Jaunumi

Pasniedzēji


BHIŠADŽ DŽJOTIŠA भिषज् ज्योतिष – VĒDISKĀ MEDICĪNISKĀ ASTROLOĢIJA

BHIŠADŽ DŽJOTIŠA भिषज् ज्योतिष – VĒDISKĀ MEDICĪNISKĀ ASTROLOĢIJA

Ekskluzīvs seminārs profesionāļiem un tiem, kas nopietni apgūst Džjotiša Vēdu.
6. - 8. jūlijs, 2018
Sadaļa Džjotiša Vēdā, kas ļauj ar absolūtu precizitāti noteikt slimības diagnozi vēl ilgi pirms tās iestāšanās un daudz precīzāk, tā var palīdzēt noteikt slimību pat gadu desmitus pirms tās atklāšanas ar parastās medicīnas līdzekļu palīdzību. Turklāt, jūs uzzināsiet kā noteikt Prakriti jeb cilvēka Ājurvēdisko konstitūciju, vājās vietas viņa organismā un noslieci uz dažādām saslimšanām. Es dalīšos ar jums ar savu vairāk kā četrdesmitgadus ilgo pētījumu pieredzi un trīsdesmit gadu prakses pieredzi, kā arī ar šīs senās zinātnes noslēpumiem.
 
Nodarbības notiks no 10.00 līdz 19.00 Šivas Centrā.
Сomplimentary (bezmaksas) Ajūrvēdiskās pusdienas, Ajūrvēdiskā tēja un uzkodas pārtraukumos.
 
Maksa par semināru līdz 31.05.2018 - 1899.00 eiro
Maksa par semināru no 1.06.2018 līdz 30.06.2018 - 2259.00 eiro
Maksa par semināru no 1.07.2018 - 2799.00 eiro
 
Registrēties semināram > ŠEIT
 
Online translācijas nebūs. Audio un video ierakstīšana ir aizliegta.
Semināra noslēgumā tiks izsniegts sertifikāts ar Šivas Vākja Siddha Baba parakstu.

 

SHIVA'S SEMINARS OF YOGA, VEDA AND TANTRA IN MIAMI, USA

SHIVA'S SEMINARS OF YOGA, VEDA AND TANTRA IN MIAMI, USA

From the 22nd to 25th of February Shiva Vakya Siddha Baba - Guru of ancient wisdom of Sanatana Dharma will visit Miami to share his deep knowledge of Yoga, Veda and Tantra through 3 intense seminars:
 
22.02.2018
WHAT IS KARMA. HUMAN CONSCIOUSNESS AND LIFE. HOW EVENTS IN LIFE UNFOLD
 
Everyone hears and uses the word "Karma" nowadays, yet the fact is no one understands the true meaning of it. Our life is the reflection of our Karma, and because of that, Karma is the only cause of everything in our lives. Karma, on its turn, is engraved in our Consciousness. We will talk about all of the above; we'll dive into the mechanisms, and laws of Karma. Most importantly, I will introduce you to the sacred knowledge that was designed to influence your Karma and ultimately improve/ transform your life.
 
23.02.2018
WHY RELATIONSHIPS FAIL
 
Having consulted more than one hundred thousand people from all over the world, I have concluded that they absolutely don’t understand what relationships are and what they exist for! No wonder that relationships are the problem number one in the world. I will unveil the mystery concerning the reasons why it is so and what you can do to have happy relationships.
 
24-25.02.2018
MAITHUNA – ANCIENT SECRETS OF TANTRIC SEX
 
The reality is that one of the main reasons why relationships fail is utterly unsatisfying sex life. Moreover, disappointment in sex is to blame for prostate cancer, breast cancer, various gynecological and andrological diseases as well as mental issues.
During this extraordinary course, I will explain what "Maithuna" is and how it differs from ordinary, conventional sex. I will reveal the secrets how by practicing Tantric sex, i.e., Maithuna you will achieve indescribable bliss, change your Karma, cure any disease, solve problems and eventually transform your consciousness.
Disclaimer: There will be no nudity, no indecent exposure, no inappropriate or explicit language. The minimum age for attendance 18+.
 
ABOUT SHIVA
 
Shiva Vakya Siddha Baba was born in Riga, Latvia in 1957 where he maintains his residence to this day. He has a degree in Economics. Shiva's lifelong dedication to Sanatana Dharma (Vedic, Tantric, and Yogic Sciences) goes back to 1976.
He has been consulting and teaching more than one hundred thousand people from all over the world since 1988. Shiva's versatile lectures which cover every aspect of human life and more, regularly attend hundreds of people.
Shiva Vakya Siddha Baba relentlessly expands breadth and depth of his Vedic knowledge and practice. He is a renown specialist in the following sciences: Raja Yoga, Karma Yoga, Hatha Yoga, Jnana Yoga, Nada Yoga, Tantra Yoga including "Maithuna" i.e. Tantric sex as a unique way of transforming life; as well as in Laya Yoga (magical aspects of Tantra using special procedures) and Jyotisha Veda (Vedic Astrology).
Moreover, Shiva is well-known as Master of Prashna (Prashna is Vedic astrology system of obtaining answers to important questions), Sankhya Shastra (Vedic numerology), Nimitta Shastra (Vedic and Tantric science of signs and omens), Hasta Samudrika Shastra (Vedic palm reading), Mukha Samudrika Shastra (Vedic face reading), Pada Samudrika Shastra (Vedic feet reading), Ayurveda (Vedic science of health, proper diet and wellbeing), Mantra Shastra (Vedic and Tantric science of sounds), Vastu Shastra (Vedic architecture, design and layout) and other aspects of Sanatana Dharma.
He is also a distinguished Master of Swara Yoga (the Tantric science of special breathing), the ancient mystical knowledge working on a subtle level with events and their results using breath as a tool of predicting and changing them and the science of Upayas, i.e., remedial measures designed to transform life. Last but not least Shiva is also a specialist in Darshana (Vedic philosophy).
His hobby is Kalarippayattu, which is an ancient Tantric Martial Art.
For those more familiar with Vedic Sciences, according to Agastya Nadi Jyotisha and Shiva Nadi Jyotisha, Shiva Vakya Siddha Baba is a messenger of Lord Shiva with the particular task of spreading knowledge of Sanatana Dharma in the world.
 
