Jaunumi

Pasniedzēji


PRAŠNA NOSLĒPUMI - INTENSĪVAIS TRĪS DIENU SEMINĀRS AR ŠIVU VĀKJA SIDDHA BABA

PRAŠNA NOSLĒPUMI - INTENSĪVAIS TRĪS DIENU SEMINĀRS AR ŠIVU VĀKJA SIDDHA BABA

LIFE TIME EVENT
BEIDZOT! 
12.01 - 14.01.2018
 
Vairākus gadus Šivu lūdza organizēt Prašna apmācību un tas ir saprotams, jo tas, kas nopietni pēta Vēdisko astroloģiju vai vēlas kļūt par īstu profesionāli, agri vai vēlu nonāks pie Prašna, jo tas ir augstākais Džiotiša Vēdas līmenis. Te ir jāsniedz precīza un skaidra atbilde - jā vai nē un jābūt ļoti konkrētam, ar vispārējām frāzēm neiztikt.
 
Šiva Vākja Sddha Baba nodarbojas ar Sanātana Dharmu kopš 1976.gada, konsultē un pasniedz jau gandrīz 30 gadus. Liela daļa viņa astroloģisko konsultāciju pārstāv tieši Prašna. Būdams praktizējošs pilna laika astrologs, viņš ir konsultējis jau vairāk kā 110 tūkstošus cilvēku, katrs no kuriem ir uzdevis viņam, kā minimums, dažus jautājumus. Ne jau velti viņu pasaulē zina kā Master of Prashna (Prašnas Meistaru).
 
Šī semināra laikā Šiva iemācīs jūs kā izmantot darbā dažādus Džiotiša Vēdas, Nimitta Šāstras, Svara Jogas un Tantras paņēmienus, kā arī citas pilnīgi nezināmas un eksotiskas atbilžu tehnikas uz jautājumiem visās dzīves jomās, kas tiek izmantotas Sanātana Dharmā.
 
Šiva dalīsies ar jums ar savu PRAKTISKO REĀLĀ DARBA PIEREDZI.
Tas būs patiešām elitārs kurss nebūt ne visiem, bet tiem, kas ir gatavi un kam tas patiešām ir vajadzīgs.
 
Nodarbības notiks no 10.00 līdz 19.00 Šivas Centrā.
Сomplimentary (bezmaksas) Ajūrvēdiskās pusdienas, Ajūrvēdiskā tēja un uzkodas pārtraukumos.
 
Maksa par semināru līdz 30.11.2017 - 1899.00 eiro
Maksa par semināru no 1.12.2017 līdz 11.01.2018 - 2259.00 eiro
Maksa par semināru no 12.01.2018 - 2799.00 eiro
 
Registrēties semināram > ŠEIT
 
Online translācijas nebūs. Audio un video ierakstīšana ir aizliegta.
Semināra noslēgumā tiks izsniegts sertifikāts ar Šivas Vākja Siddha Baba parakstu.

 

ŠIVAS PADOMI. DURGA NAVARATRI दुर्ग नवरात्रि

ŠIVAS PADOMI. DURGA NAVARATRI दुर्ग नवरात्रि

20. septembrī plkst. 5:15 pēc Rīgas laika sākas DURGA NAVARATRI (Deviņas Durgas naktis) svinēšana ar svētku kulmināciju un nobeigumu 30. septembrī plkst. 16:44 pēc Rīgas laika.
 
Visa šī laika garumā jums ir unikāla iespēja vērsties pie Durgas, risinot jebkuru dzīves problēmu.
 
Jūs varat veikt Upājas, par kurām stāstīju lekciju ciklā "Durga. Tās desmit aspektu un ieroču veidu nozīme" vai veikt universālu Upāju: jums vajag noteikt savu सङ्कल्प - Sankalpu vai mērķi, un veikt Upāju, lai to sasniegtu. Piemēram, pareizi un bez kļūdām (kļūdaini skaitītas Mantras vienkārši nestrādā) Durga Navarātri laikā noskaitīt 108 Mālā vai 108 x 108 reizes Mantru, veltītu Durgai OM DUM DURGĀJAI NAMAHA. Pirms tam vēlams Durgas bildītes, statuetītes vai Jantras priekšā nolikt jebkādus augļus un aizdedzināt divas lampiņas ar Ghī eļļu. Visu dara pagriežoties ar seju uz ziemeļiem, austrumiem vai ziemeļaustrumiem.
 
Uzzināt vairāk par Durgu - viņas mizlīgu spēku un nozīmi Kāli Jugā, kā arī noteikt kādas dzīves sfēras pārstāv katrs no viņas aspektiem un izmantot to risinot konkrētas problēmas jūsu dzīvē, palīdzēs šie video fragmenti (krievu valodā):

 

NAKŠATRU DĒVAS

NAKŠATRU DĒVAS

Indra - Džještha Nakšatras Dēva (nobeigums). Niriti - Mūla Nakšatras Dēvī
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
Unikāls nodarbību cikls, kas veltīts Dēvām, kuri ir Nakšatru saimnieki (pārvaldnieki). Nakšatras ir senākais zodiaks Vēdiskajā astroloģijā, jo Raši radās daudz vēlāk un senatnē, analizējot Nakšatras, izmantoja to Dēvas, bet Grahas radās vēlāk kopā ar Raši. Šodien viss ir otrādi - visi izmanto Grahas, bet par Dēvām zin retais. Savukārt, Dēvas nosaka Nakšatru būtību, to galvenās īpašības, atšķirības pazīmes, pamata tendences un visbeidzot cilvēka rakstura īpašības un notikumu attīstības perspektīvas.      
Turklāt šīs nodarbības iziet ārpus Vēdiskās astroloģijas rāmjiem, jo zināšanas par Dēvām ir pamats visām Vēdiskajām, Tantriskajām un Jogas zinātnēm, bez sapratnes par Dēvām attīstība un progress šajās zinātnēs nav iespējams.
DHJĀNA (MEDITĀCIJA)

