Jaunumi

Pasniedzēji


SHIVA'S SEMINARS OF YOGA, VEDA AND TANTRA IN MIAMI, USA

SHIVA'S SEMINARS OF YOGA, VEDA AND TANTRA IN MIAMI, USA

From the 22nd to 25th of February Shiva Vakya Siddha Baba - Guru of ancient wisdom of Sanatana Dharma will visit Miami to share his deep knowledge of Yoga, Veda and Tantra through 3 intense seminars:
 
22.02.2018
WHAT IS KARMA. HUMAN CONSCIOUSNESS AND LIFE. HOW EVENTS IN LIFE UNFOLD
 
Everyone hears and uses the word "Karma" nowadays, yet the fact is no one understands the true meaning of it. Our life is the reflection of our Karma, and because of that, Karma is the only cause of everything in our lives. Karma, on its turn, is engraved in our Consciousness. We will talk about all of the above; we'll dive into the mechanisms, and laws of Karma. Most importantly, I will introduce you to the sacred knowledge that was designed to influence your Karma and ultimately improve/ transform your life.
 
23.02.2018
WHY RELATIONSHIPS FAIL
 
Having consulted more than one hundred thousand people from all over the world, I have concluded that they absolutely don’t understand what relationships are and what they exist for! No wonder that relationships are the problem number one in the world. I will unveil the mystery concerning the reasons why it is so and what you can do to have happy relationships.
 
24-25.02.2018
MAITHUNA – ANCIENT SECRETS OF TANTRIC SEX
 
The reality is that one of the main reasons why relationships fail is utterly unsatisfying sex life. Moreover, disappointment in sex is to blame for prostate cancer, breast cancer, various gynecological and andrological diseases as well as mental issues.
During this extraordinary course, I will explain what "Maithuna" is and how it differs from ordinary, conventional sex. I will reveal the secrets how by practicing Tantric sex, i.e., Maithuna you will achieve indescribable bliss, change your Karma, cure any disease, solve problems and eventually transform your consciousness.
Disclaimer: There will be no nudity, no indecent exposure, no inappropriate or explicit language. The minimum age for attendance 18+.
 
ABOUT SHIVA
 
Shiva Vakya Siddha Baba was born in Riga, Latvia in 1957 where he maintains his residence to this day. He has a degree in Economics. Shiva's lifelong dedication to Sanatana Dharma (Vedic, Tantric, and Yogic Sciences) goes back to 1976.
He has been consulting and teaching more than one hundred thousand people from all over the world since 1988. Shiva's versatile lectures which cover every aspect of human life and more, regularly attend hundreds of people.
Shiva Vakya Siddha Baba relentlessly expands breadth and depth of his Vedic knowledge and practice. He is a renown specialist in the following sciences: Raja Yoga, Karma Yoga, Hatha Yoga, Jnana Yoga, Nada Yoga, Tantra Yoga including "Maithuna" i.e. Tantric sex as a unique way of transforming life; as well as in Laya Yoga (magical aspects of Tantra using special procedures) and Jyotisha Veda (Vedic Astrology).
Moreover, Shiva is well-known as Master of Prashna (Prashna is Vedic astrology system of obtaining answers to important questions), Sankhya Shastra (Vedic numerology), Nimitta Shastra (Vedic and Tantric science of signs and omens), Hasta Samudrika Shastra (Vedic palm reading), Mukha Samudrika Shastra (Vedic face reading), Pada Samudrika Shastra (Vedic feet reading), Ayurveda (Vedic science of health, proper diet and wellbeing), Mantra Shastra (Vedic and Tantric science of sounds), Vastu Shastra (Vedic architecture, design and layout) and other aspects of Sanatana Dharma.
He is also a distinguished Master of Swara Yoga (the Tantric science of special breathing), the ancient mystical knowledge working on a subtle level with events and their results using breath as a tool of predicting and changing them and the science of Upayas, i.e., remedial measures designed to transform life. Last but not least Shiva is also a specialist in Darshana (Vedic philosophy).
His hobby is Kalarippayattu, which is an ancient Tantric Martial Art.
For those more familiar with Vedic Sciences, according to Agastya Nadi Jyotisha and Shiva Nadi Jyotisha, Shiva Vakya Siddha Baba is a messenger of Lord Shiva with the particular task of spreading knowledge of Sanatana Dharma in the world.
 
IN ORDER TO BOOK YOUR PARTICIPATION AND FOR ALL RELATED DETAILS, PLEASE CONTACT:
 
Sabrina Ruz
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
cell number: +1 (239) 530-8080
TANTRISKS VEIDS, KĀ AIZSARGĀT CILVĒKU, VIŅA MĀJOKLI, DARBA VIETU UN ĪPAŠUMU

TANTRISKS VEIDS, KĀ AIZSARGĀT CILVĒKU, VIŅA MĀJOKLI, DARBA VIETU UN ĪPAŠUMU

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  20.00
Šis būs unikāls dažu nodarbību cikls, kurās es jums iemācīšu, kā azsargāties no negatīviem cilvēkiem, negatīvām ietekmēm un darbībām. 
 
NAKŠATRU DĒVAS

NAKŠATRU DĒVAS

AŠVINAU KUMARAU - AŠVINI NAKŠATRAS DĒVAS. NOSLĒGUMS
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
Unikāls nodarbību cikls, kas veltīts Dēvām, kuri ir Nakšatru saimnieki (pārvaldnieki). Nakšatras ir senākais zodiaks Vēdiskajā astroloģijā, jo Raši radās daudz vēlāk un senatnē, analizējot Nakšatras, izmantoja to Dēvas, bet Grahas radās vēlāk kopā ar Raši. Šodien viss ir otrādi - visi izmanto Grahas, bet par Dēvām zin retais. Savukārt, Dēvas nosaka Nakšatru būtību, to galvenās īpašības, atšķirības pazīmes, pamata tendences un visbeidzot cilvēka rakstura īpašības un notikumu attīstības perspektīvas.      
Turklāt šīs nodarbības iziet ārpus Vēdiskās astroloģijas rāmjiem, jo zināšanas par Dēvām ir pamats visām Vēdiskajām, Tantriskajām un Jogas zinātnēm, bez sapratnes par Dēvām attīstība un progress šajās zinātnēs nav iespējams.
DŽJOTIŠA VĒDA. KĀ PAREIZI IZVĒLĒTIES LAIKU BRAUCIENIEM UN CEĻOJUMIEM

DŽJOTIŠA VĒDA. KĀ PAREIZI IZVĒLĒTIES LAIKU BRAUCIENIEM UN CEĻOJUMIEM

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  12.00

!!! Pirmā nodarbība tiek pārcelta uz 2.02.2018, plkst. 18:15.

Mūsu arvien nemierīgākā laikā ir īpaši svarīgi izvēlēties labvēlīgu laiku braucieniem. Es iemācīšu, kā to darīt, izmantojot zināšanas Vēdiskajā astroloģijā, Nimitta Šastrā (Tantriskā zinātne par zīmēm) un citos Sanātana Dharmas aspektos.

