Dēvām, kuri ir Nakšatru saimnieki (pārvaldnieki). Nakšatras ir senākais zodiaks Vēdiskajā astroloģijā, jo Raši radās daudz vēlāk un senatnē, analizējot Nakšatras, izmantoja to Dēvas, bet Grahas radās vēlāk kopā ar Raši. Šodien viss ir otrādi - visi izmanto Grahas, bet par Dēvām zin retais. Savukārt, Dēvas nosaka Nakšatru būtību, to galvenās īpašības, atšķirības pazīmes, pamata tendences un visbeidzot cilvēka rakstura īpašības un notikumu attīstības perspektīvas.      
Turklāt šīs nodarbības iziet ārpus Vēdiskās astroloģijas rāmjiem, jo zināšanas par Dēvām ir pamats visām Vēdiskajām, Tantriskajām un Jogas zinātnēm, bez sapratnes par Dēvām attīstība un progress šajās zinātnēs nav iespējams.   
Sen biju solījis šo kursu, un lūk, beidzot šis brīdis ir pienācis. 
JOGA MUGURKAULA UN VISA ĶERMEŅA NOSTIPRINĀŠANAI IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM

JOGA MUGURKAULA UN VISA ĶERMEŅA NOSTIPRINĀŠANAI IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  9.00
Lietas, kas jāzina katram. Fiziskā ķermeņa veselības pamats ir asinsrite, ja šūna nesaņem svaigas, tīras asinis, tā nevar būt vesela. Ja asinis neattīra šūnu, tad šūna arī nevar būt vesela. Valda stereotips, ka pietiek tikai iedzert zāles, un viss pārējais pats sakārtosies. Bet vai tā ir? Kas nogādā zāles līdz šūnai? Tās ir asinis, bet ja muskulatūra ir sasprindzināta un asinsrite ierobežota, vai zāles tiek nogādātas līdz šūnai, lai tā atveseļotos? Protams, nē! Zāles vienkārši tiek izvadītas no organisma, nenonākot līdz adresātam. Citiem vārdiem sakot, ir jāvingro un jārūpējas par savu ķermeni, lai tas būtu labā formā! Klasisks piemērs ir galvas sāpes, tās pārsvarā veidojas kakla un muguras muskuļu sasprindzinājuma dēļ, kurš tālāk ierobežo asinsriti galvā. Lielākā daļa galvas sāpes risina ar kādu pretsāpju līdzekli. Bet vai tāpēc, ka nejūtat sāpes un  tablete ir nomākusi simptomus, domājat, ka esat atbrīvojuši un nostiprinājuši muskulatūru? Tieši tāpēc, tiklīdz beidzās tabletes iedarbība, sāpes atkal atgriežas un turpina mūs brīdināt par esošo problēmu. 
 
Ķermenis sastāv vairāk kā no 600 muskuļiem, tāpēc Jogā eksistē ļoti daudz dažādu vingrinājumu, ar kuru palīdzību var izstiept, savērpt, atbrīvot un arī nostiprināt katru no muskuļiem. Tāpēc, draugi, tiekamies nodarbībā! 
SATSĀNGA AR ŠIVU PAR MĪLESTĪBU PRET SEVI

SATSĀNGA AR ŠIVU PAR MĪLESTĪBU PRET SEVI

VIDEO - SATSĀNGA AR ŠIVU PAR MĪLESTĪBU PRET SEVI. 
 
Apskatīties video var ŠEIT.
KĀ ES SAVU IEPLĒSTO MENISKU ĀRSTĒJU - JOGAS, TANTRAS UN ĀJURVĒDAS IETEIKUMI VESELĀM KĀJĀM, CEĻIEM, PĒDĀM UN POTĪTĒM

KĀ ES SAVU IEPLĒSTO MENISKU ĀRSTĒJU - JOGAS, TANTRAS UN ĀJURVĒDAS IETEIKUMI VESELĀM KĀJĀM, CEĻIEM, PĒDĀM UN POTĪTĒM

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  15.00

Sāp ceļi, krakšķ locītavas, deformējās pēdas vai vēlaties zināt kāds dzīvesveids novērš iepriekš minētās problēmas, tad Jums šī nodarbība ir ļoti ieteicama. Dalīšos pieredzē, kā dziedēt ieplēstu menisku, krakšķošas locītavas, sāpes locītavās, kā arī, ko darīt, ja kauliņš zem īkšķa sāk deformēties un aug lielāks.

PAVASARA EKVINOKCIJA

PAVASARA EKVINOKCIJA

Lielā diena vai Pavasara Ekvinokcija ir mirklis, kad Saule šķērso debesu ekvarotu. Uz Zemes šāds brīdis ir divas reizes gadā, kad nakts un diena ir vienāda garuma - pavasarī tās ir Lieldienas un rudenī Apjumības. Pavasara ekvinokcija ietekmē visus cilvēkus, šajā laikā visi saņem vai nu labus notikumus vai sarežģījumus attiecībās un ģimenes dzīvē. Šo ietekmi var sajust gan pirms, gan pēc ekvinokcijas. Ja vēlaties veikt Upāju, kompensāciju šim notikumam un atbrīvot sevi no nelabvēlīgās ietekmes, Šiva Nādī Sanhita iesaka skaitīt sekojošas Mantras:
 
Om Vighna Rādžāja Namaha;
Om Govindāja Namaha;
Om Kamalājai Namaha.
 
