Pančanga uz 30.07.2016 - 04:50 (Rīga)   / Saulriets05:21 Saullēkts21:38 / Vāra: Sestdiena / Tithi: Krishna Ekadashi / Nakšatra: Mrigshira / Joga: Dhruv / Karana: Baalav

DRĪZUMĀ

प्रश्न शास्त्र Prašna Šastra - Vēdiskā Astroloģija atbildēm uz jautājumiem un lēmumu pieņemšanai.

Jaunumi


"ŠIVA DŽJOTIŠA"

KONFERENCE AR ONLINE TRANSLĀCIJU, VELTĪTA ABSOLŪTI JAUNAS EVOLUCIONĀRĀS ASTROLOĢISKĀS DATORPROGRAMMAS PREZENTĀCIJAI

Šī programma ir profesionālo astrologu ar ilggadēju darba stāžu un reālo darba pieredzi, konsultējot vairāk kā simtiem tūkstošu cilvēku, kolektīvā darba rezultāts.

Kāda ir šīs programmas absolūta īpatnība? Pirmkārt, un tas ir pats svarīgākais, kas tikai var būt, jo no tā arī ir atkarīga pareģojumu precizitāte, "Šiva Džjotiša" ļauj absolūti precīzi noteikt Grahu (planētu) atrašanos horoskopā. Diemžēl, visas uz šo brīdi eksistējošas astroloģiskās programmas sniedz tikai aptuveno Grahu atrašanās vietu, kas, protams, ietekmē prognožu precizitāti, it sevišķi, kad Graha atrodas Raši, Nakšatru un Vargu robežās. Konference mēs izskaidrosim, kāpēc tā notiek.

Papildus tam, programma iekļauj daudz unikālo funkciju, tādu ka Upāju individuālais kalendārs, Individuālā Pančanga un citas, par kurām tiks pastāstīts konferences laikā.

Konference notiks 25. septembrī, 19:15 (pēc Rīgas laika) vai 16:15 pēc Griniča (latviešu, krievu un angļu valodās).

Dalība konferencē bez maksas.

UPĀJU RETRĪTS

UPĀJU RETRĪTS

DALĪBA ATSEVIŠĶOS RITUĀLOS

UPĀJU RETRĪTA laikā (Apšuciems, 1.-4.09.2016) ir iespēja piedalīties sekojošos atsevišķos rituālos:

Lasīt tālāk...
UPĀJU RETRĪTS

UPĀJU RETRĪTS

APŠUCIEMS, 1.-4.09.2016.

Upāja उपाय, tulkojumā no Sanskrita, nozīmē līdzeklis vai veids, ar kura palīdzību notiek kaut kā sasniegšana vai pārvarēšana.
Šajā gadījumā doma ir par Karmisko problēmu risināšanu un Karmisko šķēršļu pārvarēšanu. Upājas ir Vēdiskie un Tantriskie līdzekļi, ar kuru palīdzību cilvēks var izmainīt savu Karmu un attiecīgi savu dzīvi, jo viņa dzīve ir viņa Karmas atspoguļojums. JUMS IR ABSOLŪTI UNIKĀLA IESPĒJA PIRMO REIZI PASAULĒ PIEDALĪTIES SPECIĀLĀ RETRĪTĀ, KAS PILNĪBĀ UN VIENĪGI IR VELTĪTS UPĀJĀM DAŽĀDU JŪSU DZĪVES PROBLĒMU RISINĀŠANAI.
Trīs intensīvas ar Upājam piesātinātas dienas, kuras var ielikt pamatus jūsu dzīves izmainīšanai, vai turpināt jau iesākto transformācijas procesu!
Latviešu un krievu valodā, ar tulkojumu uz angļu valodu pēc nepieciešamības. 

RETRĪTA PROGRAMMA:

Lasīt tālāk...
RELAKSĒJOŠA UN VESELĪGA NEDĒĻAS NOGALE AR ANDREJU UN IVETU

RELAKSĒJOŠA UN VESELĪGA NEDĒĻAS NOGALE AR ANDREJU UN IVETU

MĀRCIENAS MUIŽĀ NO 11.08.2016 LĪDZ 14.08.2016

Joga, Prānājāma, meditācija un garšīgs, pareizs Ājurvēdisks ēdiens ir veids kā sakārtot sevi un labi atpūsties.