ŠIVAS PADOMI. KĀPATIKA MARDANA TAILA

ŠIVAS PADOMI. KĀPATIKA MARDANA TAILA

Ir zināms, ka sākot ar 30-it gadu vecumu katra sieviete ik gadu zaudē vienu procentu savas kaulu masas, ar nosacījumu, ja viņa lieto dzīvniecisku pārtiku. Tas ir galvenais visu sieviešu problēmas – osteoporozes rašanās cēlonis. Ajūrvēdā pastāv veids, kā apturēt un pat pagriezt šo procesu atpakaļ. Šim mērķim katru dienu uz nakti ir jālieto viena tējkarote Kapatikamardana Taila, uzdzerot to ar Ajūrvēdisku līdzekli Sandhi Drava.

TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

Ājurvēdas saknes ved uz Tantru, tas ir tā ir Tantriskā zinātne. Lieta tāda, ka Čaraka bija Agnivešas skolnieks, savukārt, Agniveša radīja Agniveša Tantra - Ājurvēdas senāko traktātu. Vēlāk Čaraka savāca un apkopoja palikušos Agniveša Tantra fragmentus, pēc kā tos sāka dēvēt par Čaraka Sanhita, kuru šodien uzskata par Ājurvēdas pamata traktātu.

PRAŠNAS NOSLĒPUMI

PRAŠNAS NOSLĒPUMI

pateicība
ॐ नमः शिवाय
 
Pirmais sengaidītais un patiesi vēsturiskais seminārs Prašnā ir noslēdzies. Tikai tagad, neskatoties uz vairākkārtējiem lūgumiem un daudziem aizritējušiem gadiem, pienāca laiks to novadīt. Paldies visiem dalībniekiem, kas tik ilgi un pacietīgi gaidīja šīs nodarbības. Tagad jaunas zināšanas izmainīs jūsu dzīvi uz visiem laikiem. Veiksmi Jums jaunajā jomā!
 
Šiva Vākja Siddha Baba
TIEM, KURI VĒLAS SĀKT DZĪVOT PA JAUNAM UN IZMAINĪT SEVI

TIEM, KURI VĒLAS SĀKT DZĪVOT PA JAUNAM UN IZMAINĪT SEVI

JAUNA TĒMA - PAREIZĀ DIĒTA - KO, CIK, KAD UN KĀ
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
Vēdiskās, Tantriskās un Jogas zināšanas ir tradīcija, kas balstīta uz dabiskajiem un mūžīgajiem dabas likumiem, tāpēc tā saucas Sanātana Dharma, vai tulkojumā no Sanskrita valodas - Mūžīgā Mācība. Organizējot savu dzīvi saskaņā ar šiem likumiem, jūs nokļūstat situācijā, kad pati daba un Visums atrodas jūsu pusē. Rezultātā, uzlabojas veselība, pazūd slimības, palēninās novecošanās process, palielinās enerģija, spēks un atrisinās problēmas.

Kā tas viss strādā jūs pārbaudīsiet uz savas pieredzes, jo par visu var spriest tikai salīdzinājumā, it īpaši ar to, kas ir bijis iepriekš. Īsta Joga nav tikai Hatha Jogas nodarbības. Tas ir dzīves veids. Lūk, kāpēc bieži sanāk vērot tādu situāciju - cilvēks sāk nodarboties tikai ar Hatha Jogu, laikam ejot viņa dzīvē un veselībā nekas nemainās un tāpēc likumsakarīgi, ka pēc kāda laika rodas vilšanās neesošo redzamo rezultātu dēļ. Turklāt arī Āsanas un Prānājāma ir jādara pareizi, ievērojot visas nianses un noslēpumus.
Lasīt tālāk...
HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00
VAKRĀSANA ir Šivas izstrādātais Āsanu komplekss speciāli mugurkaula un visa ķermeņa korekcijai. 
Šis komplekss ir piemērots visiem, kas vēlas atrisināt ar mugurkaulu saistītas problēmas, atbrīvoties no tā deformācijas, atjaunot ķermeņa simetriju, atgūt elastību un veselību savam mugurkaulam un visam ķermenim kopumā, jo mugurkauls - Merudanda, tulkojumā no Sanskrita valodas nozīmē "pasaules ass", tāpēc no seniem laikiem tam ir primārā loma ne tikai veselības jautājumos, bet cilvēka dzīvē kopumā. Mūsu nodarbībās jūs uzzienāsiet, kāpēc tas tā ir, un ko darīt.
DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम

DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम

KURSA "LAIJA JOGA. TEHNIKA, KAS IZNĪCINA NEGATĪVĀS SANSKARAH." IETVAROS
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

Tā ir sena Tantriska speciālā elpošanas tehnika, kura iznīcina problēmas, cilvēka rakstura trūkumus, slimības un negatīvās Sanskarah, kas rada šķēršļus dzīvē. Ja nekad iepriekš neesiet nenodarbojušies ar Prānājāmu, šīs nodarbības sekmēs jūsu ātru un intensīvu dažādu Prānājāmas tehniku apgūšanu. Pateicoties Šivam jums būs iespēja uzzināt autentiskās Prānājamas nianses un noslēpumus, nonākot pie tās īsta mērķa un būtības, pakāpeniski pietuvojoties nopietnākai un dziļākai praksei -  Laija Prānājāmai, kuras mērķis ir cilvēka Karmas korekcija cēloņu līmenī. 

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu.

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA

SPECIĀLAIS, ŠIVAS IZSTRĀDĀTAIS KOMPLEKSS ĶERMEŅA KOREKCIJAI
|   Gaujas ielā 23  Šiva  latviešu un krievu  9.00

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu. 

Cilvēka dzīve ir viņa apziņas atspulgs, un tāpēc fiziskais ķermenis ir tiešs un pats pirmais tās atspoguļojums. Lūk, kādēļ Jogā pastāv pat speciāla zinātne, Samudrika Šastra, kas nodarbojas ar cilvēka rakstura, dzīves pētīšanu, un pat notikumu pareģošanu, skatoties uz viņa ķermeni. 

Lasīt tālāk...
HATHA JOGA AR ATI SESTDIENĀS KRIEVU VALODĀ (HATHA JOGA 45+ UN VISIEM, KAS VĒLAS VINGROT)

HATHA JOGA AR ATI SESTDIENĀS KRIEVU VALODĀ (HATHA JOGA 45+ UN VISIEM, KAS VĒLAS VINGROT)

|   Šivas Centrs  Atis  krievu  7.50
TANTRISKĀ PRĀNĀJĀMA

TANTRISKĀ PRĀNĀJĀMA

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  7.50

Stāstīšu par dāžādām Krijām, kuras praktizēt ikdienas dzīvē visdažādākās situācijās. Iemācīšu nomierināt prātu un pārvaldīt emocijas, ar senām Tantriskām metodēm, kurās par pamatu izmanto elpošanu un uzmanības koncentrāciju. Tās ir vienkāršas, bet ļoti iedarbīgas senas tehnikas. 

