Jaunumi

Pasniedzēji


PRAŠNAS NOSLĒPUMI - INTENSĪVAIS TRĪS DIENU SEMINĀRS AR ŠIVU VĀKJA SIDDHA BABA

PRAŠNAS NOSLĒPUMI - INTENSĪVAIS TRĪS DIENU SEMINĀRS AR ŠIVU VĀKJA SIDDHA BABA

REĢISTRĀCIJA SEMINĀRAM
Atgādinām, ka 30. novembrī noslēdzas pirmais priekšrocību termiņš reģistrācijai ekskluzīvam semināram "Prašnas Noslēpumi" ar Guru Šivu Vākja Siddha Baba. 

 

Lasīt tālāk...
ŠIVAS PADOMI. SEZAMA EĻĻA

ŠIVAS PADOMI. SEZAMA EĻĻA

Ājurvēdā sezama eļļa ir spēcīgs līdzeklis Vatas pazemināšanai. Tiem, kas cieš no miega traucējumiem, kā arī vispārējai relaksācijai ieteicams lietot sekojoši: pirms došanās gulēt uzklājiet siltu eļļu uz kāju pēdām, ja esat uzklājuši tās par daudz, uzvelciet kokvilnas zeķes.

Vairāk skatieties manās lekcijās "Pareiza augu eļļu izmantošana Ajurvēdā. Kokosriekstu eļļa (1.daļa)" ; "Pareiza augu eļļu izmantošana Ajurvēdā. Kokosriekstu eļļa (2. daļa)"

ŠIVAS CENTRS

ŠIVAS CENTRS

 • No 24.12.2017. līdz 26.12.2017. (ieskaitot) Šivas Centrs būs slēgts un nodarbības nenotiks.
 • No 31.12.2017. līdz 2.01.2018. (ieskaitot) Šivas Centrs būs slēgts un nodarbības nenotiks.
Šivas Centra darbība un degustācijas atsāksies 3.01.2018.  
PANČANGA 2018

PANČANGA 2018

Pančanga 2018. gadam ir pieejama pasūtīšanai! 

1) Pančanga gadam (cena 12 mēnešiem EUR 15.99)

Lai noformētu pasūtījumu Pančangas iegādei jums vajag reģistrēties Shiva Jyotisha Pro mājas lapā un pāriet sadaļā VEIKALS vai atvērt šo saiti: http://shiva.jyotisha.pro/lv/shop/.

Tālāk jūs varat sekot šajā VIDEO pamācībā (krievu valodā) aprakstītām instrukcijām. 
Kā arī varat skatīties VIDEO pamācību (krievu valodā) par mūsu Pančangas speciālām iespējām. 

2) Bezmaksas Pančanga tekošajai dienai

Lai apskatītos bezmaksas Pančangu tekošajai dienai ir nepieciešama iepriekšēja reģistrācija Shiva Jyotisha Pro mājas lapā.

! Gadījumā, ja izmantojat Mozilla brauzeri, tad pēc reģistrācijas Shiva Jyotisha Pro mājas lapā ir nepieciešams uzspiest uz "Share Location" pogu (uzpeldošs logs augšējā kreisajā stūrī). 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, rakstiet uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

ŠIVAS NODARBĪBAS UN KONSULTĀCIJAS

ŠIVAS NODARBĪBAS UN KONSULTĀCIJAS

No 24.12.2017. līdz 7.01.2018. nodarbības, lekcijas un konsultācijas pie Šivas nenotiks. Konsultāciju būs iespējams saņemt, izmantojot Šiva Adžira Prašnu (jautājums un atbilde "jā" vai "nē" režīmā, atbilde 24 stundu laikā). Nodarbības un lekcijas atsāksies 8.01.2018. Šivas privātās konsultācijas Šivas Centrā atsāksies 10.01.2018.

IZMAIŅAS ATA UN LINDAS NODARBĪBU UN KONSULTĀCIJU SARAKSTĀ

IZMAIŅAS ATA UN LINDAS NODARBĪBU UN KONSULTĀCIJU SARAKSTĀ

No 19.12.2017. līdz 12.01.2018. nodarbības, lekcijas un konsultācijas pie Ata un Lindas nenotiks!

 • Nodarbības un lekcijas Atim atsāksies 13.01.2018. Privātās konsultācijas pie Ata Šivas Centrā atsāksies 18.01.2018.
 • Nodarbības un lekcijas Lindai atsāksies 14.01.2018. 
ŠIVAS PADOMI. KOKOSRIEKSTU EĻĻA

ŠIVAS PADOMI. KOKOSRIEKSTU EĻĻA

Ājurvēdā kokosriekstu eļļa tiek izmantota kā spēcīgs atjaunošanās līdzeklis jebkādam ādas tipam. Uzklājiet silto eļļu uz sejas vai citām ķermeņa daļām. Rekomendējms kurss - 40 dienas pēc kārtas.
 
KALARIPPAJATTU NODARBĪBU IZMAIŅAS

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU IZMAIŅAS

No 25.12.2017. līdz 1.01.2018. (ieskaitot) "KALARIPPAJATTU" nodarbības Gaujas ielā 23 nenotiks. Nodarbības atsāksies 2.01.2018.

AICINĀJUMS!!!

AICINĀJUMS!!!

Tuvojas Ziemassvētki un Jaunais Gads. Šajos svētkos ir pieņemts rotāt eglīti. Piedāvāju Jums nepiedalīties šajā barbariskajā pasākumā, jo cirst egles, kas augušas vairākus gadus, lai tās dažu dienu laikā nomirtu Jūsu acu priekšā - tā ir ļoti slikta Karma. Atcerieties, ka lielākais noziedznieks ir tas, kas pasūta noziegumu, šajā gadījumā tas, kas pērk eglītes. Mūsu dzīve uz Zemes ir atkarīga no apkārtējās dabas, kas jāsargā. Par to visi runā, bet tikai nedaudzi dara. Speriet šo vienkāršo, bet svarīgo soli, un parādiet, ka ne tikai vārdos, bet arī darbos esat Zaļā drauga draugs, un māte Zeme Jums būs par to pateicīga.
Šiva Vākja Siddha Baba
DAŽĀDAS GRAHU GĀJATRĪ MANTRAS

DAŽĀDAS GRAHU GĀJATRĪ MANTRAS

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  10.00
ŠIVA NĀDĪ SANHITAS IETEIKUMI ZIEMAS SAULSTĀVJIEM

ŠIVA NĀDĪ SANHITAS IETEIKUMI ZIEMAS SAULSTĀVJIEM

Ziemas saulstāvji iestājas 21.12.2017. plkst. 18:28 pēc Rīgas laika.
 
Katru gadu tumšajā laikā, kad pietrūkst Saules gaismas, pavājinās imunitāte, tāpēc vairojas dāžadas slimības un kaites. Lai mazinātu šo ietekmi, ļoti savarīgi praktizēt Ājurvēdas ieteikumus ikdienā, pēc Ājurvēdas principiem pagatavota ēdiena ēšanu tam piemērotā laikā, dienas režīmu, ikdienas Hatha Jogas praksi un meditāciju. Ja jūs ievērojat šos princpipus un veicas ikdienas Sādhanu, tad jūs veicat veselības profilaksi, kura vecina labu veselību. Lai mazinātu negatīvo ietekmi, nepieciešamas attiecīgas izmaiņas dzīvesveidā un uzturā, par to māca  Ājurvēda un Joga, kā arī veikt kompensācijas šajā un iepriekšējā dzīvē pieļautām kļūdām, kuras ietekmē veselību. Šiva Nādī Sanhita iesaka ziemas saulstāvju laikā veikt Upāju, kura domāta veselības profilaksei. Var veikt kolektīvu Upāju, tā ir visiem vienāda.
 