Katru Mantru jāskaita 108 reizes ar seju uz austrumiem vai ziemeļiem, pirms skaita Mantras pretīm jebkuras Devas bildītei vai statuetītei jānoliek jebkāds veģetārs cienasts un jāaizdedzina divas jebkādas lampas (piemēram ghī vai sezama eļļas). Mantras jāsāk skaitīt 5 dienas pirms Lielās dienas, kura šogad sanāk 20.03.2017. plkst. 12:29, un turpina skaitīt 15 dienas pēc pavasara ekvinokcijas. Tātad Mantras jāsāk skaitīt no 15.03.2017. līdz 04.04.2017.
PRĀNĀJĀMA UN RĪTA HATHA JOGA

PRĀNĀJĀMA UN RĪTA HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
ĀJURVĒDA SKAISTUMAM UN JAUNĪBAS UZTURĒŠANAI

ĀJURVĒDA SKAISTUMAM UN JAUNĪBAS UZTURĒŠANAI

JAUNA TĒMA - ĒTERISKO EĻĻU PIELIETOŠANA SKAISTUMKOPŠANĀ
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu  9.00
PRĀNĀJĀMA UN BALA JOGA

PRĀNĀJĀMA UN BALA JOGA

VISIEM FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS LĪMEŅIEM, TAJĀ SKAITĀ ARĪ IESĀCĒJIEM
|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  9.00 Lasīt tālāk...
FILMA PAR ŠIVU, JOGU, KARMU UN DZĪVI

FILMA PAR ŠIVU, JOGU, KARMU UN DZĪVI

Noskatīties filmu var ŠEIT.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

No 10. marta līdz 28. martam Budha būs Nīča stāvoklī. Sakarā ar to neiesaku norādītajā laikā pieņemt svarīgus lēmumus, kuriem ir principiālā nozīme, plānot svarīgas tikšanās, iesaistīties nopietnās pārrunās, kā arī iegādāties datorus, telefonus un citus komunikācijas līdzekļus. 

KONSULTĀCIJAS PIE ŠIVAS

KONSULTĀCIJAS PIE ŠIVAS

Atsaucoties uz vairākkārtējiem lūgumiem, ka arī ar mērķi saīsināt konsultācijas gaidīšanas laiku, esmu pieņēmis lēmumu veltīt konsultācijām Šivas Centrā vēl vienu dienu – piektdienu. Taču tikai īsām konsultācijām, līdz 20 minūtēm. Pierakstīties uz īsu (līdz 20 minūtēm) konsultāciju piektdienās var Šivas Centrā vai pa tālr. +371 67364254, +371 29274888.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Lūk, arī pavasaris ir pienācis. Saskaņā ar Ājurvēdu, proti tās aspektu Rtočāra - zinātni par to, kā dzīvot saskaņā ar sezonas ritmiem, posms starp gadalaikiem ir ideāls laiks dažādu Ājurvēdisko procedūru veikšanai, kuras ir vērstas uz organisma attīrīšanu, Amas (nesagremotās, pūstošās barības) izvadīšanu, Došu līdzsvarošanu, dabīgu atjaunošanu un organisma darbības sagatavošanu jaunajos sezonālajos apstākļos. Tas, savukārt, veicina atbrīvošanos no slimībām, veselības stiprināšanu, enerģijas pieplūdumu un, protams, ārējā izskata uzlabošanos. Uzzināt, ko darīt un galvenais, kā to darīt PAREIZI jums palīdzēs sekojošās lekcijas:      
 
Bet sākt jūs varat jau sekojošos marta datumos: 7, 8, 13, 20, 25, 29.
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Labvēlīgie datumi matu griešanai un visām procedūrām ar matiem MARTĀ būs sekojoši: 5, 8, 12, 13, 25, 28, 29, 31.

RETRĪTS LIEPUPES MUIŽĀ

RETRĪTS LIEPUPES MUIŽĀ

no 30.03.2017. līdz 2.04.2017.

Retrīts Šakti enerģijas vairošanai, skaistumam un veselībai Latvijas skaistākajā muižā. 
Trīs fantastiskas dienas no 30.03.2017. - 2.04.2017. Latvijas skaistākajā muižā – Liepupē (www.liepupesmuiza.lv) Ilonas un Ivetas vadībā.

Lasīt tālāk...
HATHA JOGA SENIORIEM

HATHA JOGA SENIORIEM

|   Šivas Centrs  Ludmila  latviešu un krievu  6.00

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Grūtniecēm savu kaulu, matu, nagu un zobu saglabāšanai, kā arī bērna skeleta pareizai veidošanai rekomendēju katru dienu divas reizes dienā pa vienai tējkarotei lietot melno sezamu un Dantāgada. TAS BŪS NODERĪGS VISIEM CILVĒKIEM, NEATKARĪGI NO DZIMUMA UN VECUMA.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

PAR 26. FEBRUĀRĪ GAIDĀMO SAULES APTUMSUMU

Tas būs daļējs saules aptumsums, kas būs redzams teritorijā virs Dienvidamerikas, Atlantijas okeāna un Āfrikas Dienvidu daļas. Tadējādi pie mums tas nebūs redzams un tāpēc neradīs nekādu ietekmi.

KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  9.00
Kalari Joga - tās ir Hatha Jogas nodarbības ar Kalaripajattu (sena vēdiska kara māksla) elementiem – dažādām Vjaimām (vingrojumus) un Āsanām (pozas), kuras palīdz nostiprināt muskulatūru, saites un cīpslas, kā arī piedodot ķermenim elastību. Kalari Joga attīsta uzmanības koncentrāciju un ķermeņa koordināciju, padarot cilvēku arī garīgi spēcīgāku, mērķtiecīgāku un pārliecinātāku par saviem spēkiem, jo nodarbības ir orientētas uz to, lai palīdzētu sasniegt cilvēkam pašu galveno – Prānas (dzīvības enerģijas) daudzuma palielināšanos.
Lasīt tālāk...
VIDEO - SATSĀNGA AR ŠIVU, VELTĪTA MAHĀŠIVARĀTRI

VIDEO - SATSĀNGA AR ŠIVU, VELTĪTA MAHĀŠIVARĀTRI

MAHĀŠIVARĀTRI - PAŠU GALVENĀKO UN POPULĀRĀKO VĒDISKO UN TANTRISKO SVĒTKU BŪTĪBA UN NOZĪME
Tuvojas kārtējie Mahāšivarātri svētki.
Saprast, kas ir Šiva, kā viņu sajūst, kā viņu ieraudzīt ne tikai uz bildes, bet arī dzīvē jums palīdzēs šis FRAGMENTS.
MAZPAZĪSTAMAS BHRGU भृगु DŽJOTIŠVĒDAS METODES

MAZPAZĪSTAMAS BHRGU भृगु DŽJOTIŠVĒDAS METODES

JAUNA TĒMA - ŠANI UN GURU ANALĪZE BHRGU DŽJOTIŠVĒDĀ
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  10.00

Tās ir vienkāršas, bet ļoti effektīvas metodes, kuras pielieto horoskopa analīzē. Tās palīdz precīzāk notiekt cilvēku rakstura īpašības un Karmu pat tad, ja nav zināms precīzs dzimšanas laiks vai Lagna. Iesaku visiem, kuri apgūst Vēdisko astroloģiju. 

TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

Katrā cilvēka organisma šūnā ik sekundi notiek līdz 100 tūkstošu ķīmisko reakciju un tādu šūnu organismā ir 100 trillioni. Vai varat to iedomāties?!
 
ČAKRA BIDŽA MANTRA MĀLĀ + SPECIĀLĀ PRĀNĀJĀMA

ČAKRA BIDŽA MANTRA MĀLĀ + SPECIĀLĀ PRĀNĀJĀMA

Uz nodarbību vēlams paņemt Čakra Jantras
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

Cilvēka apziņa ir savienota ar viņa elpu, šī iemesla pēc jebkādas izmaiņas apziņas stāvoklī acumirklī ietekmē viņa elpošanu. Uzskatāms piemērs ir cilvēka miera un uztraukuma stāvokļi.

GRAHAS RĀŠI - PLANĒTAS ZODIĀKA ZĪMĒS

GRAHAS RĀŠI - PLANĒTAS ZODIĀKA ZĪMĒS

VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. KURSS IESĀCĒJIEM BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Vēdiskajai astroloģijai ir ļoti liela nozīmē cilvēku dzīvē, tā parāda katra cilvēka vājākās vietas, nelaimju un neizdošanās cēloņus.

Lasīt tālāk...
JANTRA ŪDENIM

JANTRA ŪDENIM

Pēc ilga pārtraukuma vara Jantra, kas pārvērš ūdeni zālēs ir atkal pieejama mūsu veikala preču klastā.

Uzzināt par to, kas ir ūdens, kā to pareizi attīrīt un pielietot ekzoteriskajā un ezoteriskajā līmenī, kā arī daudz ko citu, jūs varāt no sekojošām Šivas lekcijām: 
KĀ PASŪTĪT PANČANGU

KĀ PASŪTĪT PANČANGU

1) Pančanga gadam (cena 12 mēnešiem EUR 15.99)

Lai noformētu pasūtījumu Pančangas iegādei jums vajag reģistrēties Shiva Jyotisha Pro mājas lapā un pāriet sadaļā VEIKALS vai atvērt šo saiti: http://shiva.jyotisha.pro/lv/shop/.

Tālāk jūs varat sekot šajā VIDEO pamācībā (krievu valodā) aprakstītām instrukcijām. 
Kā arī varat skatīties VIDEO pamācību (krievu valodā) par mūsu Pančangas speciālām iespējām. 

2) Bezmaksas Pančanga tekošajai dienai

Lai apskatītos bezmaksas Pančangu tekošajai dienai ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija Shiva Jyotisha Pro mājas lapā.

! Gadījumā, ja izmantojat Mozilla brauzeri, tad pēc reģistrācijas Shiva Jyotisha Pro mājas lapā ir nepieciešams uzspiest uz "Share Location" pogu (uzpeldošs logs augšējā kreisajā stūrī). 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, rakstiet uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

HATHA JOGA BĒRNIEM NO 5 GADIEM

HATHA JOGA BĒRNIEM NO 5 GADIEM

|   Šivas Centrs  Ludmila  latviešu un krievu  7.50
NĀDA JOGA (GONGU TERAPIJA)

NĀDA JOGA (GONGU TERAPIJA)

|   Šivas Centrs  Ludmila  latviešu un krievu  9.00

Nāda Joga atgriezīs jūs pie unikālās iekšējās vibrācijas, kas saskaņota ar Dabas ritmiem, pirmatnējo skaņas vilni un Augstāko Apziņu. Gongu terapija atbrīvos apziņu no bažām, bailēm un uzbudinājuma, atjaunos jūsu fiziskos spēkus, aktivizēs atveseļošanās un jaunināšanās procesu.