DŽJOTIŠVĒDĀ JAUNA TĒMA - NĀDĪ DŽJOTIŠA EKSPRESS METODES DARBA, PROFESIJAS, IZGLĪTĪBAS, VESELĪBAS UN CITU DZĪVES JOMU ANALIZĒŠANĀ

DŽJOTIŠVĒDĀ JAUNA TĒMA - NĀDĪ DŽJOTIŠA EKSPRESS METODES DARBA, PROFESIJAS, IZGLĪTĪBAS, VESELĪBAS UN CITU DZĪVES JOMU ANALIZĒŠANĀ

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  10.00
MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ

MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ

Marma - apslēpta vieta, kurā mājo dzīvība
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  15.00
Mākslu dziedināt, izmanotjot dzīvībai nozīmīgus punktus ķermenī, Ājurvēdā sauc par Marmu terapiju. Marmas ir punkti, kuros mājo dzīvība, to pareiza aprūpe, masāža un dziedināšana veicina ķermeņa attīrīšanos no toksīniem, stiprina un enerģētiski bagātina ar enerģiju, palīdz atpūsties un atbrīvot apziņu no stresa un sasprindzinājuma. Pareizi iedarbojoties uz Marmas punktiem tiek aktivizēta un sakārtota iekšējo procesu un orgānu darbība, stimulēta pašdziedniecība un harmozinēts ķermenis ar prātu. 
 
Šis būs unikāls nodarbība cikls, kurā ne tikai izstāstīšu par Marmām, bet arī parādīšu Marmu aprūpi, kā Marmas apvienot ar Jogu, Masāžu, meditāciju, Mudrām un Mantrām. Šis ir padziļināts nodarbību cilks domāts tiem, kuri jau nodarbojas ar Jogu, skaita Mantras un piedalās Pūdžās. 
 
Nodarbību cikls sāksies ar sagatavošanās posmu, kurā nepieciešams izveidot īpašu garīgu aizsardzību. Tā ir nepieciešama tādēļ, ka Marmu punkti ir dzīvības mājvieta, pieskaroties Marmai Jūs tiešā veidā ietekmējat cilvēka dzīvi, tai skaitā arī Karmu. Ar Marmām jābūt ļoti piesardzīgam, lai nenodarītu pāri sev un otram. Tāpēc, ja vēlaties darboties ar Marmām, sāksim ar divām lietām - Marmu meditāciju un īpašu Pūdžu, kuru būs jāveic regulāri pašiem. 
 
Kad pirmais posms būs iesākts, tad turpināsim ar padziļinātu Marmu izpēti un dažādām dziedināšanas metodēm, ar kuru palīdzību var uzlabot savu veselību, jebkurā jomā. 
 ŠIVAS PADOMI. SŪRJA SANKRANTI

ŠIVAS PADOMI. SŪRJA SANKRANTI

18. janvārī plkst. 3:58 pēc Rīgas laika vai plkst. 1:58 pēc Griniča, notiks Sūrjas pāreja no Makara Kumbhā. Brīdis, kad Sūrja pāriet no viena Raši otrā tiek dēvēts par Sūrja Sankranti सूर्य संक्रान्ति. 24 stundas līdz šim brīdim un pēc tā ir īpaši nelabvēlīgs periods jebkurām svarīgām darbībām. Laiks dots saskaņā ar sistēmu Sājana सायन.

NODARBĪBAS, LEKCIJAS UN KONSULTĀCIJAS PIE ŠIVAS

NODARBĪBAS, LEKCIJAS UN KONSULTĀCIJAS PIE ŠIVAS

Pirmdien, 15.01.2018. atjaunojas visas nodarbības un lekcijas pie Šivas. Privātās konsultācijas Šivas Centrā atsākas trešdien, 17.01.2018.
Sīkāk skatieties sadaļā Saraksts.
 
ŠIVAS PADOMI. KĀPĒC LABĀK MAZGĀTIES AR EĻĻU. JAUNĪBAS NOSLĒPUMS NO ĀJURVĒDAS

ŠIVAS PADOMI. KĀPĒC LABĀK MAZGĀTIES AR EĻĻU. JAUNĪBAS NOSLĒPUMS NO ĀJURVĒDAS

Saskaņā ar Ājurvēdas tradīciju, sejas mazgāšana ar eļļu ir dabiska, balansējoša ādas kopšanas metode. Tauku dziedzeri pilda ādas tauku atdalīšanas jeb izvades funkcijas, un tieši: piešķir ādai elastību un maigumu, aizsargā no pārlieka sausuma, sēnīšu un strutu infekcijām, kā arī no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.
 
Vata tipa āda neizstrādā pietiekamu tauku daudzumu, tāpēc tā ir sausa un raupja.
Pārmērīga tauku izstrāde izraisa poru aizsprostošanos, kā rezultātā rodas akne, pūtītes, tas parasti raksturo Kapha tipa ādu.
Pita ādas tips bieži cieš no abiem šiem stāvokļiem.
 
Kad jūs izmantojat ziepes vai attīrošās putas, lai cik delikātas tās nebūtu, no ādas tiek noskalots viss to klājošais aizsargslānis. Tāpēc pēc mazgāšanas āda kļūst sausa un savilkta (sausās ādas tipa Vata gadījumā) vai tieši otrādi, āda sāk izstrādāt vēl vairāk tauku (taukainās ādas tips Kapha). Rezultātā sausa āda kļūst vēl sausāka, bet taukaina āda vēl taukaināka. Turklāt novājinās imūnā sistēmā, jo āda ir tās pirmā aizsardzības robeža.
 
Eļļa daudz efektīvāk izšķīdina un atbrīvo ādu no sārņiem, kas dienas laikā nosēdušies uz sejas un sajaukušies ar ādas taukiem un atmirušajām ādas daļiņām. Eļļa iekļūst dziļi porās, attīrot tās no iekšienes.
 
Kā pareizi mazgāties:
Uzsildiet Mukha Šodhana Taila, ievietojot pudelīti karstā ūdenī, ielejiet nelielu eļļas daudzumu plaukstā un uzklājiet to uz sejas un uz ādas ap acīm, ļaujiet eļļai pāris minūtes uzsūkties.
Paņemiet kokvilnas auduma salveti, iemērciet to karstā ūdenī, izspiediet lieko ūdeni un uzklājiet uz sejas, paturiet nedaudz, lai āda izkarsētos un atvērtos poras, ar to pašu salveti noslaukiet seju, atkal saslapiniet un izspiediet salveti, uzklājiet to uz sejas un noslaukiet seju. Atkārtojiet vairākas reizes.
ŠIVAS PADOMI. RĪCINEĻĻA

ŠIVAS PADOMI. RĪCINEĻĻA

Saskaņā ar Ājurvēdu rīcineļļa ir lielisks līdzeklis, kas veicina ādas stāvokļa uzlabošanos; mitrina, atjauno un baro to; izgludina grumbiņas un atgriež tai dabisku elastīgumu.
Vairāk skatieties manās lekcijās "Pareiza augu eļļu izmantošana Ajurvēdā. Rīcineļļa un sinepju eļļa"