IN ORDER TO BOOK YOUR PARTICIPATION AND FOR ALL RELATED DETAILS, PLEASE CONTACT:
 
Sabrina Ruz
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
cell number: +1 (239) 530-8080
IZMAIŅAS ATA NODARBĪBU SARAKSTĀ

IZMAIŅAS ATA NODARBĪBU SARAKSTĀ

|   Atis 

24.02.2018., sestdien, Šivas Centrā nenotiks nodarbības pie Ata: Hatha Joga 9:15, Tantriskā Prānājāma 10:45, Džjotiša Vēda 12:00 un Marma Šastra 13:45.

NĀVE VĒDISKĀ SKATĪJUMĀ

NĀVE VĒDISKĀ SKATĪJUMĀ

KĀ TURPINĀJUMS NODARBĪBU CIKLAM “IEVADKURSS JOGĀ"
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00

Nāve ir viena no tēmām, kas rietumu kultūrā ierindota “tabū” sarakstā. Bailes un neziņa par nāvi un procesiem, kas notiek nāves brīdī, liek cilvēkam izvairīties no šis tēmas un mānīt sevi, ka nāve notiek ar citiem, ne ar mani. Tomēr Vēdiskā skatījumā nāve ir ļoti svarīgs, ja ne pat vissvarīgākais notikums cilvēka dzīvē. Svarīgi ir saprast secīgus procesus, kas notiek nāves brīdī un kā palīdzēt cilvēkam, kas tuvojas nāvei. Vissvarīgākais ir sagatavoties paša nāvei. Tā notiks ar jebkuru no mums un labāk ir šo brīdi sagaidīt sagatavotam.

Lasīt tālāk...
NODARBĪBAS, LEKCIJAS UN KONSULTĀCIJAS PIE ŠIVAS

NODARBĪBAS, LEKCIJAS UN KONSULTĀCIJAS PIE ŠIVAS

No 20.02.2018. līdz 1.03.2018. nodarbības, lekcijas un konsultācijas pie Šivas nenotiks. Konsultāciju būs iespējams saņemt, izmantojot Šiva Adžira Prašnu (jautājums un atbilde "jā" vai "nē" režīmā, atbilde 24 stundu laikā). Nodarbības un lekcijas atsāksies 2.03.2018. Šivas privātās konsultācijas Šivas Centrā atsāksies 7.03.2018.
 
APGŪSTAM SANSKRITU

APGŪSTAM SANSKRITU

Divas no vairākām vārda SANSKARA संस्कार nozīmēm (kas nezina, Sanskara ir cilvēka apziņā ierakstīta Karmas vienība) Sanskritā ir atgriešanās atpakaļ un remonts. Patiesi, cik šeit ir dziļa doma pamatā un cik tas ir simboliski. Karma ir tas, pie kā jāatgriežas un kas jāizlabo. Un cik daudz dzīvē jūs esat izlabojuši?

ŠIVA ATJAUNOJA BLOGU

ŠIVA ATJAUNOJA BLOGU

Šivas blogā jauns ieraksts "PAR PIELĀGOŠANU AR ATPAKAĻEJOŠU DATUMU ASTROLOĢIJĀ".

Ak, kā gan astrologi mīl analizēt slavenu cilvēku horoskopus, pielāgojot ar atpakaļejošu datumu vispārpazīstamus faktus no viņu horoskopa! Tā ir neprofesionalitātes un nedrošības par savām spējām pazīme, kā arī zema kvalifikācija. Turklāt vēl, ļoti bieži, šo cilvēku dzimšanas laiks vispār ir nezināms vai arī astrologiem tiek dots melīgs dzimšanas laiks un tad katrs astrologs izdomā savu personīgo dzimšanas laiku, kas padara situāciju vēl uzjautrinošāku un nejēdzīgāku, jo dažāds dzimšanas laiks, un tātad arī pilnīgi dažādi horoskopi, tiek pielāgoti šo cilvēku dzīves vieniem un tiem pašiem visiem zināmajiem faktiem. Pēc tam astrologi sāk nežēlīgus strīdus viens ar otru - kura horoskops ir "pareizāks". Visuzskatāmākais piemērs ir princeses Diānas "horoskops", kurā pastāv, vismaz trīs dažādas versijas, bet vispār, tādu piemēru ir simtiem.

PŪDŽĀ VESELĪBAI

PŪDŽĀ VESELĪBAI

|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  10.00

Mantru vibrācijas palīdz iznīcināt slimību iemeslus Karmiskā, t.i. Sanskru līmenī. Pūdžas laikā tiks izpildītas sekojošas Mantras veselības uzlabošanai:

 • Mahā Dhanvantarī Mantra
 • 108 Dhanvantarī vārdi
 •  Aušadha (ārstnieciskās) Mantras no Rigvēdas katrai ķermeņa daļai
 •  Mahā Mrtjundžāja Mālā Mantra.

Ieteikums līdzi paņemt Ājurvēdiskos līdzekļus, kurus plāno izmantot, kā arī ūdeni un Prasādu (augļus).  

LINDAS SEMINĀRI MINSKĀ

LINDAS SEMINĀRI MINSKĀ

АЮРВЕДА ДЛЯ ЖЕНСКОГО ЗДОРОВЬЯ
Дорогие девушки,  приглашаем вас на уникальный семинар 
 "Аюрведа для женского здоровья" 3-4 марта в Минске.
 
