Jaunumi


KALA JOGA - LAIKA NOSLĒPUMS. MĀKSLA PĀRVALDĪT LAIKU, VAI KĀ IZDARĪT TĀ, LAI VISU PASPĒTU

KALA JOGA - LAIKA NOSLĒPUMS. MĀKSLA PĀRVALDĪT LAIKU, VAI KĀ IZDARĪT TĀ, LAI VISU PASPĒTU

|   Zinātņu Akadēmija  Šiva  krievu  9.00

Laiks ir jūsu dzīve un, ja tā jums patiesi ir dārga, tad savas dzīves laiku jāizmanto maksimāli efektīvi. Cilvēka attieksme pret Laiku patiesībā nosaka to, kā viņš attiecas pret savu dzīvi. Pazaudēts laiks ir velti iztērēta dzīve. Patiesu bagātību vai nabadzību, veiksmi vai neveiksmi nosaka nevis naudas daudzums, bet Laiks, kas ir jūsu rīcībā, un tas, kā jūs to izmantojat, tāpēc teiciens "nosist laiku" principā nav pareizs. Nosist Laiku nav iespējams, tieši otrādi, Laiks ir tas, kas nogalina cilvēku, ja viņš nezin, kā ar to pareizi apieties. Vēl es stāstīšu par Laika Vēdisko koncepciju, par to, kas tas ir - Laiks.

TIEM, KAS BEIDZOT VĒLAS SĀKT SEVI MĪLĒT, BET NEZIN, KĀ TO IZDARĪT, PIEDĀVĀJU APMEKLĒT MŪSU NODARBĪBAS - "PRATIPRASAVA. DHJĀNA – SEVIS MĪLESTĪBA"

TIEM, KAS BEIDZOT VĒLAS SĀKT SEVI MĪLĒT, BET NEZIN, KĀ TO IZDARĪT, PIEDĀVĀJU APMEKLĒT MŪSU NODARBĪBAS -

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

LAIJA JOGA. TEHNIKA, KAS IZNĪCINA NEGATĪVĀS SANSKARAH. IEGREMDĒŠANĀS PAGĀTNĒ

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu

|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

ŠIVAS NODARBĪBAS UN KONSULTĀCIJAS

• No 25.06.2015. līdz 30.08.2015. pie Šivas nenotiks lekcijas un nodarbības Šivas Centrā, Zinātņu Akadēmijā un Gaujas ielā 23. Visas lekcijas un nodarbības atsāksies no 1. septembra.
• Šivas privātās konsultācijas notiks līdz 22.07.2015. (ieskaitot), skype-konsultācijas notiks līdz 28.07.2015. Konsultācijas Šivas Centrā atsāksies no 2. septembra. Augustā konsultāciju būs iespējams saņemt tikai izmantojot Šiva Adžira Prašnu (jautājums un atbilde "jā" vai "nē" režīmā, atbilde 24 stundu laikā).

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Labvēlīgs laiks Tantrisko Upaju veikšanai Šani būs 15. augustā no plkst. 20.05 līdz 21.40 (Rīgas laiks).

NĀDA JOGA (GONGU TERAPIJA) + HATHA JOGA

NĀDA JOGA (GONGU TERAPIJA) + HATHA JOGA

Līdzi jāņem sporta apģērbu, pledu vai apmetni

|   Šivas Centrs  Ludmila  7.50

Nodarbības sākumā mēs izpildīsim speciālu Vjaimu un Āsanu kompleksu, kas veicina atslābināšanos un noņem sasprindzinājumu no fiziskā ķermeņa, tas, savukārt, ļaus sagatavoties 45 minūšu ilgai Gongu terapijai. Tādejādi, Gonga vibrācija netraucēti caurstrāvo apziņu un atvērto ķermeni, līdzsvaro tur visus procesus un atgriež jūs pie jūsu iekšējās vibrācijas, kas rezonē ar Pirmatnējo skaņas vilni un augstāko Apziņu. Gonga terapija atbrīvos jūs no nemiera, bailēm un aizkaitinājuma, atjaunos fiziskos spēkus, ieslēgs atveseļošanās un atjaunošanās procesus.

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Labvēlīgs laiks Tantrisko Upaju veikšanai Mangalam būs 25. augustā no plkst. 17.00 līdz 19.20 (Rīgas laiks).