Universālās kompensācijas visiem ziemas saulstāvju negatīvās ietekmes novēršanai:
1. UPĀJA - JĀSKAITA SPECIĀLĀS MANTRAS
Šīs Mantras jāsāk skaitīt piecas dienas pirms ziemas saulgriežiem un jāturpina piecpadsmit dienas pēc. Mantras jāskaita mājās, sēžot pie ģenerālās Pūdžas, ar seju uz Z, ZA vai A. Katra Mantra jānoskaita 108 X 2 reizes, pretim jebkuras Devas bildītes vai statuetes priekšā (der Išta Devata, Višnu, Dhanvantari, KrŠNa), novietotās uz oranžā deķīša, piedāvāt jebkādu veģetāro Prasādu un jāaizdedzina divas jebkādas lampas. Ja nav iespējas sākt norādītajā laikā, tad jāsāk jebkurā citā dienā, kad var. 
 
OM VINĀJA KĀJA NAMAHA
OM GUHĀJA NAMAHA
OM DHANVANTARAJĒ NAMAHA
OM KAMALANĀTHĀJA NAMAHA
OM RĀDHA DĒVJAI NAMAHA 
 
2. UPĀJA - ZIEMAS SAULSTĀVJIEM VELTĪTA MANTRU SKANDĒŠANA. GANEŠA, NAVAGRAHA, SUDRAŠANA, DHANVANTARI UN SAMPŪRNA GĀJATRĪ MANTRAS  
16.12.2017. sestdien, plkst. 15:30. Vada Atis. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 15.00.
SEMINĀRI LIEPĀJĀ

SEMINĀRI LIEPĀJĀ

(Latviešu valodā) – 17.12.2017., svētdien. Vada Atis.
 
Nodarbības notiks – Ideju bodē, Teodora Breikša ielā 41/41a, Liepājā.

IEVADS VĀSTU ŠĀSTRĀ
plkst. 11:00 . Nodarbības Ilgums 1,5 stundas. Cena € 8.00.
 
Pareiza vietas izvēle (pozicionēšanās) apkārtējā pasaulē un tajā esošajās enerģijās dod cilvēkam iespēju izveidot daudz kvalitatīvāku un labvēlīgāku vidi, kurā dzīvot, kā arī prognozēt un izvairīties no negatīviem notikumiem. Turklāt, atrodoties sev labvēlīgā vidē, katrs cilvēks var sasniegt pārsteidzošus rezultātus, jo viņa pusē ir Visuma spēks. Vāstu Šāstra ir zinātne, kas skaidro katra ikdienas procesa saistību ar tā pareizu novietojumu attiecībā pret debespusēm, kā arī brīdina par iespējamām problēmām, ja process notiks neatbilstošā debespusē. Tā, cilvēkas, kas pielieto Vāstu Šāstras zināšanas dzīvē, var dabiski integrēties apkārtējā vidē un sasniegt rezultātus ar minimālu piepūli. Liekas neticami, bet pēc procesu vai telpu novietojuma (ražošanas, pārdošanas vai virtuves, vannas istabas) var zināt un redzēt, kas notiek cilvēka ikdienā, attiecībās, veselībā un labklājībā. Piemēram, par vienu no svarīgākajiem aspektiem Vāstu ir virtuves novietojums dzīvesvietā. Pareizs novietojums veicinās laulības, kvalitatīvas saskanīgas attiecības, mājas saimnieku labklājību un bērnu veselību, intīmās dzīves kvalitāti, gremošanas sistēmas darbību un veselību kopumā, spēju izprast un pieņemt nekļūdīgus lēmumus. 
 
Viennozīmīgi ieteiktu šo kursu visiem, tai skaitā arī uzņēmējiem un uzņemumu vadītājiem. Kad sakārtosiet savu uzņēmumu balstoties uz Vāstu Šāstras zināšanām, uzlabosies gan ražīgums, gan peļņa. Ņemot vērā savu ilgadējo biznessa un uzņēmējdarbības pieredzi, vadot  tādus lielus uzņēmumus Latvijā, kā A/S Latfood, kas plašāk pazīstama ar savu zīmolu "Ādažu čipši", A/S Sentor Farm Aptiekas, kurām pieder vairāk kā 160 "Mēness Aptiekas" visā Latvijā, strādājis esmu arī sekojošu uzņēmumu valdēs A/S Aldaris, A/S Rīgas Miesnieks un citos uzņēmumos dažādās nozarēs, esmu ikdienā saskāries ar situācijām, kad kompetenti, zinoši darbinieki un vadītāji nespēj ģenerēt nepieciešamos uzņēmējdarbības rezultātus. Kā vienu no pamatproblēmas cēloņiem droši varu minēt nepareizu uzņēmuma procesu novietojumu un darba vietu nepareizu izkārtojumu. Droši varu apgalvot, ja uzņēmuma procesus sakārtosiet atbilstoši debesu pusēm, rezultāti uzlabosies. Par piemēru varu minēt grāmatvedības un finanšu nodaļas novietojumu uzņēmumā, tai jābūt telpas vai ēkas ziemeļaustrumos. Ja grāmtavedība nebūs novietota šajā debesu pusē, tad kārtības visa uzņēmuma finansēs nebūs. Savukārt, ja tā būs novietota ZR, tad būs palielināti izdevumi vai pat uzņēmuma bankrots. Pēc tā, kur atrodas finanšu nodaļa uzņēmumā,var droši pateikt vai uzņēmums ir spējīgs nokārtot savas finanšu saistības, ikdienas rēķinus kā arī kredītsaistības.
Tikai nenokariet degunus, ja grāmatvedība ir nevietā un virtuve dzīvesvietā ir nepareizā debespusē un nav iespējams pārbūvēt ir iespējams daļēji kompensēt.
Tiekamies nodarbībās.
 
TURPINĀJUMS PAR ROKU LĪNIJĀM
plkst. 12:45. Nodarbības ilgums 1,5 stundas. Cena € 8.00.
Hasta Sāmudriku Šāstru - zinātni par plauktām un roku līnijām, izmanto, lai analizētu cilvēka dzīvi, lai noteiktu kādās jomās cilvēks būs veiksmīgāks, kādās ir vēl jāpilnveidojās. Dzīve ir apziņas atspulgs, kā tā plūst ir redzams dažādās līnijas un zīmēs. Rokas ir saistītas ar Anahata Čakru, kur atrodas sirds, tā ir dvēseles mājvieta. Ja acis ir dvēseles spogulis, tad rokas ir Karmiskais pieraksts. Ar Hasta Sāmudrikas Šāstras palīdzību iespējams salīdzinoši precīzi prognozēt katra cilvēka dzīves potenciālu un šķēršļus, ieteikt kā labāk šos šķēršļus pārvarētu, lai dzīvotu labāku dzīvi.
 
UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS
MARMA ŠĀSTRA
 
Marma - apslēpta vieta, kurā mājo dzīvība
plkst. 14:30. Nodarbības ilgums 1,5 stundas. Cena € 15.00.
 
Mākslu dziedināt, izmanotjot dzīvībai nozīmīgus punktus ķermenī, Ājurvēdā sauc par Marmu terapiju. Marmas ir punkti, kuros mājo dzīvība, to pareiza aprūpe, masāža un dziedināšana veicina ķermeņa attīrīšanos no toksīniem, stiprina un enerģētiski bagātina ar enerģiju, palīdz atpūsties un atbrīvot apziņu no stresa un sasprindzinājuma. Pareizi iedarbojoties uz Marmas punktiem tiek aktivizēta un sakārtota iekšējo procesu un orgānu darbība, stimulēta pašdziedniecība un harmozinēts ķermenis ar prātu. 
 