Lasīt tālāk...
KALARIPPAJATTU NODARBĪBU IZMAIŅAS

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU IZMAIŅAS

Augustā "KALARIPPAJATTU" nodarbības, kas notiek Gaujas ielā 23 (Rīgas Jāņa Poruka vidusskola) nenotiks. Nodarbības atsāksies septembrī. Sekojiet informācijai mūsu mājas lapā un sociālajos tīklos

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Pie manis bieži vēršas vecāki ar sūdzībām par bērnu hiperaktivitāti. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc bērni kļūst hiperaktīvi un viegli uzbudināmi ir cukura un saldumu pārmērīgs patēriņš. Samaziniet to daudzumu un bērni kļūs mierīgāki. Kā arī es rekomendēju katru dienu, 2 reizes dienā pirms ēšanas, periodiski lietot speciālu Ājurvēdisku līdzekli, kas samazina cukura daudzumu asinīs - Madhurgada, sākot no 1/5 līdz 1/2 tējkarotei (atkarībā no bērna vecuma), atšķaidot to nelielā siltā Šiva Džala Nr. 2 vai Nr. 3, vai Nr. 12 ūdens daudzumā, vai arī uzvārot to šajā ūdenī.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Nerekomendēju vakaros ēst biezpienu, jo tā ir diezgan smaga barība gremošanas sistēmai, bet vakarā Džatara Agni vai gremošanas uguns novājinās un līdz ar to biezpiena sagremošana kļūst vēl sarežģītāka, kas, savukārt, noved pie Amas (nesagremota ēdiena) veidošanās un palielina Kapha Došu, tātad veicina svara pieaugumu.

Pēc nodarbību materiāliem "Ājurvēda par iemesliem, kas rada problēmas ar gremošanas sistēmu un līdzekļiem, kā no tām atbrīvoties".

ŠIVAS CENTRS

ŠIVAS CENTRS

Sakarā ar remontu, sākot ar 25.07.2016., Šivas Centrā nenotiks sekojošas nodarbības:

"HATHAJOGA GRŪTNIECĒM", pirmdienās, plkst. 11:00;
"JOGA SENIORIEM UN CILVĒKIEM AR NOVĀJINĀTU ORGANISMU", otrdienās, plkst. 12:45;
"HATHA JOGA MĀMIŅĀM PĒC DZEMDĪBĀM", trešdienās, plkst. 15:15;
"RĪTA HATHA JOGA", sestdienās, plkts. 8:00.

SVĒTDIENAS RĪTA JOGA (HATHA JOGA + SŪRJA NAMASKARA + PRĀNĀJĀMA)

SVĒTDIENAS RĪTA JOGA (HATHA JOGA + SŪRJA NAMASKARA + PRĀNĀJĀMA)

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  7.5

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem. 

KLASISKĀ HATHA JOGA

KLASISKĀ HATHA JOGA

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem neatkarīgi no vecuma
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00
HATHA JOGA MUGURKAULAM UN KĀJĀM

HATHA JOGA MUGURKAULAM UN KĀJĀM

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00
ŠIVAS BLOGS

ŠIVAS BLOGS

Šiva atjaunoja blogu.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Teroristiskie akti, kas pastāvīgi notiek dažādās valstīs, un kuros zaudē dzīvību liels cilvēku skaits, kas visi uz kaut ko cerēja un sapņoja par nākotni, rāda mums, ka dzīve un nāve vienmēr iet kopā, jo tās abas ir vienas monētas divas puses . Kā esmu stāstījis Mritju Jogas (zinātne pat nāvi) nodarbībās, nāve var notikt nevis tālajā nākotnē, bet jebkurā mirklī un jebkur, un tai vienmēr ir jābūt gataviem. Tas nozīmē, ka ir jānovērtē katrs dzīves mirklis un vairāk jāatrodas tagadnē, kurā dzīve patiesībā arī notiek.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Ja Jums asiņo smaganas, ir paradontoze, stomatīts vai gingivīts, es iesaku ēst pēc iespējas vairāk parasto bumbieru, ilgi un pamatīgi tos košļājot un turot mutē.

/No lekciju materiāliem "Ajurvēdiskā diēta - ideāla cilvēka diēta. Kā ar parastu produktu palīdzību atbrīvoties no slimībām".

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Iesaku periodiski izlikt Saulē savu apģērbu, apavus, veļu, rotaslietas, kā arī dažādus priekšmetus, ar kuriem Jūs un citi saskaraties, lai tos dezinficētu, enerģētiski attīrītu un uzlādētu.