PAREIZA ELPOŠANA IKDIENĀ UN PRĀNĀJĀMAS PRAKSES PAMATI

PAREIZA ELPOŠANA IKDIENĀ UN PRĀNĀJĀMAS PRAKSES PAMATI

KĀ TURPINĀJUMS NODARBĪBU CIKLAM “IEVADKURSS JOGĀ"
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00
Gaisā enerģija ir vairāk nekā ūdenī un ēdienā, tomēr lielākā daļa cilvēku elpo nepareizi un līdz ar to neizmanto savu plaušu kapacitāti. Spēja piesātināt sevi un savu dzīvi ar Prānu ir dota katram, bet jāapgūst zināšanas kā to attīstīt un pilnvērtīgi izmantot savu elpošanas aparātu. Prānājāmas kombinācijā ar Vjājāmām un Bandhām piešķirs jūtamu jūsu dzīves kvalitātes uzlabojumu. Īpaši rekomendēju apmeklēt lekcijas arī tiem, kuri smēķē, cieš no hroniskām plaušu slimībām un sievietēm, kas plāno bērnus. Mācīšu kā preizi elpot ikdienā, piemēram, staigājot, peldot, guļot, kā arī apgūsim vairākas speciālas elpošanas prakses, kas attīra un uzlabo plaušu un diafragmas stāvokli. 
Lasīt tālāk...
 ĀJURVĒDA

ĀJURVĒDA

VISAPTVEROŠS UN PADZIĻINĀTS KURSS IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00
Ājurvēda ir zinātne par dzīvi: kā dzīvot veselīgāk, ilgāk un kvalitatīvāk. Šī lekciju kursa ietvaros būs iespēja detalizēti apgūt Ājurvēdas zināšanas, gan no auteniskiem rakstiskiem avotiem, gan Ājurvēdas Guru mutvārdu formā nodotām zināšanām no paaudzes paaudzei. Kursā izskatīsim sekojošas tēmas:
 • Tatvas pamatprincipi;
 • Došas un to atpazīšana cilvēkā, attiecībās, profesijās, dabā, apstākļos un procesos;
 • Dhātu un cilvēka anatomiskā uzbūve Ājuvēdas skatījumā;
 • Prāna, Odžas un Tedžas;
 • Agnī veidi;
 • Šrotas un to disbalansējošie faktori;
 • Slimību izcelsme un attīstības stadijas;
 • Garšas, to funkcijas un saderība;
 • Produktu grupu analīze un katra produkta Ājurvēdiskais profils;
 • Attīrošās procedūras;
 • Ājurvēdiskā mājas aptieciņa.
ŠIVAS PADOMI. SEZAMA EĻĻA

ŠIVAS PADOMI. SEZAMA EĻĻA

Saskaņā ar Ājurvēdu regulārā Sezama eļļas lietošana ir lielisks līdzeklis vielmaiņas normalizēšanai, Amas (nesagremotā ēdiena un organisma atkritumu) izvadīšanai un zarnu darbības normalizēšanai.

Vairāk skatieties manās lekcijās "Pareiza augu eļļu izmantošana Ājurvēdā. Sezama eļļa (1.daļa)" ; "Pareiza augu eļļu izmantošana Ājurvēdā. Sezama un koksriekstu eļļa (2. daļa)"

ŠIVAS PADOMI. RĪCINEĻĻA

ŠIVAS PADOMI. RĪCINEĻĻA

Rīcineļļas regulārā lietošana (pa vienai tējkarotei uz nakti) veicina matu kvalitātes uzlabošanos un veicina to augšanu.

Vairāk skatieties manās lekcijās "Pareiza augu eļļu izmantošana Ajurvēdā. Rīcineļļa un sinepju eļļa"

JAUNĀ GADA VĒSTĪJUMS

JAUNĀ GADA VĒSTĪJUMS

Mani novēlējumi vienmēr ir īsi un konkreti. Garus un sentimentālus jūs saņemsiet arī bez manis.
 
Jaunajā gadā es gribu jums novēlēt vairāk Vivēkas विवेक - spējas saskatīt patiesību un atšķirt cēloni no sekām. Problēma ir tā, ka cilvēki slīkst informācijas plūsmā un pazūd tajā. Rezultātā, gan savās pārdomās, gan arī darbos viņi balstās uz nepareizu informāciju, kas daudzos gadījumos kļūst par viņu problēmu cēloni.
 
Ir vienkāršs veids, kā palielināt spēju saskatīt lietas būtību - tas ir nedaudz pameditēt pirms izdarīt secinājumu vai vienkārši pabūt kādu laiku klusumā.
 
Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!!!
Šiva Vākja Siddha Baba
ŠIVAS JAUNUMI. AJANANTA अयनान्त VAI ZIEMAS SAULSTĀVJI

ŠIVAS JAUNUMI. AJANANTA अयनान्त VAI ZIEMAS SAULSTĀVJI

21.12.2017. bija īsāka diena gadā un pēdēja Dakšinajanā दक्शिणायन - laika periodā, kuru pārvalda Asuri असुराः, jeb dēmoni. Pēc tās sākas Uttarajanā उत्तरायण - Saules uzlekšanas punkta kustība uz ziemeļiem un laika periods, kurā uz Zemes पृथिवी visu pārvalda Dēvas देवाः. Šis periods turpināsies līdz 21. jūnijam.

ŠIVAS PADOMI. KOKOSRIEKSTU EĻĻA

ŠIVAS PADOMI. KOKOSRIEKSTU EĻĻA

Saskaņā ar Ājurvēdu pēc Ghritas, vai kā to dēvē Hindi - Ghi, vislabākais līdzeklis cepšanai, sautēšanai un citiem karstā ēdiena pagatavošanas veidiem ir kokosrieksta eļļa.
 
ŠIVAS JAUNUMI

ŠIVAS JAUNUMI

Rīt, 20. decembrī, plkst. 8:51 pēc Rīgas laika (plkst. 6:51 pēc Griniča) Šanajščara pāriet Makarā, kur atradīsies līdz 2020. gada 24. novembra plkst. 15:56. Tas ir aprēķināts saskaņā ar Sajana - Džjotiša Vēdās sēnāko sistēmu, kuras saknes ved uz Rigvēdu.
 
Skatīties vairāk par Šani atrašanos Raši un Bhavās: Džiotiša Vēda. Ko nozīmē Grahu atrašanās Raši un Bhavās. (30. daļa)
! Šani atrašanās Raši un Bhavās. 30. daļā - sākums; 39. daļa - noslēgums.
ŠIVAS PADOMI. RĪCINEĻĻA

ŠIVAS PADOMI. RĪCINEĻĻA

Ājurvēdā rīcineļļa tiek plaši izmantota gremošanas sistēmas darbības regulēšanai, īpaši zarnu trakta darbības regulēšanai. Tā palielina organisma spēju uzsūkt taukskābes, uzlabo limfātiskās sistēmas, kā cilvēka imunitātes pamata, darbību, iznīcina infekciju organismā un izvada no tā parazītus. Vienreizējai tīrīšanai ieteicams lietot sekojoši: uz nakti, pirms miega 1 eļļas ēdamkarotei uzdzert virsū karstu Ājurvēdisko tēju Šudhi Drava. Regulārai lietošanai vai garākam kursam lietot identiski tikai 1 ēdamkaroti aizstāt ar 1 tējkaroti.