"Аюрведа для женского здоровья" - это семинар из первой части большого образовательного цикла для женщин Линды Зариной на основе ведических знаний. 
 
Лекции с успехом прошли в США, Эстонии и Латвии. В Беларуси (Минск) семинар продлится 2 дня и будет состоять из 2 лекционных занятий и йога-практикума. 
 
Тема первого занятия -"Женский цикл в гармонии с природой", второго -"Тело женщины, уход и забота"
 
После дня теории вас ждет йога-интенсив, с особенными асанами для женщин, специальными упражнениями и мантрами.
 
Купить билет и получить более подробную информацию можно на сайте linda.by
DŽJOTIŠA VĒDA. KĀ PAREIZI IZVĒLĒTIES LAIKU BRAUCIENIEM UN CEĻOJUMIEM

DŽJOTIŠA VĒDA. KĀ PAREIZI IZVĒLĒTIES LAIKU BRAUCIENIEM UN CEĻOJUMIEM

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  12.00

Mūsu arvien nemierīgākā laikā ir īpaši svarīgi izvēlēties labvēlīgu laiku braucieniem. Es iemācīšu, kā to darīt, izmantojot zināšanas Vēdiskajā astroloģijā, Nimitta Šastrā (Tantriskā zinātne par zīmēm) un citos Sanātana Dharmas aspektos.

ŠIVAS JAUNUMI

ŠIVAS JAUNUMI

Kārtējo reizi gribu nomierināt nekompetentu astrologu pārbiedētus cilvēkus sakarā ar Saules aptumsumu un tā saucamo "aptumsumu koridoru". Atgādinu, ka Saules aptumsums, saskaņā ar Džjotiša Vēdu, ir OPTISKA PARĀDĪBA, tātad tā darbojas TIKAI TERITORIJĀ, KURĀ TAS IR REDZAMS. 15. februāra aptumsums notiks virs Latīņamerikas dienvidu daļas un Antarktīdas teritorijām, tāpēc, ja jūs tur nedzīvojat, tad nekādu ietekmi Saules aptumsums un tā saucamais "aptumsumu koridors" uz jums neradīs. Varat atslābināties. Vairāk par šo tēmu var izlasīt šeit.
Mēness aptumsums ir redzams, praktiski, visur un, tāpēc tas atstāj savu negatīvo ietekmi uz cilvēkiem arī visur. Kā rīkoties Mēness aptumsumu gadījumos esmu aprakstījis šeit.

ŠIVAS PADOMI. LABVĒLĪGĀS DIENAS ĀJURVĒDISKO PROCEDŪRU VEIKŠANAI

ŠIVAS PADOMI. LABVĒLĪGĀS DIENAS ĀJURVĒDISKO PROCEDŪRU VEIKŠANAI

Labvēlīgās dienas Ājurvēdisko procedūru veikšanai februārī: 2., 9., 14., 18.

Kā pareizi taisīt dažādas Ājurvēdiskās procedūras pareizi skatieties šajās video-lekcijās:

 

ŠIVAS PADOMI. LABVĒLĪGAS DIENAS MATU GRIEŠANAI

ŠIVAS PADOMI. LABVĒLĪGAS DIENAS MATU GRIEŠANAI

Labvēlīgs laiks matu griešanai un visām procedūrām ar matiem februārī: 2., 4., 12., 13., 14., 17., 18., 21., 22., 24., 25., 28.
 
Jebkurām manipulācijām ar matiem un it sevišķi labvēlīgajos datumos ir divi aspekti: ekzotēriskais (fiziskais) - tas ir skaistums un ārējais izskats, un ezotēriskais, kas izpaužās smalkajā līmenī un tāpēc ir vēl svarīgāks un nozīmīgāks. Par šo visu es stāstu speciālajās lekcijās, kas veltītas matiem un to kopšanai "Ājurvēdiskā matu kopšana - Keša Činta केशाः चिन्ताः".
KALARIPPAJATTU - VISAS GRUPAS

KALARIPPAJATTU - VISAS GRUPAS

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00

Vada Andrejs.

KALARIPPAJATTU - VISAS GRUPAS

KALARIPPAJATTU - VISAS GRUPAS

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00

Vada Andrejs. 

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU GRAFIKS

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU GRAFIKS

Pievērsiet uzmanību izmaiņām Kalarippajattu nodarbību grafikam Gaujas ielā 23:
 • no 5.02.2018. un līdz 23.02.2018. kopīgās nodarbības visām grupām (KALARIPPAJATTU - VISAS GRUPPAS) notiks PIRMDIENĀS plkst. 19:00 un CETURTDIENĀS plkst. 18:00.  Ilgums 1st 30min. Vada Andrejs. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00.
TANTRISKS VEIDS, KĀ AIZSARGĀT CILVĒKU, VIŅA MĀJOKLI, DARBA VIETU UN ĪPAŠUMU

TANTRISKS VEIDS, KĀ AIZSARGĀT CILVĒKU, VIŅA MĀJOKLI, DARBA VIETU UN ĪPAŠUMU

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  20.00
Šis būs unikāls dažu nodarbību cikls, kurās es jums iemācīšu, kā azsargāties no negatīviem cilvēkiem, negatīvām ietekmēm un darbībām. 
 
RASAJANA PRĀNĀJĀMA - ATJAUNOJOŠAS UN ĀRSTNIECISKAS PRĀNĀJĀMAS

RASAJANA PRĀNĀJĀMA - ATJAUNOJOŠAS UN ĀRSTNIECISKAS PRĀNĀJĀMAS

|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu.

