Jaunumi


KALA JOGA - LAIKA NOSLĒPUMS. MĀKSLA PĀRVALDĪT LAIKU, VAI KĀ IZDARĪT TĀ, LAI VISU PASPĒTU

KALA JOGA - LAIKA NOSLĒPUMS. MĀKSLA PĀRVALDĪT LAIKU, VAI KĀ IZDARĪT TĀ, LAI VISU PASPĒTU

|   Zinātņu Akadēmija  Šiva  krievu  9.00

Laiks ir jūsu dzīve un, ja tā jums patiesi ir dārga, tad savas dzīves laiku jāizmanto maksimāli efektīvi. Cilvēka attieksme pret Laiku patiesībā nosaka to, kā viņš attiecas pret savu dzīvi. Pazaudēts laiks ir velti iztērēta dzīve. Patiesu bagātību vai nabadzību, veiksmi vai neveiksmi nosaka nevis naudas daudzums, bet Laiks, kas ir jūsu rīcībā, un tas, kā jūs to izmantojat, tāpēc teiciens "nosist laiku" principā nav pareizs. Nosist Laiku nav iespējams, tieši otrādi, Laiks ir tas, kas nogalina cilvēku, ja viņš nezin, kā ar to pareizi apieties. Vēl es stāstīšu par Laika Vēdisko koncepciju, par to, kas tas ir - Laiks.

TIEM, KAS BEIDZOT VĒLAS SĀKT SEVI MĪLĒT, BET NEZIN, KĀ TO IZDARĪT, PIEDĀVĀJU APMEKLĒT MŪSU NODARBĪBAS - "PRATIPRASAVA. DHJĀNA – SEVIS MĪLESTĪBA"

TIEM, KAS BEIDZOT VĒLAS SĀKT SEVI MĪLĒT, BET NEZIN, KĀ TO IZDARĪT, PIEDĀVĀJU APMEKLĒT MŪSU NODARBĪBAS -

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

VISIEM, KAS VĒLAS SĀKT NODARBOTIES AR HATHA JOGU, ES IESAKU SĀKT AR NODARBĪBU CIKLU, KAS VELTĪTAS IEGURŅA KOREKCIJAI, JO NO JŪSU ĶERMEŅA STĀVOKĻA BŪS ATKARĪGI JŪSU TURPMĀKIE PANĀKUMI JOGĀ

VISIEM, KAS VĒLAS SĀKT NODARBOTIES AR HATHA JOGU, ES IESAKU SĀKT AR NODARBĪBU CIKLU, KAS VELTĪTAS IEGURŅA KOREKCIJAI, JO NO JŪSU ĶERMEŅA STĀVOKĻA BŪS ATKARĪGI JŪSU TURPMĀKIE PANĀKUMI JOGĀ

VASTI JOGA - वस्ति योग IEGURŅA KOREKCIJAS JOGA. NODARBĪBA AR INDIVIDUĀLU KOREKCIJU

|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem. Līdzi paņemt ērtu apģērbu, čibiņas un paklājiņu.

Sanskritā iegurni sauc par वस्तिदेश Vastideša jeb cilvēka uzturēšanās vietu. Ja mēs salīdzināsim cilvēku ar koku, tad viņa rumpis - ir stumbrs, kājas - ir saknes, un iegurnis ir viņa sēkla, viņa pamatne no kā viņš izaug. Tāpēc ne velti iegurņa apvidū, सूक्शम शरीर Sukšma Šarira, jeb smalkā ķermeņa līmenī, atrodas मूलाधार Muladhara Čakram - saknes Čakram (Sanskritā Čakram ir starp-dzimšu  lietvārds), kur koncentrējas leģendārā कुण्डलिनी Kundalini enerģija - dzīvības enerģija, kas iedzīvina visus pārējos enerģiju veidus. Turklāt šī Čakram atbild par cilvēka izdzīvošanu visos līmeņos, ieskaitot fizisko, psihisko un pat ekonomisko. 

Iegurņa apvidū atrodas cilvēka dzimumorgāni, tādējādi iegurņa stāvoklis ļoti lielā mērā ietekmē cilvēka seksuālo un reproduktīvo funkcijas. Īpaši bieži iegurņa deformācija noved pie tā bojājumiem un traumē bērnu dzemdību laikā. Visbiežāk tiek traumēta mazuļa galviņa un šāds bojājums saglabājas uz visu dzīvi ar visām no tā izrietošām sekām. 

