Jaunumi


UPĀJU + KALARIPPAJATTU/ JOGAS RETRĪTS 2017

UPĀJU + KALARIPPAJATTU/ JOGAS RETRĪTS 2017

PANČANGA NO SHIVA JYOTISHA PRO

PANČANGA NO SHIVA JYOTISHA PRO

Draugi, izmantojot šo saikni jūs saņemsiet Pančangu Rīgai pdf formātā uz 4 mēnešiem. 
Šī iespēja ir paredzēta tiem, kuri ir iegādājušies Šivas Centrā Pančangu pēc iepriekšējā parauga drukātā veidā (arī Rīgai), kā arī visiem, kuriem tas interesē. Ja jums ir nepieciešama Pančanga citām pilsētām, jūs varat to iegādāties ŠEIT.
 
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Labvēlīgais laiks Tantriskajām Upājām Čandram būs 12. decembrī no plkst. 18:25 līdz 21:10 (Rīgas laiks).

VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. LEKCIJAS TĒMA

VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PAMATI. LEKCIJAS TĒMA "LAGNAS APRAKSTI"

KURSS IESĀCĒJIEM BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Vēdiskajai astroloģijai ir ļoti liela nozīmē cilvēku dzīvē, tā parāda katra cilvēka vājākās vietas, nelaimju un neizdošanās cēloņus.

Lasīt tālāk...
ŠIVALINGA ABHIŠĒKA

ŠIVALINGA ABHIŠĒKA

PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  17.00

Līdzi ņemt vienu ziedu baltā krāsā; auga vai puķes lapu, kura sastāv no trim lapiņām; Rudrakšu vai Mālas no Rudrakšas; Prasādu – saldumus vai saldus augļus; trauku ar vāku.

Lasīt tālāk...
NAKŠATRU DĒVAS

NAKŠATRU DĒVAS

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  10.00
Jauns unikāls nodarbību cikls, kas veltīts Dēvām, kuri ir Nakšatru saimnieki (pārvaldnieki). Nakšatras ir senākais zodiaks Vēdiskajā astroloģijā, jo Raši radās daudz vēlāk un senatnē, analizējot Nakšatras, izmantoja to Dēvas, bet Grahas radās vēlāk kopā ar Raši. Šodien viss ir otrādi - visi izmanto Grahas, bet par Dēvām zin retais. Savukārt, Dēvas nosaka Nakšatru būtību, to galvenās īpašības, atšķirības pazīmes, pamata tendences un visbeidzot cilvēka rakstura īpašības un notikumu attīstības perspektīvas.      
Turklāt šīs nodarbības iziet ārpus Vēdiskās astroloģijas rāmjiem, jo zināšanas par Dēvām ir pamats visām Vēdiskajām, Tantriskajām un Jogas zinātnēm, bez sapratnes par Dēvām attīstība un progress šajās zinātnēs nav iespējams.   
Sen biju solījis šo kursu, un lūk, beidzot šis brīdis ir pienācis. 
RĪTA PROCEDŪRAS

RĪTA PROCEDŪRAS

KURSA "KĀ IZMAINĪT SAVU DZĪVI UN SĀKT DZĪVOT SASKAŅĀ AR PATIESAJIEM DABAS LIKUMIEM. DINAČARIJA – DIENAS KĀRTĪBA UN ORGANIZĀCIJA" IETVAROS
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

Nodarbības ir paredzētas visiem sagatavošanas līmeņiem, tajā skaitā iesācējiem un arī tiem, kas jau nodarbojas ar Jogu, bet vēlas iegūt papildus zināšanas un rekomendācijas, kā pielietot iegūto informāciju praksē.Ja Jūs vēlaties dzīvē reālas pārmaiņas, tad ir jāmaina savs dzīvesveids, un tas jādara kompleksā veidā. Mūsu nodarbībās es Jums iemācīšu, kā to paveikt praksē. Mēs pieskarsimies dažādiem cilvēka dzīves aspektiem, un izskatīsim, kā tos izmainīt, saskaņā ar Sanatana Dharmu, kas ir Vēdiskā, Tantriskā un Jogas sistēma ar tūkstošiem gadu senu pieredzi.