RASAJANA PRĀNĀJĀMA - ATJAUNOJOŠAS UN ĀRSTNIECISKAS PRĀNĀJĀMAS

RASAJANA PRĀNĀJĀMA - ATJAUNOJOŠAS UN ĀRSTNIECISKAS PRĀNĀJĀMAS

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00
ŠIVAS PADOMI. ROSEHIP OIL, (Rosa Canina) eļļa

ŠIVAS PADOMI. ROSEHIP OIL, (Rosa Canina) eļļa

Tiek ražota no augstvērtīgām, organiskām Rosa Canina sēklām, aukstā spieduma eļļa, bez ķīmisku vielu un šķīdinātāju izmantošanas.
 
Dažādās vielas, kas ietvertas šajā eļļā, sekmē ādas aizsargkārtas nostiprināšanos un ir tās šūnu būvmateriāls. Eļļa ātri uzsūcas, neatstājot taukainu slāni uz ādas, piemīt barojošas un mitrinošas īpašības, atstāj pretmikrobu iedarbību, paaugstina ādas imunitāti, stimulē reparatīvos procesus, paaugstina ādas elastību.
 
Piemērota sausas, jutīgas, porainas un problemātiskas ādas kopšanai. Nomierina jutīgu ādu, novēršot kairinājumus un iekaisumus. Uzlabo sausas ādas stāvokli un ārējo izskatu uz intensīvas mitrināšanas rēķina. Šūnu līmenī stimulē ādas atjaunošanās un atjaunināšanās procesus.
 
Rekomendēju izmantot ikdienā vakarā, pēc ādas attīrīšanas, tīrā veidā vai lielāka sinerģētiskā efekta iegūšanai maisījumā ar argana eļļu, žožoba eļļu vai naktsveces eļļu. Uzklāt maigām glāstošām kustībām.
Uzglabāt sausā, vēsā, tumšā vietā.
ŠIVAS PADOMI. KĀPATIKA MARDANA TAILA

ŠIVAS PADOMI. KĀPATIKA MARDANA TAILA

Ir zināms, ka sākot ar 30-it gadu vecumu katra sieviete ik gadu zaudē vienu procentu savas kaulu masas, ar nosacījumu, ja viņa lieto dzīvniecisku pārtiku. Tas ir galvenais visu sieviešu problēmas – osteoporozes rašanās cēlonis. Ajūrvēdā pastāv veids, kā apturēt un pat pagriezt šo procesu atpakaļ. Šim mērķim katru dienu uz nakti ir jālieto viena tējkarote Kapatikamardana Taila, uzdzerot to ar Ajūrvēdisku līdzekli Sandhi Drava.

TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

Ājurvēdas saknes ved uz Tantru, tas ir tā ir Tantriskā zinātne. Lieta tāda, ka Čaraka bija Agnivešas skolnieks, savukārt, Agniveša radīja Agniveša Tantra - Ājurvēdas senāko traktātu. Vēlāk Čaraka savāca un apkopoja palikušos Agniveša Tantra fragmentus, pēc kā tos sāka dēvēt par Čaraka Sanhita, kuru šodien uzskata par Ājurvēdas pamata traktātu.

PRAŠNAS NOSLĒPUMI

PRAŠNAS NOSLĒPUMI

pateicība
ॐ नमः शिवाय
 
Pirmais sengaidītais un patiesi vēsturiskais seminārs Prašnā ir noslēdzies. Tikai tagad, neskatoties uz vairākkārtējiem lūgumiem un daudziem aizritējušiem gadiem, pienāca laiks to novadīt. Paldies visiem dalībniekiem, kas tik ilgi un pacietīgi gaidīja šīs nodarbības. Tagad jaunas zināšanas izmainīs jūsu dzīvi uz visiem laikiem. Veiksmi Jums jaunajā jomā!
 
Šiva Vākja Siddha Baba
TIEM, KURI VĒLAS SĀKT DZĪVOT PA JAUNAM UN IZMAINĪT SEVI

TIEM, KURI VĒLAS SĀKT DZĪVOT PA JAUNAM UN IZMAINĪT SEVI

JAUNA TĒMA - PAREIZĀ DIĒTA - KO, CIK, KAD UN KĀ
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
Vēdiskās, Tantriskās un Jogas zināšanas ir tradīcija, kas balstīta uz dabiskajiem un mūžīgajiem dabas likumiem, tāpēc tā saucas Sanātana Dharma, vai tulkojumā no Sanskrita valodas - Mūžīgā Mācība. Organizējot savu dzīvi saskaņā ar šiem likumiem, jūs nokļūstat situācijā, kad pati daba un Visums atrodas jūsu pusē. Rezultātā, uzlabojas veselība, pazūd slimības, palēninās novecošanās process, palielinās enerģija, spēks un atrisinās problēmas.

Kā tas viss strādā jūs pārbaudīsiet uz savas pieredzes, jo par visu var spriest tikai salīdzinājumā, it īpaši ar to, kas ir bijis iepriekš. Īsta Joga nav tikai Hatha Jogas nodarbības. Tas ir dzīves veids. Lūk, kāpēc bieži sanāk vērot tādu situāciju - cilvēks sāk nodarboties tikai ar Hatha Jogu, laikam ejot viņa dzīvē un veselībā nekas nemainās un tāpēc likumsakarīgi, ka pēc kāda laika rodas vilšanās neesošo redzamo rezultātu dēļ. Turklāt arī Āsanas un Prānājāma ir jādara pareizi, ievērojot visas nianses un noslēpumus.
Lasīt tālāk...
HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00
VAKRĀSANA ir Šivas izstrādātais Āsanu komplekss speciāli mugurkaula un visa ķermeņa korekcijai. 
Šis komplekss ir piemērots visiem, kas vēlas atrisināt ar mugurkaulu saistītas problēmas, atbrīvoties no tā deformācijas, atjaunot ķermeņa simetriju, atgūt elastību un veselību savam mugurkaulam un visam ķermenim kopumā, jo mugurkauls - Merudanda, tulkojumā no Sanskrita valodas nozīmē "pasaules ass", tāpēc no seniem laikiem tam ir primārā loma ne tikai veselības jautājumos, bet cilvēka dzīvē kopumā. Mūsu nodarbībās jūs uzzienāsiet, kāpēc tas tā ir, un ko darīt.
HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA

SPECIĀLAIS, ŠIVAS IZSTRĀDĀTAIS KOMPLEKSS ĶERMEŅA KOREKCIJAI
|   Gaujas ielā 23  Šiva  latviešu un krievu  9.00

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu. 