No nodarbību materiāliem "Prakāša Joga – Gaismas Joga. Prakāša Čikitsa. Kā pareizi veidot attiecības ar Sauli".

SŪRJA NAMSAKARA, KĀ LĪDZEKLIS APZIŅAS TRANSFORMĀCIJAI

SŪRJA NAMSAKARA, KĀ LĪDZEKLIS APZIŅAS TRANSFORMĀCIJAI

|   Šivas Centrs    krievu  9.00

Sūrja Namaskara ir intensīvs līdzeklis Prānas ģenerēšanai, kā arī tas padara cilvēku pašpietiekamu un neaizskaramu ārējo apstākļu ietekmes priekšā.
Vada Vjačeslavs. 

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

DESTILĒTS ŪDENS

Periodiski mani jautā par destilēta ūdens lietderību un labumu. Tad lūk, nekāda labuma nav, tikai kaitējums. Lieta tāda, ka destilētu ūdeni iegūst, vārot un iztvaikojot parasto ūdeni, šī procesa laikā ūdens zaudē visas minerālās vielas un mikroelementus, tāpēc, nonākot cilvēka organismā, destilēts ūdens, tiecās atgūt elementu līdzsvaru, izvelkot un izskalojot tos no cilvēka organisma, kas savukārt pakāpeniski noved organismu pie sabrukuma.
Pēc nodarbību materiāliem "Nezināmais par ūdeni un tā lomu cilvēka dzīvē".

ŠIVAS BLOGS

ŠIVAS BLOGS

Šiva atjaunoja blogu.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Godīgi un atklāti pajautājiet sev: ko es vēlos sasniegt šajā dzīvē, kādi ir mani mērķi un ko es esmu gatavs upurēt, lai tos sasniegtu. Ja jūs neesat gatavi upurēt kaut ko, lai šos mērķus sasniegtu, tad tie nav mērķi, bet tikai sapņi.

Pēc nodarbību materiāliem "Kala Joga - laika noslēpums. Māksla pārvaldīt laiku, vai kā izdarīt tā, lai visu paspētu".

ŠIVAS CENTRS

ŠIVAS CENTRS

VEIKALA DARBA LAIKS VASARĀ

Pirmd. - Ceturtd. no 10:00 līdz 20:00
Piektd. no 10:00 līdz 18:00 
Sestd. no 10:00 līdz 14:00
Svētd. slēgts

 

ŠIVAS PADOMI

PitrMatr Došas pēdējas nodarbības dalībniekiem.
Pitr Gājatri Mantras pareizā rakstība un transliterācija ir sekojoša:

ॐ पित्ऋगणाय विद्महे
जगद्धारिण्ये धीमहि
तन्नो पित्रे प्रचोदयात्

om pit(r)ga(n)aaya vidmahe
jagaddhaari(n)ye dhiimahi
tanno pitre prachodayaat

NĀDA JOGA (GONGU TERAPIJA) + HATHA JOGA

NĀDA JOGA (GONGU TERAPIJA) + HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ludmila  latviešu un krievu  9.00

Nodarbības sākumā mēs izpildīsim speciālu Vjaimu un Āsanu kompleksu, kas veicina atslābināšanos un noņem sasprindzinājumu no fiziskā ķermeņа, tas, savukārt, ļaus sagatavoties 45 minūšu ilgai Gongu terapijai. Tādejādi, Gonga vibrācija netraucēti caurstrāvo apziņu un atvērto ķermeni, līdzsvaro tur visus procesus un atgriež jūs pie jūsu iekšējās vibrācijas, kas rezonē ar Pirmatnējo skaņas vilni un augstāko Apziņu. Gonga terapija atbrīvos jūs no nemiera, bailēm un aizkaitinājuma, atjaunos fiziskos spēkus, ieslēgs atveseļošanās un atjaunošanās procesus.

JOGA SIEVIETĒM

JOGA SIEVIETĒM

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00

Veiksim speciālās Āsanas, Vjājamas un citas prakses, kas veicina sievietes ķermeņa atjaunošanu un orgānu reģenerāciju, stiprina viņas Šakti enerģiju. Līdzi ņemt ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot, termosu ar tēju un pierakstu kladi.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

SUČARITRA

Acu iekaisumu gadījumos iesaku sekojošu Ajurvēdisko līdzekli: 1 tējkarote Sučaritra (Ajurvēdiskais koriandrs), aplej ar glāzi karsta ūdens, nostādina 15 - 20 minūtes, atdzesē un skalo acis vairākas reizes dienā. Novārījumu uzglabāt ledusskapī.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Īstenībā jūs nevienam nevarat piedot, jo pa īstam cilvēks var piedot tikai sev, tādēļ ka viņš ir tikai savas dzīves saimnieks un šī iemesla dēļ viņš var tiesāt tikai pats sevi. Piedošana sev palīdzēs jums atbrīvoties no pārdzīvojumu nastas un vainas kompleksa.