LĪNIJU UN ZĪMJU NOZĪME MŪSU PLAUKSTĀS

LĪNIJU UN ZĪMJU NOZĪME MŪSU PLAUKSTĀS

JAUNS LEKCIJU CIKLS - हस्त सामुद्रिक शास्त्र HASTA SĀMUDRIKA ŠĀSTRA
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  10.00
Termins Sanskritā "Hasta Sāmudrikā Šāstra" sastāv no trīs vārdiem: "Hasta" (roka), "Sāmudrika" (okeāns, zīmes uz rokām) un "Šāstra" (zināšanas).
Tātad Hasta Sāmudrika Šāstra ir sena Vēdiskā zinātne, kas pēta cilvēku pēc viņa plaukstām. Katram cilvēkam plaukstas ir unikālas un individuālas. Tās atspoguļo apziņas īpašības, un tajās redzamas katra cilvēka individuālās Karmas atstātās pēdas. No cilvēka plaukstām var nolasīt pilnīgi visu par apziņas struktūru un pieredzējušam Šāstri (lietpratējam) pat nav nepieciešams ieskatīties horoskopā, lai saprastu, kas sagaida cilvēku nākotnē - viņam pietiek tikai paskatīties cilvēka plaukstās. Pirkstu nospieduma raksts, plaukstu līnijas, unikālais tulznu izvietojums un citas pazīmes, kuras katram cilvēkam ir neatkārtojamas un unikālas - viss tas veido rūpīgi strukturētu mozaīku, kas domāta, lai pavērtu priekškaru jebkuram notikumam, parādībai vai procesam cilvēka dzīvē.
Mūsu kursā mēs apskatīsim vairākus cilvēka dzīves aspektus caur Hasta Sāmudrika Šāstras zinātnes prizmu (savstarpējās attiecības, karjera, bērni utt.), kā arī došu padomu, kā rīkoties, ja vienā vai otrā sfērā rodas problēmas.
RASA NIŠANA DHJĀNA रस निशान ध्यान - SPECIĀLĀ DHJĀNA (MEDITĀCIJA) SVARĪGĀKO EMOCIJU UN APZIŅAS STĀVOKĻU IDENTIFICĒŠANAI, AR NOLŪKU ATTĪSTĪT POZITĪVĀS EMOCIJAS UN APZIŅAS STĀVOKĻUS UN NOVĒRST NEGATĪVĀS

RASA NIŠANA DHJĀNA रस निशान ध्यान - SPECIĀLĀ DHJĀNA (MEDITĀCIJA) SVARĪGĀKO EMOCIJU UN APZIŅAS STĀVOKĻU IDENTIFICĒŠANAI, AR NOLŪKU ATTĪSTĪT POZITĪVĀS EMOCIJAS UN APZIŅAS STĀVOKĻUS UN NOVĒRST NEGATĪVĀS

PRAKTISKĀS NODARBĪBAS
|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00
SESTDIENAS NODARBĪBAS AR ŠIVU

SESTDIENAS NODARBĪBAS AR ŠIVU

Gaujas ielā 23.
 • HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. 
  ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS
  Plkst. 9:00. Ilgums 1st 30min. Valoda: krievu. Cena € 9.00. Līdzi ņemt ērtu apģērbu, paklājinu un cībiņas.
 • DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम
  KURSA "LAIJA JOGA. TEHNIKA, KAS IZNĪCINA NEGATĪVĀS SANSKARAH." IETVAROS
  Plkst. 10:45. Ilgums 1st 30min. Valoda: krievu. Cena € 9.00. Līdzi ņemt ērtu apģērbu, paklājinu un cībiņas.
 • HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA
  SPECIĀLAIS, ŠIVAS IZSTRĀDĀTAIS KOMPLEKSS ĶERMEŅA KOREKCIJAI
  Plkst. 12:30. Ilgums 1st 30min. Valoda: krievu. Cena € 9.00. Līdzi ņemt ērtu apģērbu, paklājinu un cībiņas.
INTERVIJA AR ŠIVU

INTERVIJA AR ŠIVU

Lasiet interviju ar Šivu par Čakrām žurnālā "Ezoterikas Ceļvedis 2" (Nr. 4/2016) vai mūsu mājas lapas sadaļā "Publikācijas".

ĀJURVĒDA SKAISTUMAM UN JAUNĪBAS UZTURĒŠANAI

ĀJURVĒDA SKAISTUMAM UN JAUNĪBAS UZTURĒŠANAI

JAUNA TĒMA - ROKU UN PĒDU ĀDAS KOPŠANAS PAŅĒMIENI ĀJURVĒDĀ
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu  9.00
PAMATU KURSS IESĀCĒJIEM JOGĀ

PAMATU KURSS IESĀCĒJIEM JOGĀ

TURPINĀJUMS PAR ŪDENI
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu  9.00

Nodarbības praktiskajā daļā būs klasiskās Āsanas un Vjājamas, pastāstīšu par izpildīšanas noslēpumiem, kas ļauj iegūt nepieciešamo efektu. Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot un pierakstu kladi.