DHJĀNA (MEDITĀCIJA) "ATBRĪVOŠANĀS NO VAINAS SAJŪTAS"

PRAKTISKĀS NODARBĪBAS
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00
VAKRĀSANA ir Šivas izstrādātais Āsanu komplekss speciāli mugurkaula un visa ķermeņa korekcijai. 
Šis komplekss ir piemērots visiem, kas vēlas atrisināt ar mugurkaulu saistītas problēmas, atbrīvoties no tā deformācijas, atjaunot ķermeņa simetriju, atgūt elastību un veselību savam mugurkaulam un visam ķermenim kopumā, jo mugurkauls - Merudanda, tulkojumā no Sanskrita valodas nozīmē "pasaules ass", tāpēc no seniem laikiem tam ir primārā loma ne tikai veselības jautājumos, bet cilvēka dzīvē kopumā. Mūsu nodarbībās jūs uzzienāsiet, kāpēc tas tā ir, un ko darīt.
DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम

DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम

KURSA "LAIJA JOGA. TEHNIKA, KAS IZNĪCINA NEGATĪVĀS SANSKARAH." IETVAROS
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

Tā ir sena Tantriska speciālā elpošanas tehnika, kura iznīcina problēmas, cilvēka rakstura trūkumus, slimības un negatīvās Sanskarah, kas rada šķēršļus dzīvē. Ja nekad iepriekš neesiet nenodarbojušies ar Prānājāmu, šīs nodarbības sekmēs jūsu ātru un intensīvu dažādu Prānājāmas tehniku apgūšanu. Pateicoties Šivam jums būs iespēja uzzināt autentiskās Prānājamas nianses un noslēpumus, nonākot pie tās īsta mērķa un būtības, pakāpeniski pietuvojoties nopietnākai un dziļākai praksei -  Laija Prānājāmai, kuras mērķis ir cilvēka Karmas korekcija cēloņu līmenī. 

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu.

LAIJA PRĀNĀJĀMA - SISTĒMA, KAS IZMAINA KARMU UN RISINA DAŽĀDAS DZĪVES PROBLĒMAS

LAIJA PRĀNĀJĀMA - SISTĒMA, KAS IZMAINA KARMU UN RISINA DAŽĀDAS DZĪVES PROBLĒMAS

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

Ja nekad iepriekš neesiet nenodarbojušies ar Prānājāmu, šīs nodarbības sekmēs jūsu ātru un intensīvu dažādu Prānājāmas tehniku apgūšanu. Pateicoties Šivam jums būs iespēja uzzināt autentiskās Prānājamas nianses un noslēpumus, nonākot pie tās īsta mērķa un būtības, pakāpeniski pietuvojoties nopietnākai un dziļākai praksei - Laija Prānājāmai, kuras mērķis ir cilvēka Karmas korekcija cēloņu līmenī.
 

Lasīt tālāk...
TANTRISKS VEIDS, KĀ IZMAINĪT APZIŅU, RAKSTURU UN DZĪVI - TEORĒTISKĀS UN PRAKSTISKĀS NODARBĪBAS

TANTRISKS VEIDS, KĀ IZMAINĪT APZIŅU, RAKSTURU UN DZĪVI - TEORĒTISKĀS UN PRAKSTISKĀS NODARBĪBAS

KĀ TURPINĀJUMS NODARBĪBU CIKLAM PAR APZIŅU
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
Agrāk vai vēlāk katru cilvēku pārņem vēlēšanās kaut ko izmainīt savā dzīvē - atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, kaut ko sasniegt, būt veselākam, bagātākam, tievākam, jaunākam un dzīvot ilgāk, taču kaut kādas "netaisnības" dēļ nevienam tas neizdodas un viss atgriežas ierastajās sliedēs, un tik gaidītu pārmaiņu vietā iesakņojas vēl skarbāka realitāte. Kāpēc tas tā notiek un kāpēc tas ir neizbēgami, es detalizēti stāstu šajā VIDEO, taču par to, kas ir jādara, lai sev reāli palīdzetu un saknē izmainīt situaciju - mūsu nodarbībās.
ŠIVAS PADOMI. TANTRISKĀS UPĀJAS

ŠIVAS PADOMI. TANTRISKĀS UPĀJAS

Labvēlīgais laiks dažadām Tantriskajām Upājām būs 27. septembrī no plkst. 12:00 līdz 24:00 (teritorijā no Anglijas līdz Uralam pēc jūsu vietēja laika).

DURGA NAVARATRI ŠIVAS CENTRĀ

DURGA NAVARATRI ŠIVAS CENTRĀ

VIDŽAJA DAŠAMI PŪDŽĀ PAR GODU DURGA NAVARATRI SVĒTKIEM AR ONLINE TRANSLĀCIJU
|   Šivas Centrs    latviešu un krievu 
Vada Šiva un Atis. Ieeja ir bezmaksas. 
 