Tā kā iegurnis būtībā ir cilvēka centrs, tā stāvoklim ir izšķiroša ietekme uz vispārējo ķermeņa stāvokli un uz visu orgānu stāvokli. Problēma ir tā, ka gandrīz visiem cilvēkiem iegurnis ir deformēts un šī iemesla dēļ rodas traucējumi seksuālajā sfērā un tiek traucēts pareizs visa balsta kustību aparāta izvietojums - un kā sekas tam – dažādi sarežģījumi dzīvē, jo ķermeņa stāvoklis ļoti spēcīgi ietekmē dzīves notikumus, tā iemesla dēļ, ka tieši cilvēka ķermenī atrodas Pieci darbības orgāni jeb पंच कर्मेन्द्रियनि Panča Karmindrijani, ar kuru palīdzību cilvēks veido Karmu un Pieci sajūtu orgāni पंच ज्ञानेन्द्रियनि Panča Džnānindrijani, ar kuru palīdzību viņš izzina šo pasauli. 

Saskaņā ar Astroloģiju, iegurnis ir saistīts ar devīto Bhava, kas atbild par attiecībām ar tēvu, vadību, valsti, ar varu kopumā, kā arī atbild par Dharmu (sekošana Dievišķajiem likumiem, cilvēka vieta dzīvē un tml.) un Bhagju (veiksme un laimīga izdošanās dzīvē). Problēmas ar iegurni atspoguļo problēmas šajās sfērās.

Turklāt - iegurņa apvidū atrodas viens no jaunības un ilga mūža noslēpumiem, par ko es pastāstīšu nodarbībās. 

Piedāvātais  Āsanu un Vjajamu komplekss ir paredzēts visu traucējumu un ar to saistītā labošanai. Jūs paši, uz sava piemēra, redzēsiet, kā tas strādā, jo es sniegšu padomus katram individuāli.

PAMATU KURS IESĀCĒJIEM JOGĀ. NOSLĒDZOŠĀ LEKCIJA-NODARBĪBA PAR MIEGU

Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot un pierakstu kladi

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu  9.00

Nodarbības praktiskajā daļā būs klasiskās Āsanas un Vjaimas, pastāstīšu par izpildīšanas noslēpumiem, kas ļauj iegūt nepieciešamo efektu.

PAREIZA GARŠVIELU IZMANTOŠANA AJURVĒDĀ. तिक्तगन्धा TIKTAGANDHA - MELNO SINEPJU PAVEIDS, KO IZMANTO AJURVĒDĀ

PAREIZA GARŠVIELU IZMANTOŠANA AJURVĒDĀ. तिक्तगन्धा  TIKTAGANDHA - MELNO SINEPJU PAVEIDS, KO IZMANTO AJURVĒDĀ

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

ŠRĪ SŪKTAM

ŠRĪ SŪKTAM

|   Šivas Centrs  Andrejs  9.00

Šrī Sūktam ir teksts no Rgvēdas, kas vēršas pie Šrī, jeb Lakšmī un visa sievišķā pirmsākuma. Tas ir pamata teksts, ko skaita visos rituālos, kas veltīti Dēvī, tas pieaicina Lakšmī visos dzīves aspektos un dod labklājību un pārticību. Skaidrošu nozīmi un mācīsimies šo tekstu pareizi skaitīt.

PRĀNĀJĀMA UN MEDITĀCIJA

PRĀNĀJĀMA UN MEDITĀCIJA

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem

|   Šivas Centrs  Andrejs  latviešu  9.00

Veiksim dažādus elpošanas vingrinājumus gan veselības uzlabošanai, gan arī garīgai attīstībai un sevis izzināšanai. Prānājama ir lielisks veids kā padarīt skaidrāku un koncentrētāku savu apziņu, kas ļauj ieraudzīt un risināt problēmu iemeslus. Un, protams, tas ir ļoti noderīgi visai nervu sistēmai un smadzenēm, elpošanas ceļiem, vēdera dobuma orgāniem, sirdij un neskaitāmiem citem veselības un dzīves aspektiem. 