Vairāk skatieties manās lekcijās "Pareiza augu eļļu izmantošana Ajurvēdā. Rīcineļļa un sinepju eļļa"

ŠIVAS PADOMI. SEZAMA EĻĻA

ŠIVAS PADOMI. SEZAMA EĻĻA

Ājurvēdā sezama eļļa ir spēcīgs līdzeklis Vatas pazemināšanai. Tiem, kas cieš no miega traucējumiem, kā arī vispārējai relaksācijai ieteicams lietot sekojoši: pirms došanās gulēt uzklājiet siltu eļļu uz kāju pēdām, ja esat uzklājuši tās par daudz, uzvelciet kokvilnas zeķes.

Vairāk skatieties manās lekcijās "Pareiza augu eļļu izmantošana Ājurvēdā. Sezama eļļa (1.daļa)" ; "Pareiza augu eļļu izmantošana Ājurvēdā. Sezama un koksriekstu eļļa (2. daļa)"

ŠIVAS PADOMI. KOKOSRIEKSTU EĻĻA

ŠIVAS PADOMI. KOKOSRIEKSTU EĻĻA

Ājurvēdā kokosriekstu eļļa tiek izmantota kā spēcīgs atjaunošanās līdzeklis jebkādam ādas tipam. Uzklājiet silto eļļu uz sejas vai citām ķermeņa daļām. Rekomendējms kurss - 40 dienas pēc kārtas.
 
PANČANGA 2018

PANČANGA 2018

Pančanga 2018. gadam ir pieejama pasūtīšanai! 

1) Pančanga gadam (cena 12 mēnešiem EUR 15.99)

Lai noformētu pasūtījumu Pančangas iegādei jums vajag reģistrēties Shiva Jyotisha Pro mājas lapā un pāriet sadaļā VEIKALS vai atvērt šo saiti: http://shiva.jyotisha.pro/lv/shop/.

Tālāk jūs varat sekot šajā VIDEO pamācībā (krievu valodā) aprakstītām instrukcijām. 
Kā arī varat skatīties VIDEO pamācību (krievu valodā) par mūsu Pančangas speciālām iespējām. 

2) Bezmaksas Pančanga tekošajai dienai

Lai apskatītos bezmaksas Pančangu tekošajai dienai ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija Shiva Jyotisha Pro mājas lapā.

! Gadījumā, ja izmantojat Mozilla brauzeri, tad pēc reģistrācijas Shiva Jyotisha Pro mājas lapā ir nepieciešams uzspiest uz "Share Location" pogu (uzpeldošs logs augšējā kreisajā stūrī). 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, rakstiet uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

DAŽĀDAS GRAHU GĀJATRĪ MANTRAS

DAŽĀDAS GRAHU GĀJATRĪ MANTRAS

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  10.00
ŠIVAS PADOMI. LIEKAIS SVARS

ŠIVAS PADOMI. LIEKAIS SVARS

Visvairāk प्राण - Prānas vai dzīves enerģijas ir gaisā; pēc tam ūdenī, bet ēdiens ir pēdējā vietā. Šī iemesla dēļ bez gaisa cilvēks var izdzīvot tikai 5 minūtes, bez ūdens no 7 līdz 10 dienām, bet bez ēdiena daži cilvēki dzīvo visu mūžu, iztiekot tikai ar Prānu. Šeit slēpjas praksē pārbaudīts noslēpums, kā atbrīvoties no liekā svara - jo vairāk cilvēks nodarbojas ar प्राणायाम - Prānājamu (Jogas elpošanas vingrinājumiem), un jo vairāk dzer ūdeni, jo mazāk gribas ēst un attiecīgi samazinās svars.
 
MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ (KRIEVU VALODĀ)

MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ (KRIEVU VALODĀ)

MARMA - APSLĒPTA VIETA, KURĀ MĀJO DZĪVĪBA
|   Šivas Centrs  Atis  krievu  15.00
Mākslu dziedināt, izmanotjot dzīvībai nozīmīgus punktus ķermenī, Ājurvēdā sauc par Marmu terapiju. Marmas ir punkti, kuros mājo dzīvība, to pareiza aprūpe, masāža un dziedināšana veicina ķermeņa attīrīšanos no toksīniem, stiprina un enerģētiski bagātina ar enerģiju, palīdz atpūsties un atbrīvot apziņu no stresa un sasprindzinājuma. Pareizi iedarbojoties uz Marmas punktiem tiek aktivizēta un sakārtota iekšējo procesu un orgānu darbība, stimulēta pašdziedniecība un harmozinēts ķermenis ar prātu. 
 
Šis būs unikāls nodarbība cikls, kurā ne tikai izstāstīšu par Marmām, bet arī parādīšu Marmu aprūpi, kā Marmas apvienot ar Jogu, Masāžu, meditāciju, Mudrām un Mantrām. Šis ir padziļināts nodarbību cilks domāts tiem, kuri jau nodarbojas ar Jogu, skaita Mantras un piedalās Pūdžās. 
 
Nodarbību cikls sāksies ar sagatavošanās posmu, kurā nepieciešams izveidot īpašu garīgu aizsardzību. Tā ir nepieciešama tādēļ, ka Marmu punkti ir dzīvības mājvieta, pieskaroties Marmai Jūs tiešā veidā ietekmējat cilvēka dzīvi, tai skaitā arī Karmu. Ar Marmām jābūt ļoti piesardzīgam, lai nenodarītu pāri sev un otram. Tāpēc, ja vēlaties darboties ar Marmām, sāksim ar divām lietām - Marmu meditāciju un īpašu Pūdžu, kuru būs jāveic regulāri pašiem. 
 
Kad pirmais posms būs iesākts, tad turpināsim ar padziļinātu Marmu izpēti un dažādām dziedināšanas metodēm, ar kuru palīdzību var uzlabot savu veselību jebkurā jomā. 
LAIJA PRĀNĀJĀMA IESĀCĒJIEM - SISTĒMA, KAS IZMAINA KARMU UN RISINA DAŽĀDAS DZĪVES PROBLĒMAS

LAIJA PRĀNĀJĀMA IESĀCĒJIEM - SISTĒMA, KAS IZMAINA KARMU UN RISINA DAŽĀDAS DZĪVES PROBLĒMAS

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

Ja nekad iepriekš neesiet nenodarbojušies ar Prānājāmu, šīs nodarbības sekmēs jūsu ātru un intensīvu dažādu Prānājāmas tehniku apgūšanu. Pateicoties Šivam jums būs iespēja uzzināt autentiskās Prānājamas nianses un noslēpumus, nonākot pie tās īsta mērķa un būtības, pakāpeniski pietuvojoties nopietnākai un dziļākai praksei - Laija Prānājāmai, kuras mērķis ir cilvēka Karmas korekcija cēloņu līmenī.
 