Pievienoties online translācijai varēs mūsu YouTube kanālā: https://www.youtube.com/ShivasCentrs/
 
Tiem, kas piedalīsies tiešraidē, pirms Pūdžas sākuma mājās jānoliek jebkādi augļi un jāaizdedzina divas jebkādas eļļas lampiņas Durgas bildītes, statuetītes vai Jantras priekšā.
Pūdžas laikā Jums būs nepieciešams pateikt savu atrašanās vietu - valsti, pilsētu un tuvumā esošu lielāko upi. Vēl jāzina sava Gotra un Čandras Nakšatra. Ja tie nav zināmi, tad Pūdžas laikā nosauksiet: "Kašjapa" Gotra un "Šubha" Nakšatra.
Augļus pēc Pūdžas var lietot uzturā un kādu uzcienāt.
PRĀNĀJĀMA

PRĀNĀJĀMA

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  7.50

Nodarbībā prakstizēsim, kā ar Prānājāmas, Mudru un Sankalpas palīdzību var uzlabot attiecības starp jebkuriem diviem cilvēkiem! 

LALITA PANČAMĪ PŪDŽĀ

LALITA PANČAMĪ PŪDŽĀ

|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  10.00

Lalita Pančamī Pūdžā veltīta sievišķās enerģijas aspektam, ko sauc par Lalita vai Tripura Sundari. Viņa ir viena no desmitiem Durgas aspektiem, kuras svētkus Durga Navaratri svinam deviņas naktis, sākot ar š.g. 20. septembri 5:15 pēc Rīgas laika. Lalita Pančamī ir piektā šo svētku diena, kad manifestējas šīs dievietes spēks, kurš dod aizsardzību, viedumu un veiksmi. Lalita ir saistīta ar pieciem pirmelementiem, kuri veido matēriju. Tas nozīmē, ka Lalita pārvalda visus materiālās pasaules aspektus. Pūdžas laikā izpildīšu 300 Lalitas vārdus.

PRATIMA JOGA - DURGAS ATTĒLOŠANA KRĀSĀS

PRATIMA JOGA - DURGAS ATTĒLOŠANA KRĀSĀS

PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA
|   Šivas Centrs  Ludmila  12.00

Par godu Durga Navaratri svētkiem Šivas Centrā notiks nodarbība Pratima Joga - Durgas attēlošana krāsās.

Durga ir sievišķā pirmsākuma izpausme visā tā spēkā un skaistumā. Viņai ir pa spēkam tas, ko neviens cits nevar, jo Durga ir Devu dāvāto labumu kvintesence, tāpēc ir ļoti svarīgi šo pirmsākumu attīstīt savā apziņā. Pratima Joga ir efektīvs veids, kā to realizēt, jo pēc savas būtības Pratima Joga ir Dhjāna vai meditācija, kuras laikā notiek spēcīga koncentrēšanās uz šo pirmsākumu un veidojas cieša saikne ar Dēvu, kuru gleznojat. Kā arī tā ir Upāja Durgai. Durgas glezna būs lieliskā dāvana Jums pašiem, ko var turēt uz Pūdžas vai arī uzdāvināt kādam Jums tuvam cilvēkam, kuram šobrīd ir nepieciešama Durgas enerģija. Vairāk par Durgu šeit.  

Nodarbības vada pieredzējis skolotājs, kas palīdzēs Jums tehniski pareizi veidot zīmējumu un ar savu padomu pastiprinās šī rituāla radīto efektu.

Visi darbam nepieciešamie instrumenti būs uz vietas un ir iekļauti nodarbības cenā.
MAHĀ VĀKJAS. NOBEIGUMS

MAHĀ VĀKJAS. NOBEIGUMS

|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  10.00

Lai apgūtu Mahā Vākju dziļāko jēgu, nepietiek tikai izanalizēt šīs frāzes vai aforismus ar prātu un intelektu. Šīs zināšanas pilnībā “atveras” tikai tad, kad Mahā Vākju viedums kļuvis par personīgu pieredzi. Šīs tēmas nobeiguma lekcijā iemācīšu Mantras, ar kuru palīdzību "iegūt piekļuvi" Mahā Vākju zināšanām.

Lasīt tālāk...
ĀJURVĒDA IESAKA: ŪDENS LOMA CILVĒKA DZĪVĒ

ĀJURVĒDA IESAKA: ŪDENS LOMA CILVĒKA DZĪVĒ

KĀ TURPINĀJUMS NODARBĪBU CIKLAM “IEVADKURSS JOGĀ"
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00

Pietiekošs šķidruma daudzums organismā ir veselības atslēga, tomēr ir svarīgi zināt, kādus šķidrumus un ūdeni iesaka lietot cilvēkam senās Vēdas. Lekcijā uzzināsiet, kā dzert, kad dzert un ko dzert. Ieviešot jaunus un pareizus ieradumus ūdens un šķidrumu uzņemšanā viegli un nemanāmi atrisinās lielu daļu veselības un pašsajūtas problēmu.

Lasīt tālāk...
PAR BAILĒM UN MĪLESTĪBU

PAR BAILĒM UN MĪLESTĪBU

RASA JOGA
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Jaunā tēma, turpinot lekciju ciklu "Emociju patiesais cēlonis".