Lasīt tālāk...
PAMATU KURSS IESĀCĒJIEM JOGĀ

PAMATU KURSS IESĀCĒJIEM JOGĀ

JAUNU TĒMA - ĀJURVĒDISKĀS ĒŠANAS PAMATI
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu  9.00

Nodarbības praktiskajā daļā būs klasiskās Āsanas un Vjājamas, pastāstīšu par izpildīšanas noslēpumiem, kas ļauj iegūt nepieciešamo efektu. Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot un pierakstu kladi.


“Cilvēks ir tas, ko viņš ēd” un “Mūsu pārtika ir mūsu zāles vai mūsu spēcīgākā inde, atkarībā no tā, ko ēd cilvēks” - tā vēsta Ājurvēda. Tas viss nozīmē, ka pareiza diēta ir pilnīgi visa pamatā un bez tās nevar būt ne runas ne par kādu fizisku, psihisku vai garīgu veselību. Mūsu nodarbībās pastāstīšu, kas ir pareiza diēta saskaņā ar Jogu un Ājurvēdu, ko var ēst un ko nevar, kā pareizi ēdienu gatavot un ēst, cik bieži vajadzētu ēst, cik daudz pārtikas cilvēkam nepieciešams, kādi dienas laiki ir optimāli barības uzņemšanai un daudz ko citu.

SPECIĀLA DHJĀNA REDZES UZLABOŠANAI

SPECIĀLA DHJĀNA REDZES UZLABOŠANAI

PRAKTISKĀS NODARBĪBAS
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Maksimāla rezultāta iegūšanai, ātrākam progresam un, lai izvairītos no noguruma, kā arī traumām jūsu mājas nodarbībās, rekomendēju katru dienu veikt dažādas Asanas.
ॐ ॐ ॐ
Pievienoties Hatha Jogas nodarbībām ar Šivu var sestdienās. Nodarbības notiek Gaujas ielā 23 (Jāņa Poruka vidusskolā).
* HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. 
ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS
Plkst. 9:00. Ilgums 1st 30min. Valoda: krievu. Cena € 9.00. Līdzi ņemt ērtu apģērbu, paklājinu un čībiņas.
* HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA
SPECIĀLAIS, ŠIVAS IZSTRĀDĀTAIS KOMPLEKSS ĶERMEŅA KOREKCIJAI
Plkst. 12:30. Ilgums 1st 30min. Valoda: krievu. Cena € 9.00. Līdzi ņemt ērtu apģērbu, paklājinu un čībiņas.
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

TIEM, KAS NODARBOJAS AR HATHA JOGU
Lai jūsu mājas nodarbībām būtu noturīgs progress, rekomendēju vienas nodarbības laikā izpildīt mazāk Asanu, bet veikt tās ilgāk.
Pievienoties Hatha Jogas nodarbībām ar Šivu var sestdienās. Nodarbības notiek Gaujas ielā 23 (Jāņa Poruka vidusskolā).
* HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. 
ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS
Plkst. 9:00. Ilgums 1st 30min. Valoda: krievu. Cena € 9.00. Līdzi ņemt ērtu apģērbu, paklājinu un čībiņas.
* HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA
SPECIĀLAIS, ŠIVAS IZSTRĀDĀTAIS KOMPLEKSS ĶERMEŅA KOREKCIJAI
Plkst. 12:30. Ilgums 1st 30min. Valoda: krievu. Cena € 9.00. Līdzi ņemt ērtu apģērbu, paklājinu un čībiņas.
CILVĒKA DZĪVES GALVENAIS NOSLĒPUMS - APZIŅA. INTELEKTS. ATMIŅA. SMADZENES. KĀ TAS VISS IR IEKĀRTOTS UN DARBOJAS

CILVĒKA DZĪVES GALVENAIS NOSLĒPUMS - APZIŅA. INTELEKTS. ATMIŅA. SMADZENES. KĀ TAS VISS IR IEKĀRTOTS UN DARBOJAS

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  9.00
Kalari Joga - tās ir Hatha Jogas nodarbības ar Kalaripajattu (sena vēdiska kara māksla) elementiem – dažādām Vjaimām (vingrojumus) un Āsanām (pozas), kuras palīdz nostiprināt muskulatūru, saites un cīpslas, kā arī piedodot ķermenim elastību. Kalari Joga attīsta uzmanības koncentrāciju un ķermeņa koordināciju, padarot cilvēku arī garīgi spēcīgāku, mērķtiecīgāku un pārliecinātāku par saviem spēkiem, jo nodarbības ir orientētas uz to, lai palīdzētu sasniegt cilvēkam pašu galveno – Prānas (dzīvības enerģijas) daudzuma palielināšanos.
Lasīt tālāk...
VĀSTU ŠĀSTRA - ZINĀTNE PAR PAREIZU CILVĒKA APKĀRTĒJĀS VIDES, ĪPAŠUMA, DZĪVESVIETAS, OFISA IEKĀRTOJUMU UN TĀ IETEKMI UZ DZĪVI, VESELĪBU UN DARBU