Lasīt tālāk...
TANTRISKS VEIDS, KĀ IZMAINĪT APZIŅU, RAKSTURU UN DZĪVI - TEORĒTISKĀS UN PRAKSTISKĀS NODARBĪBAS

TANTRISKS VEIDS, KĀ IZMAINĪT APZIŅU, RAKSTURU UN DZĪVI - TEORĒTISKĀS UN PRAKSTISKĀS NODARBĪBAS

KĀ TURPINĀJUMS NODARBĪBU CIKLAM PAR APZIŅU
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
Agrāk vai vēlāk katru cilvēku pārņem vēlēšanās kaut ko izmainīt savā dzīvē - atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, kaut ko sasniegt, būt veselākam, bagātākam, tievākam, jaunākam un dzīvot ilgāk, taču kaut kādas "netaisnības" dēļ nevienam tas neizdodas un viss atgriežas ierastajās sliedēs, un tik gaidītu pārmaiņu vietā iesakņojas vēl skarbāka realitāte. Kāpēc tas tā notiek un kāpēc tas ir neizbēgami, es detalizēti stāstu šajā VIDEO, taču par to, kas ir jādara, lai sev reāli palīdzetu un saknē izmainīt situaciju - mūsu nodarbībās.
IZMAIŅAS LUDMILAS NODARBĪBU SARAKSTĀ

IZMAIŅAS LUDMILAS NODARBĪBU SARAKSTĀ

Sakarā ar ilgstošu braucienu uz Indiju, Ludmilas nodarbību sarakstā būs izmaiņas. Prombūtnes laikā viņas nodarbības notiks pēc sekojošā grafika: 

Otrdienās

 • plkst. 12:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA SENIORIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 6.00;
 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA MUGURKAULAM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.

Ceturtdienās

 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA IESĀCĒJIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.

Sestdienās 16. un 19. decembrī (pēc tam neliels pārtraukums un tad regulārās nodarbības atsāksies janvārī).

 • plkst. 9:15 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA AR ATI SESTDIENĀS KRIEVU VALODĀ” NODARBĪBA 45+ UN VISIEM, KAS VĒLAS VINGROT. Ilgums 1st 15min. Vada Atis. Valoda: krievu. Cena € 7.50.

Pārējās nodarbības šajā laika periodā pagaidām nenotiks

Sīkāka informācija par nodarbībām sadaļā SARAKSTS.

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

Sākot ar 14.11.2017. Oļesjai ir sekojošās nodarbības: 

Otrdienās
 • plkst. 12:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA SENIORIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 6.00;
 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA MUGURKAULAM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.
Ceturtdienās
 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA IESĀCĒJIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.
Sīkāk par visām nodarbībām var iepazīties sadaļā SARAKSTS.

 

ŠIVAS PADOMI. DŽIHVA DHAUTI

ŠIVAS PADOMI. DŽIHVA DHAUTI

Pati netīrākā vieta cilvēka ķermenī nav tā, ko jūs tikko padomājāt. Pati netīrākā vieta ir mēle. Ir bezjēdzīgi tīrīt zobus un netīrīt mēli, jo baktērijas, kuras bojā zobus, sākotnēji dzīvo uz mēles. Tāpēc Ājurvēdā ir speciālā procedūra paredzēta speciāli mēles tīrīšanai - Džihva Dhauti.
 
ŠIVAS PADOMI. ŠUBHA DANTA

ŠIVAS PADOMI. ŠUBHA DANTA

Iesaku "ŠUBHA DANTA" zobu, smaganu un mutes dobuma attīrīšanai, atjaunošanai un nostiprināšanai. "ŠUBHA DANTA" attīra un normalizē siekalas, kas ir primārais gremošanas šķidrums, no kuru stāvokļa lielā mērā ir atkarīga gremošanas norise. Šis līdzeklis novērš arī smaganu asiņošanas iemeslus, nostiprina tās un atjauno to elastību.

Pulveri uzber uz zobu birstes un tīra zobus kā parasti, nobeigumā ar to izskalo muti. Ieteicams arī skalot kaklu ar šo pulveri, ja ir angīna, faringīti un citas problēmas ar kaklu.
KALARIPPAJATTU NODARBĪBU GRAFIKS

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU GRAFIKS

Sākot ar 8. novembri Kalarippajattu nodarbības Gaujas ielā 23 notiks saskaņā ar jaunu grafiku:

pirmdienās "KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA" plkst. 19:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;

* otrdienās "KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA" plkst. 19:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Natālija. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;

trešdienās "KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA" plkst. 18:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;

ceturtdienās:

"KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA" plkst. 18:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Natālija. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;

"KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA" plkst. 19:30. Ilgums 1st 30min. Vada Armands. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00.

HATHA JOGA ĶERMEŅA MUSKULATŪRAS NOSTIPRINĀŠAI

HATHA JOGA ĶERMEŅA MUSKULATŪRAS NOSTIPRINĀŠAI

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00
KĀPĒC BIEŽI NODARBOŠANĀS AR

KĀPĒC BIEŽI NODARBOŠANĀS AR "JOGU" NESNIEDZ REZULTĀTU. TIEM, KURI VĒLAS SĀKT JAUNU DZĪVI

VIDEO
 • Kāpēc, nodarbojoties ar "Jogu" gadiem cilvēki nevar atbrīvoties no problēmām? Cēlonis slēpjas tajā, ka visas problēmas un slimības ir cilvēka dzīvesveida sekas. No tā sākas Ajūrvēda - zinātne par veselību un ilggadību.
   
 • Ļoti bieži cilvēki viļas Jogā, patiesībā pat līdz īstai Jogai tā arī netiekot, pat "nepaklauvējot Jogas durvīs".
   
 • Joga, Vēdas un Tantra ir trīs nemainīgas Sanātana Dharmas - Mūžīgas Mācības komponentes.
   
 • Sanātana Dharmas priekšmets ir Dzīve. Tā nav teorija. Dzīvē nav teorijas. Dzīvē ir tiekai viena vienīga prakse.
   
 • Cilvēka dzīve ir viņa apziņas atspoguļojums.
   
 • Pat Hatha Jogas nodarbības, kas šodien notiek visur, kļūst efektīvas cilvēkam tikai tad, kad tiek ņemti vērā pareizas Āsanu, Prānājāmu un Bandhu izpildes noslēpumi un nianses, kas atklāj to Šakti un pauž tajās ielikto efektu, kas ir nepieciešams cilvēka progresam.
   
 • Vārds "Joga" nozīmē, ka ar dotās sistēmas palīdzību, piemēram, Hatha Jogas, jūs spējat mainīt savu dzīvi, savu apziņu, savu dzīvesveidu, atbrīvoties no slimībām, problēmām un tā tālāk, un pats galvenais, "Joga" nozīmē apziņas transformāciju un kā absolūto mērķi - Mokšu, savas Dievisķās dabas sasniegšanu.
   
 • Garais ceļš sākas ar pirmo soli (c) Lao Dzu.
 
AR KO SĀKT UN KĀ SPERT PIRMO SOLI, par visu to un vēl daudz vairāk Šivas lekciju kursā "TIEM, KURI VĒLAS SĀKT DZĪVOT PA JAUNAM UN IZMAINĪT SEVI", kas notiek Šivas Centrā vai lekciju video-versijā.

Noskatīties video: KAPĒC BIEŽI NODARBOŠANĀS AR "JOGU" NESNIEDZ REZULTĀTU. TIEM, KURI VĒLAS SĀKT JAUNU DZĪVI (krievu valodā)

 

JAUNAIS KALARIPPAJATTU KURSS IESĀCĒJIEM

JAUNAIS KALARIPPAJATTU KURSS IESĀCĒJIEM

No 9.11.2017., otrdienās plkst. 19:00 un ceturtdienās plkst. 18:00 Gaujas ielā 23 (Rīgas Jāņa Poruka vidusskola). Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Natālija. Cena € 9.00. 