DŽANMA DŽAPA

pēc iepriekšēja pieraksta

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00

Tiem, kam dzimšanas diena ir no 28. jūnija līdz 29. augustam. Džanma Džāpā var piedalīties tuva (radnieciski) cilvēka vietā. Līdzi jāņem vienu ziedu, vienu bati un Prasadu. Menstruācijas laikā var piedalīties, bet Džanma Džapas procedūru netaisīt, to varat veikt nākamā mēneša Džanma Džapā.

JOGAS VINGROJUMI, LAI NOVĒRSTU IEGURŅA JOSLAS UN MUGURAS PROBLĒMAS

|   Šivas Centrs  Atis  7.50

VĀSTU ŠĀSTRA - VISS PAR DURVĪM

PAPLAŠINĀTS KURSS

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

VĒDA MANTRA ŠĀSTRA UN DŽAPA RIGVĒDAS MANTRA VELTĪTA DZIMTAI UN SENČIEM

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  9.00

OĻESJAS NODARBĪBAS

No 23.07.2015. līdz 2.08.2015. (ieskaitot) nodarbības pie Oļesjas nenotiks. Nodarbības atsāksies no 3.08.2015.

KALARI JOGA PIE EDGARA

No 13.07.2015. līdz 9.08.2015. „KALARI JOGA” nodarbības pie Edgara nenotiks. Nodarbības atsāksies no 10.08.2015.

KALARIPPAJATTU RETRĪTS ”MĀRCIENAS MUIŽĀ” (Madonas rajons)

KALARIPPAJATTU RETRĪTS ”MĀRCIENAS MUIŽĀ” (Madonas rajons)

– no 17.09.2015. līdz 20.09.2015. (ierašanās 17. septembrī sākot ar 13.00, izbraukšana 20.septembrī līdz 12.00). Tā ir iespēja vingrināties atbilstoši tradicionālajam treniņu grafikam - no rīta un vakarā. Rīta nodarbība būs plkst. 7.00–10.00 - garāka iesildīšanās, Šivas un Šakti formas, tad strādāsim ar garajiem ziemeļu un dienvidu kokiem. Vakara nodarbība plkst. 15.00–18.00 - vairāk spēka vingrinājumi, dienvidu un centrālais stils ar dažādiem cīņas elementiem, pēc tam garie dienvidu koki un īsie koki. Starp nodarbībām brīvs laiks pastaigām svaigā gaisā Mārcienas muižas apkārtnes mežos vai atpūtai pie nelielā, bet skaistā muižas ezeriņa. Ēdināšana 2 reizes dienā – plkst. 10.30 un 18.30 ar nelielu uzkodu pa vidu. Pierakstīties var Šivas Centrā vai pa tālr. (+371)67364254, (+371)29274888.

LUDMILAS NODARBĪBU IZMAIŅAS

No 18.06.2015. ceturtdienās Šivas Centrā Ludmilai notiks divas nodarbības: plkst. 17.30 - "HATHA JOGA" un 18.45 - "HATHA JOGA MUGURKAULAM".

TANTRIKA DŽJOTIŠA. TANTRISKĀS UPĀJAS BUDHAM

turpinājums

|   Zinātņu Akadēmija  Šiva  krievu  9.00

VASTI JOGA - वस्ति योग IEGURŅA KOREKCIJAS JOGA. NODARBĪBA AR INDIVIDUĀLU KOREKCIJU

VASTI JOGA - वस्ति योग IEGURŅA KOREKCIJAS JOGA. NODARBĪBA AR INDIVIDUĀLU KOREKCIJU

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem. Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu

|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

Sanskritā iegurni sauc par वस्तिदेश Vastideša jeb cilvēka uzturēšanās vietu. Ja mēs salīdzināsim cilvēku ar koku, tad viņa rumpis - ir stumbrs, kājas - ir saknes, un iegurnis ir viņa sēkla, viņa pamatne no kā viņš izaug. Tāpēc ne velti iegurņa apvidū, सूक्शम शरीर Sukšma Šarira, jeb smalkā ķermeņa līmenī, atrodas मूलाधार Muladhara Čakram - saknes Čakram (Sanskritā Čakram ir starp-dzimšu  lietvārds), kur koncentrējas leģendārā कुण्डलिनी Kundalini enerģija - dzīvības enerģija, kas iedzīvina visus pārējos enerģiju veidus. Turklāt šī Čakram atbild par cilvēka izdzīvošanu visos līmeņos, ieskaitot fizisko, psihisko un pat ekonomisko. 