Cilvēka dzīve ir viņa apziņas atspulgs, un tāpēc fiziskais ķermenis ir tiešs un pats pirmais tās atspoguļojums. Lūk, kādēļ Jogā pastāv pat speciāla zinātne, Samudrika Šastra, kas nodarbojas ar cilvēka rakstura, dzīves pētīšanu, un pat notikumu pareģošanu, skatoties uz viņa ķermeni. 

Lasīt tālāk...
HATHA JOGA AR ATI SESTDIENĀS KRIEVU VALODĀ (HATHA JOGA 45+ UN VISIEM, KAS VĒLAS VINGROT)

HATHA JOGA AR ATI SESTDIENĀS KRIEVU VALODĀ (HATHA JOGA 45+ UN VISIEM, KAS VĒLAS VINGROT)

|   Šivas Centrs  Atis  krievu  7.50
TANTRISKĀ PRĀNĀJĀMA

TANTRISKĀ PRĀNĀJĀMA

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  7.50

Stāstīšu par dāžādām Krijām, kuras praktizēt ikdienas dzīvē visdažādākās situācijās. Iemācīšu nomierināt prātu un pārvaldīt emocijas, ar senām Tantriskām metodēm, kurās par pamatu izmanto elpošanu un uzmanības koncentrāciju. Tās ir vienkāršas, bet ļoti iedarbīgas senas tehnikas. 

DŽJOTIŠVĒDĀ JAUNA TĒMA - NĀDĪ DŽJOTIŠA EKSPRESS METODES DARBA, PROFESIJAS, IZGLĪTĪBAS, VESELĪBAS UN CITU DZĪVES JOMU ANALIZĒŠANĀ

DŽJOTIŠVĒDĀ JAUNA TĒMA - NĀDĪ DŽJOTIŠA EKSPRESS METODES DARBA, PROFESIJAS, IZGLĪTĪBAS, VESELĪBAS UN CITU DZĪVES JOMU ANALIZĒŠANĀ

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  10.00
MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ

MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ

Marma - apslēpta vieta, kurā mājo dzīvība
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  15.00
Mākslu dziedināt, izmanotjot dzīvībai nozīmīgus punktus ķermenī, Ājurvēdā sauc par Marmu terapiju. Marmas ir punkti, kuros mājo dzīvība, to pareiza aprūpe, masāža un dziedināšana veicina ķermeņa attīrīšanos no toksīniem, stiprina un enerģētiski bagātina ar enerģiju, palīdz atpūsties un atbrīvot apziņu no stresa un sasprindzinājuma. Pareizi iedarbojoties uz Marmas punktiem tiek aktivizēta un sakārtota iekšējo procesu un orgānu darbība, stimulēta pašdziedniecība un harmozinēts ķermenis ar prātu. 
 
Šis būs unikāls nodarbība cikls, kurā ne tikai izstāstīšu par Marmām, bet arī parādīšu Marmu aprūpi, kā Marmas apvienot ar Jogu, Masāžu, meditāciju, Mudrām un Mantrām. Šis ir padziļināts nodarbību cilks domāts tiem, kuri jau nodarbojas ar Jogu, skaita Mantras un piedalās Pūdžās. 
 
Nodarbību cikls sāksies ar sagatavošanās posmu, kurā nepieciešams izveidot īpašu garīgu aizsardzību. Tā ir nepieciešama tādēļ, ka Marmu punkti ir dzīvības mājvieta, pieskaroties Marmai Jūs tiešā veidā ietekmējat cilvēka dzīvi, tai skaitā arī Karmu. Ar Marmām jābūt ļoti piesardzīgam, lai nenodarītu pāri sev un otram. Tāpēc, ja vēlaties darboties ar Marmām, sāksim ar divām lietām - Marmu meditāciju un īpašu Pūdžu, kuru būs jāveic regulāri pašiem. 
 
Kad pirmais posms būs iesākts, tad turpināsim ar padziļinātu Marmu izpēti un dažādām dziedināšanas metodēm, ar kuru palīdzību var uzlabot savu veselību, jebkurā jomā. 
 ŠIVAS PADOMI. SŪRJA SANKRANTI

ŠIVAS PADOMI. SŪRJA SANKRANTI

18. janvārī plkst. 3:58 pēc Rīgas laika vai plkst. 1:58 pēc Griniča, notiks Sūrjas pāreja no Makara Kumbhā. Brīdis, kad Sūrja pāriet no viena Raši otrā tiek dēvēts par Sūrja Sankranti सूर्य संक्रान्ति. 24 stundas līdz šim brīdim un pēc tā ir īpaši nelabvēlīgs periods jebkurām svarīgām darbībām. Laiks dots saskaņā ar sistēmu Sājana सायन.

ŠIVAS PADOMI. KĀPĒC LABĀK MAZGĀTIES AR EĻĻU. JAUNĪBAS NOSLĒPUMS NO ĀJURVĒDAS

ŠIVAS PADOMI. KĀPĒC LABĀK MAZGĀTIES AR EĻĻU. JAUNĪBAS NOSLĒPUMS NO ĀJURVĒDAS

Saskaņā ar Ājurvēdas tradīciju, sejas mazgāšana ar eļļu ir dabiska, balansējoša ādas kopšanas metode. Tauku dziedzeri pilda ādas tauku atdalīšanas jeb izvades funkcijas, un tieši: piešķir ādai elastību un maigumu, aizsargā no pārlieka sausuma, sēnīšu un strutu infekcijām, kā arī no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.
 