Lasīt tālāk...
DŽANMA DŽĀPA

DŽANMA DŽĀPA

PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00

Džanma Džāpas veikšana:

 • labvēlīgi ietekmē visas dzīves sfēras (attiecības, bērni, ģimene, darbs);
 • balansē cilvēkā divus pirmsākumus – Šiva un Šakti enerģijas – vīrišķo un sievišķo enerģijas;
 • novērš šķēršļus vēlmju piepildīšanai;
 • palīdz atrast atbildi neatrisinātiem jautājumiem;
 • attīra cilvēku apziņas līmenī, sabalansē un harmonizē cilvēku pirmo elementu līmenī;
 • palīdz risināt veselības problēmas;
 • sabalansē cilvēka fizisko, smalko un cēlonisko ķermeņus, uzlabo un stiprina to mijiedarbību.

Džanma Džāpa ir veltīta īpaši tiem, kam dzimšanas diena ir no 13. novembra līdz 11. decembrim. Džanma Džāpā var piedalīties tuva (radnieciski) cilvēka vietā. Procedūra (rituāls) ir veltīts dzimšanas dienai, jo tas ir svarīgs brīdis cilvēka dzīvē, kas ietekmē viņa nākamo gadu (līdz nākamai dzimšanas dienai) – katram cilvēkam Jaunais gads sākās ar viņa dzimšanas dienu.

Džanma Džāpu ir ieteicams veikt pirms svarīgas un nozīmīgas darbības uzsākšanas. 

Līdzi jāņem vienu ziedu, vienu bati (vīraka kociņu) un Prasadu (cienastu).

Menstruācijas laikā var piedalīties, bet Džanma Džapas procedūru netaisīt, to varat veikt nākamajos mēnešos.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Labvēlīgais laiks Tantriskajām Upājām Rāhu būs 24. decembrī no plkst. 10:30 līdz 12:00 (Rīgas laiks).

ATSAUKSMES

ATSAUKSMES

Ir atjaunota nodaļa ATSAUKSMES (krievu un angļu valodā).

ŠAKTI SIDDHA JOGA - INTUĪCIJAS ATPAZĪŠANA UN SAVU PERSONISKO SPĒJU ATTĪSTĪBA

ŠAKTI SIDDHA JOGA - INTUĪCIJAS ATPAZĪŠANA UN SAVU PERSONISKO SPĒJU ATTĪSTĪBA

1.DAĻA - DARBS AR PRĀTA ROBEŽĀM
|   Šivas Centrs  Māris  krievu  15.00
Nedaudz vēlos iepazīstināt ar sevi - ar saviem novērojumiem, praktizējot Jogas un Tantras mistiskākās puses. Jau kopš 2007. gada, diendienā esmu pazīstams ar Jogu un Vēdiskajām zināšanām. Intensīvi apgūstot visas man pieejamās Jogas tehnikas un teorijas, kā arīdzan pielietojot tās regulārā praksē savā ikdienā, tomēr daudzas atbildes palika neatbildētas/neizprastas līdz galam, un jo vairāk es iedziļinājos katrā jautājumā, jo vairāk jautājumi nāca klāt. 
Šī iekšējā vēlme izzināt visu vēl padziļinātāk, uzsāka jaunu ceļu pie vienas no Jogas mistiskākajām zināšanām un praksēm, kas pavēra man jaunus apvāršņus, plašāku redzējumu un izpratni par daudzu lietu patieso būtību, kas savukārt deva iespēju iziet ārpus prāta izpratnes rāmjiem, uzskatiem un stereotipiem, un saprast, ka dzīves esence bieži vien atrodas ārpus komforta zonas.
Manas nodarbības būs vieta un laiks, kur varēsiet pietuvināti pieskarties savai iekšējai būtībai, savam mistiskākajam aspektam - SAJŪTĀM UN INTUĪCIJAI.
Lekcijas tiks ieturētas atvērtas sarunas formātā. Uz drīzu tikšanos!
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

BUDHI TAILA
Budhi Taila ir Ajūrvēdiskā eļļa, kas speciāli pagatavota pēc īpašas Siddha receptes un tehnoloģijas, paredzēta Vata Došas un nervu sistēmas nomierināšanai. Tā stimulē Budhi vai cilvēka intelekta darbību, uzlabo atmiņu un palielina koncentrāciju, aizkavē galvas smadzeņu novecošanas procesu, palīdz galvas sāpju gadījumā un atbrīvo no stresa, kā arī palīdz tam pretoties.
Rekomendēju to arī dažāda vecuma bērniem, jo Budhi Taila veicina bērna organisma integrālu attīstību, un īpaši prāta attīstību.
Lietošana: pieaugušajiem pilināt pa vienam pilienam katrā nāsī 2 reizes dienā, no rīta un vakarā. Bērniem līdz 7 gadu vecumam TIKAI IEZIEST BRAHMARANDRA (avotiņu) 2 reizes dienā. Pieaugušajiem arī rekomendēju papildus ieziest Brahmarandru (avotiņu) 2 reizes dienā, no rīta un vakarā.
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Andrejs  latviešu un krievu  9.00
ŠANI JĀTRĀ

ŠANI JĀTRĀ

CEĻOJUMS UZ INDIJU

Piedāvājam Jums lielisku iespēju doties braucienā uz Indiju. Ceļojums notiks no 20.01.2017. līdz 29.01.2017. Pierakstīties var pa tālruņiem 67364254, 29274888.