HATHA JOGA CILVĒKIEM PĀRI 50

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu un krievu  7.50

Nodarbības aicināti apmeklēt arī Seniori, kas piekopj aktīvu dzīves veidu. Nodarbības, kas palīdzēs veselīgi izkustēties, uzlabot locītavu stāvokli un organisma kopējo tonusu gan fiziskajā, gan enerģētiskajā līmenī.

HATHA JOGA EMOCIONĀLĀM LĪDZSVARAM

HATHA JOGA EMOCIONĀLĀM LĪDZSVARAM

visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu un krievu  9.00

Nodarbība ir veltījums un Upaija Čandra Graham. Tas ir ideāls laiks, lai līdzsvarotu savu emocionālo stāvokli un pievērsties visām sfērām, kuras ir Čandras pārvaldīšanā gan fiziskajā, gan arī ezoteriskajā plaknē. Nodarbības laikā izpildīsim atbilstošas Hatha Jogas Asanas, veiksim Čandra Namaskara, kā arī elposim izmantojot dažādas elpošanas tehnikas.

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU IZMAIŅAS

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU IZMAIŅAS

No 24.08.2015. līdz 31.08.2015. "KALARIPPAJATTU" nodarbības nenotiks. Nodarbības atsāksies 1. septembrī Gaujas ielā 23 (Rīgas Jāņa Poruka vidusskola, trešais stāvs).

ŠIVAS KONSULTĀCIJAS

ŠIVAS KONSULTĀCIJAS

Atsaucoties uz daudzo interesentu vēlmi un, lai mazinātu gaidīšanas laiku, sākot ar septembri, Šiva papildus konsultēs arī piektdienās.
Liels lūgums! Ja kaut kādu iemeslu dēļ jūs nevarat atnākt uz konsultāciju, laicīgi par to brīdiniet, tā kā daudzi ar nepacietību gaida iespēju tikt uz konsultāciju pie Šivas.

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

31.jūlijā Mangala būs Niča मंगल नीचा, respektīvi, atradīsies savā sliktākajā "formā". Tas turpināsies līdz 15.septembrim. Turklāt vienlaikus Šukra - no 25.jūlija līdz 5.septembrim - atradīsies Vakra शुक्र वक्र stāvoklī.

Šai sakarā, minētajā laika posmā, es neiesaku jebkura kustamā un nekustamā īpašuma pirkumus un jebkuras ar tiem saistītas svarīgas darbības; ļoti nelabvēlīga būs laulību reģistrācija vai attiecību dibināšana; ļoti iespējami konflikti ģimenē un attiecībās; ievērojiet piesardzību ar visiem transporta līdzekļiem un it īpaši uz ūdens.

Tiem, kas "saprot tematu", rekomendēju veikt Upaijas Mangalam un Šukram.

Esiet uzmanīgi un piesardzīgi.

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Labvēlīgs laiks Ājurvēdisko procedūru uzsākšanai un veikšanai augustā: 1, 2, 6, 8, 13, 18, 20, 25, 30.

DŽJOTIŠA VĒDA. GRAHAS RĀŠĪ

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Grahu novietojums Rāšī (zodiaka zīmēs) parāda cilvēka vai cilvēku grupas apziņas uzbūvi.

DŽJOTIŠA VĒDA - NAKŠATRU UN DEVATU IETEKME UZ MŪSU DZĪVI UN IKDIENU

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Šis kurss būs veltīts vienam no senākajiem Džjotiša Vēdas aspektiem. Jo senatnē Džanmakālagraha (cilvēka horoskops) bija Čakra vai Zodiaks, kas sastādīts tikai no Nakšatrām, viss pārējais radās jau daudz vēlāk, tāpēc Nakšatras ir salīdzinoši maz pazīstams, aizmirsts un maz izmantots Vēdiskās astroloģijas aspekts. Patiesībā Nakšatras ir iegrimšana cilvēka apziņas un viņa Karmas dzīlēs. Tajās slēpjas gigantisks apjoms zināšanu, kas dod milzīgu papildus iespēju, īpaši notikumu prognozēšanā. Bez klasiskajām Nakšatru īpašībām Jūs iepazīsiet ļoti senus noslēpumainus aspektus, uzzināsiet, kā Puranas (Vēdiskā mitoloģija) atklāj negaidītas Nakšatru īpašības, kā arī to, kāda nozīme ir Nakšatru simboliem un to ietekmei uz cilvēku likteņiem. Tas ļaus kā no jauna paskatīties uz tām un saprast to ezotērisko un eksotērisko nozīmi. 