Vata tipa āda neizstrādā pietiekamu tauku daudzumu, tāpēc tā ir sausa un raupja.
Pārmērīga tauku izstrāde izraisa poru aizsprostošanos, kā rezultātā rodas akne, pūtītes, tas parasti raksturo Kapha tipa ādu.
Pita ādas tips bieži cieš no abiem šiem stāvokļiem.
 
Kad jūs izmantojat ziepes vai attīrošās putas, lai cik delikātas tās nebūtu, no ādas tiek noskalots viss to klājošais aizsargslānis. Tāpēc pēc mazgāšanas āda kļūst sausa un savilkta (sausās ādas tipa Vata gadījumā) vai tieši otrādi, āda sāk izstrādāt vēl vairāk tauku (taukainās ādas tips Kapha). Rezultātā sausa āda kļūst vēl sausāka, bet taukaina āda vēl taukaināka. Turklāt novājinās imūnā sistēmā, jo āda ir tās pirmā aizsardzības robeža.
 
Eļļa daudz efektīvāk izšķīdina un atbrīvo ādu no sārņiem, kas dienas laikā nosēdušies uz sejas un sajaukušies ar ādas taukiem un atmirušajām ādas daļiņām. Eļļa iekļūst dziļi porās, attīrot tās no iekšienes.
 
Kā pareizi mazgāties:
Uzsildiet Mukha Šodhana Taila, ievietojot pudelīti karstā ūdenī, ielejiet nelielu eļļas daudzumu plaukstā un uzklājiet to uz sejas un uz ādas ap acīm, ļaujiet eļļai pāris minūtes uzsūkties.
Paņemiet kokvilnas auduma salveti, iemērciet to karstā ūdenī, izspiediet lieko ūdeni un uzklājiet uz sejas, paturiet nedaudz, lai āda izkarsētos un atvērtos poras, ar to pašu salveti noslaukiet seju, atkal saslapiniet un izspiediet salveti, uzklājiet to uz sejas un noslaukiet seju. Atkārtojiet vairākas reizes.
ŠIVAS PADOMI. RĪCINEĻĻA

ŠIVAS PADOMI. RĪCINEĻĻA

Saskaņā ar Ājurvēdu rīcineļļa ir lielisks līdzeklis, kas veicina ādas stāvokļa uzlabošanos; mitrina, atjauno un baro to; izgludina grumbiņas un atgriež tai dabisku elastīgumu.
Vairāk skatieties manās lekcijās "Pareiza augu eļļu izmantošana Ajurvēdā. Rīcineļļa un sinepju eļļa"

 ĀJURVĒDA

ĀJURVĒDA

VISAPTVEROŠS UN PADZIĻINĀTS KURSS IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00
Ājurvēda ir zinātne par dzīvi: kā dzīvot veselīgāk, ilgāk un kvalitatīvāk. Šī lekciju kursa ietvaros būs iespēja detalizēti apgūt Ājurvēdas zināšanas, gan no auteniskiem rakstiskiem avotiem, gan Ājurvēdas Guru mutvārdu formā nodotām zināšanām no paaudzes paaudzei. Kursā izskatīsim sekojošas tēmas:
 • Tatvas pamatprincipi;
 • Došas un to atpazīšana cilvēkā, attiecībās, profesijās, dabā, apstākļos un procesos;
 • Dhātu un cilvēka anatomiskā uzbūve Ājuvēdas skatījumā;
 • Prāna, Odžas un Tedžas;
 • Agnī veidi;
 • Šrotas un to disbalansējošie faktori;
 • Slimību izcelsme un attīstības stadijas;
 • Garšas, to funkcijas un saderība;
 • Produktu grupu analīze un katra produkta Ājurvēdiskais profils;
 • Attīrošās procedūras;
 • Ājurvēdiskā mājas aptieciņa.
ŠIVAS PADOMI. SEZAMA EĻĻA

ŠIVAS PADOMI. SEZAMA EĻĻA

Saskaņā ar Ājurvēdu regulārā Sezama eļļas lietošana ir lielisks līdzeklis vielmaiņas normalizēšanai, Amas (nesagremotā ēdiena un organisma atkritumu) izvadīšanai un zarnu darbības normalizēšanai.

Vairāk skatieties manās lekcijās "Pareiza augu eļļu izmantošana Ājurvēdā. Sezama eļļa (1.daļa)" ; "Pareiza augu eļļu izmantošana Ājurvēdā. Sezama un koksriekstu eļļa (2. daļa)"

ŠIVAS PADOMI. RĪCINEĻĻA

ŠIVAS PADOMI. RĪCINEĻĻA

Rīcineļļas regulārā lietošana (pa vienai tējkarotei uz nakti) veicina matu kvalitātes uzlabošanos un veicina to augšanu.

Vairāk skatieties manās lekcijās "Pareiza augu eļļu izmantošana Ajurvēdā. Rīcineļļa un sinepju eļļa"

ŠIVAS PADOMI. KOKOSRIEKSTU EĻĻA

ŠIVAS PADOMI. KOKOSRIEKSTU EĻĻA

Saskaņā ar Ājurvēdu pēc Ghritas, vai kā to dēvē Hindi - Ghi, vislabākais līdzeklis cepšanai, sautēšanai un citiem karstā ēdiena pagatavošanas veidiem ir kokosrieksta eļļa.
 
ŠIVAS JAUNUMI

ŠIVAS JAUNUMI

Rīt, 20. decembrī, plkst. 8:51 pēc Rīgas laika (plkst. 6:51 pēc Griniča) Šanajščara pāriet Makarā, kur atradīsies līdz 2020. gada 24. novembra plkst. 15:56. Tas ir aprēķināts saskaņā ar Sajana - Džjotiša Vēdās sēnāko sistēmu, kuras saknes ved uz Rigvēdu.
 