Pēc nodarbību materiāliem "Par absolūtu nepieciešamību mīlēt sevi".

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Alkohols, narkotikas, šokolāde un attiecības rada laimes ilūziju un atkarību, tādēļ tas viss agri vai vēlu izraisa vilšanos, slimības un bēdas. Īsta laime ir apziņas stāvoklis, kas nav atkarīgs no "ārējiem" apstākļiem, un šis stāvoklis ir savas Dievišķās būtības apzināšanās. Meklējiet Dievu sevī un jūs iegūsiet īstu laimi - tikai tad laime parādīsies dzīvē un attiecībās, jo cilvēka dzīve ir viņa apziņas atspulgs.

Pēc nodarbību materiāliem "Tantrisks veids, kā kļūt par pilnīgu un pašpietiekamu cilvēku".

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

LASSI

Zināms, ka, pirmkārt, organisma aizsardzības spējas nosaka bifidumbaktērijas un laktobaktērijas, kas atrodas cilvēka zarnu traktā visas viņa dzīves garumā, un sastāda vidēji 98% no visas kuņģa un zarnu trakta floras. To iedarbībā notiek pilna piena un cilvēkam nesagremojamu augu daļu (celulozes un hemicelulozes) fermentācija līdz smalkam taukskābju un gāzu stāvoklim, pūstošo mikroorganismu, sastrutojušu mikrobu un zarnu infekciju ierosinātāju iznīcināšana. Faktiski pēc savas iedarbības tā ir viena no antibiotikām, kas atrodas cilvēka organismā, bet atšķirībā no parastajām antibiotikām iedarbojas tikai uz patogēno floru.

Lasīt tālāk...
KLASISKĀ HATHA JOGA

KLASISKĀ HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  7.50

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem un neatkarīgi no vecuma. Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot un termosu ar tēju.

YOGATANTRAMATES.COM

YOGATANTRAMATES.COM

Mūsu iepazīšanās un attiecību uzlabošanas mājas lapas yogatantramates.com FORUMS ir papildināts ar jaunu rubriku "Šiva Šakti - virtuālā galerija. Gleznu, simbolu, zīmējumu kolekcija, kurās izpaužas vīriešu un sieviešu pirmsākumu savienojums".

DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम

DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम

KURSA "LAIJA JOGA. TEHNIKA, KAS IZNĪCINA NEGATĪVĀS SANSKARAH." IETVAROS
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

Tā ir sena Tantriska speciālā elpošanas tehnika, kura iznīcina problēmas, cilvēka rakstura trūkumus, slimības un negatīvās Sanskarah, kas rada šķēršļus dzīvē. 

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu.

ŠIVA TV

ŠIVA TV

Atjaunota nodaļa ŠIVA TV

SIEVIEŠU KONSULTĀCIJA

SIEVIEŠU KONSULTĀCIJA

Konsultācijas sievietēm par veselību, dzīvesveida organizāciju, grūtniecību, dzemdībām, mazuļa aprūpi, bērna ēdināšanu un citiem jautājumiem notiek pie Šivas skolnieces Ilonas. Pieteikties var Šivas Centrā vai pa tālruņiem 67364254, 29274888.

NODARBĪBAS VALMIERĀ

NODARBĪBAS VALMIERĀ

Nodarbības notiek Valmierā, Tērbatas ielā 1, 2. stāvā.

Lasīt tālāk...

ŠRĀDDHAS MANTRAS PRECIZĒJUMS

om džīva nārājaNa svarūpa pitrdēvāja vidmahē | vāsu rudrāditjēbjah dhīmahi | tanno pitrdēvah pračodajāt

HATHA JOGA

HATHA JOGA

visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem

otrdienās un ceturtdienās plkst. 6.45 Šivas Centrā. Nodarbības ilgums 1 st. 15 min. Vada Oļesja. Valoda: latviešu. Cena € 7.50.

Pierakstīties jaunumiem!