Sākam jaunu Kalarippajattu kursu iesācējiem vai tiem, kas sen nav bijuši uz nodarbībām.
Sāksim apgūt visu no pamatiem ar dažādām dzīvnieku pozām, veselību uzlabojošiem un ķermeni stiprinošiem vingrinājumiem, īpašo Kalripajatu Sūrja Namaskar un formu, kas veltīta Ganešam.
Šis kurss der gan jauniem, gan veciem, gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī cilvēkiem ar dažādām veselības problēmām.  
 
ŠIVAS PADOMI. SAAUKSTĒŠANĀS SLIMĪBAS UN NE TIKAI

ŠIVAS PADOMI. SAAUKSTĒŠANĀS SLIMĪBAS UN NE TIKAI

Visu saaukstēšanās slimību, klepus, iesnu, kakla saslimšanu gadījumā, lai atjaunotu balss saites, zobu un smaganu stāvokļa uzlabošanai, mutes dobuma un sejas ādas attīrīšanai un, visbeidzot, lai ātri atbrīvotos no infekcijām, iesaku Ajūrvēdas lidzekli "Gandusa Taila", kas pārstāv īpašu dažādu eļļu maisījumu. Lietošanas veids: ieliet ēdamkaroti šī maisījuma, paņemt mutē, paskalot ar to kaklu un paturēt mutē 10-20 minūtes, izspļaut un izskalot muti ar siltu ūdeni. Ātram rezultātam atkārtot vairākas reizes dienas garumā.

TEMATISKĀS LEKCIJAS:
 
KALARI JOGA – KALARI SŪRJA NAMASKARA APMĀCĪBA

KALARI JOGA – KALARI SŪRJA NAMASKARA APMĀCĪBA

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  9.00
Regulāras Kalari Jogas nodarbības svētdienās ar uzsvaru uz Sūrja Namaskara apmācību un praksi Kalari stilā. Tas ir īpašs Āsanu komplekss, kurā ietilpst tādas kustības un Āsanas, kas paredzētas visa ķermeņa stiprināšanai, īpaši akcentējot roku un plecu nostiprināšanu, mugurkaula normalizāciju un gūžas locītavu “atvēršanu”. Šis Sūrja Namaskara Āsanu virknējums atšķiras no klasiskā Sūrja Namaskāra un var kalpot kā papildinājums jūsu esošajām zināšanām par “sveicienu Saulei”. Šīs nodarbības palīdzēs atgūt normālu ķermeņa stāju, atbrīvoties no sasprindzinājuma plecos un kaklā. Kā sekas regulārai Kalari Sūrja Namaskara praksei ir arī uzlabojums vēdera dobuma orgānu, plaušu un sirds darbībai.
 
ŠIVA ATJAUNOJA BLOGU

ŠIVA ATJAUNOJA BLOGU

KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA

KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
Sākam jaunu Kalarippajattu kursu iesācējiem vai tiem, kas sen nav bijuši uz nodarbībām.
Sāksim apgūt visu no pamatiem ar dažādām dzīvnieku pozām, veselību uzlabojošiem un ķermeni stiprinošiem vingrinājumiem, īpašo Kalripajatu Sūrja Namaskar un formu, kas veltīta Ganešam.
Šis kurss der gan jauniem, gan veciem, gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī cilvēkiem ar dažādām veselības problēmām.  
Vada Armands un Natālija.

 

KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA

KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
Sākam jaunu Kalarippajattu kursu iesācējiem vai tiem, kas sen nav bijuši uz nodarbībām.
Sāksim apgūt visu no pamatiem ar dažādām dzīvnieku pozām, veselību uzlabojošiem un ķermeni stiprinošiem vingrinājumiem, īpašo Kalripajatu Sūrja Namaskar un formu, kas veltīta Ganešam.
Šis kurss der gan jauniem, gan veciem, gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī cilvēkiem ar dažādām veselības problēmām.  
Vada Armands un Natālija.
 
TANTRISKĀS UPĀJAS DAŽĀDIEM DZĪVES GADĪJUMIEM

TANTRISKĀS UPĀJAS DAŽĀDIEM DZĪVES GADĪJUMIEM

Tiem, kuri seko Šivas lekcijām "Tantriskās Upājas dažādiem dzīves gadījumiem", paziņojam, ka jaunas lekcijas ir pieejamas. Tiem, kurus interesē, kas tas ir un kā tas strādā, šie nelieli video-sižeti: "Šiva par Tantru un Tantriskām Upājām dažādiem dzīves gadījumiem" un "Šivas Padomi. Kā ātri atgūt spēkus, možumu un noņemt nogurumu".
 
Saturs un saites uz visām lekcijām par šo tēmu:
* aizsardzībai ceļojumos un, lai veiksmīgi atgrieztos;
* ātrākai parādu atgriešanai (personisko vai korporatīvu, ja Jūs esat kompānijas īpašnieks);
* lai atbrīvotos no hemoroīdiem;
* labvēlīgai automobiļa novietošanai (lai ar to nekas neatgadītos);
* veksmīgam bankas apmeklējumam (tāpat interneta-bankas un bankomāta);
* lai atbrīvotos no galvassāpēm;
* lai atbrīvotos no nakts murgiem.
* lai atbrīvotos no nakts murgiem (turpinājums);
* lai atbrīvotos no bezmiega;
* procedūra, kas atklāj, vai cilvēks ir Abhičaras varā - lāsts, noskaudums, ļauna acs no citiem cilvēkiem, ienaidniekiem un nelabvēļiem (neņemot vērā Karmiskās Šapas - lāstus, kas nāk no pagājušajām dzīvēm par jūsu personīgajām darbībām);
* glābiņam kritiskās dzīves situācijās, nāvīgu, dzīvību apdraudošu slimību gadījumā;
* efektīvai Ajūrvēdikso preparātu iedarbībai;
* attiecību aizsardzībai, kā arī sekmē to uzlabošanos, īpaši attiecību seksuālo aspektu. Padara partnerus seksuāli pievilcīgus vienu otram;
* cilvēka aizsardzībai telpā - no visām debess pusēm;
* palīdz bērniem atrast dzīves ceļu, atrast sevi;
* lai atbrīvotos no alkohola atkarības
* ātrai fiziskas formas atjaunošanai, atpūtai un, lai iegūtu možumu pēc atvaļinājuma, pārgājieniem, trekkingiem, kā arī vispārējai kāju veselībai;
* lai saglabātu bagāžu un personīgās lietas ceļojumos;
* auglīgiem un sekmīgiem mērķa braucieniem, komandējumiem un ceļojumiem;
* lai iegūtu maksimāli iespējamo labvēlīgo un vēlamo rezultātu no svarīgas tikšanās;
* sievietēm, lai atbrīvotos no jebkādām dzemdes asiņošanas veidiem;
* procedūra, kas atklāj, vai cilvēks ir Abhičaras varā - lāsts, noskaudums, ļauna acs no citiem cilvēkiem, ienaidniekiem un nelabvēļiem (neņemot vērā Karmiskās Šapas - lāstus, kas nāk no pagājušajām dzīvēm par jūsu personīgajām darbībām). Paskaidrojums par lāstiem un to veidiem;
* aizsardzībai no nelabvēļiem un nepatīkamām situācijām darbā;
* svarīgu tikšanos, satikšanos un jebkāda veida interviju sekmīgumam;
* lai atmestu smēķēšanu;
* lai attīrītos no negatīvās enerģijas pēc saskarsmes ar negatīvas ietekmes cilvēkiem.