Skatīties vairāk par Šani atrašanos Raši un Bhavās: Džiotiša Vēda. Ko nozīmē Grahu atrašanās Raši un Bhavās. (30. daļa)
! Šani atrašanās Raši un Bhavās. 30. daļā - sākums; 39. daļa - noslēgums.
ŠIVAS PADOMI. RĪCINEĻĻA

ŠIVAS PADOMI. RĪCINEĻĻA

Ājurvēdā rīcineļļa tiek plaši izmantota gremošanas sistēmas darbības regulēšanai, īpaši zarnu trakta darbības regulēšanai. Tā palielina organisma spēju uzsūkt taukskābes, uzlabo limfātiskās sistēmas, kā cilvēka imunitātes pamata, darbību, iznīcina infekciju organismā un izvada no tā parazītus. Vienreizējai tīrīšanai ieteicams lietot sekojoši: uz nakti, pirms miega 1 eļļas ēdamkarotei uzdzert virsū karstu Ājurvēdisko tēju Šudhi Drava. Regulārai lietošanai vai garākam kursam lietot identiski tikai 1 ēdamkaroti aizstāt ar 1 tējkaroti.

Vairāk skatieties manās lekcijās "Pareiza augu eļļu izmantošana Ajurvēdā. Rīcineļļa un sinepju eļļa"

ŠIVAS PADOMI. SEZAMA EĻĻA

ŠIVAS PADOMI. SEZAMA EĻĻA

Ājurvēdā sezama eļļa ir spēcīgs līdzeklis Vatas pazemināšanai. Tiem, kas cieš no miega traucējumiem, kā arī vispārējai relaksācijai ieteicams lietot sekojoši: pirms došanās gulēt uzklājiet siltu eļļu uz kāju pēdām, ja esat uzklājuši tās par daudz, uzvelciet kokvilnas zeķes.

Vairāk skatieties manās lekcijās "Pareiza augu eļļu izmantošana Ājurvēdā. Sezama eļļa (1.daļa)" ; "Pareiza augu eļļu izmantošana Ājurvēdā. Sezama un koksriekstu eļļa (2. daļa)"

ŠIVAS PADOMI. KOKOSRIEKSTU EĻĻA

ŠIVAS PADOMI. KOKOSRIEKSTU EĻĻA

Ājurvēdā kokosriekstu eļļa tiek izmantota kā spēcīgs atjaunošanās līdzeklis jebkādam ādas tipam. Uzklājiet silto eļļu uz sejas vai citām ķermeņa daļām. Rekomendējms kurss - 40 dienas pēc kārtas.
 
PANČANGA 2018

PANČANGA 2018

Pančanga 2018. gadam ir pieejama pasūtīšanai! 

1) Pančanga gadam (cena 12 mēnešiem EUR 15.99)

Lai noformētu pasūtījumu Pančangas iegādei jums vajag reģistrēties Shiva Jyotisha Pro mājas lapā un pāriet sadaļā VEIKALS vai atvērt šo saiti: http://shiva.jyotisha.pro/lv/shop/.

Tālāk jūs varat sekot šajā VIDEO pamācībā (krievu valodā) aprakstītām instrukcijām. 
Kā arī varat skatīties VIDEO pamācību (krievu valodā) par mūsu Pančangas speciālām iespējām. 

2) Bezmaksas Pančanga tekošajai dienai

Lai apskatītos bezmaksas Pančangu tekošajai dienai ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija Shiva Jyotisha Pro mājas lapā.

! Gadījumā, ja izmantojat Mozilla brauzeri, tad pēc reģistrācijas Shiva Jyotisha Pro mājas lapā ir nepieciešams uzspiest uz "Share Location" pogu (uzpeldošs logs augšējā kreisajā stūrī). 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, rakstiet uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ (KRIEVU VALODĀ)

MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ (KRIEVU VALODĀ)

MARMA - APSLĒPTA VIETA, KURĀ MĀJO DZĪVĪBA
|   Šivas Centrs  Atis  krievu  15.00
Mākslu dziedināt, izmanotjot dzīvībai nozīmīgus punktus ķermenī, Ājurvēdā sauc par Marmu terapiju. Marmas ir punkti, kuros mājo dzīvība, to pareiza aprūpe, masāža un dziedināšana veicina ķermeņa attīrīšanos no toksīniem, stiprina un enerģētiski bagātina ar enerģiju, palīdz atpūsties un atbrīvot apziņu no stresa un sasprindzinājuma. Pareizi iedarbojoties uz Marmas punktiem tiek aktivizēta un sakārtota iekšējo procesu un orgānu darbība, stimulēta pašdziedniecība un harmozinēts ķermenis ar prātu. 
 
Šis būs unikāls nodarbība cikls, kurā ne tikai izstāstīšu par Marmām, bet arī parādīšu Marmu aprūpi, kā Marmas apvienot ar Jogu, Masāžu, meditāciju, Mudrām un Mantrām. Šis ir padziļināts nodarbību cilks domāts tiem, kuri jau nodarbojas ar Jogu, skaita Mantras un piedalās Pūdžās. 
 
Nodarbību cikls sāksies ar sagatavošanās posmu, kurā nepieciešams izveidot īpašu garīgu aizsardzību. Tā ir nepieciešama tādēļ, ka Marmu punkti ir dzīvības mājvieta, pieskaroties Marmai Jūs tiešā veidā ietekmējat cilvēka dzīvi, tai skaitā arī Karmu. Ar Marmām jābūt ļoti piesardzīgam, lai nenodarītu pāri sev un otram. Tāpēc, ja vēlaties darboties ar Marmām, sāksim ar divām lietām - Marmu meditāciju un īpašu Pūdžu, kuru būs jāveic regulāri pašiem. 
 