Iegurņa apvidū atrodas cilvēka dzimumorgāni, tādējādi iegurņa stāvoklis ļoti lielā mērā ietekmē cilvēka seksuālo un reproduktīvo funkcijas. Īpaši bieži iegurņa deformācija noved pie tā bojājumiem un traumē bērnu dzemdību laikā. Visbiežāk tiek traumēta mazuļa galviņa un šāds bojājums saglabājas uz visu dzīvi ar visām no tā izrietošām sekām. 

Tā kā iegurnis būtībā ir cilvēka centrs, tā stāvoklim ir izšķiroša ietekme uz vispārējo ķermeņa stāvokli un uz visu orgānu stāvokli. Problēma ir tā, ka gandrīz visiem cilvēkiem iegurnis ir deformēts un šī iemesla dēļ rodas traucējumi seksuālajā sfērā un tiek traucēts pareizs visa balsta kustību aparāta izvietojums - un kā sekas tam – dažādi sarežģījumi dzīvē, jo ķermeņa stāvoklis ļoti spēcīgi ietekmē dzīves notikumus, tā iemesla dēļ, ka tieši cilvēka ķermenī atrodas Pieci darbības orgāni jeb पंच कर्मेन्द्रियनि Panča Karmindrijani, ar kuru palīdzību cilvēks veido Karmu un Pieci sajūtu orgāni पंच ज्ञानेन्द्रियनि Panča Džnānindrijani, ar kuru palīdzību viņš izzina šo pasauli. 

Saskaņā ar Astroloģiju, iegurnis ir saistīts ar devīto Bhava, kas atbild par attiecībām ar tēvu, vadību, valsti, ar varu kopumā, kā arī atbild par Dharmu (sekošana Dievišķajiem likumiem, cilvēka vieta dzīvē un tml.) un Bhagju (veiksme un laimīga izdošanās dzīvē). Problēmas ar iegurni atspoguļo problēmas šajās sfērās.

Turklāt - iegurņa apvidū atrodas viens no jaunības un ilga mūža noslēpumiem, par ko es pastāstīšu nodarbībās. 

Piedāvātais  Āsanu un Vjajamu komplekss ir paredzēts visu traucējumu un ar to saistītā labošanai. Jūs paši, uz sava piemēra, redzēsiet, kā tas strādā, jo es sniegšu padomus katram individuāli.

PAREIZA GARŠVIELU IZMANTOŠANA AJURVĒDĀ. तिक्तगन्धा TIKTAGANDHA - MELNO SINEPJU PAVEIDS, KO IZMANTO AJURVĒDĀ

PAREIZA GARŠVIELU IZMANTOŠANA AJURVĒDĀ. तिक्तगन्धा TIKTAGANDHA - MELNO SINEPJU PAVEIDS, KO IZMANTO AJURVĒDĀ

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

VAKANCE ŠIVAS CENTRĀ

Pienākumi:
1) darbs ar mājas lapu (video un foto materiālu sagatavošana, apstrāde un lejupielāde mājas lapā u.c.);
2) informācijas apkopošana, atskaišu un citu dokumentu sagatavošana;
3) sarakste ar klientiem;
4) un citi darbi.

Prasības:
1) interese par Vēdiskajām zināšanām, Jogas diētas ievērošana un Jogas prakse, bez kaitīgiem ieradumiem;
2) labi pārvalda PK: prasme apstrādāt fotogrāfijas, videomateriālus, datus, tabulas, tekstus; literāra un gramatiski pareiza tekstu/elektronisko vēstuļu rakstīšana latviešu un krievu valodās (vēlamas arī angļu valodas zināšanas).

Nosacījumi:
- 5 dienu darba nedēļa, 8 stundas dienā.

CV ar fotogrāfiju un pieteikuma vēstuli līdz 20.08.2015 sūtīt uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
CV norādīt dzimšanas datumu, laiku un vietu.

