Jaunumi


GANEŠA, ŠIVA, DURGA HOMA

pēc iepriekšēja pieraksta

|   Šivas Centrs  Andrejs  9.00

HATHA JOGA UN PRĀNĀJĀMA

|   Šivas Centrs  Andrejs  9.00

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

  • ĀJATA JOGA - MEDITATĪVĀ DZIĻAS ATSLĀBINĀŠANĀS UN STIEPŠANĀS JOGA (latviešu un krievu valodās) – pirmdienās plkst. 18.15 Šivas Centrā (visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem). Nodarbības ilgums 1 stunda 15 minūtes. Vada Oļesja. Cena € 7.50. Pirmdienu kūrē Graha Čandra, tas ir ideāls laiks tam, lai līdzsvarotu savu emocionalo stāvokli, rastu mieru un atslābinatos. Speciālo Āsanu izpildījums norit atslābināšanos veicinošā atmosfērā noteiktā lēnā ritmā.
  • HATHA JOGA (latviešu valodā) - otrdienās un ceturtdienās plkst.6.45 Šivas Centrā (visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem). Nodarbības ilgums 1 stunda 15 min. Vada Oļesja. Cena € 7.50.
  • DINAMISKĀ HATHA JOGA, AKCENTĒJOT KUSTĪBU UN KONCENTRĒŠANOS - ceturtdienās plkst. 18.15 Šivas Centrā (visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem). Nodarbības ilgums 1 stunda 15 min. Vada Oļesja. Cena € 7.50.

GANEŠA, NAVAGRAHA, HANUMATA UN SUDRAŠANAS HOMAS VELTĪTAS पितृ PITR, ŠĪS DZĪVES UN VISU IEPRIEKŠĒJO DZĪVJU SENČU DVĒSELĒM

pēc iepriekšēja pieraksta

|   Šivas Centrs  Atis  9.00

Līdzi ņemt sēkliņas kā ziedojumu senču dvēselēm, kuru pēc tam paši izbarosiet putniem. Amāvāsjā Ttithi ir īpaši labvēlīgs laiks, kad veikt Senču un Devu piemiņas rituālus, tādus kā Homas un Tarpana. Amāvāsjā dienā Homas laikā veikts ziedojums Agni ir veids kā pabarot savus senčus.

अन्त्येष्टि श्राद्ध तर्पण ANTJĒŠTI, ŠRĀDDHA UN TARPANA - VĒDISKIE BĒRU UN MIRUŠO SENČU DVĒSEĻU GODĀŠANAS RITUĀLI

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu 

Trīs pamatrituāli, kuri saistīti ar mirušā pareizu izvadīšanu un pēc bēru posmu, kura laikā ir iespējams parūpēties par aizgājēja dvēseli un kopā ar viņu godāt visus dzimtā mirušos senčus. Šie rituāli nodrošina piecas ļoti svarīgas lietas mūsu dzīvē:
• Pareiza mirušā kremēšanu un apglabāšanu;
• Mirušā tuvinieka radinieku mierinājumu;
• Atbalstu mirušā dvēselei sasniegt mājvietu - Pitru Loku;
• Spēka un atbalsta sniegšanu tām senču dvēselēm, kuras jau atrodas Pitru Lokā;
• Kā arī palīdzību no mūsu dzimtas sarežģītās dzīves situācijās.

KLASISKĀ HATHA JOGA

Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot.

- trešdienās plkst. 17.45 Šivas Centrā. Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem neatkarīgi no vecuma. Nodarbības ilgums 1,5 st. Vada Ilona. Cena € 9.00.

HATHA JOGA

Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot.

- pirmdienās plkst. 17.15 Šivas Centrā. Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem neatkarīgi no vecuma. Nodarbības ilgums 1,15 st. Vada Ilona. Cena € 7.50.

ŠIVAS NODARBĪBAS UN KONSULTĀCIJAS

• No 25.06.2015. līdz 30.08.2015. pie Šivas nenotiks lekcijas un nodarbības Šivas Centrā, Zinātņu Akadēmijā un Gaujas ielā 23. Visas lekcijas un nodarbības atsāksies no 1. septembra.
• Šivas privātās konsultācijas notiks līdz 22.07.2015. (ieskaitot), skype-konsultācijas notiks līdz 28.07.2015. Konsultācijas Šivas Centrā un izmantojot skype atsāksies no 1. septembra. Augustā konsultāciju būs iespējams saņemt tikai izmantojot Šiva Adžira Prašnu (jautājums un atbilde "jā" vai "nē" režīmā, atbilde 24 stundu laikā).

ŠIVAS JAUNUMI

ŠIVAS JAUNUMI

KALARI JOGA

KALARI JOGA

LUDMILAS NODARBĪBU IZMAIŅAS

No 18.06.2015. ceturtdienās Šivas Centrā Ludmilai notiks divas nodarbības: plkst. 17.30 - "HATHA JOGA" un 18.45 - "HATHA JOGA MUGURKAULAM".