Lasīt tālāk...
CUKURA ATKARĪBA. KĀ NO TĀS ATBRĪVOTIES UZ VISIEM LAIKIEM

CUKURA ATKARĪBA. KĀ NO TĀS ATBRĪVOTIES UZ VISIEM LAIKIEM

|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00

Vai varat iedomāties, ka kaut kas vada jūsu uzvedību, domāšanu, garastāvokli, bet jūs svētā mierā domājat, ka jūs pats esat savas dzīves noteicējs? Šis "kaut kas" ir CUKURS. Ja arī jums pēc ēšanas vai vakaros kārojās apēst kādu saldu našķi, tad šī lekcija domāta jums. Vai arī, ja uzskatāt, ka saldumus nemaz tik daudz neēdat, tad šī lekcija arī domāta jums, jo iespējams uzņemat lielu daudzumu cukura caur produktiem, kuri jums nemaz nešķiet kā deserts. Ājurvēdiski ieteikumi un dalīšanās manā personīgajā pieredzē, dzīvojot bez cukura atkarības jau 3 gadus.

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

Sākot ar 11.10.2017. Oļesjai būs sekojošās nodarbības: 

  • trešdienās un piektdienās, plkst. 7:15 Šivas Centrā nodarbība „JOGA ENERĢISKAM DIENAS SĀKUMAM”. Ilgums 1st 15min. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
    Nodarbības tiem, kam patīk nodarboties ar Jogu rīta agrumā! Visiem fiziskās sagatavotības, pieredzes un zināšanu līmeņiem. Nodarbības ir sastādītas tā, lai praktizētājs varētu pakāpeniski, bez sāpēm un lieka saspringuma atklāt sava ķermeņa iespējas. Izmantojot Asanu un Vjājamu dažādību, veicināsim veselību, lokanību, izturību un enerģētisko piepildījumu. 
     
  • pirmdienās, plkst. 18:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA AR OĻESJU”. Ilgums 1st 15min. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50
    Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem.
Sīkāk par visām nodarbībām var iepazīties sadaļā SARAKSTS.
TANTRISKĀS UPĀJAS DAŽĀDIEM DZĪVES GADĪJUMIEM

TANTRISKĀS UPĀJAS DAŽĀDIEM DZĪVES GADĪJUMIEM

Tiem, kuri seko Šivas lekcijām "Tantriskās Upājas dažādiem dzīves gadījumiem", paziņojam, ka jaunas lekcijas ir pieejamas. Tiem, kurus interesē, kas tas ir un kā tas strādā, šie nelieli video-sižeti: "Šiva par Tantru un Tantriskām Upājām dažādiem dzīves gadījumiem" un "Šivas Padomi. Kā ātri atgūt spēkus, možumu un noņemt nogurumu".
 
Saturs un saites uz visām lekcijām par šo tēmu:
* aizsardzībai ceļojumos un, lai veiksmīgi atgrieztos;
* ātrākai parādu atgriešanai (personisko vai korporatīvu, ja Jūs esat kompānijas īpašnieks);
* lai atbrīvotos no hemoroīdiem;
* labvēlīgai automobiļa novietošanai (lai ar to nekas neatgadītos);
* veksmīgam bankas apmeklējumam (tāpat interneta-bankas un bankomāta);
* lai atbrīvotos no galvassāpēm;
* lai atbrīvotos no nakts murgiem.
* lai atbrīvotos no nakts murgiem (turpinājums);
* lai atbrīvotos no bezmiega;
* procedūra, kas atklāj, vai cilvēks ir Abhičaras varā - lāsts, noskaudums, ļauna acs no citiem cilvēkiem, ienaidniekiem un nelabvēļiem (neņemot vērā Karmiskās Šapas - lāstus, kas nāk no pagājušajām dzīvēm par jūsu personīgajām darbībām);
* glābiņam kritiskās dzīves situācijās, nāvīgu, dzīvību apdraudošu slimību gadījumā;
* efektīvai Ajūrvēdikso preparātu iedarbībai;
* attiecību aizsardzībai, kā arī sekmē to uzlabošanos, īpaši attiecību seksuālo aspektu. Padara partnerus seksuāli pievilcīgus vienu otram;
* cilvēka aizsardzībai telpā - no visām debess pusēm;
* palīdz bērniem atrast dzīves ceļu, atrast sevi;
* lai atbrīvotos no alkohola atkarības
* ātrai fiziskas formas atjaunošanai, atpūtai un, lai iegūtu možumu pēc atvaļinājuma, pārgājieniem, trekkingiem, kā arī vispārējai kāju veselībai;
* lai saglabātu bagāžu un personīgās lietas ceļojumos;
* auglīgiem un sekmīgiem mērķa braucieniem, komandējumiem un ceļojumiem;
* lai iegūtu maksimāli iespējamo labvēlīgo un vēlamo rezultātu no svarīgas tikšanās;
* sievietēm, lai atbrīvotos no jebkādām dzemdes asiņošanas veidiem;
* procedūra, kas atklāj, vai cilvēks ir Abhičaras varā - lāsts, noskaudums, ļauna acs no citiem cilvēkiem, ienaidniekiem un nelabvēļiem (neņemot vērā Karmiskās Šapas - lāstus, kas nāk no pagājušajām dzīvēm par jūsu personīgajām darbībām). Paskaidrojums par lāstiem un to veidiem;
* aizsardzībai no nelabvēļiem un nepatīkamām situācijām darbā;
* svarīgu tikšanos, satikšanos un jebkāda veida interviju sekmīgumam;
* lai atmestu smēķēšanu;
* lai attīrītos no negatīvās enerģijas pēc saskarsmes ar negatīvas ietekmes cilvēkiem.