ŠIVA NĀDĪ SANHITA IETEIKUMI

ŠIVA NĀDĪ SANHITA IETEIKUMI

Tuvākajos četros mēnešos notiks nozīmīgi Astroloģiski notikumi, kuri var ietekmēt ikviena ikdienas dzīvi, tāpēc esiet prātīgāki un uzmanīgāki kā līdz šim. Tiem, kas vēlas veikt kompensāciju šim laikam un Grahu izvietojuma ietekmei, iesaku veikt Šiva Nādī Sanhitas ieteikto Upāju. Skaitīt Mantru ॐ जयायै नमः OM DŽAJĀJAI NAMAHA 108x3 reizes, katru trešdienu un piektdienu pretīm Lakšmī, Durgas vai Pārvatī Murti vai Pratimai (statuetītei vai bildītei), Dēvi novieto austrumos. Pirms skaita Mantu pretīm Devī noliek Prasada - augļus sarkanā krāsā un aizdedzina divas sezama eļļas Dīpas (lampiņas). Mantru skaita 4 mēnešus.

MANGALA SANKRĀNTI HOMA PAR GODU MANGALA PĀREJAI NO MITHUNAS UZ KARKATA RĀŠI

MANGALA SANKRĀNTI HOMA PAR GODU MANGALA PĀREJAI NO MITHUNAS UZ KARKATA RĀŠI

pēc iepriekšēja pieraksta

|   Šivas Centrs  Andrejs  9.00

Vada Andrejs un Atis.
No 30. jūlija plkst. 23:50 līdz 15. septembra 19:00 Mangala Graha atradīsies Nīča stāvoklī, savā sliktākajā "formā". Tas var radīt agresiju, konfliktus, dusmas un traumas jomās, kuras pārvalda Karkata Rāši katra Džanmakālagraha (horoskopā). Līdzīga ietekme ir arī uz Rāši, kurus Mangala aspektēs šajā laikā, tie ir Tula, Makara un Kumbha un to pārvaldītās sfēras. Visiem kopumā tas var ienest nepatīkamu Mangala enerģiju emocijās, ģimenē un mājas dzīvē. Nav labākais laiks, kad izskaidroties attiecībās.

ILONAS NODARBĪBU IZMAIŅAS

 • 1.08.2015. un 8.08.2015., sestdien, plkst. 7.30 Šivas Centrā notiks nodarbība „HATHA JOGA”. Vada Oļesja.
 • 1.08.2015. un 8.08.2015., sestdien, plkst. 9.00 Šivas Centrā nenotiks nodarbība „JOGA SIEVIETĒM”.
 • 2.08.2015., svētdien, plkst. 8.30 Šivas Centrā nenotiks nodarbība „SVĒTDIENAS RĪTA JOGA”.
 • 3.08.2015., pirmdien, Šivas Centrā nenotiks nodarbības: plkst. 11.00 „HATHA JOGA GRŪTNIECĒM” un plkst. 20.00 “JOGA SIEVIETĒM”.
 • 3.08.2015., pirmdien, plkst. 17.15 un 18.30 Šivas Centrā notiksHATHA JOGA”. Vada Ludmila.
 • 4.08.2015., otrdien, plkst. 20.00 Šivas Centrā nenotiks nodarbība „PAMATU KURSS IESĀCĒJIEM JOGĀ”.
 • 5.08.2015., trešdien, plkst. 15.15 Šivas Centrā nenotiks nodarbība „HATHA JOGA MĀMIŅĀM PĒC DZEMDĪBĀM”.
 • 5.08.2015., trešdien, plkst. 16.30, 17.45 un 19.30 Šivas Centrā notiksHATHA JOGA”. Vada Ludmila.
 • Visas Ilonas nodarbības atsāksies saskaņā ar sarakstu no 9.08.2015.