Šis būs unikāls nodarbība cikls, kurā ne tikai izstāstīšu par Marmām, bet arī parādīšu Marmu aprūpi, kā Marmas apvienot ar Jogu, Masāžu, meditāciju, Mudrām un Mantrām. Šis ir padziļināts nodarbību cilks domāts tiem, kuri jau nodarbojas ar Jogu, skaita Mantras un piedalās Pūdžās. 
 
Nodarbību cikls sāksies ar sagatavošanās posmu, kurā nepieciešams izveidot īpašu garīgu aizsardzību. Tā ir nepieciešama tādēļ, ka Marmu punkti ir dzīvības mājvieta, pieskaroties Marmai Jūs tiešā veidā ietekmējat cilvēka dzīvi, tai skaitā arī Karmu. Ar Marmām jābūt ļoti piesardzīgam, lai nenodarītu pāri sev un otram. Tāpēc, ja vēlaties darboties ar Marmām, sāksim ar divām lietām - Marmu meditāciju un īpašu Pūdžu, kuru būs jāveic regulāri pašiem. 
 
Kad pirmais posms būs iesākts, tad turpināsim ar padziļinātu Marmu izpēti un dažādām dziedināšanas metodēm, ar kuru palīdzību var uzlabot savu veselību, jebkurā jomā. 
 
KONSULTĀCIJAS 
Konsultācijas laikā Jūs varat uzdot praktiski jebkurus jautājumus par jebkuru tēmu, kas Jūs patiesi, nopietni interesē. Jūs varat iegūt informāciju gan par sevi, gan jebkuru cilvēku, priekšmetu vai notikumu. Uz konsultāciju pieteikties varat Šivas centrā pa tālruņiem (+371) 67364254, (+371)67364250 vai personīgi pie Ata Zariņa draugiem.lv vai facebook.com profilā.
DŽANMA PŪDŽĀ

DŽANMA PŪDŽĀ

PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  13.00

Džanma Pūdžās veikšana:

 • labvēlīgi ietekmē visas dzīves sfēras (attiecības, bērni, ģimene, darbs);
 • balansē cilvēkā divus pirmsākumus – Šiva un Šakti enerģijas – vīrišķo un sievišķo enerģijas;
 • novērš šķēršļus vēlmju piepildīšanai;
 • palīdz atrast atbildi neatrisinātiem jautājumiem;
 • attīra cilvēku apziņas līmenī, sabalansē un harmonizē cilvēku pirmo elementu līmenī;
 • palīdz risināt veselības problēmas;
 • sabalansē cilvēka fizisko, smalko un cēlonisko ķermeņus, uzlabo un stiprina to mijiedarbību.

Džanma Pūdžā ir veltīta īpaši tiem, kam dzimšanas diena ir no 30. oktobra līdz 17. decembrim. Džanma Pūdžā var piedalīties tuva (radnieciski) cilvēka vietā. Procedūra (rituāls) ir veltīts dzimšanas dienai, jo tas ir svarīgs brīdis cilvēka dzīvē, kas ietekmē viņa nākamo gadu (līdz nākamai dzimšanas dienai) – katram cilvēkam Jaunais gads sākās ar viņa dzimšanas dienu.

Džanma Pūdžu ir ieteicams veikt pirms svarīgas un nozīmīgas darbības uzsākšanas. 

Līdzi jāņem vienu ziedu, vienu bati (vīraka kociņu) un Prasadu (cienastu).

Menstruācijas laikā var piedalīties, bet Džanma Pūdžās procedūru netaisīt, to varat veikt nākamajos mēnešos.

SARVA PITRU AMĀVĀSJĀ MANTRA DŽĀPA - GANEŠA, NAVAGRAHA, HANUMATA UN SUDRAŠANAS MANTRAS, VELTĪTAS पितृ PITR, ŠĪS DZĪVES UN VISU IEPRIEKŠĒJO DZĪVJU SENČU DVĒSELĒM

SARVA PITRU AMĀVĀSJĀ MANTRA DŽĀPA - GANEŠA, NAVAGRAHA, HANUMATA UN SUDRAŠANAS MANTRAS, VELTĪTAS पितृ PITR, ŠĪS DZĪVES UN VISU IEPRIEKŠĒJO DZĪVJU SENČU DVĒSELĒM

|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  10.00

Amāvāsjā Ttithi ir īpaši labvēlīgs laiks, kad veikt Senču un Devu piemiņas rituālus, tādus kā Homas un Tarpana. Amāvāsjā dienā Homas laikā veikts ziedojums Agni ir veids kā pabarot savu senču dvēseles, kā arī stiprināt dzimtas aizsardzību un dot nepieciešamo spēku mūs svētīt. Līdzi ņemt cienastu (rīsu Pindas, sēkliņas vai maizi), kuru pēc rituāla vajag izbarot putniem, zivīm vai govīm.

HATHA JOGA AR ATI SESTDIENĀS KRIEVU VALODĀ (HATHA JOGA 45+ UN VISIEM, KAS VĒLAS VINGROT)

HATHA JOGA AR ATI SESTDIENĀS KRIEVU VALODĀ (HATHA JOGA 45+ UN VISIEM, KAS VĒLAS VINGROT)

|   Šivas Centrs  Atis  krievu  7.50
ŠIVAS PADOMI. LIEKAIS SVARS

ŠIVAS PADOMI. LIEKAIS SVARS

Visvairāk प्राण - Prānas vai dzīves enerģijas ir gaisā; pēc tam ūdenī, bet ēdiens ir pēdējā vietā. Šī iemesla dēļ bez gaisa cilvēks var izdzīvot tikai 5 minūtes, bez ūdens no 7 līdz 10 dienām, bet bez ēdiena daži cilvēki dzīvo visu mūžu, iztiekot tikai ar Prānu. Šeit slēpjas praksē pārbaudīts noslēpums, kā atbrīvoties no liekā svara - jo vairāk cilvēks nodarbojas ar प्राणायाम - Prānājamu (Jogas elpošanas vingrinājumiem), un jo vairāk dzer ūdeni, jo mazāk gribas ēst un attiecīgi samazinās svars.
 
PAREIZA ELPOŠANA IKDIENĀ UN PRĀNĀJĀMAS PRAKSES PAMATI

PAREIZA ELPOŠANA IKDIENĀ UN PRĀNĀJĀMAS PRAKSES PAMATI

KĀ TURPINĀJUMS NODARBĪBU CIKLAM “IEVADKURSS JOGĀ"
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00
Gaisā enerģija ir vairāk nekā ūdenī un ēdienā, tomēr lielākā daļa cilvēku elpo nepareizi un līdz ar to neizmanto savu plaušu kapacitāti. Spēja piesātināt sevi un savu dzīvi ar Prānu ir dota katram, bet jāapgūst zināšanas kā to attīstīt un pilnvērtīgi izmantot savu elpošanas aparātu. Prānājāmas kombinācijā ar Vjājāmām un Bandhām piešķirs jūtamu jūsu dzīves kvalitātes uzlabojumu. Īpaši rekomendēju apmeklēt lekcijas arī tiem, kuri smēķē, cieš no hroniskām plaušu slimībām un sievietēm, kas plāno bērnus. Mācīšu kā preizi elpot ikdienā, piemēram, staigājot, peldot, guļot, kā arī apgūsim vairākas speciālas elpošanas prakses, kas attīra un uzlabo plaušu un diafragmas stāvokli. 
Lasīt tālāk...
MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ (KRIEVU VALODĀ)

MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ (KRIEVU VALODĀ)

MARMA - APSLĒPTA VIETA, KURĀ MĀJO DZĪVĪBA
|   Šivas Centrs  Atis  krievu  15.00
Mākslu dziedināt, izmanotjot dzīvībai nozīmīgus punktus ķermenī, Ājurvēdā sauc par Marmu terapiju. Marmas ir punkti, kuros mājo dzīvība, to pareiza aprūpe, masāža un dziedināšana veicina ķermeņa attīrīšanos no toksīniem, stiprina un enerģētiski bagātina ar enerģiju, palīdz atpūsties un atbrīvot apziņu no stresa un sasprindzinājuma. Pareizi iedarbojoties uz Marmas punktiem tiek aktivizēta un sakārtota iekšējo procesu un orgānu darbība, stimulēta pašdziedniecība un harmozinēts ķermenis ar prātu. 
 