VĀSTU ŠĀSTRA - ZINĀTNE PAR PAREIZU CILVĒKA APKĀRTĒJĀS VIDES, ĪPAŠUMA, DZĪVESVIETAS, OFISA IEKĀRTOJUMU UN TĀ IETEKMI UZ DZĪVI, VESELĪBU UN DARBU

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00
Pēc Jūsu dzīvokļa, mājas vai ofisa plāna var pastāstīt, kas ar Jums notiek dzīvē, ar kādām slimībām slimosiet, kādās dzīves jomās veiksies vai neveiksies, kādi šķēršļi dzīvē būs jāpārvar. Savukārt, pareiza vietas izvēle (pozicionēšanās) apkārtējā pasaulē un tajā esošajās enerģijās dod cilvēkam iespēju izveidot daudz kvalitatīvāku un labvēlīgāku vidi, kurā dzīvot, kā arī prognozēt un izvairīties no negatīviem notikumiem. Turklāt, atrodoties sev labvēlīgā vidē, katrs cilvēks var sasniegt pārsteidzošus rezultātus, jo viņa pusē ir Visuma spēks. Vāstu Šāstra ir zinātne, kas skaidro katra ikdienas procesa saistību ar tā pareizu novietojumu telpā attiecībā pret debespusēm, kā arī brīdina par iespējamām problēmām, ja process notiks neatbilstošā debespusē. 
 
Kursa tēmas:
- piecu pirmelementu un deviņu Devu (Visuma enerģiju) saistība ar debesspusēm un ietekme uz mūsu dzīvi;
- zemes pareiza izvēle, zemes gabala reljefa un formas ietekme;
- telpu funkcionalitāte un pareizā debespuse katrai telpai dzīvoklī, mājā, ofisā, ražotnē, veikalā vai jebkurā citā telpā;
- interjera iekārtošana pēc Vāstu;
- Vāstu un Džjotišvēda - cilvēka horosokopa un īpašuma savstarpējā mijiedarbība un ietekme uz dzīvi;
- Vāstu un Ājurvēda - īpašuma ietekme uz veselību;
- saimnieku ievākšanās procedūra; 
- Vāstu aprēķini - īpašas formulas, ar kuru palīdzību nosaka katra īpašuma individuālo ietekmi uz katru civlēku.
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

KAVAČA GHRITA

Tagad cilvēkiem ir auksti, dažreiz ļoti auksti. Šādos apstākļos novājinās imunitāte un cilvēka organismā rodas labvēlīga vide, kurā vairojas vīrusi un mikrobi, kas, savukārt, noved pie dažādām slimībām, pie tam ne tikai saaukstēšanās kaitēm. Ir labs sens Tantrisks un Ājurvēdisks līdzeklis Kavača Ghrita, kas aizsargā cilvēku no negatīvām ietekmēm un būtnēm, pie kurām arī ir pieskaitāmi vīrusi un mikrobi. Rekomendēju ieziest ar šo Kavača Ghritu nāss iekšieni, deniņus, galvaskausa pamatni un Brahmarandra vai avotiņu vairākas reizes dienā, īpaši pirms iešanas ārā vai saskarsmes ar nepatīkamiem cilvēkiem.

JOGA UN ĀJURVĒDA SIEVIETĒM

JOGA UN ĀJURVĒDA SIEVIETĒM

JAUNA TĒMA - MENSTRUĀLAIS CIKLS, TĀ NOZĪME SIEVIETES DZĪVĒ UN VIŅAS VESELĪBĀ
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu  9.00
Runāsim par sievietes veselību, viņas spēku un skaistumu. Veiksim speciālas Asanas un Vjājama, kā arī citas prakses, kas veicina sievietes ķermeņa atjaunošanu un orgānu reģenerāciju, stiprina viņas Šakti enerģiju.
 
Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot un pierakstu kladi.
JAUNAIS KALARIPPAJATTU KURSS IESĀCĒJIEM

JAUNAIS KALARIPPAJATTU KURSS IESĀCĒJIEM

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00

Kurss ir domāts iesācējiem vai tiem, kas sen nav bijuši uz nodarbībām. Sāksim apgūt visu no pamatiem ar dažādām dzīvnieku pozām, veselību uzlabojošiem un ķermeni stiprinošiem vingrinājumiem, īpašo Kalripajatu Sūrja Namaskar un formu, kas veltīta Ganešam. Šis kurss der gan jauniem, gan veciem, gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī cilvēkiem ar dažādām veselības problēmām. 
Lasīt talāk…

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

KAFIJA
Visi zina, ka dzert kafiju ir kaitīgi, bet ne visi zina, ka īpaši kaitīgi dzert kafiju pēc ēdienreizēm, ko ļoti daudzi, kā esmu novērojis, dara. Tas ļoti sagrauj gremošanas sistēmu un noved pie barības nesagremošanas.
 
Detalizēti par produktu saderību un to pareizu lietošanu uzturā, kā arī par daudz ko citu interesantu un vērtīgu stāstu sekojošos lekciju kursos:
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

ŠUKRA UČA

No 27. janvāra līdz 31. maijam Šukra līdz šim nepieredzēti ilgi atradīsies Uča stāvoklī vai savā labākajā formā. Kopumā tas nozīmēs  ļoti labvēlīgu periodu visām ar Šukru saistītām lietām, kas būtu: dzīvokļa, mašīnas, jahtas, lidmašīnas, helikoptera, villas paradīzes vietās, dimantu, rotaslietu, stilīga apģērba, apavu un citu priekšmetu pirkšana, sliktākajā gadījuma, jaunu zābaku pirkšana, kā arī ļoti labvēlīgs periods attiecībām un visam, kas ar tām saistīts. Bet, ja nopietni, laiks būs labvēlīgs jebkuriem jums svarīgiem pirkumiem un naudas lietām. Taču šajā gadījumā būs nepieciešams izvēlēties labvēlīgu laiku to veikšanai. Šukra (Venēra) ir visa iepriekšminētā Karaka vai simbols. Mūsu Saules sistēmā Šukra pārstāv Lakšmī - laimes, mīlestības, baudas un tamlīdzīgu lietu Dievieti. 

HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00
DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम

DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम

KURSA "LAIJA JOGA. TEHNIKA, KAS IZNĪCINA NEGATĪVĀS SANSKARAH." IETVAROS
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

Tā ir sena Tantriska speciālā elpošanas tehnika, kura iznīcina problēmas, cilvēka rakstura trūkumus, slimības un negatīvās Sanskarah, kas rada šķēršļus dzīvē. 

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Aukstajā ziemas periodā rekomendēju lietot sekojošus Ājurvēdiskus dzērienus:
BALJA DRAVA - tonizējošs un nostiprinošs
KAPHA MUKTI DRAVA - Kapha Došas pazemināšanai 
PUŠPASA DRAVA - pret klepu un saaukstēšanos 
VĀTA MUKTI DRAVA - Vāta Došas pazemināšanai
 
Rekomendācija lietošanai: 1 maisījuma tējkaroti apliet ar 300 ml karsta ūdens un nostādināt 10-15 min. Izdzerot dzērienu, vēlams apēst nogulsnes (tas palielinās iedarbību).
 
Esiet veseli!
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Ja jūs esat ļoti noguruši, ieteicams iet gulēt ne uzreiz, bet pirms miega veikt Dhjānu, Trataku vai Nidrā Jogu. Tas nepieciešams, lai miegs būtu dziļāks, tātad cilvēkam vairāk noderīgs, bet sapņi ar lielāku informācijas daudzumu.

Sīkāk par to, kas ir Trataka, Dhjāna, kā arī Nidrā Joga un kā to pielietot miega kvalitātes uzlabošanai un ne tikai skatāties manos lekciju ciklos:
 
Kā arī jauna kursa KĀ IZMAINĪT SAVU DZĪVI UN SĀKT DZĪVOT SASKAŅĀ AR PATIESAJIEM DABAS LIKUMIEM. DINAČARIJA - DIENAS KĀRTĪBA UN ORGANIZĀCIJA:
DĀVANAS AR NOZĪMI

DĀVANAS AR NOZĪMI

Mūsu Vēdisko preču veikalā ir jaunas preces! Mālā un aproces no dažādiem akmeņiem un Rudrakšas, Dīpas un Dīpakas, Murti un Pratimas, kuloni un breloki, Čavanpraš un daudz kas cits! Tas ir veids, kā iepriecināt sevi un savus mīļos ne tikai ar skaistiem, bet arī lietderīgiem Vēdiskā dzīves veida atribūtiem, kuriem ir nozīme un konkrēts pielietojuma mērķis - veselībai, aizsardzībai un apziņas transformācijai.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

KĀ ATBRĪVOTIES NO VISU VEIDU PARAZĪTIEM AR ĀJURVĒDISKO LĪDZEKĻU PALĪDZĪBU
Šim mērķim ir speciāla programma. 
Pirmās trīs dienas no rīta tukšā dūšā jālieto 2 tējkarotes Kāpatika Mardana pulvera, bet vakarā pirms gulētiešanas jāizdzer 3 tējkarotes Kāpatika Mardana Taila eļļas, gan pulverim, gan eļļai uzdzerot Ājurvēdisko dzērienu Šudhi Drava. Pēc tam 15 dienu laikā 2 reizes dienā pa 1 tējkarotei no rīta tukšā dūšā un vakarā pirms gulētiešanas lietot Kāpatika Mardana pulveri, uzdzerot Šudhi Drava dzērienu.
JOGA SIEVIETĒM. PRAKTISKĀS NODARBĪBAS

JOGA SIEVIETĒM. PRAKTISKĀS NODARBĪBAS

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00

Veiksim speciālās Āsanas, Vjājamas un citas prakses, kas veicina sievietes ķermeņa atjaunošanu un orgānu reģenerāciju, stiprina viņas Šakti enerģiju. Līdzi ņemt ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot, termosu ar tēju un pierakstu kladi.

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00

Nodarbībā pildīsim klasiskās Āsanas un Vjājamas, pastāstīšu par izpildīšanas noslēpumiem, kas ļauj iegūt nepieciešamo efektu.
Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot un pierakstu kladi.