DŽAIMINI DŽJOTIŠVĒDA - ARUDHA LAGNAS UN TO PILIETOŠANA

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

अन्त्येष्टि श्राद्ध तर्पण ANTJĒŠTI, ŠRĀDDHA UN TARPANA - VĒDISKIE BĒRU UN MIRUŠO SENČU DVĒSEĻU GODĀŠANAS RITUĀLI

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Trīs pamatrituāli, kuri saistīti ar mirušā pareizu izvadīšanu un pēc bēru posmu, kura laikā ir iespējams parūpēties par aizgājēja dvēseli un kopā ar viņu godāt visus dzimtā mirušos senčus. Šie rituāli nodrošina piecas ļoti svarīgas lietas mūsu dzīvē:

 • Pareiza mirušā kremēšanu un apglabāšanu;
 • Mirušā tuvinieka radinieku mierinājumu;
 • Atbalstu mirušā dvēselei sasniegt mājvietu - Pitru Loku;
 • Spēka un atbalsta sniegšanu tām senču dvēselēm, kuras jau atrodas Pitru Lokā;
 • Kā arī palīdzību no mūsu dzimtas sarežģītās dzīves situācijās.

VIMŠOTTARI DAŠA - PROGNOZĒŠANAS SISTĒMA VĒDISKAJĀ ASTROLOĢIJĀ

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

GANEŠA, ASTOŅU LAKŠMĪ HOMA

GANEŠA, ASTOŅU LAKŠMĪ HOMA

pēc iepriekšēja pieraksta

|   Šivas Centrs  Atis  9.00

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU IZMAIŅAS

 • 13.07.2015., pirmdien, un 15.07.2015., trešdien, nodarbības notiks plkst. 18.00 Gaujas ielā 23 (Rīgas Jāņa Poruka vidusskola).
 • No 17.07.2015 līdz 14.08.2015. nodarbības notiks Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā Kr. Valdemāra ielā 1 pirmdienās, trešdienās un piektdienās plkst. 18.00.

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Labvēlīgs laiks Ājurvēdisko procedūru sākumam jūlijā: 3., 6., 9., 12., 16., 22., 24., 28. un 31.

ŠIVA NĀDĪ SANHITA IETEIKUMI

ŠIVA NĀDĪ SANHITA IETEIKUMI

Upāja, tiem kam Grahu Gočara šobrīd rada problēmas dzīvē, darbā, karjerā vai biznesā. Kā kompensāciju Šiva Nādī Sanhita iesaka skaitīt sekojošas Mantras:

 • ॐ गुहाय नमः - OM GUHĀJA NAMAHA
 • ॐ षण्मुखाय नमः - OM ŠANMUKHĀJA NAMAHA
 • ॐ महबलाय नमः - OM MAHABALĀJA NAMAHA 

Katru Mantru jāskaita 108x3 no rīta vai vakarā pretīm Višnu vai Kartikējas bildītei vai statuetītei, vai jebkuras citas Вevas bildītei vai statuetītei, Mantras skaita katru Šašti Tithi, zaļā krāsā augļi un divas Ghī lapmas, tā veic 9 mēnešus.

MĀJAS LAPA SHIVA.LV

Mūsu mājas lapa shiva.lv ir pārcelta uz modernu platformu, un pašreiz notiek visas informācijas pārnešanas nobeigums no vecās mājas lapas uz jauno. Mājas lapa vecajā formātā pieejama apskatei, izmantojot adresi shiva.lv/old, bet nekādi jaunumi tajā vairs netiks ievietoti.

DŽJOTIŠA VĒDA. ज्योतिष योगाः - JOGAS

DŽJOTIŠA VĒDA. ज्योतिष योगाः - JOGAS

turpinājums

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

Jogas ir īpašas Grahu kombinācijas, kas rada dzīvē stingri noteiktas sekas. Piemēram, vienu Jogu jūs, visticamāk, jau pazīstat, tā ir Kudža Doša, Joga, kas sagrauj visas attiecības bez izņēmuma un padara cilvēku par cietušo pusi. Diemžēl, manā praksē izņēmumus es neesmu saticis. Zināšanas par Jogām paver absolūti jaunu informācijas slāni, kas dod iespēju izteikt precīzus pareģojumus.