Lasīt tālāk...
MAZPAZĪSTAMAS BHRGU भृगु DŽJOTIŠVĒDAS METODES - KĒTU UN GURU ANALĪZE BHRGU DŽJOTIŠVĒDĀ

MAZPAZĪSTAMAS BHRGU भृगु DŽJOTIŠVĒDAS METODES - KĒTU UN GURU ANALĪZE BHRGU DŽJOTIŠVĒDĀ

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  10.00

Tās ir vienkāršas, bet ļoti effektīvas metodes, kuras pielieto horoskopa analīzē. Tās palīdz precīzāk notiekt cilvēku rakstura īpašības un Karmu pat tad, ja nav zināms precīzs dzimšanas laiks vai Lagna. Iesaku visiem, kuri apgūst Vēdisko astroloģiju. 

ŠANI GOČARA DETALIZĒTA ANALĪZE

ŠANI GOČARA DETALIZĒTA ANALĪZE

|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  10.00
Pirmo reizi lekciju laikā tik detalizēti stāstīšu kā analīzēt Šani Gočara. Dažas no tēmām:
- Šani Vāhana un tā ietekme 
- Sardhasapta ( Sade Sati) laikā Šani ietekme uz ķermeņa daļām
- Šani Gočara pāri Grahām dzimšanas brīža horoskopā
- Šani Gočara caur dažādiem svarīgiem grādiem horoskopā, Bhrigu Bindu, 88 Pāda, uc. 
Nākošā gada sākumā Šani maina savu atrašanās vietu, pārejot no Vrščikas uz Dhanu. Pēdējo reizi Šani šeit atradās, sākot no 1987. gada decembra līdz 1990. gada novembrim. Toreiz Šani iedarbināja notikumus uz nākošiem 30 gadiem. Šoreiz būs līdzīgs process, lekcijas laikā parunāsim arī par šiem iespējamiem scenārijiem. 
PRĀNĀJĀMA UN HATHA JOGA

PRĀNĀJĀMA UN HATHA JOGA

Sākot ar 15.11.2016. otrdienās un ceturtdienās plkst. 9:30 Šivas Centrā. Nodarbības ilgums 1 st. 30 min. Vada Oļesja. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00.
 
Prānājāma, pēc kuras seko Hatha Jogas nodarbība. 
HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu un krievu  9.00
JAUNAS PRECES

JAUNAS PRECES

ĀJURVĒDISKAIS ZĀĻU DZĒRIENS
Piedāvājam jums mūsu jaunus Ājurvēdiskus zāļu dzērienus, kas izveidoti pēc īpašām receptēm.
 
BALJA DRAVA - tonizējošs un nostiprinošs
BUDHI DRAVA – stimulē smadzeņu darbību, uzlabo atmiņu un koncentrāciju
DŽĀJĀ DRAVA - sievietes organisma atjaunošanai
JAKRAT DRAVA – aknu un asins attīrīšanai
KAPHA MUKTI DRAVA - Kapha Došas pazemināšanai
PĪTA MUKTI DRAVA - Pīta Došas pazemināšanai
PURUŠA DRAVA - vīriešu organisma atjaunošanai
PUŠPASA DRAVA - pret klepu un saaukstēšanos
ŠANTI DRAVA – nomierinošs un atslābinošs
ŠUDHI DRAVA – attīrošs
VĀTA MUKTI DRAVA - Vāta Došas pazemināšanai
ŠIVAS LEKCIJAS UN NODARBĪBAS

ŠIVAS LEKCIJAS UN NODARBĪBAS

JAUNAS PRECES

JAUNAS PRECES

Linu dvielis 
Izmērs: 70 cm x 175 cm
• Roku darbs. Austa stellēs no 100% nekrāsota lina.
• Lins Ājurvēdā plaši izmantots jau vairākus tūkstošus gadu tā unikālo īpašību dēļ.
• Šūnu līmenī vislabākā saderība ar cilvēka šūnām, tāpēc to izmantoja ķirurģijā.
• Labāka mitruma uzsūktspēja kā kokvilnai.
• Izturība pret nodilumu. 
• Neuzkrāj statisko enerģiju.
• Atgrūž baktērijas un sēnītes.
• Kalpos kā lieliska mikromasāža ādai pēc vannas.
 