SANSKĀRA SĀDHANA संस्कार साधन

jauns kurss

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Vārdam संस्कार  sanskāra ir ļoti daudz nozīmes,sākot ar attīrīšanos; dārgakmeņa slīpēšanu, līdz tas ir perfekts; atmiņas, jeb karmas pieraksts; izlabot un radīt perfektu; izglītība. Tā ir iesaistīšanās labvēlīgos darbos, kuru rezultātā tiek attīrīts cilvēka prāts, kā rezultātā cilvēks tiek šķīstīts no iepriekšējās dzīvēs sastrādātās karmas.  साधन sādhana nozīmē izārstēt, atbrīvoties no sliktas karmas un spēja lieliski pārvaldīt kādu procesu, tā iegūtot sev vēlamo rezultātu. Vārdam sanskāra ir arī rituālu nozīme, ir vairāki rituāli, kā pieturas punkti dzīvē, ar kuriem tiek uzskākti kādi ļoti nozīmīgi, jauni  procesi dzīvē. Nodarbībās runāsim par svarīgākām sanskārām dzīves laikā, gan to kā pārvaldīt pašu procesu, gan to kādi rituāli jāveic  un kādas  mantras jāskaita  uzsākot kādu no sanskārām. Viens no svarīgākajiem ir विवाह Vivāha - laulības, bet ir vēl daudzas citas ļoti svarīgas sanskāras par kurām pastāstīšu nodarbību laikā.

     

ŠIVAS CENTRS STARPTAUTISKAJĀ JOGAS DIENĀ (21.06.2015). FRAGMENTI

KALARIPPAJATTU

TANTRIKA DŽJOTIŠA. TANTRISKĀS UPĀJAS BUDHAM

turpinājums

|   Zinātņu Akadēmija  Šiva  krievu  9.00

HATHA JOGA. VAKRĀSANA - SPECIĀLAIS, ŠIVAS IZSTRĀDĀTAIS KOMPLEKSS ĶERMEŅA KOREKCIJAI

HATHA JOGA. VAKRĀSANA - SPECIĀLAIS, ŠIVAS IZSTRĀDĀTAIS KOMPLEKSS ĶERMEŅA KOREKCIJAI

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu

|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

GANEŠA, SARASVATI HOMA MĀCĪBU SĀKŠANAI, VĒDU STUDĒŠANAI

GANEŠA, SARASVATI HOMA MĀCĪBU SĀKŠANAI, VĒDU STUDĒŠANAI

pēc iepriekšēja pieraksta

|   Šivas Centrs    9.00

Sarasvati atbild par visa veida mācībām un mācīšanu, kā arī par Vēdām un Vēdu apgūšanu, dažādiem izpētes darbiem, mākslu un citiem radošiem procesiem. Sarasvati pārvalda prātu, atmiņu un intelektu. Šī homa ir visiem, kas kaut ko apgūst, pasniedz un māca vai vispār vēlas uzlabot runas spējas, radošo domāšanu, atmiņu un prāta darbību. Vada Andrejs un Atis.

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Atgādinu, ka tīrīt zobus nepieciešams ne tikai no rītiem, bet pats galvenais - ir tos tīrīt pēc katras ēdienreizes, un protams, darīt to pareizi.
Pēc nodarbību materiāliem "Dāntā Šāstra – nezināmais par zobiem un to kopšanu", "Ievads joga. Zobu nozīme un loma cilvēka dzīvē un veselības saglabāšanā. Zobu pareiza kopšana" un "Danta Šāstra - nezināmais par zobiem un to kopšanu. Mukha Sāmudrika Šāstra (cilvēka pētīšana pēc sejas) - zobu nozīme".

NEZINĀMAIS PAR LIESU UN TĀS LOMU CILVĒKA DZĪVĒ

NEZINĀMAIS PAR LIESU UN TĀS LOMU CILVĒKA DZĪVĒ

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

Es saskāros ar apbrīnojamu lietu - es zināju, ka cilvēki nezin sava organisma uzbūvi, bet tas, ko viņi nezina, par par to, kādu lomu viņu dzīvē spēlē liesa, mani pārsteidza. Pat medicīna par šo orgānu maz ko zina un tāpēc pie katras mazākās izdevības to izgriež. Tas, ko es jums pastāstīšu par liesu, jūs pārsteigs, līdzīgi kā viss, ko esmu stāstījis mūsu nodarbībās līdz šim.