MĀJAS LAPA SHIVA.LV

Mūsu mājas lapa shiva.lv ir pārcelta uz modernu platformu, un pašreiz notiek visas informācijas pārnešanas nobeigums no vecās mājas lapas uz jauno. Mājas lapa vecajā formātā pieejama apskatei, izmantojot adresi shiva.lv/old, bet nekādi jaunumi tajā vairs netiks ievietoti.

GANEŠA, LAKŠMĪ KUBERA HOMA LABKLĀJĪBAI UN PĀRTICĪBAI

pēc iepriekšēja pieraksta

|   Šivas Centrs  Andrejs  9.00

HATHA JOGA UN PRĀNĀJĀMA

|   Šivas Centrs  Andrejs  9.00

NĀDA JOGA (GONGU TERAPIJA) + HATHA JOGA

NĀDA JOGA (GONGU TERAPIJA) + HATHA JOGA

Līdzi jāņem sporta apģērbu, pledu vai apmetni

|   Šivas Centrs  Ludmila  7.50

Nodarbības sākumā mēs izpildīsim speciālu Vjaimu un Āsanu kompleksu, kas veicina atslābināšanos un noņem sasprindzinājumu no fiziskā ķermeņa, tas, savukārt, ļaus sagatavoties 45 minūšu ilgai Gongu terapijai. Tādejādi, Gonga vibrācija netraucēti caurstrāvo apziņu un atvērto ķermeni, līdzsvaro tur visus procesus un atgriež jūs pie jūsu iekšējās vibrācijas, kas rezonē ar Pirmatnējo skaņas vilni un augstāko Apziņu. Gonga terapija atbrīvos jūs no nemiera, bailēm un aizkaitinājuma, atjaunos fiziskos spēkus, ieslēgs atveseļošanās un atjaunošanās procesus.

OĻESJAS NODARBĪBU IZMAIŅAS

No 2.07.2015. nodarbības „DINAMISKĀ HATHA JOGA, AKCENTĒJOT KUSTĪBU UN KONCENTRĒŠANOS”, kas notika ceturtdienās plkst. 8.30 Šivas Centrā, tiek pārceltas uz plkst. 18.15. Nodarbības ilgums 1 stunda 15 min. Vada Oļesja. Cena € 7.50.

ŠIVA NĀDĪ SANHITA IETEIKUMI

ŠIVA NĀDĪ SANHITA IETEIKUMI

Upāja, tiem kam Grahu Gočara šobrīd rada problēmas dzīvē, darbā, karjerā vai biznesā. Kā kompensāciju Šiva Nādī Sanhita iesaka skaitīt sekojošas Mantras:

  • ॐ गुहाय नमः - OM GUHĀJA NAMAHA
  • ॐ षण्मुखाय नमः - OM ŠANMUKHĀJA NAMAHA
  • ॐ महबलाय नमः - OM MAHABALĀJA NAMAHA 

Katru Mantru jāskaita 108x3 no rīta vai vakarā pretīm Višnu vai Kartikējas bildītei vai statuetītei, vai jebkuras citas Вevas bildītei vai statuetītei, Mantras skaita katru Šašti Tithi, zaļā krāsā augļi un divas Ghī lapmas, tā veic 9 mēnešus.

HATHA JOGA MUGURKAULAM UN KĀJĀM

Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot.

- trešdienās plkst. 19.30 Šivas Centrā. Nodarbības ilgums 1,5 st. Vada Ilona. Cena € 9.00. Speciālas Āsanas un Vjaimas mugurkaula korekcijai, mugurkaula un kāju muskuļu stiprināšanai. Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem neatkarīgi no vecuma.

HATHA JOGA

Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot.

- pirmdienās plkst.18.30 Šivas Centrā. Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem neatkarīgi no vecuma. Nodarbības ilgums 1,15 st. Vada Ilona. Cena € 7.50.

ŠIVAS CENTRS

No 27.06.2015. mainās Šivas Centra veikala darba laiks:
Darba dienās - no plkst. 10.00 līdz 20.00.
Sestdienās - no plkst. 10.00 līdz 17.00.
Svētdienās - slēgts.

ATA JAUNUMI

ATA JAUNUMI

INDIJAS JĀTRA

INDIJAS JĀTRA

Izbraukšana 20. jūlijā.
Brauciena ilgums - 8 dienas.

Pieteikties var Šivas Centrā vai pa tālruņiem 67364254, 29274888.

Lasīt tālāk...

ILONAS NODARBĪBU IZMAIŅAS

Sākot ar 28.06.2015. "SVĒTDIENAS RĪTA JOGA" nodarbības sākums tiek pārcelts no plkst. 10.00 uz 8.30.