Meditācijas šalle
Šalle austa stellēs
60% alpakas vilnas un 40% zīds
 
• Apsedzies ar šalli, sēžot meditācijas pozā vai guļot atpūtas pozā. Tās dabiskais materiāls ļauj Prānai (enerģijai) brīvi plūst.
• Meditācijas laikā palēninās visi procesi ķermenī un var palikt auksti. Šalle palīdz saglabāt ķermeņa siltumu.
• Šalle sekmē noskaņošanos un norobežošanos no apkārtējās pasaules trokšņiem un palīdz vieglāk nomierināt ķermeni un prātu, sniedzot  drošības un mājīguma sajūtu.
• Regulāri lietojot, šalle uzkrāj meditācijā radītās vibrācijas un kalpos kā sava veida enerģijas “bruņas” tās nēsātājai.
 
Preces pieejamas “Šivas Centrā” vai pēc pasūtījuma. 
 
Brīvības iela 103-2a, Rīga
t. 29 274 888
Izplatītājs SIA “Amritas avots”
JOGA UN ĀJURVĒDA SIEVIETĒM

JOGA UN ĀJURVĒDA SIEVIETĒM

Jauns lekciju cikls par sievietes iedvesmas un enerģijas avotiem
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu  9.00
Runāsim par sievietes veselību, viņas spēku un skaistumu. Veiksim speciālas Asanas un Vjājama, kā arī citas prakses, kas veicina sievietes ķermeņa atjaunošanu un orgānu reģenerāciju, stiprina viņas Šakti enerģiju.
 
Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot un pierakstu kladi.
JOGA SIEVIETĒM. PRAKTISKĀS NODARBĪBAS

JOGA SIEVIETĒM. PRAKTISKĀS NODARBĪBAS

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00

Veiksim speciālās Āsanas, Vjājamas un citas prakses, kas veicina sievietes ķermeņa atjaunošanu un orgānu reģenerāciju, stiprina viņas Šakti enerģiju. Līdzi ņemt ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot, termosu ar tēju un pierakstu kladi.

VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PROGRAMMAS SHIVA JYOTISHA PRO ONLINE PREZENTĀCIJAS UN KONFERENCES VIDEO

VĒDISKĀS ASTROLOĢIJAS PROGRAMMAS SHIVA JYOTISHA PRO ONLINE PREZENTĀCIJAS UN KONFERENCES VIDEO

Konference. Rīga, 25.09.2016.
ॐ नमः शिवाय
Lai noskatītos video nospiediet ŠEIT. 
 
 
 
JOGA SVARA NORMALIZĒŠANAI, LOKANĪBAI UN IZTURĪBAI

JOGA SVARA NORMALIZĒŠANAI, LOKANĪBAI UN IZTURĪBAI

Otrdienās un ceturtdienās plkst. 6:45 Šivas Centrā. Nodarbības ilgums 1 st. 15 min. Vada Oļesja. Valoda: latviešu. Cena € 7.50.
Nodarbības tiem, kam patīk nodarboties ar Jogu rīta agrumā! Visiem fiziskās sagatavotības, pieredzes un zināšanu līmeņiem. Nodarbības ir sastādītas tā, lai praktizētājs varētu pakāpeniski, bez sāpēm un lieka saspringuma atklāt sava ķermeņa iespējas. Izmantojot Asanu un Vjajmu dažādību, veicināsim veselību, lokanību, izturību un enerģētisko piepildījumu.
DRIŠTI JOGA - REDZES JOGA VAI KĀ ESMU ATBRĪVOJIES NO BRILLĒM. KURSS REDZES UZLABOŠANAI UN ATBRĪVOŠANAI NO DAŽĀDĀM ACU PROBLĒMĀM

DRIŠTI JOGA - REDZES JOGA VAI KĀ ESMU ATBRĪVOJIES NO BRILLĒM. KURSS REDZES UZLABOŠANAI UN ATBRĪVOŠANAI NO DAŽĀDĀM ACU PROBLĒMĀM

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  15.00
LAIJA PRĀNĀJĀMA, KAS ATBRĪVO NO SLIMĪBAS ROSINOŠIEM CĒLOŅIEM

LAIJA PRĀNĀJĀMA, KAS ATBRĪVO NO SLIMĪBAS ROSINOŠIEM CĒLOŅIEM

|   Šivas Centrs  Šiva  krievu  9.00

Cilvēka apziņa ir savienota ar viņa elpu, šī iemesla pēc jebkādas izmaiņas apziņas stāvoklī acumirklī ietekmē viņa elpošanu. Uzskatāms piemērs ir cilvēka miera un uztraukuma stāvokļi.
 