JOGA KĀJĀM UN GURNIEM

|   Šivas Centrs  Andrejs  latviešu  9.00

HATHA JOGA

HATHA JOGA

visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem

no 1.09.2015. otrdienās un ceturtdienās plkst. 6.45 Šivas Centrā. Nodarbības ilgums 1 st. 15 min. Vada Oļesja. Valoda: latviešu. Cena € 7.50.

HATHA JOGA VARIKOZU VĒNU ĀRSTĒŠANAI UN PROFILAKSEI

HATHA JOGA VARIKOZU VĒNU ĀRSTĒŠANAI UN PROFILAKSEI

visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu un krievu  9.00

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Saskaņā ar Vāstu Šastra वास्तु शास्त्र - seno Vēdisko zinātni par arhitektūru un dažādām formām un to ietekmi uz cilvēku, poda vāks vienmēr jātur aizvērts (izņemot tā lietošanas laiku :-)), jo atvērts poda vāks veicina izdevumu palielināšanos un ienākumu samazināšanos. Tas ir nopietns Vāstu principu pārkāpums, ko sauc par Vāstu Doša वास्तु दोषा.
Neaizmirstiet pēc lietošanas to aizvērt.

KALARIPPAJATTU NODARBĪBAS SEPTEMBRĪ

KALARIPPAJATTU NODARBĪBAS SEPTEMBRĪ

No 1.09.2015. "KALARIPPAJATTU" nodarbības notiks Gaujas ielā 23 (Rīgas Jāņa Poruka vidusskola, trešais stāvs) pirmdienās un trešdienās plkst. 18.30; un otrdienās, ceturtdienās un piektdienās plkst. 18.00. Nodarbības ilgums 1 st. 30 min. Vada Armands un Andrejs. Cena € 9.00.

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Attiecībās jums ir jāizdara izvēle - vai nu - lai tev ir taisnība vai nu - lai esi laimīgs.

Pēc mūsu iepazīšanās un attiecību problēmu risināšanas mājas lapas "YogaTantraMates" materiāliem.

ŠIVA NĀDĪ SANHITA IETEIKUMI

ŠIVA NĀDĪ SANHITA IETEIKUMI

Tuvākajos četros mēnešos notiks nozīmīgi Astroloģiski notikumi, kuri var ietekmēt ikviena ikdienas dzīvi, tāpēc esiet prātīgāki un uzmanīgāki kā līdz šim. Tiem, kas vēlas veikt kompensāciju šim laikam un Grahu izvietojuma ietekmei, iesaku veikt Šiva Nādī Sanhitas ieteikto Upāju. Skaitīt Mantru ॐ जयायै नमः OM DŽAJĀJAI NAMAHA 108x3 reizes, katru trešdienu un piektdienu pretīm Lakšmī, Durgas vai Pārvatī Murti vai Pratimai (statuetītei vai bildītei), Dēvi novieto austrumos. Pirms skaita Mantu pretīm Devī noliek Prasada - augļus sarkanā krāsā un aizdedzina divas sezama eļļas Dīpas (lampiņas). Mantru skaita 4 mēnešus.

ĀJURVĒDA

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu  9.00

Lekcijas atsāksies 29.09.2015. Runāsim par slimību attīstību sešām stadijām.