Šis būs unikāls nodarbība cikls, kurā ne tikai izstāstīšu par Marmām, bet arī parādīšu Marmu aprūpi, kā Marmas apvienot ar Jogu, Masāžu, meditāciju, Mudrām un Mantrām. Šis ir padziļināts nodarbību cilks domāts tiem, kuri jau nodarbojas ar Jogu, skaita Mantras un piedalās Pūdžās. 
 
Nodarbību cikls sāksies ar sagatavošanās posmu, kurā nepieciešams izveidot īpašu garīgu aizsardzību. Tā ir nepieciešama tādēļ, ka Marmu punkti ir dzīvības mājvieta, pieskaroties Marmai Jūs tiešā veidā ietekmējat cilvēka dzīvi, tai skaitā arī Karmu. Ar Marmām jābūt ļoti piesardzīgam, lai nenodarītu pāri sev un otram. Tāpēc, ja vēlaties darboties ar Marmām, sāksim ar divām lietām - Marmu meditāciju un īpašu Pūdžu, kuru būs jāveic regulāri pašiem. 
 
Kad pirmais posms būs iesākts, tad turpināsim ar padziļinātu Marmu izpēti un dažādām dziedināšanas metodēm, ar kuru palīdzību var uzlabot savu veselību jebkurā jomā. 
NAKŠATRU DĒVAS

NAKŠATRU DĒVAS

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
Unikāls nodarbību cikls, kas veltīts Dēvām, kuri ir Nakšatru saimnieki (pārvaldnieki). Nakšatras ir senākais zodiaks Vēdiskajā astroloģijā, jo Raši radās daudz vēlāk un senatnē, analizējot Nakšatras, izmantoja to Dēvas, bet Grahas radās vēlāk kopā ar Raši. Šodien viss ir otrādi - visi izmanto Grahas, bet par Dēvām zin retais. Savukārt, Dēvas nosaka Nakšatru būtību, to galvenās īpašības, atšķirības pazīmes, pamata tendences un visbeidzot cilvēka rakstura īpašības un notikumu attīstības perspektīvas.      
Turklāt šīs nodarbības iziet ārpus Vēdiskās astroloģijas rāmjiem, jo zināšanas par Dēvām ir pamats visām Vēdiskajām, Tantriskajām un Jogas zinātnēm, bez sapratnes par Dēvām attīstība un progress šajās zinātnēs nav iespējams.
TIEM, KURI VĒLAS SĀKT DZĪVOT PA JAUNAM UN IZMAINĪT SEVI

TIEM, KURI VĒLAS SĀKT DZĪVOT PA JAUNAM UN IZMAINĪT SEVI

JAUNA TĒMA - SUNIDRĀ JOGA. KĀ GULĒT PAREIZI
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
Vēdiskās, Tantriskās un Jogas zināšanas ir tradīcija, kas balstīta uz dabiskajiem un mūžīgajiem dabas likumiem, tāpēc tā saucas Sanātana Dharma, vai tulkojumā no Sanskrita valodas - Mūžīgā Mācība. Organizējot savu dzīvi saskaņā ar šiem likumiem, jūs nokļūstat situācijā, kad pati daba un Visums atrodas jūsu pusē. Rezultātā, uzlabojas veselība, pazūd slimības, palēninās novecošanās process, palielinās enerģija, spēks un atrisinās problēmas.

Kā tas viss strādā jūs pārbaudīsiet uz savas pieredzes jau pavisam drīz, jo par visu var spriest tikai salīdzinājumā, it īpaši ar to, kas ir bijis iepriekš. Īsta Joga nav tikai Hatha Jogas nodarbības. Tas ir dzīves veids. Lūk, kāpēc bieži sanāk vērot tādu situāciju - cilvēks sāk nodarboties tikai ar Hatha Jogu, laikam ejot viņa dzīvē un veselībā nekas nemainās un tāpēc likumsakarīgi, ka pēc kāda laika rodas vilšanās neesošo redzamo rezultātu dēļ. Turklāt arī Āsanas un Prānājāma ir jādara pareizi, ievērojot visas nianses un noslēpumus.   
 
Es pasniegšu jums nepieciešamās zināšanas venotā veidā, pakāpeniski aptverot visus cilvēka dzīves un darbības aspektus tā, lai jūs varētu izmainīt savu dzīves veidu un sākt dzīvot pa jaunam. Es iemācīšu jums kā pareizi ēst, dzert, staigāt, sēdēt, stāvēt, gulēt, mazgāties, veikt higiēniskās procedūras utt. Turklāt jūs uzzināsiet kā organizēt dienas režīmu, ko un kad darīt vai nedarīt, kā labiekārtot savu dzīves un darba vietu un daudz ko citu.
 
Papildus tam un tas ir pats galvenais mūsu nodarbību rezultātā, jums radīsies sapratne par dzīvē notiekošajiem procesiem un līdz ar to būs iespēja ietekmēt šos procesus, tādā veidā izmainot notikumus savā dzīvē. Rezultātā dzīve kļūst labāka! 
HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00
VAKRĀSANA ir Šivas izstrādātais Āsanu komplekss speciāli mugurkaula un visa ķermeņa korekcijai. 
Šis komplekss ir piemērots visiem, kas vēlas atrisināt ar mugurkaulu saistītas problēmas, atbrīvoties no tā deformācijas, atjaunot ķermeņa simetriju, atgūt elastību un veselību savam mugurkaulam un visam ķermenim kopumā, jo mugurkauls - Merudanda, tulkojumā no Sanskrita valodas nozīmē "pasaules ass", tāpēc no seniem laikiem tam ir primārā loma ne tikai veselības jautājumos, bet cilvēka dzīvē kopumā. Mūsu nodarbībās jūs uzzienāsiet, kāpēc tas tā ir, un ko darīt.
DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम

DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम

KURSA "LAIJA JOGA. TEHNIKA, KAS IZNĪCINA NEGATĪVĀS SANSKARAH." IETVAROS
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

Tā ir sena Tantriska speciālā elpošanas tehnika, kura iznīcina problēmas, cilvēka rakstura trūkumus, slimības un negatīvās Sanskarah, kas rada šķēršļus dzīvē. Ja nekad iepriekš neesiet nenodarbojušies ar Prānājāmu, šīs nodarbības sekmēs jūsu ātru un intensīvu dažādu Prānājāmas tehniku apgūšanu. Pateicoties Šivam jums būs iespēja uzzināt autentiskās Prānājamas nianses un noslēpumus, nonākot pie tās īsta mērķa un būtības, pakāpeniski pietuvojoties nopietnākai un dziļākai praksei -  Laija Prānājāmai, kuras mērķis ir cilvēka Karmas korekcija cēloņu līmenī. 

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu.

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA

SPECIĀLAIS, ŠIVAS IZSTRĀDĀTAIS KOMPLEKSS ĶERMEŅA KOREKCIJAI
|   Gaujas ielā 23  Šiva  latviešu un krievu  9.00

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu. 

Cilvēka dzīve ir viņa apziņas atspulgs, un tāpēc fiziskais ķermenis ir tiešs un pats pirmais tās atspoguļojums. Lūk, kādēļ Jogā pastāv pat speciāla zinātne, Samudrika Šastra, kas nodarbojas ar cilvēka rakstura, dzīves pētīšanu, un pat notikumu pareģošanu, skatoties uz viņa ķermeni. 