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA - SPECIĀLAIS, ŠIVAS IZSTRĀDĀTAIS KOMPLEKSS ĶERMEŅA KOREKCIJAI

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA - SPECIĀLAIS, ŠIVAS IZSTRĀDĀTAIS KOMPLEKSS ĶERMEŅA KOREKCIJAI

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu

|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

NEZINĀMAIS PAR LIESU UN TĀS LOMU CILVĒKA DZĪVĒ

NEZINĀMAIS PAR LIESU UN TĀS LOMU CILVĒKA DZĪVĒ

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

Es saskāros ar apbrīnojamu lietu - es zināju, ka cilvēki nezin sava organisma uzbūvi, bet tas, ko viņi nezina, par par to, kādu lomu viņu dzīvē spēlē liesa, mani pārsteidza. Pat medicīna par šo orgānu maz ko zina un tāpēc pie katras mazākās izdevības to izgriež. Tas, ko es jums pastāstīšu par liesu, jūs pārsteigs, līdzīgi kā viss, ko esmu stāstījis mūsu nodarbībās līdz šim.

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

31.jūlijā Mangala būs Niča मंगल नीचा, respektīvi, atradīsies savā sliktākajā "formā". Tas turpināsies līdz 15.septembrim. Turklāt vienlaikus Šukra - no 25.jūlija līdz 5.septembrim - atradīsies Vakra शुक्र वक्र stāvoklī.

Šai sakarā, minētajā laika posmā, es neiesaku jebkura kustamā un nekustamā īpašuma pirkumus un jebkuras ar tiem saistītas svarīgas darbības; ļoti nelabvēlīga būs laulību reģistrācija vai attiecību dibināšana; ļoti iespējami konflikti ģimenē un attiecībās; ievērojiet piesardzību ar visiem transporta līdzekļiem un it īpaši uz ūdens.

Tiem, kas "saprot tematu", rekomendēju veikt Upaijas Mangalam un Šukram.

Esiet uzmanīgi un piesardzīgi.

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU IZMAIŅAS

31.07.2015., piektdien, plkst. 18.00 Kr. Valdemāra ielā 1 "KALARIPPAJATTU" nodarbība nenotiks. Šī nodarbība tiek pārcelta uz ceturtdienu - 30.07.2015. plkst. 18.00.

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Labvēlīgs laiks Ājurvēdisko procedūru uzsākšanai un veikšanai augustā: 1, 2, 6, 8, 13, 18, 20, 25, 30.

ĀJURVĒDA

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu  9.00

Lekcijas atsāksies 29.09.2015. Runāsim par slimību attīstību sešām stadijām.

DŽJOTIŠA VĒDA. GRAHAS RĀŠĪ

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Grahu novietojums Rāšī (zodiaka zīmēs) parāda cilvēka vai cilvēku grupas apziņas uzbūvi.

DŽJOTIŠA VĒDA - NAKŠATRU UN DEVATU IETEKME UZ MŪSU DZĪVI UN IKDIENU

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Šis kurss būs veltīts vienam no senākajiem Džjotiša Vēdas aspektiem. Jo senatnē Džanmakālagraha (cilvēka horoskops) bija Čakra vai Zodiaks, kas sastādīts tikai no Nakšatrām, viss pārējais radās jau daudz vēlāk, tāpēc Nakšatras ir salīdzinoši maz pazīstams, aizmirsts un maz izmantots Vēdiskās astroloģijas aspekts. Patiesībā Nakšatras ir iegrimšana cilvēka apziņas un viņa Karmas dzīlēs. Tajās slēpjas gigantisks apjoms zināšanu, kas dod milzīgu papildus iespēju, īpaši notikumu prognozēšanā. Bez klasiskajām Nakšatru īpašībām Jūs iepazīsiet ļoti senus noslēpumainus aspektus, uzzināsiet, kā Puranas (Vēdiskā mitoloģija) atklāj negaidītas Nakšatru īpašības, kā arī to, kāda nozīme ir Nakšatru simboliem un to ietekmei uz cilvēku likteņiem. Tas ļaus kā no jauna paskatīties uz tām un saprast to ezotērisko un eksotērisko nozīmi. 