JOGAS VINGROJUMI, LAI NOVĒRSTU IEGURŅA JOSLAS UN MUGURAS PROBLĒMAS

|   Šivas Centrs  Atis  7.50

VĀSTU ŠĀSTRA - VISS PAR DURVĪM

PAPLAŠINĀTS KURSS

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

VĒDA MANTRA ŠĀSTRA UN DŽAPA RIGVĒDAS MANTRA VELTĪTA DZIMTAI UN SENČIEM

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  9.00

PAMATU KURSS IESĀCĒJIEM JOGĀ

Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot un pierakstu kladi

(latviešu valodā) – jauns kurss no 6.10.2015. otrdienās plkst.20.00 Šivas Centrā. Vada Ilona. Cena € 9.00.
Viss Pasaulē notiek pēc noteiktiem likumiem, arī mūsu dzīve norisinās pēc likumiem. Šo likumu zināšana un sekošana tiem dod iespēju būt veseliem un laimīgiem. Šajās nodarbībās runāsim par darbībām, kuras mēs veicam katru dienu un kuras ir jāveic saskaņā ar Pasaules likumiem. Tās darbības, kuras mēs veicam viss biežāk – viņas viss spēcīgāk ietekmē mūsu Karmu, tāpēc, jo pareizāk mēs tās darām, jo pozitīvāk un spēcīgāk tas ietekmēs mūsu apziņu un mūsu dzīvi. Nodarbībās runāsim: ko, kad, cik daudz dzert un ēst; kad iet gulēt un kad celties; kā pareizi elpot, kādas procedūras ir jāveic ikdienā utt. Tās ir darbības par kurām mēs ikdienā pat neaizdomājamies – cik kvalitatīvas un lietderīgas priekš mums ir šīs darbības – darām tās automātiski, darām tās tā, kā esam ieraduši. Nodarbības praktiskajā daļā būs klasiskās Āsanas un Vjaajamas, pastāstīšu par izpildīšanas noslēpumiem, kas ļauj iegūt nepieciešamo efektu.

MĀJAS LAPA SHIVA.LV

Mūsu mājas lapa shiva.lv ir pārcelta uz modernu platformu, un pašreiz notiek visas informācijas pārnešanas nobeigums no vecās mājas lapas uz jauno. Mājas lapa vecajā formātā pieejama apskatei, izmantojot adresi shiva.lv/old, bet nekādi jaunumi tajā vairs netiks ievietoti.

DŽJOTIŠA VĒDA. ज्योतिष योगाः - JOGAS

DŽJOTIŠA VĒDA. ज्योतिष योगाः - JOGAS

turpinājums

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

Jogas ir īpašas Grahu kombinācijas, kas rada dzīvē stingri noteiktas sekas. Piemēram, vienu Jogu jūs, visticamāk, jau pazīstat, tā ir Kudža Doša, Joga, kas sagrauj visas attiecības bez izņēmuma un padara cilvēku par cietušo pusi. Diemžēl, manā praksē izņēmumus es neesmu saticis. Zināšanas par Jogām paver absolūti jaunu informācijas slāni, kas dod iespēju izteikt precīzus pareģojumus.

LAIJA JOGA. TEHNIKA, KAS IZNĪCINA NEGATĪVĀS SANSKARAH. IEGREMDĒŠANĀS PAGĀTNĒ

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu

|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

DEGUSTĀCIJAS ŠIVAS CENTRĀ

DEGUSTĀCIJAS ŠIVAS CENTRĀ

No 31.08.2015. darba dienās no plkst. 12.00 līdz 15.00 Šivas Сentrā atsākas degustācijas (pusdienas).

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Tas, kā cilvēks attiecas pret savu laiku īstenībā parāda to, kā viņš attiecas pret savu dzīvi. Pati bezatbildīgā cilvēku attieksme - ir attieksme pret savu laiku. Pēc gaidāmo nodarbību ''KALA JOGA - LAIKA NOSLĒPUMS. MĀKSLA PĀRVALDĪT LAIKU, VAI KĀ IZDARĪT TĀ, LAI VISU PASPĒTU" materiāliem.

DŽJOTIŠA VĒDA. GRAHAS NAKŠATRĀS

|   Šivas Centrs  Andrejs  latviešu  9.00

GANEŠA, ŠIVA RAKŠA KAVAČA HOMA AIZSARDZĪBAI, PROBLĒMĀM UN VESELĪBAI

GANEŠA, ŠIVA RAKŠA KAVAČA HOMA AIZSARDZĪBAI, PROBLĒMĀM UN VESELĪBAI

Pēc iepriekšēja pieraksta

|   Šivas Centrs  Andrejs  9.00

Šiva Rakša Kavača ir kā aizsardzība pret visa veida nelaimēm, negadījumiem, nelabvēlīgām ietekmēm, kā arī visam ķermenim. Paskaidrošu uz ko katrā brīdī jākoncentrējas, lai uzliktu aizsardzību dažādām ķermeņa daļām.