Lasīt tālāk...
LAIJA PRĀNĀJĀMA IESĀCĒJIEM - SISTĒMA, KAS IZMAINA KARMU UN RISINA DAŽĀDAS DZĪVES PROBLĒMAS

LAIJA PRĀNĀJĀMA IESĀCĒJIEM - SISTĒMA, KAS IZMAINA KARMU UN RISINA DAŽĀDAS DZĪVES PROBLĒMAS

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

Ja nekad iepriekš neesiet nenodarbojušies ar Prānājāmu, šīs nodarbības sekmēs jūsu ātru un intensīvu dažādu Prānājāmas tehniku apgūšanu. Pateicoties Šivam jums būs iespēja uzzināt autentiskās Prānājamas nianses un noslēpumus, nonākot pie tās īsta mērķa un būtības, pakāpeniski pietuvojoties nopietnākai un dziļākai praksei - Laija Prānājāmai, kuras mērķis ir cilvēka Karmas korekcija cēloņu līmenī.
 

Lasīt tālāk...
TANTRISKS VEIDS, KĀ IZMAINĪT APZIŅU, RAKSTURU UN DZĪVI - TEORĒTISKĀS UN PRAKSTISKĀS NODARBĪBAS

TANTRISKS VEIDS, KĀ IZMAINĪT APZIŅU, RAKSTURU UN DZĪVI - TEORĒTISKĀS UN PRAKSTISKĀS NODARBĪBAS

KĀ TURPINĀJUMS NODARBĪBU CIKLAM PAR APZIŅU
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
Agrāk vai vēlāk katru cilvēku pārņem vēlēšanās kaut ko izmainīt savā dzīvē - atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, kaut ko sasniegt, būt veselākam, bagātākam, tievākam, jaunākam un dzīvot ilgāk, taču kaut kādas "netaisnības" dēļ nevienam tas neizdodas un viss atgriežas ierastajās sliedēs, un tik gaidītu pārmaiņu vietā iesakņojas vēl skarbāka realitāte. Kāpēc tas tā notiek un kāpēc tas ir neizbēgami, es detalizēti stāstu šajā VIDEO, taču par to, kas ir jādara, lai sev reāli palīdzetu un saknē izmainīt situaciju - mūsu nodarbībās.
IEGURŅA ORGĀNU NOSLĪDĒJUMS, NABAS TRŪCE UN DIASTĀZE ĀJURVĒDAS SKATĪJUMĀ

IEGURŅA ORGĀNU NOSLĪDĒJUMS, NABAS TRŪCE UN DIASTĀZE ĀJURVĒDAS SKATĪJUMĀ

VISAPTVEROŠA UN NEINVAZĪVA METODE
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu  9.00
Urīna noplūdīte smejoties vai sportojot, intīmās dzīves sajūtu pasliktinājums vai vienkārši vairs negribas mīlēties kā agrāk, grūtības ieņemt bērniņu vai ginekoloģiskas problēmas: tie ir tikai daži no simptomiem, kas var norādīt uz iespējamo iegurņa muskulatūras vājumu un iegurņa orgānu noslīdējumu. Tā ir aktualitāte daudzām sievietēm pēc dzemdībām vai sievietēm menopauzes laikā, tomēr aizvien vairāk ar šo problēmu saskaras arī vēl nedzemdējušas sievietes, īpaši ja bijusi nepietiekama vai arī, tieši otrādi, pārmērīgi liela un nepareiza fiziskā slodze, piemēram, "kačājot presīti" un dzenoties pakaļ plakana vēdera modei svaru zālē.
 
Šī problēma ir tik intīma, ka grūti tajā atzīties pat pašai sev. Bet ja ir radušās aizdomas, tad aicinu apmeklēt lekciju kursu klātienē vai vēlāk noskatīties videoierakstus, kur stāstīšu par cēloņiem un ājurvēdiskiem risinājumiem šai delikātai problēmai.
Iegurņa orgānu muskuļu vājums bieži iet roku rokā arī ar nabas trūci vai diastāzi pēc dzemdībām (sprauga starp vēdera muskuļiem), kas traucē atgriezt vēdera orgānus to darbiskajās vietās. Nabas trūce izpaužas kā neliels pūslītis uz āru nabas rajonā un neliels vēderiņš, kas atgādina grūtniecības sākuma posma puncīti. Lekciju laikā pievērsīsimies arī šo problēmu skaidrojumam un traucējumu iemeslu likvidēšanai. 

Lūdzu uz lekciju līdzi paņemiet ne tikai pierakstu kladi vai datoru, bet arī paklājiņu un ērtu apģērbu.
ŠIVAS PADOMI. LABVĒLĪGS LAIKS MATU GRIEŠANAI

ŠIVAS PADOMI. LABVĒLĪGS LAIKS MATU GRIEŠANAI

Par prieku skaistajam dzimumam un skaistuma cienītājiem vispār decembrī būs īpaši daudz labvēlīgo datumu matu griešanai un jebkurām procedūrām ar matiem, tāpēc svētkos varēsiet būt vēl skaistāki un pievilcīgāki.
Labvēlīgs laiks matu griešanai un visām procedūrām ar matiem
novembrī: 26., 29. и 30.
decembrī: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 23, 27, 28, 30, 31.
Jebkurām manipulācijām ar matiem un it sevišķi labvēlīgajos datumos ir divi aspekti: ekzotēriskais (fiziskais) - tas ir skaistums un ārējais izskats, un ezotēriskais, kas izpaužās smalkajā līmenī un tāpēc ir vēl svarīgāks un nozīmīgāks. Par šo visu es stāstu speciālajās lekcijās, kas veltītas matiem un to kopšanai "Ājurvēdiskā matu kopšana - Keša Činta केशाः चिन्ताः".
IZMAIŅAS LUDMILAS NODARBĪBU SARAKSTĀ

IZMAIŅAS LUDMILAS NODARBĪBU SARAKSTĀ

Sakarā ar ilgstošu braucienu uz Indiju, Ludmilas nodarbību sarakstā būs izmaiņas. Prombūtnes laikā viņas nodarbības notiks pēc sekojošā grafika: 

Otrdienās

 • plkst. 12:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA SENIORIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 6.00;
 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA MUGURKAULAM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.

Ceturtdienās

 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA IESĀCĒJIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.

Sestdienās 16. un 19. decembrī (pēc tam neliels pārtraukums un tad regulārās nodarbības atsāksies janvārī).

 • plkst. 9:15 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA AR ATI SESTDIENĀS KRIEVU VALODĀ” NODARBĪBA 45+ UN VISIEM, KAS VĒLAS VINGROT. Ilgums 1st 15min. Vada Atis. Valoda: krievu. Cena € 7.50.

Pārējās nodarbības šajā laika periodā pagaidām nenotiks

Sīkāka informācija par nodarbībām sadaļā SARAKSTS.

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

NODARBĪBAS PIE OĻESJAS

Sākot ar 14.11.2017. Oļesjai ir sekojošās nodarbības: 

Otrdienās
 • plkst. 12:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA SENIORIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 6.00;
 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA MUGURKAULAM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.
Ceturtdienās
 • plkst. 17:30 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50;
 • plkst. 18:45 Šivas Centrā nodarbība „HATHA JOGA IESĀCĒJIEM”. Ilgums 1st 15min. Vada Oļesja. Valoda: krievu un latviešu. Cena € 7.50.
Sīkāk par visām nodarbībām var iepazīties sadaļā SARAKSTS.