* laba darba atrašanai - pāriešanai uz labāko darbu vai uzlabojumiem esošajā darbā;
* lai ātri atbrīvotos no saviem parādiem kādam, tostarp kredītiem
* labklājības uzlabošanai ģimenē.

* Problēmu atrisināšanai sekojošās dzīves jomās – atbrīvošanās no slimībām; labklājības uzlabošana un parādu problēmu risinājums; jebkuras jums svarīgas informācijas saņemšanas paātrināšana; viss, kas saistīts ar bērniem; laulība un kāzas, attiecības kopumā, dažādas iegādes;
* lai novērstu šaubas, skaidrai izpratnei un lietu dabas redzējumam;
* lai atbrīvotos no bailēm;
* labam miegam;
* atbilžu saņemšanai uz jautājumiem sapnī;
* lai atbrīvotos no slinkuma.
ŠIVAS CENTRS

ŠIVAS CENTRS

Šivas Centra veikala darba laiks:

pirm. - pkt. no 10:00 līdz 20:00
st. no 10:00 līdz 17:00
sv. no 10:00 līdz 15:00

HATHA JOGA AR OĻESJU

HATHA JOGA AR OĻESJU

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu  7.50
JOGA ENERĢISKAM DIENAS SĀKUMAM

JOGA ENERĢISKAM DIENAS SĀKUMAM

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu  7.50
Nodarbības tiem, kam patīk nodarboties ar Jogu rīta agrumā! Visiem fiziskās sagatavotības, pieredzes un zināšanu līmeņiem. Nodarbības ir sastādītas tā, lai praktizētājs varētu pakāpeniski, bez sāpēm un lieka saspringuma atklāt sava ķermeņa iespējas. Izmantojot Asanu un Vjajmu dažādību, veicināsim veselību, lokanību, izturību un enerģētisko piepildījumu. 
JOGA ENERĢISKAM DIENAS SĀKUMAM

JOGA ENERĢISKAM DIENAS SĀKUMAM

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu  7.50
Nodarbības tiem, kam patīk nodarboties ar Jogu rīta agrumā! Visiem fiziskās sagatavotības, pieredzes un zināšanu līmeņiem. Nodarbības ir sastādītas tā, lai praktizētājs varētu pakāpeniski, bez sāpēm un lieka saspringuma atklāt sava ķermeņa iespējas. Izmantojot Asanu un Vjajmu dažādību, veicināsim veselību, lokanību, izturību un enerģētisko piepildījumu. 
ŠIVAS PADOMI. LABVĒLĪGS LAIKS MATU GRIEŠANAI

ŠIVAS PADOMI. LABVĒLĪGS LAIKS MATU GRIEŠANAI

Labvēlīgs laiks matu griešanai un visām procedūrām ar matiem septembrī: 11., 17., 21.

MAZPAZĪSTAMAS BHRGU भृगु DŽJOTIŠVĒDAS METODES

MAZPAZĪSTAMAS BHRGU भृगु DŽJOTIŠVĒDAS METODES

TURPINĀJUMS
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  10.00

Tās ir vienkāršas, bet ļoti effektīvas metodes, kuras pielieto horoskopa analīzē. Tās palīdz precīzāk notiekt cilvēku rakstura īpašības un Karmu pat tad, ja nav zināms precīzs dzimšanas laiks vai Lagna. Iesaku visiem, kuri apgūst Vēdisko astroloģiju. 

UPĀJA RUDENS SAULGRIEŽOS

UPĀJA RUDENS SAULGRIEŽOS

Rudens saulgriežos cilvēki saņem pozitīvu vai negatīvu ietekmi no mirušo senču puses. Lai novērstu šo ietekmi ir jāveic Upāja, jāskaita Mantras:
 
OM GANGĀDHARĀJA NAMAHA
OM AMBIKĀJAI NAMAHA
OM DŽAJĀJAI NAMAHA
 
Katru Mantru jāskaita 108 reizes, pretīm jebkuras Devas priekšā (der Šiva, Durga, Pārvatī jo šīs Mantras ir veltītas šīm Devatām), var sākt jebkurā dienā, jebkāds veģetārs Prasāds un jāaizdedzina divas jebkādas Dīpakas (lampiņas). Visas Mantras jāsāk piecas dienas pirms saulgriežiem un jāturpina 15 dienas pēc saulgriežiem.

Rudens saulgrieži notiek 22.09.2017. plkst. 23:02 pēc Rīgas laika
 
ŠIVAS PADOMI. PITR PAKŠA

ŠIVAS PADOMI. PITR PAKŠA

6. septembrī plkst. 9:33 pēc Rīgas laika sākas Bhadrapada भाद्रपद mēneša KrŠna Pratipada कृष्ण प्रातिपद un vienlaicīgi Pitr Pakša पितृ पाक्ष - senču godāšanas laiks. Tas ilgs līdz 20. septembra plkst. 5:15 pēc Rīgas laika. Rekomendēju šajā laika periodā Dienvidrietumos vienu reizi dienā piedāvāt jūsu senčiem bumbiņas no vārītiem rīsiem un Šiva Pūdžā Džala ūdeni un pēc tam rīsu bumbiņas izbarot vārnām, bet ūdeni izliet upē vai jūrā. 
Papildus tam, īpaši rekomendēju veikt Upājas, par kurām esmu stāstījis pēdējā nodarbībā par PitrMatr Došas novēršanu.
NĀDA JOGA (GONGU TERAPIJA)

NĀDA JOGA (GONGU TERAPIJA)

|   Šivas Centrs  Ludmila  latviešu un krievu  9.00

Nāda Joga atgriezīs jūs pie unikālās iekšējās vibrācijas, kas saskaņota ar Dabas ritmiem, pirmatnējo skaņas vilni un Augstāko Apziņu. Gongu terapija atbrīvos apziņu no bažām, bailēm un uzbudinājuma, atjaunos jūsu fiziskos spēkus, aktivizēs atveseļošanās un jaunināšanās procesu.