Lasīt tālāk...
HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

HATHA JOGA. VAKRĀSANA 2 - JAUNS, SPECIĀLAIS KOMPLEKSS, KAS PAREDZĒTS ĶERMEŅA KOREKCIJAI. ABSOLŪTI JAUNAS ASANAS

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00
DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम

DOŠA NIVARANA PRĀNĀJĀMA दोषा निवारण प्राणायाम

KURSA "LAIJA JOGA. TEHNIKA, KAS IZNĪCINA NEGATĪVĀS SANSKARAH." IETVAROS
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

Tā ir sena Tantriska speciālā elpošanas tehnika, kura iznīcina problēmas, cilvēka rakstura trūkumus, slimības un negatīvās Sanskarah, kas rada šķēršļus dzīvē. 

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu.

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM. VAKRĀSANA

SPECIĀLAIS, ŠIVAS IZSTRĀDĀTAIS KOMPLEKSS ĶERMEŅA KOREKCIJAI
|   Gaujas ielā 23  Šiva  krievu  9.00

Līdzi ņemt ērtu apģērbu, čībiņas un paklājiņu. 

Cilvēka dzīve ir viņa apziņas atspulgs, un tāpēc fiziskais ķermenis ir tiešs un pats pirmais tās atspoguļojums. Lūk, kādēļ Jogā pastāv pat speciāla zinātne, Samudrika Šastra, kas nodarbojas ar cilvēka rakstura, dzīves pētīšanu, un pat notikumu pareģošanu, skatoties uz viņa ķermeni. 

Lasīt tālāk...
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

Mūsu programma ShivaJyotishaPro ir radīta profesionāliem astrologiem un astrologiem ar darba pieredzi, strādājot ar dažādām astroloģiskajām programmām un bieži pieredzot situācijas, kad programma nedod precīzu ainu salīdzinājumā ar dzīves realitātēm. Ar mūsu programmas palīdzību jūs varat paskatīties un salīdzināt, kā situācija no dzīves tagad atspoguļojas horoskopā.

ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

VINŠOTTARI DAŠA

Daudzi no jums jau izmanto jaunu astroloģijas programmu ShivaJyotishaPro, līdz ar ko, jums ir pamainījušies dažādi horoskopa parametri un, pirmkārt, Dašas. Izmantojot jaunus datus par Dašām, jūs varat viegli pārbaudīt, kā jūsu dzīves notikumi ierakstās programmas rādītājos. Mums pašreiz ir daudzas jūsu atsauksmes par to, ka jauna programma daudz labāk un precīzāk atspoguļo jūsu dzīves notikumus. Lai labāk izprast saikni starp notikumiem un Dašām rekomendēju jums noskatīties manu lekciju ciklu par Vinšottari Dašām: "Vinšottari Daša - laika noteikšana un notikumu pareģošana".

SVĒTDIENAS RĪTA JOGA (HATHA JOGA + SŪRJA NAMASKARA + PRĀNĀJĀMA)

SVĒTDIENAS RĪTA JOGA (HATHA JOGA + SŪRJA NAMASKARA + PRĀNĀJĀMA)

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00
ŠIVAS PADOMI

ŠIVAS PADOMI

PAR CIPARU NUMEROLOĢISKO NOZĪMI DAŽĀDOS ALFABĒTOS
Dažādos alfabētos burtiem ir dažāda cipariskā nozīme un tāpēc tos nevar salīdzināt. Tas notiek tāpēc, ka valodas ar to arī atšķiras, ka tiek izrunātas dažādi un nes dažādu enerģiju, to alfabētos ir dažāds burtu skaits un valodas ir saistītas ar to lietotāju Karmu.
Rekomendēju izmantot sekojošās tabulas krievu un latīņu alfabēta burtu cipariskās nozīmes noteikšanai.
HATHA JOGA MĀMIŅĀM PĒC DZEMDĪBĀM

HATHA JOGA MĀMIŅĀM PĒC DZEMDĪBĀM

Uz nodarbību varat nākt kopā ar bērnu
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  7.50
KLASISKĀ HATHA JOGA

KLASISKĀ HATHA JOGA

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem neatkarīgi no vecuma
|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00
HATHA JOGA IESĀCĒJIEM

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00

Nodarbībā pildīsim klasiskās Āsanas un Vjājamas, pastāstīšu par izpildīšanas noslēpumiem, kas ļauj iegūt nepieciešamo efektu.
Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai, paklājiņu uz kā vingrot un pierakstu kladi.