 

ŠIVAS PADOMI. DŽIHVA DHAUTI

ŠIVAS PADOMI. DŽIHVA DHAUTI

Pati netīrākā vieta cilvēka ķermenī nav tā, ko jūs tikko padomājāt. Pati netīrākā vieta ir mēle. Ir bezjēdzīgi tīrīt zobus un netīrīt mēli, jo baktērijas, kuras bojā zobus, sākotnēji dzīvo uz mēles. Tāpēc Ājurvēdā ir speciālā procedūra paredzēta speciāli mēles tīrīšanai - Džihva Dhauti.
 
ŠIVAS PADOMI. ŠUBHA DANTA

ŠIVAS PADOMI. ŠUBHA DANTA

Iesaku "ŠUBHA DANTA" zobu, smaganu un mutes dobuma attīrīšanai, atjaunošanai un nostiprināšanai. "ŠUBHA DANTA" attīra un normalizē siekalas, kas ir primārais gremošanas šķidrums, no kuru stāvokļa lielā mērā ir atkarīga gremošanas norise. Šis līdzeklis novērš arī smaganu asiņošanas iemeslus, nostiprina tās un atjauno to elastību.

Pulveri uzber uz zobu birstes un tīra zobus kā parasti, nobeigumā ar to izskalo muti. Ieteicams arī skalot kaklu ar šo pulveri, ja ir angīna, faringīti un citas problēmas ar kaklu.
KALARIPPAJATTU NODARBĪBU GRAFIKS

KALARIPPAJATTU NODARBĪBU GRAFIKS

Sākot ar 8. novembri Kalarippajattu nodarbības Gaujas ielā 23 notiks saskaņā ar jaunu grafiku:

pirmdienās "KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA" plkst. 19:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;

* otrdienās "KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA" plkst. 19:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Natālija. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;

trešdienās "KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA" plkst. 18:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;

ceturtdienās:

"KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA" plkst. 18:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Natālija. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;

"KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA" plkst. 19:30. Ilgums 1st 30min. Vada Armands. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00.

HATHA JOGA ĶERMEŅA MUSKULATŪRAS NOSTIPRINĀŠAI

HATHA JOGA ĶERMEŅA MUSKULATŪRAS NOSTIPRINĀŠAI

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00
TANTRISKĀ PRĀNĀJĀMA

TANTRISKĀ PRĀNĀJĀMA

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  7.50

Pirmo reizi stāstīšu par dāžādām Krijām, kuras praktizēt ikdienas dzīvē visdažādākās situācijās. Iemācīšu nomierināt prātu un pārvaldīt emocijas, ar senām Tantriskām metodēm, kurās par pamatu izmanto elpošanu un uzmanības koncentrāciju. Tās ir vienkāršas, bet ļoti iedarbīgas senas tehnikas. 

KĀPĒC BIEŽI NODARBOŠANĀS AR

KĀPĒC BIEŽI NODARBOŠANĀS AR "JOGU" NESNIEDZ REZULTĀTU. TIEM, KURI VĒLAS SĀKT JAUNU DZĪVI

VIDEO
 • Kāpēc, nodarbojoties ar "Jogu" gadiem cilvēki nevar atbrīvoties no problēmām? Cēlonis slēpjas tajā, ka visas problēmas un slimības ir cilvēka dzīvesveida sekas. No tā sākas Ajūrvēda - zinātne par veselību un ilggadību.
   
 • Ļoti bieži cilvēki viļas Jogā, patiesībā pat līdz īstai Jogai tā arī netiekot, pat "nepaklauvējot Jogas durvīs".
   
 • Joga, Vēdas un Tantra ir trīs nemainīgas Sanātana Dharmas - Mūžīgas Mācības komponentes.
   
 • Sanātana Dharmas priekšmets ir Dzīve. Tā nav teorija. Dzīvē nav teorijas. Dzīvē ir tiekai viena vienīga prakse.
   
 • Cilvēka dzīve ir viņa apziņas atspoguļojums.
   
 • Pat Hatha Jogas nodarbības, kas šodien notiek visur, kļūst efektīvas cilvēkam tikai tad, kad tiek ņemti vērā pareizas Āsanu, Prānājāmu un Bandhu izpildes noslēpumi un nianses, kas atklāj to Šakti un pauž tajās ielikto efektu, kas ir nepieciešams cilvēka progresam.
   
 • Vārds "Joga" nozīmē, ka ar dotās sistēmas palīdzību, piemēram, Hatha Jogas, jūs spējat mainīt savu dzīvi, savu apziņu, savu dzīvesveidu, atbrīvoties no slimībām, problēmām un tā tālāk, un pats galvenais, "Joga" nozīmē apziņas transformāciju un kā absolūto mērķi - Mokšu, savas Dievisķās dabas sasniegšanu.
   
 • Garais ceļš sākas ar pirmo soli (c) Lao Dzu.
 
AR KO SĀKT UN KĀ SPERT PIRMO SOLI, par visu to un vēl daudz vairāk Šivas lekciju kursā "TIEM, KURI VĒLAS SĀKT DZĪVOT PA JAUNAM UN IZMAINĪT SEVI", kas notiek Šivas Centrā vai lekciju video-versijā.

Noskatīties video: KAPĒC BIEŽI NODARBOŠANĀS AR "JOGU" NESNIEDZ REZULTĀTU. TIEM, KURI VĒLAS SĀKT JAUNU DZĪVI (krievu valodā)

 

JAUNAIS KALARIPPAJATTU KURSS IESĀCĒJIEM

JAUNAIS KALARIPPAJATTU KURSS IESĀCĒJIEM

No 9.11.2017., otrdienās plkst. 19:00 un ceturtdienās plkst. 18:00 Gaujas ielā 23 (Rīgas Jāņa Poruka vidusskola). Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Natālija. Cena € 9.00. 

Sākam jaunu Kalarippajattu kursu iesācējiem vai tiem, kas sen nav bijuši uz nodarbībām.
Sāksim apgūt visu no pamatiem ar dažādām dzīvnieku pozām, veselību uzlabojošiem un ķermeni stiprinošiem vingrinājumiem, īpašo Kalripajatu Sūrja Namaskar un formu, kas veltīta Ganešam.
Šis kurss der gan jauniem, gan veciem, gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī cilvēkiem ar dažādām veselības problēmām.  
 
ŠIVAS PADOMI. SAAUKSTĒŠANĀS SLIMĪBAS UN NE TIKAI

ŠIVAS PADOMI. SAAUKSTĒŠANĀS SLIMĪBAS UN NE TIKAI

Visu saaukstēšanās slimību, klepus, iesnu, kakla saslimšanu gadījumā, lai atjaunotu balss saites, zobu un smaganu stāvokļa uzlabošanai, mutes dobuma un sejas ādas attīrīšanai un, visbeidzot, lai ātri atbrīvotos no infekcijām, iesaku Ajūrvēdas lidzekli "Gandusa Taila", kas pārstāv īpašu dažādu eļļu maisījumu. Lietošanas veids: ieliet ēdamkaroti šī maisījuma, paņemt mutē, paskalot ar to kaklu un paturēt mutē 10-20 minūtes, izspļaut un izskalot muti ar siltu ūdeni. Ātram rezultātam atkārtot vairākas reizes dienas garumā.

TEMATISKĀS LEKCIJAS:
 
KALARI JOGA – KALARI SŪRJA NAMASKARA APMĀCĪBA

KALARI JOGA – KALARI SŪRJA NAMASKARA APMĀCĪBA

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  9.00
Regulāras Kalari Jogas nodarbības svētdienās ar uzsvaru uz Sūrja Namaskara apmācību un praksi Kalari stilā. Tas ir īpašs Āsanu komplekss, kurā ietilpst tādas kustības un Āsanas, kas paredzētas visa ķermeņa stiprināšanai, īpaši akcentējot roku un plecu nostiprināšanu, mugurkaula normalizāciju un gūžas locītavu “atvēršanu”. Šis Sūrja Namaskara Āsanu virknējums atšķiras no klasiskā Sūrja Namaskāra un var kalpot kā papildinājums jūsu esošajām zināšanām par “sveicienu Saulei”. Šīs nodarbības palīdzēs atgūt normālu ķermeņa stāju, atbrīvoties no sasprindzinājuma plecos un kaklā. Kā sekas regulārai Kalari Sūrja Namaskara praksei ir arī uzlabojums vēdera dobuma orgānu, plaušu un sirds darbībai.
 