SANSKĀRA SĀDHANA संस्कार साधन

jauns kurss

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Vārdam संस्कार  sanskāra ir ļoti daudz nozīmes,sākot ar attīrīšanos; dārgakmeņa slīpēšanu, līdz tas ir perfekts; atmiņas, jeb karmas pieraksts; izlabot un radīt perfektu; izglītība. Tā ir iesaistīšanās labvēlīgos darbos, kuru rezultātā tiek attīrīts cilvēka prāts, kā rezultātā cilvēks tiek šķīstīts no iepriekšējās dzīvēs sastrādātās karmas.  साधन sādhana nozīmē izārstēt, atbrīvoties no sliktas karmas un spēja lieliski pārvaldīt kādu procesu, tā iegūtot sev vēlamo rezultātu. Vārdam sanskāra ir arī rituālu nozīme, ir vairāki rituāli, kā pieturas punkti dzīvē, ar kuriem tiek uzskākti kādi ļoti nozīmīgi, jauni  procesi dzīvē. Nodarbībās runāsim par svarīgākām sanskārām dzīves laikā, gan to kā pārvaldīt pašu procesu, gan to kādi rituāli jāveic  un kādas  mantras jāskaita  uzsākot kādu no sanskārām. Viens no svarīgākajiem ir विवाह Vivāha - laulības, bet ir vēl daudzas citas ļoti svarīgas sanskāras par kurām pastāstīšu nodarbību laikā.

     

ŠIVAS CENTRS STARPTAUTISKAJĀ JOGAS DIENĀ (21.06.2015). FRAGMENTI

PAMATU KURSS IESĀCĒJIEM JOGĀ

Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot un pierakstu kladi

(latviešu valodā) – jauns kurss no 6.10.2015. otrdienās plkst.20.00 Šivas Centrā. Vada Ilona. Cena € 9.00.
Viss Pasaulē notiek pēc noteiktiem likumiem, arī mūsu dzīve norisinās pēc likumiem. Šo likumu zināšana un sekošana tiem dod iespēju būt veseliem un laimīgiem. Šajās nodarbībās runāsim par darbībām, kuras mēs veicam katru dienu un kuras ir jāveic saskaņā ar Pasaules likumiem. Tās darbības, kuras mēs veicam viss biežāk – viņas viss spēcīgāk ietekmē mūsu Karmu, tāpēc, jo pareizāk mēs tās darām, jo pozitīvāk un spēcīgāk tas ietekmēs mūsu apziņu un mūsu dzīvi. Nodarbībās runāsim: ko, kad, cik daudz dzert un ēst; kad iet gulēt un kad celties; kā pareizi elpot, kādas procedūras ir jāveic ikdienā utt. Tās ir darbības par kurām mēs ikdienā pat neaizdomājamies – cik kvalitatīvas un lietderīgas priekš mums ir šīs darbības – darām tās automātiski, darām tās tā, kā esam ieraduši. Nodarbības praktiskajā daļā būs klasiskās Āsanas un Vjaajamas, pastāstīšu par izpildīšanas noslēpumiem, kas ļauj iegūt nepieciešamo efektu.

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

 • ĀJATA JOGA - MEDITATĪVĀ DZIĻAS ATSLĀBINĀŠANĀS UN STIEPŠANĀS JOGA (latviešu un krievu valodās) – pirmdienās plkst. 18.15 Šivas Centrā (visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem). Nodarbības ilgums 1 stunda 15 minūtes. Vada Oļesja. Cena € 7.50. Pirmdienu kūrē Graha Čandra, tas ir ideāls laiks tam, lai līdzsvarotu savu emocionalo stāvokli, rastu mieru un atslābinatos. Speciālo Āsanu izpildījums norit atslābināšanos veicinošā atmosfērā noteiktā lēnā ritmā.
 • HATHA JOGA (latviešu valodā) - otrdienās un ceturtdienās plkst.6.45 Šivas Centrā (visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem). Nodarbības ilgums 1 stunda 15 min. Vada Oļesja. Cena € 7.50.
 • DINAMISKĀ HATHA JOGA, AKCENTĒJOT KUSTĪBU UN KONCENTRĒŠANOS - ceturtdienās plkst. 18.15 Šivas Centrā (visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem). Nodarbības ilgums 1 stunda 15 min. Vada Oļesja. Cena € 7.50.

KALARIPPAJATTU

ŠIVAS PADOMI UN JAUNUMI

Lai novērstu negatīvo ietekmi uz dzirdi, kas rodas lidojot lidmašīnā, samazinātu stresu un kopumā normalizētu Vatu, iesaku pirms lidojuma iepilināt ausīs pa vienai pilei siltu mūsu speciālo eļļu maisījumu "Šravana Taila".

Pierakstīties jaunumiem!