HATHA JOGA MUGURKAULAM UN KĀJĀM

HATHA JOGA MUGURKAULAM UN KĀJĀM

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00
KALARIPPAJATTU

KALARIPPAJATTU

"KALARIPPAJATTU" nodarbību grafiks

pirmdienās plkst. 18:30. Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Andrejs. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;
* otrdienās ("JAUNAIS KALARIPPAJATTU KURSS IESĀCĒJIEM") plkst. 18:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Andrejs. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;
trešdienās plkst. 19:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Andrejs. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;
ceturtdienās ("JAUNAIS KALARIPPAJATTU KURSS IESĀCĒJIEM") plkst. 18:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Andrejs. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00;
* piektdienās plkst. 18:00. Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Andrejs. Valoda: latviešu un krievu. Cena € 9.00.

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM PIE LUDMILAS

HATHA JOGA IESĀCĒJIEM PIE LUDMILAS

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
Šajā klasiskās Hatha Jogas kursā, mēs taisīsim Vjājamas, Āsanas un mācīsimies elpot - Prānājāma, tāpēc, ka Āsana bez elpošanas ir mirusi Āsana. Šis kurss neprasa iepriekšējo fizisko sagatavotību, var nākt visi. Kurss ir paredzēts pakāpeniskai Āsanu un Vjājamu izpildīšanas tehnikas apgūšanai, balstoties uz seno Riši zināšanām un noslēpumiem, kuras tika nodotas no skolotāja māceklim. Kustības un ķermeņa stāvokļi Hatha Jogā veicina nervu sistēmas reģenerēšanu, sirds ritma normalizēšanu, noskaņojuma uzlabošanos, atbrīvošanos no sāpēm mugurā un locītavās. Dalīšos ar praktiskām zināšanām par to kā sasniegt un saglabāt stipru veselību, garo mūžu, spēku, mundrumu, un dzīves enerģiju (kā staigāt, sēdēt, ēst, gulēt utt.) 
Joga jums palīdzēs sasniegt ķermeņa, apziņas, prāta un dvēseles harmoniju.
Līdzi ņemt pierakstu kladi.
HATHA JOGA BĒRNIEM NO 5 GADIEM

HATHA JOGA BĒRNIEM NO 5 GADIEM

|   Šivas Centrs  Ludmila  latviešu un krievu  7.50
JAUNAIS KALARIPPAJATTU KURSS IESĀCĒJIEM

JAUNAIS KALARIPPAJATTU KURSS IESĀCĒJIEM

Otrdienās un ceturtdienās, plkst. 18.00 Gaujas ielā 23 (Rīgas Jāņa Poruka vidusskola). Ilgums 1st 30min. Vada Armands un Andrejs. Cena € 9.00. 

Sākam jaunu Kalarippajattu kursu iesācējiem vai tiem, kas sen nav bijuši uz nodarbībām. Sāksim apgūt visu no pamatiem ar dažādām dzīvnieku pozām, veselību uzlabojošiem un ķermeni stiprinošiem vingrinājumiem, īpašo Kalripajatu Sūrja Namaskar un formu, kas veltīta Ganešam. Šis kurss der gan jauniem, gan veciem, gan vīriešiem, gan sievietēm, gan arī cilvēkiem ar dažādām veselības problēmām. 
Lasīt talāk…

ĀJURVĒDA. DIĒTAS PAMATI VĀTAS, PITTAS UN KAPHAS DOŠĀM DAŽĀDOS GADALAIKOS

ĀJURVĒDA. DIĒTAS PAMATI VĀTAS, PITTAS UN KAPHAS DOŠĀM DAŽĀDOS GADALAIKOS

KURSS IESĀCĒJIEM BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM
|   Šivas Centrs  Atis  latviešu  9.00

Daudzas pieļautās kļūdas - ikdienas ēšana, kā arī ļaušanās dažādām emocijām, rada pamatu daudzām slimībām. Ja cilvēks zinātu Ājurvēdas pamatus, tad spētu izvairīties no nepareiza dzīvesveida radītām kaitēm un veselības problēmām, atpazītu tās jau pašā sākuma stadijā  un, mainot savus ēšanas paradumus un izprotot savu dzīvi, spētu atgriezties atpakaļ pie līdzsvara.