* laba darba atrašanai - pāriešanai uz labāko darbu vai uzlabojumiem esošajā darbā;
* lai ātri atbrīvotos no saviem parādiem kādam, tostarp kredītiem
* labklājības uzlabošanai ģimenē.

* Problēmu atrisināšanai sekojošās dzīves jomās – atbrīvošanās no slimībām; labklājības uzlabošana un parādu problēmu risinājums; jebkuras jums svarīgas informācijas saņemšanas paātrināšana; viss, kas saistīts ar bērniem; laulība un kāzas, attiecības kopumā, dažādas iegādes;
* lai novērstu šaubas, skaidrai izpratnei un lietu dabas redzējumam;
* lai atbrīvotos no bailēm;
* labam miegam;
* atbilžu saņemšanai uz jautājumiem sapnī;
* lai atbrīvotos no slinkuma.
VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. KURSS IESĀCĒJIEM - NAKŠATRAS

VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. KURSS IESĀCĒJIEM - NAKŠATRAS

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Vēdiskajai astroloģijai ir ļoti liela nozīmē cilvēku dzīvē, tā parāda katra cilvēka vājākās vietas, nelaimju un neizdošanās cēloņus.

Lasīt tālāk...
JOGA MUGURKAULA UN VISA ĶERMEŅA NOSTIPRINĀŠANAI IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM

JOGA MUGURKAULA UN VISA ĶERMEŅA NOSTIPRINĀŠANAI IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  9.00 Lasīt tālāk...
KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KLASISKĀ HATHA JOGA

KLASISKĀ HATHA JOGA

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  7.50
 
Vingrot ir viegli, ja to dara, cienot savu ķermeni, bez sāpēm un caur atslābināšanos. Gadu tūkstošiem nemainīgas pozas (Āsanas) un vingrojumi (Vjājāmas), elpošanas vingrinājumi (Prānājāmas) un iekšējās muskulatūras pārvaldīšana (Bandhas) - tas viss dod spēku, elastību, gandarījumu un apziņas attīstību.
KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  9.00
Kalari Joga - tās ir Hatha Jogas nodarbības ar Kalaripajattu (sena vēdiska kara māksla) elementiem – dažādām Vjaimām (vingrojumus) un Āsanām (pozas), kuras palīdz nostiprināt muskulatūru, saites un cīpslas, kā arī piedodot ķermenim elastību. Kalari Joga attīsta uzmanības koncentrāciju un ķermeņa koordināciju, padarot cilvēku arī garīgi spēcīgāku, mērķtiecīgāku un pārliecinātāku par saviem spēkiem, jo nodarbības ir orientētas uz to, lai palīdzētu sasniegt cilvēkam pašu galveno – Prānas (dzīvības enerģijas) daudzuma palielināšanos.
Lasīt tālāk...
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

KAS IR GANDUSA गंडुष
Gandusa – tā ir mutes skalošan ar speciālām Ajūrvēdas eļļām, ko sauc par GANDUSA TAILA गंडुष तैल. Tā ir sena Ajūrvēdiskā mutes dobuma,gremošanas sistēmas un visa organisma attīrīšanas un atveseļosanas prakse.
Gremošanas process sākas mutē, tāpēc mute ir gremošanas sistēmas daļa un tās stāvoklis norāda uz visas sistēmas stāvokli, ja mutes dobuma gļotāda ir vesela, tad vesels ir arī viss kuņģa-zarnu trakts. Tādējādi, regulējot mutes dobuma stāvokli, var ietekmēt visas gremošanas sistēmas darbu.
Mutes dobumā atrodas trīs pāri siekalu dziedzeru, kas izdala vielmaiņas produktus no asinīm, skalojot ar speciālo eļļu, asins daudzums, kas tek caur siekalu dziedzeriem, palielinās 2-3 reizes, turklāt pastiprinās toksisko vielu izdalīšanās no dziedzeriem, bet tātad arī no iekšējiem orgāniem, jo katrss dziedzeris caur limfātisko sistēmu ir saistīts ar tiem.
Svarīgākais ir tas, ka mikroorganismi, kas dzīvo mutes dobumā, ir pārklāti ar tauku apvalku. Nonākot kontaktā ar eļļu, kas arī pārstāv taukus, baktērijas pievelkas pie tās kā ar magnētu, turklāt, toksiskās vielas ir taukos šķīstoša substance, kas viegli izšķīst taukos. Tādējādi, GANDUSA TAILA izvelk toksiskās vielas un kaitīgās baktērijas no mutes dobuma, uzlabojot zobu, smaganu un visa organisma veselību.
Skalošana nostiprina zobus un smaganas, stimulē jutekļus un vienlaikus nomierina tos, atsvaidzina elpošanu, izvelk Došu pārmēru caur acīm, ausīm, degunu un muti. Novērš nepatīkamo smaku no mutes, novērš sejas ādas sausumu, jūtu notrulinājumu, garšas izjūtu pazemināšanos, sāpes kaklā, uzlabo balsi, ārējo izskatu un miegu. Izvada gļotas no kakla un deguna, attīra limfu, stimulē intensīvāku zarnu trakta attīrīšanos.
Vienu – divas GANDUSA TAILA ēdamkarotes paņemt mutē un skalot 15-20 minūtes, pēc tam izspļaut. Izpildīt procedūru no rīta tukšā dušā vai vakarā pirms miega pēc zobu un mēles tīrīšanas. Skalošanas laikā eļļu nedrīkst norīt. Pēc procedūras izskalot ar siltu ūdeni.
 
TEMATISKĀS LEKCIJAS:
 

 

TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

25% no visa holesterīna atrodas cilvēka galvas smadzenēs. Jo augstāks holesterīna daudzums organismā, jo zemāks risks saslimt ar demenci (vecuma marasmu).
 
TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

Jo vairāk māte tur bērnu uz rokām un šūpo, jo labāk attīstās bērna smadzenes.
FILMA PAR ŠIVU, JOGU, KARMU UN DZĪVI

FILMA PAR ŠIVU, JOGU, KARMU UN DZĪVI

Noskatīties filmu var ŠEIT.

HATHA JOGA SENIORIEM

HATHA JOGA SENIORIEM

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu un krievu  6.00

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.

TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

Katrā cilvēka organisma šūnā ik sekundi notiek līdz 100 tūkstošu ķīmisko reakciju un tādu šūnu organismā ir 100 trillioni. Vai varat to iedomāties?!
 
HATHA JOGA IESĀCĒJIEM

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50 Lasīt tālāk...
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50
HATHA JOGA MUGURKAULAM

HATHA JOGA MUGURKAULAM

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50

Pierakstīties jaunumiem!