JOGA SENIORIEM UN CILVĒKIEM AR NOVĀJINĀTU ORGANISMU

JOGA SENIORIEM UN CILVĒKIEM AR NOVĀJINĀTU ORGANISMU

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu un krievu  6.00

Mierīgas nodarbības, kas iekļauj darbu ar locītavām, mugurkaulu, acīm, kā arī dažādām elpošanas tehnikām, vērstas uz vestibulārā aparāta un koordinācijas trenēšanu. Piemērots vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā arī visiem, kas nejūtas droši par savām fiziskām spējām, bet vēlas kustēties un uzlabot savu fizisko stāvokli un izturību.

TEMATISKO KIRTANU UN MANTRU DZIEDĀŠANA

TEMATISKO KIRTANU UN MANTRU DZIEDĀŠANA

|   Šivas Centrs  Oļesja  7.50

No izdziedāšanās līdz dziedināšanai ar Dhjānu (meditāciju) noslēgumā. Kirtanu dziedāšana ir neticami patīkams un efektīvs veids kā atslābināt apziņu un mierināt prāta aktivitāti, kura ir viens no visnoturīgākajiem šķēršļiem ceļā uz sevis izzināšanu caur Dhjanu vai jebkuru citu Jogas tehniku. Tas ir pārsteidzoši iedarbīgs veids cilvēkiem, kam ir īpaši grūti izpaust sevi, kas jūtas saspringti un nedabiski. Mantru skaņās ir ielikta ļoti spēcīga Prāna, atkārtota Mantru dziedāšana pareizā atmosfērā nomierina, attīra, koriģē apziņu un piepilda to ar augstas kvalitātes Prānu. Tas sniedz sirdij prieku, radot to no iekšienes. Anahata un Višudha Čakra atplaukst šajā priekā. Jauno mācību gadu sāksim ar Kirtanu veltītu Sarasvati Devi. Viņas Šakti jeb enerģija atbild par domāšanas un radošajiem procesiem apziņā, par spēju uzsūkt un apgūt zināšanas, par spēju izteikt un izpaust, par veiksmi un prieku mācībās un daudz ko citu, ko nav iespējams izteikt vārdos.

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Kādā no iepriekšējiem jaunumiem es jau rakstīju par to, ka šobrīd ir īpaši nelabvēlīgs Karmisks laika periods, kas turpināsies līdz 15.septembrim. Turklāt, no 22.augusta 12:13 līdz 24.augusta 20:44 būs sevišķi nelabvēlīgs laiks, ko izraisīs situācija, kad Čandra un Mangala atradīsies Niča stāvoklī, ka arī - Viņi apmainīsies ar Raši, kas būtiski sarežģīs situāciju.

Es ļoti neiesaku svarīgu lēmumu pieņemšanu un svarīgu darbību veikšanu minētajā laika posmā. Bez tam, tas ir ārkārtīgi nelabvēlīgs laiks visam, kas saistīts ar attiecībām un seksu, kustamo un nekustamo īpašumu, kā arī ūdeni, emocijām un jāpievērš uzmanība savai veselībai – it īpaši ģinekoloģijai un androloģijai. Šajā laikā palielinās avāriju un traumu iespēja.

Tiem, kas "saprot tematu", rekomendēju veikt Upaijas Čandram un Mangalam un visiem būt uzmanīgiem un piesardzīgiem.

ATA ZARIŅA INTERVIJA

ATA ZARIŅA INTERVIJA

Žurnāls "PRAKTISKĀ ASTROLOĢIJA. NRA.LV" (2015. gada augusts)

ŠIVAS NODARBĪBAS UN KONSULTĀCIJAS

• No 25.06.2015. līdz 30.08.2015. pie Šivas nenotiks lekcijas un nodarbības Šivas Centrā, Zinātņu Akadēmijā un Gaujas ielā 23. Visas lekcijas un nodarbības atsāksies no 1. septembra.
• Šivas privātās konsultācijas notiks līdz 22.07.2015. (ieskaitot), skype-konsultācijas notiks līdz 28.07.2015. Konsultācijas Šivas Centrā atsāksies no 2. septembra. Augustā konsultāciju būs iespējams saņemt tikai izmantojot Šiva Adžira Prašnu (jautājums un atbilde "jā" vai "nē" režīmā, atbilde 24 stundu laikā).