ŠIVA ATJAUNOJA BLOGU

ŠIVA ATJAUNOJA BLOGU

MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ

MARMA ŠĀSTRA - UNIKĀLS LEKCIJU CIKLS, PIRMO REIZI ŠIVAS CENTRĀ

Marma - apslēpta vieta, kurā mājo dzīvība
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  15.00
Mākslu dziedināt, izmanotjot dzīvībai nozīmīgus punktus ķermenī, Ājurvēdā sauc par Marmu terapiju. Marmas ir punkti, kuros mājo dzīvība, to pareiza aprūpe, masāža un dziedināšana veicina ķermeņa attīrīšanos no toksīniem, stiprina un enerģētiski bagātina ar enerģiju, palīdz atpūsties un atbrīvot apziņu no stresa un sasprindzinājuma. Pareizi iedarbojoties uz Marmas punktiem tiek aktivizēta un sakārtota iekšējo procesu un orgānu darbība, stimulēta pašdziedniecība un harmozinēts ķermenis ar prātu. 
 
Šis būs unikāls nodarbība cikls, kurā ne tikai izstāstīšu par Marmām, bet arī parādīšu Marmu aprūpi, kā Marmas apvienot ar Jogu, Masāžu, meditāciju, Mudrām un Mantrām. Šis ir padziļināts nodarbību cilks domāts tiem, kuri jau nodarbojas ar Jogu, skaita Mantras un piedalās Pūdžās. 
 
Nodarbību cikls sāksies ar sagatavošanās posmu, kurā nepieciešams izveidot īpašu garīgu aizsardzību. Tā ir nepieciešama tādēļ, ka Marmu punkti ir dzīvības mājvieta, pieskaroties Marmai Jūs tiešā veidā ietekmējat cilvēka dzīvi, tai skaitā arī Karmu. Ar Marmām jābūt ļoti piesardzīgam, lai nenodarītu pāri sev un otram. Tāpēc, ja vēlaties darboties ar Marmām, sāksim ar divām lietām - Marmu meditāciju un īpašu Pūdžu, kuru būs jāveic regulāri pašiem. 
 
Kad pirmais posms būs iesākts, tad turpināsim ar padziļinātu Marmu izpēti un dažādām dziedināšanas metodēm, ar kuru palīdzību var uzlabot savu veselību, jebkurā jomā. 
KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA

KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
Sākam jaunu Kalarippajattu kursu iesācējiem vai tiem, kas sen nav bijuši uz nodarbībām.
Sāksim apgūt visu no pamatiem ar dažādām dzīvnieku pozām, veselību uzlabojošiem un ķermeni stiprinošiem vingrinājumiem, īpašo Kalripajatu Sūrja Namaskar un formu, kas veltīta Ganešam.
Šis kurss der gan jauniem, gan veciem, gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī cilvēkiem ar dažādām veselības problēmām.  
Vada Armands un Natālija.

 

KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA

KALARIPPAJATTU. IESĀCĒJU GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
Sākam jaunu Kalarippajattu kursu iesācējiem vai tiem, kas sen nav bijuši uz nodarbībām.
Sāksim apgūt visu no pamatiem ar dažādām dzīvnieku pozām, veselību uzlabojošiem un ķermeni stiprinošiem vingrinājumiem, īpašo Kalripajatu Sūrja Namaskar un formu, kas veltīta Ganešam.
Šis kurss der gan jauniem, gan veciem, gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī cilvēkiem ar dažādām veselības problēmām.  
Vada Armands un Natālija.
 
TANTRISKĀS UPĀJAS DAŽĀDIEM DZĪVES GADĪJUMIEM

TANTRISKĀS UPĀJAS DAŽĀDIEM DZĪVES GADĪJUMIEM

Tiem, kuri seko Šivas lekcijām "Tantriskās Upājas dažādiem dzīves gadījumiem", paziņojam, ka jaunas lekcijas ir pieejamas. Tiem, kurus interesē, kas tas ir un kā tas strādā, šie nelieli video-sižeti: "Šiva par Tantru un Tantriskām Upājām dažādiem dzīves gadījumiem" un "Šivas Padomi. Kā ātri atgūt spēkus, možumu un noņemt nogurumu".
 
Saturs un saites uz visām lekcijām par šo tēmu:
* aizsardzībai ceļojumos un, lai veiksmīgi atgrieztos;
* ātrākai parādu atgriešanai (personisko vai korporatīvu, ja Jūs esat kompānijas īpašnieks);
* lai atbrīvotos no hemoroīdiem;
* labvēlīgai automobiļa novietošanai (lai ar to nekas neatgadītos);
* veksmīgam bankas apmeklējumam (tāpat interneta-bankas un bankomāta);
* lai atbrīvotos no galvassāpēm;
* lai atbrīvotos no nakts murgiem.
* lai atbrīvotos no nakts murgiem (turpinājums);
* lai atbrīvotos no bezmiega;
* procedūra, kas atklāj, vai cilvēks ir Abhičaras varā - lāsts, noskaudums, ļauna acs no citiem cilvēkiem, ienaidniekiem un nelabvēļiem (neņemot vērā Karmiskās Šapas - lāstus, kas nāk no pagājušajām dzīvēm par jūsu personīgajām darbībām);
* glābiņam kritiskās dzīves situācijās, nāvīgu, dzīvību apdraudošu slimību gadījumā;
* efektīvai Ajūrvēdikso preparātu iedarbībai;
* attiecību aizsardzībai, kā arī sekmē to uzlabošanos, īpaši attiecību seksuālo aspektu. Padara partnerus seksuāli pievilcīgus vienu otram;
* cilvēka aizsardzībai telpā - no visām debess pusēm;
* palīdz bērniem atrast dzīves ceļu, atrast sevi;
* lai atbrīvotos no alkohola atkarības
* ātrai fiziskas formas atjaunošanai, atpūtai un, lai iegūtu možumu pēc atvaļinājuma, pārgājieniem, trekkingiem, kā arī vispārējai kāju veselībai;
* lai saglabātu bagāžu un personīgās lietas ceļojumos;
* auglīgiem un sekmīgiem mērķa braucieniem, komandējumiem un ceļojumiem;
* lai iegūtu maksimāli iespējamo labvēlīgo un vēlamo rezultātu no svarīgas tikšanās;
* sievietēm, lai atbrīvotos no jebkādām dzemdes asiņošanas veidiem;
* procedūra, kas atklāj, vai cilvēks ir Abhičaras varā - lāsts, noskaudums, ļauna acs no citiem cilvēkiem, ienaidniekiem un nelabvēļiem (neņemot vērā Karmiskās Šapas - lāstus, kas nāk no pagājušajām dzīvēm par jūsu personīgajām darbībām). Paskaidrojums par lāstiem un to veidiem;
* aizsardzībai no nelabvēļiem un nepatīkamām situācijām darbā;
* svarīgu tikšanos, satikšanos un jebkāda veida interviju sekmīgumam;
* lai atmestu smēķēšanu;
* lai attīrītos no negatīvās enerģijas pēc saskarsmes ar negatīvas ietekmes cilvēkiem.

* laba darba atrašanai - pāriešanai uz labāko darbu vai uzlabojumiem esošajā darbā;
* lai ātri atbrīvotos no saviem parādiem kādam, tostarp kredītiem
* labklājības uzlabošanai ģimenē.