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Lai novērstu negatīvo ietekmi uz dzirdi, kas rodas lidojot lidmašīnā, samazinātu stresu un kopumā normalizētu Vatu, iesaku pirms lidojuma iepilināt ausīs pa vienai pilei siltu mūsu speciālo eļļu maisījumu "Šravana Taila".

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU IZMAIŅAS

No 6. līdz 12. jūlijam „KALARIPPAJATTU” nodarbības notiks Šivas Centra:
• 6.07.2015., pirmdien, plkst. 20.00.
• 8.07.2015., trešdien, plkst. 18.00.
• 10.07.2015., piektdien, plkst. 18.00.

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Labvēlīgs laiks Ājurvēdisko procedūru sākumam jūlijā: 3., 6., 9., 12., 16., 22., 24., 28. un 31.

GANEŠA, NAVAGRAHA UN SUDARŠANA HOMA PAR GODU GURU PĀREJAI NO KARKATAS UZ SINHAS RĀŠĪ

pēc iepriekšēja pieraksta

|   Šivas Centrs  Atis  9.00

KALARIPPAJATTU RETRĪTS ”MĀRCIENAS MUIŽĀ” (Madonas rajons)

KALARIPPAJATTU RETRĪTS ”MĀRCIENAS MUIŽĀ” (Madonas rajons)

– no 17.09.2015. līdz 20.09.2015. (ierašanās 17. septembrī sākot ar 13.00, izbraukšana 20.septembrī līdz 12.00). Tā ir iespēja vingrināties atbilstoši tradicionālajam treniņu grafikam - no rīta un vakarā. Rīta nodarbība būs plkst. 7.00–10.00 - garāka iesildīšanās, Šivas un Šakti formas, tad strādāsim ar garajiem ziemeļu un dienvidu kokiem. Vakara nodarbība plkst. 15.00–18.00 - vairāk spēka vingrinājumi, dienvidu un centrālais stils ar dažādiem cīņas elementiem, pēc tam garie dienvidu koki un īsie koki. Starp nodarbībām brīvs laiks pastaigām svaigā gaisā Mārcienas muižas apkārtnes mežos vai atpūtai pie nelielā, bet skaistā muižas ezeriņa. Ēdināšana 2 reizes dienā – plkst. 10.30 un 18.30 ar nelielu uzkodu pa vidu. Pierakstīties var Šivas Centrā vai pa tālr. (+371)67364254, (+371)29274888.

ĀJATA JOGA - MEDITATĪVĀ DZIĻAS ATSLĀBINĀŠANĀS UN STIEPŠANĀS JOGA

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu un krievu  7.50

HATHA JOGA

Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot.

(latviešu valodā) - sestdienās plkst. 7.30 Šivas Centrā. Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem neatkarīgi no vecuma. Nodarbības ilgums 1,15 st. Vada Ilona. Cena € 7.50.

HATHA JOGA

Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot.

- trešdienās plkst. 16.30 Šivas Centrā. Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem neatkarīgi no vecuma. Nodarbības ilgums 1,15 st. Vada Ilona. Cena € 7.50.

JOGA SIEVIETĒM

Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot un pierakstu kladi.

(latviešu valodā) – sestdienās plkst. 9.00 Šivas Centrā. Nodarbības ilgums 1,5 st. Vada Ilona. Cena € 9.00. Veiksim speciālas Āsanas, Vjaajamas, un citas prakses, kas veicina sievietes ķermeņa atjaunošanu un orgānu reģenerāciju, stiprina viņas Šakti enerģiju.

KALARIPPAJATTU

KALARIPPAJATTU

KALARIPPAJATTU

ŠIVA NĀDĪ SANHITA IETEIKUMI

ŠIVA NĀDĪ SANHITA IETEIKUMI

Vasaras Saulgrieži ļoti stipra ietekmē cilvēku karjeru, darbu un biznesu. Kā kompensāciju Šiva Nādī Sanhita iesaka skaitīt sekojošas Mantras:

  • ॐ शिवाय नमः OM ŠIVĀJA NAMAHA
  • ॐ उमायै नमः OM UMĀJAJ NAMAHA
  • ॐ माधवाय नमः OM MĀDHAVĀJA NAMAHA
  • ॐ करुणायै नमः OM KARUNĀJAJ NAMAHA

Katru Mantru skaitīt 108 reizes, Šivas attēla vai statuetes priekšā. Izklāj oranžas krāsas salvetīti, jebkāds veģetārs Prasāda un aizdedzina divas lampas (Dīpaka) ar Ghi eļļu.
Mantras skaita, sēžot ar seju uz ziemeļiem, austrumiem vai ziemeļaustrumiem. Sāk skaitīt piecas dienas pirms Saulgriežiem un turpina piecpadsmit dienas pēc tam. Saulgrieži notiks 21.jūnijā.

Pierakstīties jaunumiem!