Lasīt tālāk...
KALARIPPAJATTU NODARBĪBU GRAFIKS

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU GRAFIKS

4. septembrī Kalarippajattu nodarbības Gaujas ielā 23 atsākas pēc sekojošā grafika:

pirmdienās plkst. 19:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;
trešdienās plkst. 19:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;
ceturtdienās plkst. 19:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00.

PRĀNĀJĀMA UN RĪTA HATHA JOGA

PRĀNĀJĀMA UN RĪTA HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. KURSS IESĀCĒJIEM - NAKŠATRAS

VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. KURSS IESĀCĒJIEM - NAKŠATRAS

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Vēdiskajai astroloģijai ir ļoti liela nozīmē cilvēku dzīvē, tā parāda katra cilvēka vājākās vietas, nelaimju un neizdošanās cēloņus.

Lasīt tālāk...
JOGA MUGURKAULA UN VISA ĶERMEŅA NOSTIPRINĀŠANAI IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM

JOGA MUGURKAULA UN VISA ĶERMEŅA NOSTIPRINĀŠANAI IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  9.00 Lasīt tālāk...
LĪNIJU UN ZĪMJU NOZĪME MŪSU PLAUKSTĀS

LĪNIJU UN ZĪMJU NOZĪME MŪSU PLAUKSTĀS

हस्त सामुद्रिक शास्त्र HASTA SĀMUDRIKA ŠĀSTRA - TURPINĀJUMS
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  10.00
Termins Sanskritā "Hasta Sāmudrikā Šāstra" sastāv no trīs vārdiem: "Hasta" (roka), "Sāmudrika" (okeāns, zīmes uz rokām) un "Šāstra" (zināšanas).
Tātad Hasta Sāmudrika Šāstra ir sena Vēdiskā zinātne, kas pēta cilvēku pēc viņa plaukstām. Katram cilvēkam plaukstas ir unikālas un individuālas. Tās atspoguļo apziņas īpašības, un tajās redzamas katra cilvēka individuālās Karmas atstātās pēdas. No cilvēka plaukstām var nolasīt pilnīgi visu par apziņas struktūru un pieredzējušam Šāstri (lietpratējam) pat nav nepieciešams ieskatīties horoskopā, lai saprastu, kas sagaida cilvēku nākotnē - viņam pietiek tikai paskatīties cilvēka plaukstās. Pirkstu nospieduma raksts, plaukstu līnijas, unikālais tulznu izvietojums un citas pazīmes, kuras katram cilvēkam ir neatkārtojamas un unikālas - viss tas veido rūpīgi strukturētu mozaīku, kas domāta, lai pavērtu priekškaru jebkuram notikumam, parādībai vai procesam cilvēka dzīvē.
Mūsu kursā mēs apskatīsim vairākus cilvēka dzīves aspektus caur Hasta Sāmudrika Šāstras zinātnes prizmu (savstarpējās attiecības, karjera, bērni utt.), kā arī došu padomu, kā rīkoties, ja vienā vai otrā sfērā rodas problēmas.
SĀKAM APGŪT SANSKRTA VALODU

SĀKAM APGŪT SANSKRTA VALODU

TURPINĀJUMS
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  10.00

Upanišādas vēsta, ka संस्कृत Sanskrta valoda radās vienlaicīgi ar Visumu, kā dažādu enerģiju vibrācijas. Veidu kā pieraksta Sanskta valodu sauc par देवनागरी Dēvanāgarī - pilsētu, kurā mājo īpašas Visuma enerģijas, jeb dievības, kuras pārvalda visus procesus Visumā, dabā un arī cilvēka dzīvē. Rodoties Visumam, radās arī Rigvēda, kura ir dabas, Visuma likumu un aksiomu kopums, kurš domāts cilvēku lietošanai, lai mēs visi varētu, attīstot savu apziņu, pārvarēt dažādus šķēršlus dzīvē, kuri traucē sasniegt mērķus. Bez Sanksrta nav iespējama apziņas attīstība, tāpēc iesaku to sākt apgūt ar pirmajiem soļiem - alfabētu. Šīs zināšanas palīdzēs pareizi skandēt Mantras, kas savukārt ir pamats pareizas skaņas un Dēvatas enerģijas ģenerēšanai savā apziņā! 

KALARIPPAJATTU

KALARIPPAJATTU

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KALARIPPAJATTU

KALARIPPAJATTU

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KALARIPPAJATTU

KALARIPPAJATTU

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
ĀJURVĒDA SIEVIETES VESELĪBAI UN GINEKOLOĢISKO PROBLĒMU RISINĀŠANAI

ĀJURVĒDA SIEVIETES VESELĪBAI UN GINEKOLOĢISKO PROBLĒMU RISINĀŠANAI

|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00

Sievietes veselības atslēga slēpjas regulārā ikmēneša ciklā, kas notiek saskaņā ar Mēness fāzēm. Nodarbību gaitā apgūsim dažādas Ājurvēdas metodes (Āsanas, Mudras, Marmas punktu pašmasāža, Mantras, Dhjāna u.c.), ar kuru palīdzību atgūt un noregulēt menstruāciju ciklu, pieskaņojot to dabas ritmiem. Sekos arī personīgās higiēnas ieteikumi un ierosinājumi kā partneris var palīdzēt sievietei atjaunot veselību. Kā jauks papildinājums šĪm sievišķīgajām lekcijām būs īpašas dejas apgūšana, kas nostiprina muskulatūru gurnos, mugurā, kājās un mazajā iegurnī, un vienlaikus uzlabo stāju un ginekoloģisko veselību.