HATHA JOGA MUGURKAULAM UN KĀJĀM

HATHA JOGA MUGURKAULAM UN KĀJĀM

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00
LĪNIJU UN ZĪMJU NOZĪME MŪSU PLAUKSTĀS

LĪNIJU UN ZĪMJU NOZĪME MŪSU PLAUKSTĀS

JAUNS LEKCIJU CIKLS - हस्त सामुद्रिक शास्त्र HASTA SĀMUDRIKA ŠĀSTRA
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  10.00
Termins Sanskritā "Hasta Sāmudrikā Šāstra" sastāv no trīs vārdiem: "Hasta" (roka), "Sāmudrika" (okeāns, zīmes uz rokām) un "Šāstra" (zināšanas).
Tātad Hasta Sāmudrika Šāstra ir sena Vēdiskā zinātne, kas pēta cilvēku pēc viņa plaukstām. Katram cilvēkam plaukstas ir unikālas un individuālas. Tās atspoguļo apziņas īpašības, un tajās redzamas katra cilvēka individuālās Karmas atstātās pēdas. No cilvēka plaukstām var nolasīt pilnīgi visu par apziņas struktūru un pieredzējušam Šāstri (lietpratējam) pat nav nepieciešams ieskatīties horoskopā, lai saprastu, kas sagaida cilvēku nākotnē - viņam pietiek tikai paskatīties cilvēka plaukstās. Pirkstu nospieduma raksts, plaukstu līnijas, unikālais tulznu izvietojums un citas pazīmes, kuras katram cilvēkam ir neatkārtojamas un unikālas - viss tas veido rūpīgi strukturētu mozaīku, kas domāta, lai pavērtu priekškaru jebkuram notikumam, parādībai vai procesam cilvēka dzīvē.
Mūsu kursā mēs apskatīsim vairākus cilvēka dzīves aspektus caur Hasta Sāmudrika Šāstras zinātnes prizmu (savstarpējās attiecības, karjera, bērni utt.), kā arī došu padomu, kā rīkoties, ja vienā vai otrā sfērā rodas problēmas.
ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

Ir atjaunota nodaļa ATSAUKSMES (krievu un angļu valodā).

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

BUDHI TAILA
Budhi Taila ir Ajūrvēdiskā eļļa, kas speciāli pagatavota pēc īpašas Siddha receptes un tehnoloģijas, paredzēta Vata Došas un nervu sistēmas nomierināšanai. Tā stimulē Budhi vai cilvēka intelekta darbību, uzlabo atmiņu un palielina koncentrāciju, aizkavē galvas smadzeņu novecošanas procesu, palīdz galvas sāpju gadījumā un atbrīvo no stresa, kā arī palīdz tam pretoties.
Rekomendēju to arī dažāda vecuma bērniem, jo Budhi Taila veicina bērna organisma integrālu attīstību, un īpaši prāta attīstību.
Lietošana: pieaugušajiem pilināt pa vienam pilienam katrā nāsī 2 reizes dienā, no rīta un vakarā. Bērniem līdz 7 gadu vecumam TIKAI IEZIEST BRAHMARANDRA (avotiņu) 2 reizes dienā. Pieaugušajiem arī rekomendēju papildus ieziest Brahmarandru (avotiņu) 2 reizes dienā, no rīta un vakarā.
ŠANI GOČARA DETALIZĒTA ANALĪZE

ŠANI GOČARA DETALIZĒTA ANALĪZE

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  10.00
Pirmo reizi lekciju laikā tik detalizēti stāstīšu kā analīzēt Šani Gočara. Dažas no tēmām:
- Šani Vāhana un tā ietekme 
- Sardhasapta ( Sade Sati) laikā Šani ietekme uz ķermeņa daļām
- Šani Gočara pāri Grahām dzimšanas brīža horoskopā
- Šani Gočara caur dažādiem svarīgiem grādiem horoskopā, Bhrigu Bindu, 88 Pāda, uc. 
Nākošā gada sākumā Šani maina savu atrašanās vietu, pārejot no Vrščikas uz Dhanu. Pēdējo reizi Šani šeit atradās, sākot no 1987. gada decembra līdz 1990. gada novembrim. Toreiz Šani iedarbināja notikumus uz nākošiem 30 gadiem. Šoreiz būs līdzīgs process, lekcijas laikā parunāsim arī par šiem iespējamiem scenārijiem. 
JAUNAS PRECES

JAUNAS PRECES

Linu dvielis 
Izmērs: 70 cm x 175 cm
• Roku darbs. Austa stellēs no 100% nekrāsota lina.
• Lins Ājurvēdā plaši izmantots jau vairākus tūkstošus gadu tā unikālo īpašību dēļ.
• Šūnu līmenī vislabākā saderība ar cilvēka šūnām, tāpēc to izmantoja ķirurģijā.
• Labāka mitruma uzsūktspēja kā kokvilnai.
• Izturība pret nodilumu. 
• Neuzkrāj statisko enerģiju.
• Atgrūž baktērijas un sēnītes.
• Kalpos kā lieliska mikromasāža ādai pēc vannas.
 
Meditācijas šalle
Šalle austa stellēs
60% alpakas vilnas un 40% zīds
 
• Apsedzies ar šalli, sēžot meditācijas pozā vai guļot atpūtas pozā. Tās dabiskais materiāls ļauj Prānai (enerģijai) brīvi plūst.
• Meditācijas laikā palēninās visi procesi ķermenī un var palikt auksti. Šalle palīdz saglabāt ķermeņa siltumu.
• Šalle sekmē noskaņošanos un norobežošanos no apkārtējās pasaules trokšņiem un palīdz vieglāk nomierināt ķermeni un prātu, sniedzot  drošības un mājīguma sajūtu.
• Regulāri lietojot, šalle uzkrāj meditācijā radītās vibrācijas un kalpos kā sava veida enerģijas “bruņas” tās nēsātājai.
 
Preces pieejamas “Šivas Centrā” vai pēc pasūtījuma. 
 