Kad pirmais posms būs iesākts, tad turpināsim ar padziļinātu Marmu izpēti un dažādām dziedināšanas metodēm, ar kuru palīdzību var uzlabot savu veselību jebkurā jomā. 
IZMAIŅAS LUDMILAS NODARBĪBU SARAKSTĀ

IZMAIŅAS LUDMILAS NODARBĪBU SARAKSTĀ

Sakarā ar ilgstošu braucienu uz Indiju, Ludmilas nodarbību sarakstā būs izmaiņas. Prombūtnes laikā viņas nodarbības notiks pēc sekojošā grafika: 

Otrdienās

 • plkst. 12:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA SENIORIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 6.00;
 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA MUGURKAULAM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.

Ceturtdienās

 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA IESĀCĒJIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.

Sestdienās 16. un 19. decembrī (pēc tam neliels pārtraukums un tad regulārās nodarbības atsāksies janvārī).

 • plkst. 9:15 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA AR ATI SESTDIENĀS KRIEVU VALODĀ” NODARBĪBA 45+ UN VISIEM, KAS VĒLAS VINGROT. Ilgums 1st 15min. Vada Atis. Valoda: krievu. Cena € 7.50.

Pārējās nodarbības šajā laika periodā pagaidām nenotiks

Sīkāka informācija par nodarbībām sadaļā SARAKSTS.

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

Sākot ar 14.11.2017. Oļesjai ir sekojošās nodarbības: 

Otrdienās
 • plkst. 12:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA SENIORIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 6.00;
 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA MUGURKAULAM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.
Ceturtdienās
 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA IESĀCĒJIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.
Sīkāk par visām nodarbībām var iepazīties sadaļā SARAKSTS.

 

KALARI JOGA – KALARI SŪRJA NAMASKARA APMĀCĪBA

KALARI JOGA – KALARI SŪRJA NAMASKARA APMĀCĪBA

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  9.00
Regulāras Kalari Jogas nodarbības svētdienās ar uzsvaru uz Sūrja Namaskara apmācību un praksi Kalari stilā. Tas ir īpašs Āsanu komplekss, kurā ietilpst tādas kustības un Āsanas, kas paredzētas visa ķermeņa stiprināšanai, īpaši akcentējot roku un plecu nostiprināšanu, mugurkaula normalizāciju un gūžas locītavu “atvēršanu”. Šis Sūrja Namaskara Āsanu virknējums atšķiras no klasiskā Sūrja Namaskāra un var kalpot kā papildinājums jūsu esošajām zināšanām par “sveicienu Saulei”. Šīs nodarbības palīdzēs atgūt normālu ķermeņa stāju, atbrīvoties no sasprindzinājuma plecos un kaklā. Kā sekas regulārai Kalari Sūrja Namaskara praksei ir arī uzlabojums vēdera dobuma orgānu, plaušu un sirds darbībai.
 
VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. KURSS IESĀCĒJIEM - NAKŠATRAS

VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. KURSS IESĀCĒJIEM - NAKŠATRAS

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Vēdiskajai astroloģijai ir ļoti liela nozīmē cilvēku dzīvē, tā parāda katra cilvēka vājākās vietas, nelaimju un neizdošanās cēloņus.

Lasīt tālāk...
JOGA MUGURKAULA UN VISA ĶERMEŅA NOSTIPRINĀŠANAI IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM

JOGA MUGURKAULA UN VISA ĶERMEŅA NOSTIPRINĀŠANAI IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  9.00 Lasīt tālāk...
KLASISKĀ HATHA JOGA

KLASISKĀ HATHA JOGA

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  7.50
 
Vingrot ir viegli, ja to dara, cienot savu ķermeni, bez sāpēm un caur atslābināšanos. Gadu tūkstošiem nemainīgas pozas (Āsanas) un vingrojumi (Vjājāmas), elpošanas vingrinājumi (Prānājāmas) un iekšējās muskulatūras pārvaldīšana (Bandhas) - tas viss dod spēku, elastību, gandarījumu un apziņas attīstību.
KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  9.00
Kalari Joga - tās ir Hatha Jogas nodarbības ar Kalaripajattu (sena vēdiska kara māksla) elementiem – dažādām Vjaimām (vingrojumus) un Āsanām (pozas), kuras palīdz nostiprināt muskulatūru, saites un cīpslas, kā arī piedodot ķermenim elastību. Kalari Joga attīsta uzmanības koncentrāciju un ķermeņa koordināciju, padarot cilvēku arī garīgi spēcīgāku, mērķtiecīgāku un pārliecinātāku par saviem spēkiem, jo nodarbības ir orientētas uz to, lai palīdzētu sasniegt cilvēkam pašu galveno – Prānas (dzīvības enerģijas) daudzuma palielināšanos.
Lasīt tālāk...
TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

25% no visa holesterīna atrodas cilvēka galvas smadzenēs. Jo augstāks holesterīna daudzums organismā, jo zemāks risks saslimt ar demenci (vecuma marasmu).
 
TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

Jo vairāk māte tur bērnu uz rokām un šūpo, jo labāk attīstās bērna smadzenes.
HATHA JOGA SENIORIEM

HATHA JOGA SENIORIEM

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu un krievu  6.00

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.

TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

Katrā cilvēka organisma šūnā ik sekundi notiek līdz 100 tūkstošu ķīmisko reakciju un tādu šūnu organismā ir 100 trillioni. Vai varat to iedomāties?!
 
HATHA JOGA IESĀCĒJIEM

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50 Lasīt tālāk...
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50
HATHA JOGA MUGURKAULAM

HATHA JOGA MUGURKAULAM

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50

Pierakstīties jaunumiem!