HATHA JOGA GRŪTNIECĒM

HATHA JOGA GRŪTNIECĒM

|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  9.00
Gaidību laiks ir brīdis dzīvē, kad no jauna iepazīt savu ķermeni, iemācīties ieklausīties sevī, apstāties un atbrīvoties, atpazīt mazuļa sajūtas un runāt ar savu vēl nedzimušo mazuli. Nodarbībās apgūsim Āsanu virknējumus, kas paredzētas topošajām māmiņām, lai sagatavotos dabiskām dzemdībām.
KLASISKĀ HATHA JOGA

KLASISKĀ HATHA JOGA

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  7.50
 
Vingrot ir viegli, ja to dara, cienot savu ķermeni, bez sāpēm un caur atslābināšanos. Gadu tūkstošiem nemainīgas pozas (Āsanas) un vingrojumi (Vjājāmas), elpošanas vingrinājumi (Prānājāmas) un iekšējās muskulatūras pārvaldīšana (Bandhas) - tas viss dod spēku, elastību, gandarījumu un apziņas attīstību.
KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  9.00
Kalari Joga - tās ir Hatha Jogas nodarbības ar Kalaripajattu (sena vēdiska kara māksla) elementiem – dažādām Vjaimām (vingrojumus) un Āsanām (pozas), kuras palīdz nostiprināt muskulatūru, saites un cīpslas, kā arī piedodot ķermenim elastību. Kalari Joga attīsta uzmanības koncentrāciju un ķermeņa koordināciju, padarot cilvēku arī garīgi spēcīgāku, mērķtiecīgāku un pārliecinātāku par saviem spēkiem, jo nodarbības ir orientētas uz to, lai palīdzētu sasniegt cilvēkam pašu galveno – Prānas (dzīvības enerģijas) daudzuma palielināšanos.
Lasīt tālāk...
KALARI JOGA – KALARI SŪRJA NAMASKARA APMĀCĪBA

KALARI JOGA – KALARI SŪRJA NAMASKARA APMĀCĪBA

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  9.00
Sākam regulāras Kalari Jogas nodarbības svētdienās ar uzsvaru uz Sūrja Namaskara apmācību un praksi Kalari stilā. Tas ir īpašs Āsanu komplekss, kurā ietilpst tādas kustības un Āsanas, kas paredzētas visa ķermeņa stiprināšanai, īpaši akcentējot roku un plecu nostiprināšanu, mugurkaula normalizāciju un gūžas locītavu “atvēršanu”. Šis Sūrja Namaskara Āsanu virknējums atšķiras no klasiskā Sūrja Namaskāra un var kalpot kā papildinājums jūsu esošajām zināšanām par “sveicienu Saulei”. Šīs nodarbības palīdzēs atgūt normālu ķermeņa stāju, atbrīvoties no sasprindzinājuma plecos un kaklā. Kā sekas regulārai Kalari Sūrja Namaskara praksei ir arī uzlabojums vēdera dobuma orgānu, plaušu un sirds darbībai.

 

Lasīt tālāk...
PRĀNĀJĀMA UN BALA JOGA

PRĀNĀJĀMA UN BALA JOGA

VISIEM FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS LĪMEŅIEM, TAJĀ SKAITĀ ARĪ IESĀCĒJIEM
|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  9.00
SŪRJA NAMSAKARA, KĀ LĪDZEKLIS APZIŅAS TRANSFORMĀCIJAI

SŪRJA NAMSAKARA, KĀ LĪDZEKLIS APZIŅAS TRANSFORMĀCIJAI

|   Šivas Centrs    krievu  9.00

Sūrja Namaskara ir intensīvs līdzeklis Prānas ģenerēšanai, kā arī tas padara cilvēku pašpietiekamu un neaizskaramu ārējo apstākļu ietekmes priekšā.
Vada Vjačeslavs. 

HATHA JOGA BĒRNIEM NO 5 GADIEM

HATHA JOGA BĒRNIEM NO 5 GADIEM

|   Šivas Centrs  Ludmila  latviešu un krievu  7.50
SŪRJA NAMASKARA + HATHA JOGA + PRĀNĀJĀMA

SŪRJA NAMASKARA + HATHA JOGA + PRĀNĀJĀMA

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.
|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  9.00

Sūrja Namaskara – speciāls dinamisks komplekss „Sveiciens Saulei”, Upaija Sūrjam. Kompleksa izcelsmes pamatā ir pielūgsme Graham Sūrja, kura fiziskā izpausme ir Saule. Hatha Jogā un Kalarippajattu pastāv vairākas Sūrja Namaskara formas. Komplekss, kuru mēs apgūsim mūsu nodarbībās, ir īpašs ar to, ka tas aktivizē Kundalini spirālveida kustību. Tas notiek, pateicoties Saules enerģijas aktivizācijai Sthula Šarira (fiziskā ķermeņa), Sukšma Šarira (smalkā ķermeņa) un Karana Šarira (iemeslu ķermeņa) līmenī. Regulāri veicot Sūrja Namaskara, saskaņā ar pareizu elpošanu, samazinās ķermeņa stīvums, saspringums; attīrot Nādi kanālus tiek pārdalīta Prānas kustība; nostiprinās ķermenis; nomierinās Manas (prāts), kā arī notiek pozitīva iedarbība uz tiem dzīves aspektiem, par kuriem atbild Sūrja, piemēram, veselība, attiecības ar tēvu, priekšniecību un varas pārstāvjiem un daudz kas cits. Īpaši labvēlīga diena šī kompleksa apguvei un praksei ir svētdiena (Sūrjavar).