Brīvības iela 103-2a, Rīga
t. 29 274 888
Izplatītājs SIA “Amritas avots”
VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PROGRAMMAS SHIVA JYOTISHA PRO ONLINE PREZENTĀCIJAS UN KONFERENCES VIDEO

VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PROGRAMMAS SHIVA JYOTISHA PRO ONLINE PREZENTĀCIJAS UN KONFERENCES VIDEO

Konference. Rīga, 25.09.2016.
ॐ नमः शिवाय
Lai noskatītos video nospiediet ŠEIT. 
 
 
 
SVĒTDIENAS RĪTA JOGA (HATHA JOGA + SŪRJA NAMASKARA + PRĀNĀJĀMA)

SVĒTDIENAS RĪTA JOGA (HATHA JOGA + SŪRJA NAMASKARA + PRĀNĀJĀMA)

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00
HATHA JOGA MĀMIŅĀM PĒC DZEMDĪBĀM

HATHA JOGA MĀMIŅĀM PĒC DZEMDĪBĀM

Uz nodarbību varat nākt kopā ar bērnu
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  7.50
KLASISKĀ HATHA JOGA

KLASISKĀ HATHA JOGA

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem neatkarīgi no vecuma
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00
HATHA JOGA IESĀCĒJIEM PIE LUDMILAS

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM PIE LUDMILAS

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
Šajā klasiskās Hatha Jogas kursā, mēs taisīsim Vjājamas, Āsanas un mācīsimies elpot - Prānājāma, tāpēc, ka Āsana bez elpošanas ir mirusi Āsana. Šis kurss neprasa iepriekšējo fizisko sagatavotību, var nākt visi. Kurss ir paredzēts pakāpeniskai Āsanu un Vjājamu izpildīšanas tehnikas apgūšanai, balstoties uz seno Riši zināšanām un noslēpumiem, kuras tika nodotas no skolotāja māceklim. Kustības un ķermeņa stāvokļi Hatha Jogā veicina nervu sistēmas reģenerēšanu, sirds ritma normalizēšanu, noskaņojuma uzlabošanos, atbrīvošanos no sāpēm mugurā un locītavās. Dalīšos ar praktiskām zināšanām par to kā sasniegt un saglabāt stipru veselību, garo mūžu, spēku, mundrumu, un dzīves enerģiju (kā staigāt, sēdēt, ēst, gulēt utt.) 
Joga jums palīdzēs sasniegt ķermeņa, apziņas, prāta un dvēseles harmoniju.
Līdzi ņemt pierakstu kladi.
JAUNAIS KALARIPPAJATTU KURSS IESĀCĒJIEM

JAUNAIS KALARIPPAJATTU KURSS IESĀCĒJIEM

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00

Kurss ir domāts iesācējiem vai tiem, kas sen nav bijuši uz nodarbībām. Sāksim apgūt visu no pamatiem ar dažādām dzīvnieku pozām, veselību uzlabojošiem un ķermeni stiprinošiem vingrinājumiem, īpašo Kalripajatu Sūrja Namaskar un formu, kas veltīta Ganešam. Šis kurss der gan jauniem, gan veciem, gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī cilvēkiem ar dažādām veselības problēmām. 
Lasīt talāk…

KALARIPPAJATTU

KALARIPPAJATTU

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KALARIPPAJATTU

KALARIPPAJATTU

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KALARIPPAJATTU

KALARIPPAJATTU

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
SŪRJA NAMSAKARA, KĀ LĪDZEKLIS APZIŅAS TRANSFORMĀCIJAI

SŪRJA NAMSAKARA, KĀ LĪDZEKLIS APZIŅAS TRANSFORMĀCIJAI

|   Šivas Centrs    krievu  9.00

Sūrja Namaskara ir intensīvs līdzeklis Prānas ģenerēšanai, kā arī tas padara cilvēku pašpietiekamu un neaizskaramu ārējo apstākļu ietekmes priekšā.
Vada Vjačeslavs. 

HATHA JOGA NOTIEVĒŠANAI

HATHA JOGA NOTIEVĒŠANAI

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
SŪRJA NAMASKARA + HATHA JOGA + PRĀNĀJĀMA

SŪRJA NAMASKARA + HATHA JOGA + PRĀNĀJĀMA

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.
|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  9.00 Lasīt tālāk...
HATHA JOGA TIEM, KAM 45+...

HATHA JOGA TIEM, KAM 45+...

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.

HATHA JOGA SENIORIEM

HATHA JOGA SENIORIEM

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  6.00

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.

HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
RĪTA HATHA JOGA

RĪTA HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
HATHA JOGA MUGURKAULAM

HATHA JOGA MUGURKAULAM

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
KLASISKĀ HATHA JOGA

KLASISKĀ HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  7.50

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem un neatkarīgi no vecuma. Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai un paklājiņu uz kā vingrot.

HATHA JOGA GRŪTNIECĒM

HATHA JOGA GRŪTNIECĒM

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00
KLASISKĀ HATHA JOGA

KLASISKĀ HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  7.50
SIEVIEŠU KONSULTĀCIJA

SIEVIEŠU KONSULTĀCIJA

Konsultācijas sievietēm par veselību, dzīvesveida organizāciju, grūtniecību, dzemdībām, mazuļa aprūpi, bērna ēdināšanu un citiem jautājumiem notiek pie Šivas skolnieces Ilonas. Pieteikties var Šivas Centrā vai pa tālruņiem 67364254, 29274888.

Pierakstīties jaunumiem!