* Problēmu atrisināšanai sekojošās dzīves jomās – atbrīvošanās no slimībām; labklājības uzlabošana un parādu problēmu risinājums; jebkuras jums svarīgas informācijas saņemšanas paātrināšana; viss, kas saistīts ar bērniem; laulība un kāzas, attiecības kopumā, dažādas iegādes;
* lai novērstu šaubas, skaidrai izpratnei un lietu dabas redzējumam;
* lai atbrīvotos no bailēm;
* labam miegam;
* atbilžu saņemšanai uz jautājumiem sapnī;
* lai atbrīvotos no slinkuma.
VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. KURSS IESĀCĒJIEM - NAKŠATRAS

VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. KURSS IESĀCĒJIEM - NAKŠATRAS

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Vēdiskajai astroloģijai ir ļoti liela nozīmē cilvēku dzīvē, tā parāda katra cilvēka vājākās vietas, nelaimju un neizdošanās cēloņus.

Lasīt tālāk...
JOGA MUGURKAULA UN VISA ĶERMEŅA NOSTIPRINĀŠANAI IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM

JOGA MUGURKAULA UN VISA ĶERMEŅA NOSTIPRINĀŠANAI IESĀCĒJIEM UN PRAKTIĶIEM

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu un krievu  9.00 Lasīt tālāk...
KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

KALARIPPAJATTU. VECĀKĀ GRUPA

|   Gaujas ielā 23  Armands  latviešu un krievu  9.00
KLASISKĀ HATHA JOGA

KLASISKĀ HATHA JOGA

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  7.50
 
Vingrot ir viegli, ja to dara, cienot savu ķermeni, bez sāpēm un caur atslābināšanos. Gadu tūkstošiem nemainīgas pozas (Āsanas) un vingrojumi (Vjājāmas), elpošanas vingrinājumi (Prānājāmas) un iekšējās muskulatūras pārvaldīšana (Bandhas) - tas viss dod spēku, elastību, gandarījumu un apziņas attīstību.
KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

KALARI JOGA – KALARIPPAJATTU UN HATHA JOGAS APVIENOJUMS VESELĪBAI UN LABSAJŪTAI

JEBKURAM VECUMAM UN SAGATAVOTĪBAS LĪMENIM
|   Šivas Centrs  Linda  latviešu un krievu  9.00
Kalari Joga - tās ir Hatha Jogas nodarbības ar Kalaripajattu (sena vēdiska kara māksla) elementiem – dažādām Vjaimām (vingrojumus) un Āsanām (pozas), kuras palīdz nostiprināt muskulatūru, saites un cīpslas, kā arī piedodot ķermenim elastību. Kalari Joga attīsta uzmanības koncentrāciju un ķermeņa koordināciju, padarot cilvēku arī garīgi spēcīgāku, mērķtiecīgāku un pārliecinātāku par saviem spēkiem, jo nodarbības ir orientētas uz to, lai palīdzētu sasniegt cilvēkam pašu galveno – Prānas (dzīvības enerģijas) daudzuma palielināšanos.
Lasīt tālāk...
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

KAS IR GANDUSA गंडुष
Gandusa – tā ir mutes skalošan ar speciālām Ajūrvēdas eļļām, ko sauc par GANDUSA TAILA गंडुष तैल. Tā ir sena Ajūrvēdiskā mutes dobuma,gremošanas sistēmas un visa organisma attīrīšanas un atveseļosanas prakse.
Gremošanas process sākas mutē, tāpēc mute ir gremošanas sistēmas daļa un tās stāvoklis norāda uz visas sistēmas stāvokli, ja mutes dobuma gļotāda ir vesela, tad vesels ir arī viss kuņģa-zarnu trakts. Tādējādi, regulējot mutes dobuma stāvokli, var ietekmēt visas gremošanas sistēmas darbu.
Mutes dobumā atrodas trīs pāri siekalu dziedzeru, kas izdala vielmaiņas produktus no asinīm, skalojot ar speciālo eļļu, asins daudzums, kas tek caur siekalu dziedzeriem, palielinās 2-3 reizes, turklāt pastiprinās toksisko vielu izdalīšanās no dziedzeriem, bet tātad arī no iekšējiem orgāniem, jo katrss dziedzeris caur limfātisko sistēmu ir saistīts ar tiem.
Svarīgākais ir tas, ka mikroorganismi, kas dzīvo mutes dobumā, ir pārklāti ar tauku apvalku. Nonākot kontaktā ar eļļu, kas arī pārstāv taukus, baktērijas pievelkas pie tās kā ar magnētu, turklāt, toksiskās vielas ir taukos šķīstoša substance, kas viegli izšķīst taukos. Tādējādi, GANDUSA TAILA izvelk toksiskās vielas un kaitīgās baktērijas no mutes dobuma, uzlabojot zobu, smaganu un visa organisma veselību.
Skalošana nostiprina zobus un smaganas, stimulē jutekļus un vienlaikus nomierina tos, atsvaidzina elpošanu, izvelk Došu pārmēru caur acīm, ausīm, degunu un muti. Novērš nepatīkamo smaku no mutes, novērš sejas ādas sausumu, jūtu notrulinājumu, garšas izjūtu pazemināšanos, sāpes kaklā, uzlabo balsi, ārējo izskatu un miegu. Izvada gļotas no kakla un deguna, attīra limfu, stimulē intensīvāku zarnu trakta attīrīšanos.
Vienu – divas GANDUSA TAILA ēdamkarotes paņemt mutē un skalot 15-20 minūtes, pēc tam izspļaut. Izpildīt procedūru no rīta tukšā dušā vai vakarā pirms miega pēc zobu un mēles tīrīšanas. Skalošanas laikā eļļu nedrīkst norīt. Pēc procedūras izskalot ar siltu ūdeni.
 
TEMATISKĀS LEKCIJAS:
 

 

IZMAIŅAS ATA UN LINDAS NODARBĪBU UN KONSULTĀCIJU SARAKSTĀ

IZMAIŅAS ATA UN LINDAS NODARBĪBU UN KONSULTĀCIJU SARAKSTĀ

No 19.12.2017. līdz 12.01.2018. nodarbības, lekcijas un konsultācijas pie Ata un Lindas nenotiks!

 • Nodarbības un lekcijas Atim atsāksies 13.01.2018. Privātās konsultācijas pie Ata Šivas Centrā atsāksies 18.01.2018.
 • Nodarbības un lekcijas Lindai atsāksies 14.01.2018. 
TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

25% no visa holesterīna atrodas cilvēka galvas smadzenēs. Jo augstāks holesterīna daudzums organismā, jo zemāks risks saslimt ar demenci (vecuma marasmu).
 
TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

Jo vairāk māte tur bērnu uz rokām un šūpo, jo labāk attīstās bērna smadzenes.
FILMA PAR ŠIVU, JOGU, KARMU UN DZĪVI

FILMA PAR ŠIVU, JOGU, KARMU UN DZĪVI

Noskatīties filmu var ŠEIT.

HATHA JOGA SENIORIEM

HATHA JOGA SENIORIEM

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu un krievu  6.00

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.

TAS IR INTERESANTI

TAS IR INTERESANTI

Katrā cilvēka organisma šūnā ik sekundi notiek līdz 100 tūkstošu ķīmisko reakciju un tādu šūnu organismā ir 100 trillioni. Vai varat to iedomāties?!
 
HATHA JOGA IESĀCĒJIEM

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50 Lasīt tālāk...
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50
HATHA JOGA MUGURKAULAM

HATHA JOGA MUGURKAULAM

|   Šivas Centrs  Oļesja  krievu  7.50

Pierakstīties jaunumiem!