Lasīt tālāk...
JOGA SENIORIEM UN CILVĒKIEM AR NOVĀJINĀTU ORGANISMU

JOGA SENIORIEM UN CILVĒKIEM AR NOVĀJINĀTU ORGANISMU

|   Šivas Centrs  Oļesja  latviešu un krievu  6.00

Mierīgas nodarbības, kas iekļauj darbu ar locītavām, mugurkaulu, acīm, kā arī dažādām elpošanas tehnikām, vērstas uz vestibulārā aparāta un koordinācijas trenēšanu. Piemērots vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā arī visiem, kas nejūtas droši par savām fiziskām spējām, bet vēlas kustēties un uzlabot savu fizisko stāvokli un izturību.

HATHA JOGAS NODARBĪBAS PIE LUDMILAS

HATHA JOGAS NODARBĪBAS PIE LUDMILAS

|   Ludmila 

RĪTA HATHA JOGA (krievu valodā) – otrdienās plkst. 9:00, trešdienās plkst. 6:45, piektdienās plkst. 6:45 un 9:00 un sestdienās plkst. 8:00 Šivas Centrā. Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem. Nodarbības ilgums 1 stunda 15 min. Vada Ludmila. Cena € 7.50.

KLASISKĀ HATHA JOGA (krievu valodā) –  trešdienās plkst. 9:00, Šivas Centrā. Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem. Nodarbības ilgums 1 stunda 15 min. Vada Ludmila. Cena € 7.50.

HATHA JOGA MUGURKAULAM (krievu valodā) –  otrdienās plkst. 17:30 Šivas Centrā. Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem. Nodarbības ilgums 1 stunda 15 min. Vada Ludmila. Cena € 7.50.

HATHA JOGA (krievu valodā) –  otrdienās plkst. 18:45 un ceturtdienās plkst. 17:30 Šivas Centrā. Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem. Nodarbības ilgums 1 stunda 15 min. Vada Ludmila. Cena € 7.50.

BALA JOGA

BALA JOGA

VISIEM FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS LĪMEŅIEM, TAJĀ SKAITĀ ARĪ IESĀCĒJIEM
|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  9.00 Lasīt tālāk...
SŪRJA NAMSAKARA, KĀ LĪDZEKLIS APZIŅAS TRANSFORMĀCIJAI

SŪRJA NAMSAKARA, KĀ LĪDZEKLIS APZIŅAS TRANSFORMĀCIJAI

|   Šivas Centrs    krievu  9.00

Sūrja Namaskara ir intensīvs līdzeklis Prānas ģenerēšanai, kā arī tas padara cilvēku pašpietiekamu un neaizskaramu ārējo apstākļu ietekmes priekšā.
Vada Vjačeslavs. 

HATHA JOGA NOTIEVĒŠANAI

HATHA JOGA NOTIEVĒŠANAI

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50
NĀDA JOGA (GONGU TERAPIJA)

NĀDA JOGA (GONGU TERAPIJA)

|   Šivas Centrs  Ludmila  latviešu un krievu  9.00

Nāda Joga atgriezīs jūs pie unikālās iekšējās vibrācijas, kas saskaņota ar Dabas ritmiem, pirmatnējo skaņas vilni un Augstāko Apziņu. Gongu terapija atbrīvos apziņu no bažām, bailēm un uzbudinājuma, atjaunos jūsu fiziskos spēkus, aktivizēs atveseļošanās un jaunināšanās procesu.

Lasīt tālāk...
SŪRJA NAMASKARA + HATHA JOGA + PRĀNĀJĀMA

SŪRJA NAMASKARA + HATHA JOGA + PRĀNĀJĀMA

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.
|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  9.00 Lasīt tālāk...
HATHA JOGA TIEM, KAM 45+...

HATHA JOGA TIEM, KAM 45+...

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  7.50

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.

HATHA JOGA SENIORIEM

HATHA JOGA SENIORIEM

|   Šivas Centrs  Ludmila  krievu  6.00

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, tajā skaitā arī iesācējiem.

HATHA JOGA

HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Andrejs  latviešu un krievu  9.00
KLASISKĀ HATHA JOGA

KLASISKĀ HATHA JOGA

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  7.50

Visiem fiziskās sagatavotības līmeņiem un neatkarīgi no vecuma. Līdzi paņemiet ērtu apģērbu vingrošanai un paklājiņu uz kā vingrot.

HATHA JOGA GRŪTNIECĒM

HATHA JOGA GRŪTNIECĒM

|   Šivas Centrs  Ilona  latviešu un krievu  9.00
SIEVIEŠU KONSULTĀCIJA

SIEVIEŠU KONSULTĀCIJA

Konsultācijas sievietēm par veselību, dzīvesveida organizāciju, grūtniecību, dzemdībām, mazuļa aprūpi, bērna ēdināšanu un citiem jautājumiem notiek pie Šivas skolnieces Ilonas. Pieteikties var Šivas Centrā vai pa tālruņiem 67364254, 29274888.

Pierakstīties jaunumiem!