HATHA JOGA TIEM, KAM 45+...

HATHA JOGA TIEM, KAM 45+...

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.

HATHA JOGA SENIORIEM

HATHA JOGA SENIORIEM

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  6.00

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.

 

KAILASA TEMPĻA NOSLĒPUMS

KAILASA TEMPĻA NOSLĒPUMS

CEĻOJUMS UZ INDIJU

Piedāvājam Jums lielisku iespēju doties noslēpumainā Jātrā uz Indiju! Ceļojums notiks no 21.11.2017. līdz 2.12.2017. Pierakstīties var pa tālruņiem 67364254, 29274888. 
 

 

Lasīt tālāk...
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

KAS IR GANDUSA गंडुष
Gandusa – tā ir mutes skalošan ar speciālām Ajūrvēdas eļļām, ko sauc par GANDUSA TAILA गंडुष तैल. Tā ir sena Ajūrvēdiskā mutes dobuma,gremošanas sistēmas un visa organisma attīrīšanas un atveseļosanas prakse.
Gremošanas process sākas mutē, tāpēc mute ir gremošanas sistēmas daļa un tās stāvoklis norāda uz visas sistēmas stāvokli, ja mutes dobuma gļotāda ir vesela, tad vesels ir arī viss kuņģa-zarnu trakts. Tādējādi, regulējot mutes dobuma stāvokli, var ietekmēt visas gremošanas sistēmas darbu.
Mutes dobumā atrodas trīs pāri siekalu dziedzeru, kas izdala vielmaiņas produktus no asinīm, skalojot ar speciālo eļļu, asins daudzums, kas tek caur siekalu dziedzeriem, palielinās 2-3 reizes, turklāt pastiprinās toksisko vielu izdalīšanās no dziedzeriem, bet tātad arī no iekšējiem orgāniem, jo katrss dziedzeris caur limfātisko sistēmu ir saistīts ar tiem.
Svarīgākais ir tas, ka mikroorganismi, kas dzīvo mutes dobumā, ir pārklāti ar tauku apvalku. Nonākot kontaktā ar eļļu, kas arī pārstāv taukus, baktērijas pievelkas pie tās kā ar magnētu, turklāt, toksiskās vielas ir taukos šķīstoša substance, kas viegli izšķīst taukos. Tādējādi, GANDUSA TAILA izvelk toksiskās vielas un kaitīgās baktērijas no mutes dobuma, uzlabojot zobu, smaganu un visa organisma veselību.
Skalošana nostiprina zobus un smaganas, stimulē jutekļus un vienlaikus nomierina tos, atsvaidzina elpošanu, izvelk Došu pārmēru caur acīm, ausīm, degunu un muti. Novērš nepatīkamo smaku no mutes, novērš sejas ādas sausumu, jūtu notrulinājumu, garšas izjūtu pazemināšanos, sāpes kaklā, uzlabo balsi, ārējo izskatu un miegu. Izvada gļotas no kakla un deguna, attīra limfu, stimulē intensīvāku zarnu trakta attīrīšanos.
Vienu – divas GANDUSA TAILA ēdamkarotes paņemt mutē un skalot 15-20 minūtes, pēc tam izspļaut. Izpildīt procedūru no rīta tukšā dušā vai vakarā pirms miega pēc zobu un mēles tīrīšanas. Skalošanas laikā eļļu nedrīkst norīt. Pēc procedūras izskalot ar siltu ūdeni.
 
TEMATISKĀS LEKCIJAS:
 

 

TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

25% no visa holesterīna atrodas cilvēka galvas smadzenēs. Jo augstāks holesterīna daudzums organismā, jo zemāks risks saslimt ar demenci (vecuma marasmu).
 
TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

Jo vairāk māte tur bērnu uz rokām un šūpo, jo labāk attīstās bērna smadzenes.
FILMA PAR ŠIVU, JOGU, KARMU UN DZĪVI

FILMA PAR ŠIVU, JOGU, KARMU UN DZĪVI

Noskatīties filmu var ŠEIT.

HATHA JOGA SENIORIEM

HATHA JOGA SENIORIEM

|   Šivas Centrs  Ludmila  latviešu un krievu  6.00

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.

TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

Katrā cilvēka organisma šūnā ik sekundi notiek līdz 100 tūkstošu ķīmisko reakciju un tādu šūnu organismā ir 100 trillioni. Vai varat to iedomāties?!
 
HATHA JOGA IESĀCĒJIEM PIE LUDMILAS

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM PIE LUDMILAS

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50 Lasīt tālāk...
HATHA JOGA NOTIEVĒŠANAI

HATHA JOGA NOTIEVĒŠANAI

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
RĪTA HATHA JOGA

RĪTA HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
HATHA JOGA MUGURKAULAM

HATHA JOGA MUGURKAULAM

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50

Pierakstīties jaunumiem!