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

  • ĀJATA JOGA - MEDITATĪVĀ DZIĻAS ATSLĀBINĀŠANĀS UN STIEPŠANĀS JOGA (latviešu un krievu valodās) – pirmdienās plkst. 18.15 Šivas Centrā (visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem). Nodarbības ilgums 1 stunda 15 minūtes. Vada Oļesja. Cena € 7.50. Pirmdienu kūrē Graha Čandra, tas ir ideāls laiks tam, lai līdzsvarotu savu emocionalo stāvokli, rastu mieru un atslābinatos. Speciālo Āsanu izpildījums norit atslābināšanos veicinošā atmosfērā noteiktā lēnā ritmā.
  • HATHA JOGA (latviešu valodā) - otrdienās un ceturtdienās plkst.6.45 Šivas Centrā (visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem). Nodarbības ilgums 1 stunda 15 min. Vada Oļesja. Cena € 7.50.
  • DINAMISKĀ HATHA JOGA, AKCENTĒJOT KUSTĪBU UN KONCENTRĒŠANOS - ceturtdienās plkst. 18.15 Šivas Centrā (visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem). Nodarbības ilgums 1 stunda 15 min. Vada Oļesja. Cena € 7.50.

DŽAIMINI DŽJOTIŠVĒDA - ARUDHA LAGNAS UN TO PILIETOŠANA

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

अन्त्येष्टि श्राद्ध तर्पण ANTJĒŠTI, ŠRĀDDHA UN TARPANA - VĒDISKIE BĒRU UN MIRUŠO SENČU DVĒSEĻU GODĀŠANAS RITUĀLI

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Trīs pamatrituāli, kuri saistīti ar mirušā pareizu izvadīšanu un pēc bēru posmu, kura laikā ir iespējams parūpēties par aizgājēja dvēseli un kopā ar viņu godāt visus dzimtā mirušos senčus. Šie rituāli nodrošina piecas ļoti svarīgas lietas mūsu dzīvē:

  • Pareiza mirušā kremēšanu un apglabāšanu;
  • Mirušā tuvinieka radinieku mierinājumu;
  • Atbalstu mirušā dvēselei sasniegt mājvietu - Pitru Loku;
  • Spēka un atbalsta sniegšanu tām senču dvēselēm, kuras jau atrodas Pitru Lokā;
  • Kā arī palīdzību no mūsu dzimtas sarežģītās dzīves situācijās.

VIMŠOTTARI DAŠA - PROGNOZĒŠANAS SISTĒMA VĒDISKAJĀ ASTROLOĢIJĀ

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

GANEŠA, ASTOŅU LAKŠMĪ HOMA

GANEŠA, ASTOŅU LAKŠMĪ HOMA

pēc iepriekšēja pieraksta

|   Šivas Centrs  Atis  9.00

KALARIPPAJATTU RETRĪTS ”MĀRCIENAS MUIŽĀ” (Madonas rajons)

KALARIPPAJATTU RETRĪTS ”MĀRCIENAS MUIŽĀ” (Madonas rajons)

– no 17.09.2015. līdz 20.09.2015. (ierašanās 17. septembrī sākot ar 13.00, izbraukšana 20.septembrī līdz 12.00). Tā ir iespēja vingrināties atbilstoši tradicionālajam treniņu grafikam - no rīta un vakarā. Rīta nodarbība būs plkst. 7.00–10.00 - garāka iesildīšanās, Šivas un Šakti formas, tad strādāsim ar garajiem ziemeļu un dienvidu kokiem. Vakara nodarbība plkst. 15.00–18.00 - vairāk spēka vingrinājumi, dienvidu un centrālais stils ar dažādiem cīņas elementiem, pēc tam garie dienvidu koki un īsie koki. Starp nodarbībām brīvs laiks pastaigām svaigā gaisā Mārcienas muižas apkārtnes mežos vai atpūtai pie nelielā, bet skaistā muižas ezeriņa. Ēdināšana 2 reizes dienā – plkst. 10.30 un 18.30 ar nelielu uzkodu pa vidu. Pierakstīties var Šivas Centrā vai pa tālr. (+371)67364254, (+371)29274888.

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Lai novērstu negatīvo ietekmi uz dzirdi, kas rodas lidojot lidmašīnā, samazinātu stresu un kopumā normalizētu Vatu, iesaku pirms lidojuma iepilināt ausīs pa vienai pilei siltu mūsu speciālo eļļu maisījumu "Šravana Taila".

Pierakstīties jaunumiem!